Maximilian Ullmann

ნახევარმცველი

გრასჰოპერსი

კარიერის ჯამური მაჩვენებლები ნოე. 2019 – მაი. 2026

მატჩები
203
სასტარტო გამოსვლები
109
წუთები
9,912
საშ. რეიტინგი
6.65
შეფასებული გამოსვლები
133

შეტევა

გოლები
6
საგოლე პასები
7
დარტყმები
163
კარში დარტყმები
43
კარს აცდენილი დარტყმები
75
დაბლოკილი დარტყმები
45
შექმნილი საგოლე მომენტები
13
საკვანძო პასები
83

პასები

პასები
3392
ზუსტი პასები
2324
ჩაწოდებები
319
ზუსტი ჩაწოდებები
69
გრძელი პასები
528
ზუსტი გრძელი პასები
172

ორთაბრძოლები

დრიბლინგები
71
მოგებული ორთაბრძოლები
339
მოგებული საჰაერო ორთაბრძოლები
66
დაკარგული ბურთი
60

დაცვა

ვარდნები
129
ჩაჭრები
123
ბურთის ამოტანები
163
დაბრუნებული ბურთები
0

ზოგადი

ბურთთან შეხებები
5914
დაკარგული ბურთები
1812
ჯარიმები
90
მის წინააღმდეგ ჯარიმები
75
თამაშგარეები
7
ყვითელი ბარათები
14
წითელი ბარათები
0

მეკარის თამაში

მოგერიებები
0

90 წუთზე

ნათამაშებ 90 წუთზე, სულ 9,912 წუთი, სულ 203 გამოსვლაში. ზემოთ მოცემული კარიერის მაჩვენებლები, მოედანზე გატარებული დროის მიხედვით.

შეტევა

გოლები
0.05
საგოლე პასები
0.06
დარტყმები
1.48
კარში დარტყმები
0.39
კარს აცდენილი დარტყმები
0.68
დაბლოკილი დარტყმები
0.41
შექმნილი საგოლე მომენტები
0.12
საკვანძო პასები
0.75

პასები

პასები
30.80
ზუსტი პასები
21.10
ჩაწოდებები
2.90
ზუსტი ჩაწოდებები
0.63
გრძელი პასები
4.79
ზუსტი გრძელი პასები
1.56

ორთაბრძოლები

დრიბლინგები
0.65
მოგებული ორთაბრძოლები
3.08
მოგებული საჰაერო ორთაბრძოლები
0.60
დაკარგული ბურთი
0.55

დაცვა

ვარდნები
1.17
ჩაჭრები
1.12
ბურთის ამოტანები
1.48
დაბრუნებული ბურთები
0.00

ზოგადი

ბურთთან შეხებები
53.70
დაკარგული ბურთები
16.45
ჯარიმები
0.82
მის წინააღმდეგ ჯარიმები
0.68
თამაშგარეები
0.06

მეკარის თამაში

მოგერიებები
0.00

გოლები მატჩების მიხედვით

134 გამოსვლა · ნაჩვენებია უახლესი 60

მოედანი
მატჩები
მატჩები
ტურნირები ყველა 11
სეზონები ყველა 16

თითო სვეტი თითო გამოსვლას შეესაბამება, ძველიდან ახლისკენ. წყვეტილი ხაზი აჩვენებს საშუალოს: 134 გამოსვლა ამ შერჩევაში — 0.0. ხაზზე მაღალი სვეტები გამოკვეთილია.

გრასჰოპერსი მონაწილეობით და გარეშე Maximilian Ullmann

18 მატჩი მისი მონაწილეობით · 6 გარეშე · კლუბში მუშაობის პერიოდი

მატჩები
ტურნირები ყველა 1
სეზონები ყველა 1

დასკვნისთვის მატჩები არასაკმარისია. შედარების ერთ მხარეს ათზე ნაკლები მატჩია, ამიტომ სხვაობა მეტწილად შემთხვევითია. რიცხვები რეალურია, მაგრამ დასკვნისთვის არასაკმარისი.

მონაწილეობის მიხედვით დაყოფა კავშირს აჩვენებს და გავლენას პირდაპირ არ ზომავს. ფეხბურთელი არ ირჩევს, რომელ მატჩს გამოტოვებს; ხშირად მას დასასვენებლად ტოვებენ. სხვაობა კვლევის საფუძვლად განიხილეთ და არა საბოლოო პასუხად.

  • ჯარიმები

    +2.3
    მონაწილეობით
    14.818 მ
    გარეშე
    12.56 მ
  • აუტები

    +0.3
    მონაწილეობით
    23.818 მ
    გარეშე
    23.56 მ
  • დარტყმები

    -2.9
    მონაწილეობით
    11.618 მ
    გარეშე
    14.56 მ
  • კარში დარტყმები

    -0.4
    მონაწილეობით
    4.118 მ
    გარეშე
    4.56 მ
  • ვარდნები

    +1.6
    მონაწილეობით
    22.418 მ
    გარეშე
    20.86 მ
  • მოგერიებები

    +0
    მონაწილეობით
    2.818 მ
    გარეშე
    2.86 მ
  • ჩაჭრები

    -2.8
    მონაწილეობით
    9.818 მ
    გარეშე
    12.76 მ
  • თამაშგარეები

    +0.2
    მონაწილეობით
    1.315 მ
    გარეშე
    1.26 მ
  • კუთხურები

    -1.2
    მონაწილეობით
    4.118 მ
    გარეშე
    5.36 მ
  • ბარათები

    -0.3
    მონაწილეობით
    2.418 მ
    გარეშე
    2.76 მ
  • დრიბლინგები

    -0.9
    მონაწილეობით
    7.118 მ
    გარეშე
    86 მ
  • კარიდან დარტყმები

    +1.3
    მონაწილეობით
    918 მ
    გარეშე
    7.76 მ

რეიტინგის დინამიკა 8

  1. 21/2
  2. 21/3
  3. 6/4
  4. 11/4
  5. 25/4
  6. 3/5
  7. 9/5
  8. 12/5

მატჩები, ძველიდან ახლისკენ· წყვეტილი ხაზი კარიერის საშუალოა: 6.65

გოლები თვეების მიხედვით 2

  1. ნოე
  2. დეკ
  3. იან
  4. თებ
  5. მარ
  6. აპრ
  7. მაისი
  8. ივნ
  9. ივლ
  10. აგვ
  11. სექ
  12. ოქტ

ბოლო გამოსვლები 10

133 სულ 203 კარიერის გამოსვლას აქვს რეიტინგი. შეუფასებელ მატჩებთან ჩანს —.