სამსუნსპორი — Hatayspor — სუპერ ლიგა
სუპერ ლიგასეზონი 24/25
პარ 7 თებ··ტური 23·სამსუნსპორი მოგება
მატჩის მიმოხილვა
12 ძირითადი მაჩვენებელი · სრული დრო- 4კუთხურები7
- 1ბარათები2
- 16დარტყმები14
- 6კარში დარტყმები4
- 13ჯარიმები18
- 8აუტები15
- 2თამაშგარეები1
- 6კარიდან დარტყმები7
- 4მოგერიებები4
- 24ვარდნები6
- 7ჩაჭრები7
- 6დრიბლინგები4
პერიოდი
მატჩის სტატისტიკა
| სამსუნსპორი | მაჩვენებელი | Hatayspor |
|---|---|---|
| მიმოხილვა | ||
| 4 | Corner kicks | 7 |
| 1 | Yellow cards | 2 |
| 16 | Total shots | 14 |
| 6 | Shots on target | 4 |
| 13 | Fouls | 18 |
| 8 | Throw-ins | 15 |
| 2 | Offsides | 1 |
| 6 | Goal kicks | 7 |
| 4 | Goalkeeper saves | 4 |
| 24 | Tackles | 6 |
| 7 | Interceptions | 7 |
| 6 | Dribbles | 4 |
| 46 | Ball possession | 54 |
| 1.52 | Expected goals (xG) | 0.57 |
| 18 | Free kicks | 13 |
| 399 | Passes | 454 |
| 2 | Big chances | 1 |
| 336 | Accurate passes | 400 |
| დარტყმები | ||
| 7 | Shots off target | 4 |
| 8 | Shots inside box | 6 |
| 0 | Hit woodwork | 0 |
| 3 | Blocked shots | 6 |
| 8 | Shots outside box | 8 |
| შეტევა | ||
| 1 | Big chances missed | 1 |
| 2 | Offsides | 1 |
| 22 | Touches in penalty area | 14 |
| 4 | Fouled in final third | 2 |
| პასები | ||
| 4 | Accurate crosses | 3 |
| 33 | Accurate long balls | 14 |
| 39 | Final third entries | 50 |
| 8 | Throw-ins | 15 |
| ორთაბრძოლები | ||
| 68% | Duels won (%) | 32% |
| 6 | Dribbles | 4 |
| 48% | Ground duels (%) | 22% |
| 5 | Dispossessed | 13 |
| 17% | Aerial duels (%) | 9% |
| დაცვა | ||
| 26 | Clearances | 15 |
| 16% | Tackles won (%) | 4% |
| 7 | Interceptions | 7 |
| 51 | Ball recoveries | 47 |
| მეკარის თამაში | ||
| 6 | Goal kicks | 7 |
| 4 | Saves | 4 |
| 0.86 | Goals prevented | -0.55 |
| 0 | High claims | 1 |
| მოსალოდნელი გოლები პენალტების გარეშე | ||
| 1.5 | Non-penalty expected goals (npxG) | 0.5 |
| სამსუნსპორი | მაჩვენებელი | Hatayspor |
|---|---|---|
| მიმოხილვა | ||
| 1 | Corner kicks | 0 |
| 0 | Yellow cards | 1 |
| 7 | Total shots | 3 |
| 4 | Shots on target | 0 |
| 3 | Throw-ins | 7 |
| 1 | Offsides | 0 |
| 2 | Goal kicks | 2 |
| 0 | Goalkeeper saves | 2 |
| 11 | Tackles | 3 |
| 4 | Interceptions | 5 |
| 4 | Dribbles | 1 |
| 47 | Ball possession | 53 |
| 0.80 | Expected goals (xG) | 0.09 |
| 10 | Free kicks | 7 |
| 224 | Passes | 255 |
| 1 | Big chances | 0 |
| 194 | Accurate passes | 225 |
| დარტყმები | ||
| 2 | Shots off target | 1 |
| 2 | Shots inside box | 0 |
| 0 | Hit woodwork | 0 |
| 1 | Blocked shots | 2 |
| 5 | Shots outside box | 3 |
| შეტევა | ||
| 0 | Big chances missed | 0 |
| 1 | Offsides | 0 |
| 2 | Fouled in final third | 0 |
| პასები | ||
| 1 | Accurate crosses | 0 |
| 17 | Accurate long balls | 3 |
| 23 | Final third entries | 21 |
| 3 | Throw-ins | 7 |
| ორთაბრძოლები | ||
| 70% | Duels won (%) | 30% |
| 4 | Dribbles | 1 |
| 25% | Ground duels (%) | 10% |
| 3 | Dispossessed | 7 |
| 6% | Aerial duels (%) | 3% |
| დაცვა | ||
| 12 | Clearances | 9 |
| 9% | Tackles won (%) | 2% |
| 4 | Interceptions | 5 |
| 28 | Ball recoveries | 26 |
| მეკარის თამაში | ||
| 2 | Goal kicks | 2 |
| 0 | Saves | 2 |
| სამსუნსპორი | მაჩვენებელი | Hatayspor |
|---|---|---|
| მიმოხილვა | ||
| 3 | Corner kicks | 7 |
| 1 | Yellow cards | 1 |
| 9 | Total shots | 11 |
| 2 | Shots on target | 4 |
| 5 | Throw-ins | 8 |
| 1 | Offsides | 1 |
| 4 | Goal kicks | 5 |
| 4 | Goalkeeper saves | 2 |
| 13 | Tackles | 3 |
| 3 | Interceptions | 2 |
| 2 | Dribbles | 3 |
| 46 | Ball possession | 54 |
| 0.72 | Expected goals (xG) | 0.48 |
| 8 | Free kicks | 6 |
| 175 | Passes | 199 |
| 1 | Big chances | 1 |
| 142 | Accurate passes | 175 |
| დარტყმები | ||
| 5 | Shots off target | 3 |
| 6 | Shots inside box | 6 |
| 0 | Hit woodwork | 0 |
| 2 | Blocked shots | 4 |
| 3 | Shots outside box | 5 |
| შეტევა | ||
| 1 | Big chances missed | 1 |
| 1 | Offsides | 1 |
| 2 | Fouled in final third | 2 |
| პასები | ||
| 3 | Accurate crosses | 3 |
| 16 | Accurate long balls | 11 |
| 16 | Final third entries | 29 |
| 5 | Throw-ins | 8 |
| ორთაბრძოლები | ||
| 65% | Duels won (%) | 35% |
| 2 | Dribbles | 3 |
| 23% | Ground duels (%) | 12% |
| 2 | Dispossessed | 6 |
| 11% | Aerial duels (%) | 6% |
| დაცვა | ||
| 14 | Clearances | 6 |
| 7% | Tackles won (%) | 2% |
| 3 | Interceptions | 2 |
| 23 | Ball recoveries | 21 |
| მეკარის თამაში | ||
| 4 | Goal kicks | 5 |
| 4 | Saves | 2 |
შემადგენლობები
სამსუნსპორი4-2-3-1
სათადარიგოები
დარტყმების რუკა
სამსუნსპორი16 დარტყმა · 6 კარში · 2 გოლი · 1.55 xG
Hatayspor14 დარტყმა · 4 კარში · 0 გოლი · 0.52 xG
სამსუნსპორი7 დარტყმა · 4 კარში · 2 გოლი · 0.82 xG
Hatayspor3 დარტყმა · 0 კარში · 0 გოლი · 0.09 xG
სამსუნსპორი9 დარტყმა · 2 კარში · 0 გოლი · 0.73 xG
Hatayspor11 დარტყმა · 4 კარში · 0 გოლი · 0.43 xG
- სამსუნსპორი
- Hatayspor
- გოლი
- კარში
- blocked
- კარს აცდენილი
- წერტილის ზომა = მოსალოდნელი გოლები
მოთამაშეთა რეიტინგები
სამსუნსპორი15 შეფასებული
Hatayspor13 შეფასებული
მოთამაშეთა სტატისტიკა
სამსუნსპორი
| მოთამაშე | წთ | შეფ. | გ | ა | დარტ. | xG | პასი | საკვანძო პასი | ორთაბრძოლა | ართ. | მოგ. | ბარათები |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Zeki YavruDefender | 90′ | 8.8 | 1 | 1 | 0.07 | 26/34 | 2 | 9/13 | 4 | |||
| Rick Van DrongelenDefender | 90′ | 8.2 | 1 | 0.06 | 45/50 | 5/6 | 1 | |||||
| 5Celil YükselMidfielder | 90′ | 7.7 | 1 | 0.02 | 43/45 | 13/16 | 5 | |||||
| Ľubomír ŠatkaDefender | 90′ | 7.3 | 42/47 | 5/5 | 3 | |||||||
| 1Okan KocukGoalkeeper | 90′ | 7.3 | 15/22 | 1/1 | 4 | |||||||
| Youssef Aït BennasserMidfielder | 90′ | 6.7 | 42/49 | 1 | 3/4 | 2 | ||||||
| Nany DimataForward | 89′ | 6.7 | 2 | 0.11 | 19/25 | 8/13 | ||||||
| Marc BolaDefender | 82′ | 7.4 | 1 | 0.01 | 31/36 | 2 | 4/5 | 2 | ||||
| 11Emre KılınçForward | 81′ | 7.3 | 1 | 2 | 0.21 | 24/33 | 3 | 3/10 | 2 | |||
| Carlo HolseMidfielder | 81′ | 7.1 | 1 | 0.29 | 19/24 | 1 | 7/12 | 2 | ||||
| 9Marius MouandilmadjiForward | 73′ | 7.9 | 1 | 3 | 0.48 | 6/7 | 4/5 | 1 | ||||
| Kingsley SchindlerForward | 17′ | 6.4 | 6/7 | 1 | 0/2 | |||||||
| Arbnor MujaMidfielder | 9′ | 6.8 | 2 | 0.11 | 5/7 | |||||||
| Soner AydoğduMidfielder | 9′ | 6.3 | 1 | 0.05 | 5/5 | 0/1 | ||||||
| Soner GönülDefender | 8′ | 7.1 | 2/2 | 2/2 | 1 | |||||||
| Muhammet Ali ÖzbaskıcıMidfielder | 1′ | — | 1 | 0.05 | 6/6 | 1 | 1/1 | 1 | ||||
| Flavien TaitMidfielder | — | — | ||||||||||
| 45Halil YeralGoalkeeper | — | — | ||||||||||
| NanúDefender | — | — | ||||||||||
| Olivier NtchamMidfielder | — | — | ||||||||||
| 22Yunus Emre ÇiftDefender | — | — |
Hatayspor
| მოთამაშე | წთ | შეფ. | გ | ა | დარტ. | xG | პასი | საკვანძო პასი | ორთაბრძოლა | ართ. | მოგ. | ბარათები |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Recep Burak YılmazDefender | 90′ | 7.7 | 1 | 0.04 | 43/46 | 3 | 7/10 | 2 | ||||
| Bilal BoutobbaForward | 90′ | 7.4 | 2 | 0.04 | 31/36 | 3 | 2/7 | |||||
| Francisco CalvoDefender | 90′ | 7.1 | 1 | 0.07 | 50/59 | 1 | 4/9 | |||||
| Chandrel MassangaMidfielder | 90′ | 6.6 | 1 | 0.01 | 53/62 | 1 | 4/11 | |||||
| Visar BekajGoalkeeper | 90′ | 6.6 | 20/23 | 4 | ||||||||
| Vincent AboubakarForward | 90′ | 6.3 | 3 | 0.16 | 18/24 | 1/11 | 1 | |||||
| Abdulkadir ParmakMidfielder | 90′ | 6.1 | 65/68 | 4/11 | 2 | |||||||
| Guy-Marcelin KilamaDefender | 90′ | 6.0 | 1 | 0.04 | 43/48 | 1/6 | ||||||
| Cemali SertelDefender | 89′ | 5.6 | 1 | 0.03 | 25/30 | 0/6 | ||||||
| Joelson FernandesForward | 76′ | 6.4 | 2 | 0.05 | 10/11 | 4/9 | ||||||
| Görkem SağlamMidfielder | 67′ | 6.8 | 1 | 0.04 | 35/37 | 2 | 3/11 | 1 | ||||
| Funsho BamgboyeMidfielder | 23′ | 6.3 | 1 | 0.07 | 2/5 | 0/3 | ||||||
| Carlos StrandbergForward | 14′ | 6.8 | 3/3 | 1/1 | ||||||||
| Oguzhan MaturDefender | 1′ | — | 2/2 | 0/1 | ||||||||
| 20Ali YıldızMidfielder | — | — | ||||||||||
| Baran SarkaMidfielder | — | — | ||||||||||
| Cengiz DemirDefender | — | — | ||||||||||
| 34Demir SarıcalıGoalkeeper | — | — | ||||||||||
| Rui PedroMidfielder | — | — | ||||||||||
| Selimcan TemelMidfielder | — | — |
დამოუკიდებელი წყარო
PitchAPI-ის ტაქტიკური ანალიზი
PitchAPI is an independent post-match source. Its xG and overlapping counts are displayed separately and are never blended into settlement statistics.
- მასპინძლის სქემა
- 4-2-3-1
- სტუმრის სქემა
- 4-3-3
PitchAPI-მ ეს მატჩი დააკავშირა, მაგრამ მატჩისშემდგომი ანალიტიკა ჯერ მიუწვდომელია.