Roman Buess
თავდამსხმელი
კარიერის ჯამური მაჩვენებლები ივლ. 2022 – მაი. 2026
- მატჩები
- 104
- სასტარტო გამოსვლები
- 36
- წუთები
- 3,589
- საშ. რეიტინგი
- 6.59
- შეფასებული გამოსვლები
- 82
შეტევა
- გოლები
- 13
- საგოლე პასები
- 5
- დარტყმები
- 64
- კარში დარტყმები
- 26
- კარს აცდენილი დარტყმები
- 21
- დაბლოკილი დარტყმები
- 17
- შექმნილი საგოლე მომენტები
- 6
- საკვანძო პასები
- 26
პასები
- პასები
- 860
- ზუსტი პასები
- 570
- ჩაწოდებები
- 15
- ზუსტი ჩაწოდებები
- 3
- გრძელი პასები
- 44
- ზუსტი გრძელი პასები
- 17
ორთაბრძოლები
- დრიბლინგები
- 15
- მოგებული ორთაბრძოლები
- 210
- მოგებული საჰაერო ორთაბრძოლები
- 91
- დაკარგული ბურთი
- 45
დაცვა
- ვარდნები
- 22
- ჩაჭრები
- 5
- ბურთის ამოტანები
- 23
- დაბრუნებული ბურთები
- 0
ზოგადი
- ბურთთან შეხებები
- 1334
- დაკარგული ბურთები
- 443
- ჯარიმები
- 88
- მის წინააღმდეგ ჯარიმები
- 84
- თამაშგარეები
- 11
- ყვითელი ბარათები
- 13
- წითელი ბარათები
- 0
მეკარის თამაში
- მოგერიებები
- 0
90 წუთზე
ნათამაშებ 90 წუთზე, სულ 3,589 წუთი, სულ 104 გამოსვლაში. ზემოთ მოცემული კარიერის მაჩვენებლები, მოედანზე გატარებული დროის მიხედვით.
შეტევა
- გოლები
- 0.33
- საგოლე პასები
- 0.13
- დარტყმები
- 1.60
- კარში დარტყმები
- 0.65
- კარს აცდენილი დარტყმები
- 0.53
- დაბლოკილი დარტყმები
- 0.43
- შექმნილი საგოლე მომენტები
- 0.15
- საკვანძო პასები
- 0.65
პასები
- პასები
- 21.57
- ზუსტი პასები
- 14.29
- ჩაწოდებები
- 0.38
- ზუსტი ჩაწოდებები
- 0.07
- გრძელი პასები
- 1.10
- ზუსტი გრძელი პასები
- 0.43
ორთაბრძოლები
- დრიბლინგები
- 0.38
- მოგებული ორთაბრძოლები
- 5.27
- მოგებული საჰაერო ორთაბრძოლები
- 2.28
- დაკარგული ბურთი
- 1.13
დაცვა
- ვარდნები
- 0.55
- ჩაჭრები
- 0.13
- ბურთის ამოტანები
- 0.58
- დაბრუნებული ბურთები
- 0.00
ზოგადი
- ბურთთან შეხებები
- 33.45
- დაკარგული ბურთები
- 11.11
- ჯარიმები
- 2.21
- მის წინააღმდეგ ჯარიმები
- 2.11
- თამაშგარეები
- 0.28
მეკარის თამაში
- მოგერიებები
- 0.00
საშუალო: 86 მატჩი 0.1
მონაწილეობის მიხედვით დაყოფა კავშირს აჩვენებს და გავლენას პირდაპირ არ ზომავს. ფეხბურთელი არ ირჩევს, რომელ მატჩს გამოტოვებს; ხშირად მას დასასვენებლად ტოვებენ. სხვაობა კვლევის საფუძვლად განიხილეთ და არა საბოლოო პასუხად.
ჯარიმები
+2.0- მონაწილეობით
- 12.586 მ
- გარეშე
- 10.464 მ
აუტები
+1.6- მონაწილეობით
- 21.786 მ
- გარეშე
- 20.264 მ
დარტყმები
-0.2- მონაწილეობით
- 11.586 მ
- გარეშე
- 11.864 მ
კარში დარტყმები
-0.4- მონაწილეობით
- 3.786 მ
- გარეშე
- 4.164 მ
ვარდნები
-0.6- მონაწილეობით
- 17.186 მ
- გარეშე
- 17.864 მ
მოგერიებები
-0.7- მონაწილეობით
- 3.586 მ
- გარეშე
- 4.264 მ
ჩაჭრები
+1.4- მონაწილეობით
- 10.186 მ
- გარეშე
- 8.764 მ
თამაშგარეები
-0.2- მონაწილეობით
- 1.478 მ
- გარეშე
- 1.661 მ
კუთხურები
+0.5- მონაწილეობით
- 4.386 მ
- გარეშე
- 3.864 მ
ბარათები
+0.5- მონაწილეობით
- 2.585 მ
- გარეშე
- 2.163 მ
დრიბლინგები
+0.1- მონაწილეობით
- 7.286 მ
- გარეშე
- 7.164 მ
კარიდან დარტყმები
-0.8- მონაწილეობით
- 9.986 მ
- გარეშე
- 10.864 მ
რეიტინგის დინამიკა 8
მატჩები, ძველიდან ახლისკენ· წყვეტილი ხაზი კარიერის საშუალოა: 6.59
გოლები თვეების მიხედვით 3
ბოლო გამოსვლები 10
- FC LuzernH0–358'
- Grasshopper Club ZürichA2–313'
- FC Lausanne-SportH2–1არ უთამაშია
- FC ZürichH2–220'
- Servette FCA3–545'
- Grasshopper Club ZürichH0–215'
- FC Lausanne-SportA1–210'
- BaselH0–267'
- FC SionA1–145'
- Servette FCH1–145'
82 სულ 104 კარიერის გამოსვლას აქვს რეიტინგი. შეუფასებელ მატჩებთან ჩანს —.