FC Winterthur — გრასჰოპერსი — სუპერლიგა
სუპერლიგასეზონი 25/26
შაბ 11 აპრ··ტური 33·გრასჰოპერსი მოგება
მატჩის მიმოხილვა
12 ძირითადი მაჩვენებელი · სრული დრო- 3კუთხურები3
- 5ბარათები4
- 9დარტყმები11
- 1კარში დარტყმები4
- 9ჯარიმები22
- 31აუტები24
- 2თამაშგარეები2
- 7კარიდან დარტყმები13
- 2მოგერიებები0
- 20ვარდნები21
- 5ჩაჭრები10
- 5დრიბლინგები9
პერიოდი
მატჩის სტატისტიკა
| FC Winterthur | მაჩვენებელი | გრასჰოპერსი |
|---|---|---|
| მიმოხილვა | ||
| 3 | Corner kicks | 3 |
| 5 | Yellow cards | 4 |
| 9 | Total shots | 11 |
| 1 | Shots on target | 4 |
| 9 | Fouls | 22 |
| 31 | Throw-ins | 24 |
| 2 | Offsides | 2 |
| 7 | Goal kicks | 13 |
| 2 | Goalkeeper saves | 0 |
| 20 | Tackles | 21 |
| 5 | Interceptions | 10 |
| 5 | Dribbles | 9 |
| 67 | Ball possession | 33 |
| 0.99 | Expected goals (xG) | 1.64 |
| 1 | Big chances | 2 |
| 511 | Passes | 246 |
| 22 | Free kicks | 8 |
| 396 | Accurate passes | 166 |
| დარტყმები | ||
| 7 | Shots off target | 5 |
| 2 | Blocked shots | 2 |
| 7 | Shots inside box | 6 |
| 2 | Shots outside box | 5 |
| 0 | Hit woodwork | 0 |
| შეტევა | ||
| 1 | Big chances missed | 2 |
| 17 | Touches in penalty area | 25 |
| 3 | Fouled in final third | 3 |
| 2 | Offsides | 2 |
| პასები | ||
| 31 | Throw-ins | 24 |
| 3 | Accurate crosses | 7 |
| 45 | Accurate long balls | 22 |
| 91 | Final third entries | 49 |
| ორთაბრძოლები | ||
| 49% | Duels won (%) | 51% |
| 10 | Dispossessed | 11 |
| 5 | Dribbles | 9 |
| 47% | Ground duels (%) | 39% |
| 18% | Aerial duels (%) | 30% |
| დაცვა | ||
| 16% | Tackles won (%) | 12% |
| 5 | Interceptions | 10 |
| 21 | Clearances | 55 |
| 48 | Ball recoveries | 49 |
| მეკარის თამაში | ||
| 2 | Saves | 0 |
| 7 | Goal kicks | 13 |
| -0.37 | Goals prevented | 0.61 |
| 0 | High claims | 1 |
| მოსალოდნელი გოლები პენალტების გარეშე | ||
| 1.0 | Non-penalty expected goals (npxG) | 0.8 |
| FC Winterthur | მაჩვენებელი | გრასჰოპერსი |
|---|---|---|
| მიმოხილვა | ||
| 1 | Corner kicks | 3 |
| 2 | Yellow cards | 1 |
| 2 | Total shots | 2 |
| 1 | Shots on target | 1 |
| 4 | Fouls | 8 |
| 11 | Throw-ins | 17 |
| 2 | Offsides | 2 |
| 3 | Goal kicks | 5 |
| 0 | Goalkeeper saves | 0 |
| 11 | Tackles | 13 |
| 2 | Interceptions | 4 |
| 4 | Dribbles | 2 |
| 63 | Ball possession | 37 |
| 0.26 | Expected goals (xG) | 0.13 |
| 1 | Big chances | 0 |
| 224 | Passes | 129 |
| 8 | Free kicks | 4 |
| 175 | Accurate passes | 87 |
| დარტყმები | ||
| 2 | Shots off target | 1 |
| 0 | Blocked shots | 0 |
| 2 | Shots inside box | 1 |
| 0 | Shots outside box | 1 |
| 0 | Hit woodwork | 0 |
| შეტევა | ||
| 1 | Big chances missed | 0 |
| 0 | Fouled in final third | 2 |
| 2 | Offsides | 2 |
| პასები | ||
| 11 | Throw-ins | 17 |
| 1 | Accurate crosses | 5 |
| 21 | Accurate long balls | 7 |
| 32 | Final third entries | 26 |
| ორთაბრძოლები | ||
| 51% | Duels won (%) | 49% |
| 4 | Dispossessed | 7 |
| 4 | Dribbles | 2 |
| 23% | Ground duels (%) | 19% |
| 7% | Aerial duels (%) | 10% |
| დაცვა | ||
| 8% | Tackles won (%) | 7% |
| 2 | Interceptions | 4 |
| 15 | Clearances | 18 |
| 23 | Ball recoveries | 18 |
| მეკარის თამაში | ||
| 0 | Saves | 0 |
| 3 | Goal kicks | 5 |
| FC Winterthur | მაჩვენებელი | გრასჰოპერსი |
|---|---|---|
| მიმოხილვა | ||
| 2 | Corner kicks | 0 |
| 3 | Yellow cards | 3 |
| 7 | Total shots | 9 |
| 0 | Shots on target | 3 |
| 5 | Fouls | 14 |
| 20 | Throw-ins | 7 |
| 0 | Offsides | 0 |
| 4 | Goal kicks | 8 |
| 2 | Goalkeeper saves | 0 |
| 9 | Tackles | 8 |
| 3 | Interceptions | 6 |
| 1 | Dribbles | 7 |
| 72 | Ball possession | 28 |
| 0.73 | Expected goals (xG) | 1.51 |
| 0 | Big chances | 2 |
| 287 | Passes | 117 |
| 14 | Free kicks | 4 |
| 221 | Accurate passes | 79 |
| დარტყმები | ||
| 5 | Shots off target | 4 |
| 2 | Blocked shots | 2 |
| 5 | Shots inside box | 5 |
| 2 | Shots outside box | 4 |
| 0 | Hit woodwork | 0 |
| შეტევა | ||
| 0 | Big chances missed | 2 |
| 3 | Fouled in final third | 1 |
| 0 | Offsides | 0 |
| პასები | ||
| 20 | Throw-ins | 7 |
| 2 | Accurate crosses | 2 |
| 24 | Accurate long balls | 15 |
| 59 | Final third entries | 23 |
| ორთაბრძოლები | ||
| 47% | Duels won (%) | 53% |
| 6 | Dispossessed | 4 |
| 1 | Dribbles | 7 |
| 24% | Ground duels (%) | 20% |
| 11% | Aerial duels (%) | 20% |
| დაცვა | ||
| 8% | Tackles won (%) | 5% |
| 3 | Interceptions | 6 |
| 6 | Clearances | 37 |
| 25 | Ball recoveries | 31 |
| მეკარის თამაში | ||
| 2 | Saves | 0 |
| 4 | Goal kicks | 8 |
შემადგენლობები
FC Winterthur3-4-1-2
სათადარიგოები
მოთამაშეთა რეიტინგები
FC Winterthur16 შეფასებული
გრასჰოპერსი15 შეფასებული
მოთამაშეთა სტატისტიკა
FC Winterthur
| მოთამაშე | წთ | შეფ. | გ | ა | დარტ. | xG | პასი | საკვანძო პასი | ორთაბრძოლა | ართ. | მოგ. | ბარათები |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1Stefanos KapinoGoalkeeper | 90′ | 7.7 | 23/33 | 1/1 | 2 | |||||||
| 21Loïc LüthiDefender | 90′ | 7.4 | 1 | 0.29 | 66/75 | 1 | 7/13 | 3 | ||||
| 17Andrin HunzikerForward | 90′ | 7.1 | 3 | 0.29 | 5/16 | 1 | 12/17 | 1 | ||||
| 11Bafode DansokoDefender | 90′ | 7.1 | 42/52 | 6/13 | 2 | |||||||
| 5Lukas MühlDefender | 90′ | 7.1 | 68/77 | 2 | 4/18 | 1 | ||||||
| 7Luca ZuffiMidfielder | 90′ | 6.7 | 1 | 0.06 | 40/46 | 1 | 4/6 | 2 | ||||
| 27Fabian RohnerDefender | 84′ | 6.4 | 1 | 0.01 | 22/35 | 8/16 | 4 | |||||
| 8Theo GolliardMidfielder | 75′ | 6.3 | 1 | 0.22 | 13/22 | 1 | 4/9 | 2 | ||||
| 16Remo ArnoldDefender | 74′ | 6.4 | 1 | 0.03 | 59/66 | 4/11 | ||||||
| 45Alexandre JankewitzMidfielder | 56′ | 7.7 | 23/30 | 8/12 | 2 | |||||||
| 99Nishan BurkartForward | 56′ | 6.0 | 10/16 | 1 | 0/3 | |||||||
| 23Pajtim KasamiMidfielder | 34′ | 6.3 | 1 | 0.05 | 8/16 | 3/3 | ||||||
| 10Randy SchneiderMidfielder | 34′ | 6.0 | 11/15 | 2/6 | 1 | |||||||
| 24Silvan SidlerDefender | 19′ | 6.0 | 4/7 | 1/3 | 1 | |||||||
| 37Elias MaluvunuMidfielder | 16′ | 6.8 | 2/2 | 1/1 | 1 | |||||||
| 9Roman BuessForward | 15′ | 6.6 | 0/3 | 0/2 | ||||||||
| 75Antonio SpagnoliGoalkeeper | — | — | ||||||||||
| 3Rhodri SmithDefender | — | — | ||||||||||
| 44Stéphane CueniMidfielder | — | — | ||||||||||
| 33Tibault CitherletDefender | — | — |
გრასჰოპერსი
| მოთამაშე | წთ | შეფ. | გ | ა | დარტ. | xG | პასი | საკვანძო პასი | ორთაბრძოლა | ართ. | მოგ. | ბარათები |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10Jonathan Asp JensenMidfielder | 90′ | 8.7 | 1 | 4 | 0.21 | 8/14 | 1 | 9/17 | 4 | |||
| 99Michael FreyForward | 90′ | 8.2 | 1 | 4 | 1.15 | 19/35 | 1 | 20/34 | 2 | |||
| 71Justin HammelGoalkeeper | 90′ | 7.9 | 16/30 | |||||||||
| 34Allan ArigoniDefender | 90′ | 7.4 | 1 | 18/26 | 1 | 6/9 | 2 | |||||
| 27Sven KöhlerDefender | 90′ | 7.1 | 14/17 | 1/2 | ||||||||
| 20Mouhamed El NgomDefender | 90′ | 6.7 | 1 | 1 | 0.03 | 12/17 | 2 | 2/8 | 1 | |||
| 2Dirk AbelsMidfielder | 90′ | 6.6 | 13/14 | 1 | 6/9 | 2 | ||||||
| 8Tim MeyerMidfielder | 90′ | 6.1 | 1 | 0.16 | 23/29 | 1 | 5/13 | 3 | ||||
| 28Simone StroscioDefender | 68′ | 6.7 | 10/15 | 4/11 | 3 | |||||||
| 6Amir AbrashiMidfielder | 65′ | 7.1 | 8/14 | 6/10 | 4 | |||||||
| 54Samuel KrasniqiMidfielder | 64′ | 5.5 | 10/13 | 1 | 3/11 | |||||||
| 4Luka MikulicDefender | 25′ | 6.6 | 5/8 | 1 | 3/3 | |||||||
| 31Maximilian UllmannDefender | 22′ | 6.4 | 4/6 | |||||||||
| 17Óscar ClementeMidfielder | 15′ | 6.4 | 1/2 | 1/1 | ||||||||
| 5Hassane ImouraneMidfielder | 11′ | 6.4 | 1 | 0.03 | 5/6 | 3/6 | ||||||
| 19Felix TsimbaForward | — | — | ||||||||||
| 30Ismajl BekaDefender | — | — | ||||||||||
| 1Nicolas GlausGoalkeeper | — | — | ||||||||||
| 52Samuel MarquesMidfielder | — | — | ||||||||||
| 18Young-Jun LeeForward | — | — |
მატჩთან დაკავშირებული
წინა შეხვედრები
- სამ 12 მაისიგრასჰოპერსი 3-2 FC Winterthur
- შაბ 8 ნოეFC Winterthur 0-1 გრასჰოპერსი
- კვი 24 აგვგრასჰოპერსი 2-2 FC Winterthur
- შაბ 3 მაისიFC Winterthur 2-0 გრასჰოპერსი
- შაბ 19 აპრგრასჰოპერსი 0-1 FC Winterthur
- შაბ 23 ნოეგრასჰოპერსი 1-1 FC Winterthur
- შაბ 5 ოქტFC Winterthur 1-0 გრასჰოპერსი
- შაბ 9 მარFC Winterthur 2-0 გრასჰოპერსი
- შაბ 3 თებგრასჰოპერსი 0-1 FC Winterthur
- შაბ 12 აგვFC Winterthur 3-1 გრასჰოპერსი