Silvan Sidler
მცველი
კარიერის ჯამური მაჩვენებლები სექ. 2020 – მაი. 2026
- მატჩები
- 192
- სასტარტო გამოსვლები
- 118
- წუთები
- 10,665
- საშ. რეიტინგი
- 6.65
- შეფასებული გამოსვლები
- 149
შეტევა
- გოლები
- 5
- საგოლე პასები
- 7
- დარტყმები
- 107
- კარში დარტყმები
- 29
- კარს აცდენილი დარტყმები
- 53
- დაბლოკილი დარტყმები
- 25
- შექმნილი საგოლე მომენტები
- 17
- საკვანძო პასები
- 106
პასები
- პასები
- 4318
- ზუსტი პასები
- 2979
- ჩაწოდებები
- 262
- ზუსტი ჩაწოდებები
- 61
- გრძელი პასები
- 687
- ზუსტი გრძელი პასები
- 273
ორთაბრძოლები
- დრიბლინგები
- 51
- მოგებული ორთაბრძოლები
- 521
- მოგებული საჰაერო ორთაბრძოლები
- 161
- დაკარგული ბურთი
- 45
დაცვა
- ართმევები
- 246
- ჩაჭრები
- 143
- ბურთის ამოტანები
- 415
- დაბრუნებული ბურთები
- 0
ზოგადი
- ბურთთან შეხებები
- 7392
- დაკარგული ბურთები
- 1962
- ჯარიმები
- 135
- მის წინააღმდეგ ჯარიმები
- 66
- თამაშგარეები
- 7
- ყვითელი ბარათები
- 27
- წითელი ბარათები
- 1
მეკარის თამაში
- მოგერიებები
- 0
90 წუთზე
ნათამაშებ 90 წუთზე, სულ 10,665 წუთი, სულ 192 გამოსვლაში. ზემოთ მოცემული კარიერის მაჩვენებლები, მოედანზე გატარებული დროის მიხედვით.
შეტევა
- გოლები
- 0.04
- საგოლე პასები
- 0.06
- დარტყმები
- 0.90
- კარში დარტყმები
- 0.24
- კარს აცდენილი დარტყმები
- 0.45
- დაბლოკილი დარტყმები
- 0.21
- შექმნილი საგოლე მომენტები
- 0.14
- საკვანძო პასები
- 0.90
პასები
- პასები
- 36.44
- ზუსტი პასები
- 25.14
- ჩაწოდებები
- 2.21
- ზუსტი ჩაწოდებები
- 0.52
- გრძელი პასები
- 5.80
- ზუსტი გრძელი პასები
- 2.30
ორთაბრძოლები
- დრიბლინგები
- 0.43
- მოგებული ორთაბრძოლები
- 4.40
- მოგებული საჰაერო ორთაბრძოლები
- 1.36
- დაკარგული ბურთი
- 0.38
დაცვა
- ართმევები
- 2.08
- ჩაჭრები
- 1.21
- ბურთის ამოტანები
- 3.50
- დაბრუნებული ბურთები
- 0.00
ზოგადი
- ბურთთან შეხებები
- 62.38
- დაკარგული ბურთები
- 16.56
- ჯარიმები
- 1.14
- მის წინააღმდეგ ჯარიმები
- 0.56
- თამაშგარეები
- 0.06
მეკარის თამაში
- მოგერიებები
- 0.00
საშუალო: 151 მატჩი 0.0
მონაწილეობის მიხედვით დაყოფა კავშირს აჩვენებს და გავლენას პირდაპირ არ ზომავს. ფეხბურთელი არ ირჩევს, რომელ მატჩს გამოტოვებს; ხშირად მას დასასვენებლად ტოვებენ. სხვაობა კვლევის საფუძვლად განიხილეთ და არა საბოლოო პასუხად.
ჯარიმები
-0.8- მონაწილეობით
- 11.390 მ
- გარეშე
- 12.023 მ
აუტები
+0.4- მონაწილეობით
- 20.990 მ
- გარეშე
- 20.523 მ
დარტყმები
-1.6- მონაწილეობით
- 12.090 მ
- გარეშე
- 13.623 მ
კარში დარტყმები
-0.5- მონაწილეობით
- 4.390 მ
- გარეშე
- 4.823 მ
ართმევები
-0.2- მონაწილეობით
- 17.990 მ
- გარეშე
- 18.123 მ
მოგერიებები
-0.3- მონაწილეობით
- 4.090 მ
- გარეშე
- 4.323 მ
ჩაჭრები
-0.3- მონაწილეობით
- 8.790 მ
- გარეშე
- 923 მ
თამაშგარეები
+0.7- მონაწილეობით
- 1.785 მ
- გარეშე
- 119 მ
კუთხურები
-0.0- მონაწილეობით
- 4.090 მ
- გარეშე
- 4.023 მ
ბარათები
-0.6- მონაწილეობით
- 2.288 მ
- გარეშე
- 2.723 მ
დრიბლინგები
-0.8- მონაწილეობით
- 7.190 მ
- გარეშე
- 7.923 მ
კარიდან დარტყმები
-0.5- მონაწილეობით
- 10.290 მ
- გარეშე
- 10.723 მ
რეიტინგის დინამიკა 8
მატჩები, ძველიდან ახლისკენ· წყვეტილი ხაზი კარიერის საშუალოა: 6.65
გოლები თვეების მიხედვით
ბოლო თორმეტ თვეში გოლები არ არის
მონაკვეთი თორმეტ თვეს მოიცავს და Silvan Sidler-ს ამ პერიოდში გოლი არ გაუტანია.
ბოლო გამოსვლები 10
- Grasshopper Club ZürichA2–367'
- FC Lausanne-SportH2–121'
- Grasshopper Club ZürichH0–219'
- FC Lausanne-SportA1–280'
- FC LuzernA2–190'
- Servette FCH1–166'
- FC St. Gallen 1879A1–273'
- FC ThunH0–388'
- FC St. Gallen 1879H1–545'
- Young BoysA1–690'
149 სულ 192 კარიერის გამოსვლას აქვს რეიტინგი. შეუფასებელ მატჩებთან ჩანს —.