Cemali Sertel

მცველი

ჩორუმი

კარიერის ჯამური მაჩვენებლები სექ. 2020 – ოქტ. 2026

მატჩები
161
სასტარტო გამოსვლები
79
წუთები
7,184
საშ. რეიტინგი
6.72
შეფასებული გამოსვლები
111

შეტევა

გოლები
3
საგოლე პასები
3
დარტყმები
38
კარში დარტყმები
6
კარს აცდენილი დარტყმები
18
დაბლოკილი დარტყმები
14
შექმნილი საგოლე მომენტები
3
საკვანძო პასები
38

პასები

პასები
2753
ზუსტი პასები
2211
ჩაწოდებები
158
ზუსტი ჩაწოდებები
34
გრძელი პასები
261
ზუსტი გრძელი პასები
90

ორთაბრძოლები

დრიბლინგები
93
მოგებული ორთაბრძოლები
488
მოგებული საჰაერო ორთაბრძოლები
79
დაკარგული ბურთი
70

დაცვა

ვარდნები
236
ჩაჭრები
110
ბურთის ამოტანები
201
დაბრუნებული ბურთები
0

ზოგადი

ბურთთან შეხებები
4906
დაკარგული ბურთები
1128
ჯარიმები
95
მის წინააღმდეგ ჯარიმები
81
თამაშგარეები
6
ყვითელი ბარათები
10
წითელი ბარათები
0

მეკარის თამაში

მოგერიებები
0

90 წუთზე

ნათამაშებ 90 წუთზე, სულ 7,184 წუთი, სულ 161 გამოსვლაში. ზემოთ მოცემული კარიერის მაჩვენებლები, მოედანზე გატარებული დროის მიხედვით.

შეტევა

გოლები
0.04
საგოლე პასები
0.04
დარტყმები
0.48
კარში დარტყმები
0.07
კარს აცდენილი დარტყმები
0.23
დაბლოკილი დარტყმები
0.17
შექმნილი საგოლე მომენტები
0.04
საკვანძო პასები
0.48

პასები

პასები
34.49
ზუსტი პასები
27.70
ჩაწოდებები
1.98
ზუსტი ჩაწოდებები
0.43
გრძელი პასები
3.27
ზუსტი გრძელი პასები
1.13

ორთაბრძოლები

დრიბლინგები
1.17
მოგებული ორთაბრძოლები
6.11
მოგებული საჰაერო ორთაბრძოლები
0.99
დაკარგული ბურთი
0.88

დაცვა

ვარდნები
2.96
ჩაჭრები
1.38
ბურთის ამოტანები
2.52
დაბრუნებული ბურთები
0.00

ზოგადი

ბურთთან შეხებები
61.46
დაკარგული ბურთები
14.13
ჯარიმები
1.19
მის წინააღმდეგ ჯარიმები
1.01
თამაშგარეები
0.07

მეკარის თამაში

მოგერიებები
0.00

გოლები მატჩების მიხედვით

114 გამოსვლა · ნაჩვენებია უახლესი 60

მოედანი
მატჩები
მატჩები
ტურნირები ყველა 1
სეზონები ყველა 6

თითო სვეტი თითო გამოსვლას შეესაბამება, ძველიდან ახლისკენ. წყვეტილი ხაზი აჩვენებს საშუალოს: 114 გამოსვლა ამ შერჩევაში — 0.0. ხაზზე მაღალი სვეტები გამოკვეთილია.

Hatayspor მონაწილეობით და გარეშე Cemali Sertel

44 მატჩი მისი მონაწილეობით · 6 გარეშე · კლუბში მუშაობის პერიოდი

მატჩები
ტურნირები ყველა 1
სეზონები ყველა 2

დასკვნისთვის მატჩები არასაკმარისია. შედარების ერთ მხარეს ათზე ნაკლები მატჩია, ამიტომ სხვაობა მეტწილად შემთხვევითია. რიცხვები რეალურია, მაგრამ დასკვნისთვის არასაკმარისი.

მონაწილეობის მიხედვით დაყოფა კავშირს აჩვენებს და გავლენას პირდაპირ არ ზომავს. ფეხბურთელი არ ირჩევს, რომელ მატჩს გამოტოვებს; ხშირად მას დასასვენებლად ტოვებენ. სხვაობა კვლევის საფუძვლად განიხილეთ და არა საბოლოო პასუხად.

  • ჯარიმები

    +2.0
    მონაწილეობით
    12.744 მ
    გარეშე
    10.76 მ
  • აუტები

    -0.3
    მონაწილეობით
    19.244 მ
    გარეშე
    19.56 მ
  • დარტყმები

    -1.0
    მონაწილეობით
    11.344 მ
    გარეშე
    12.36 მ
  • კარში დარტყმები

    +0.9
    მონაწილეობით
    4.144 მ
    გარეშე
    3.26 მ
  • ვარდნები

    +1.4
    მონაწილეობით
    15.444 მ
    გარეშე
    146 მ
  • მოგერიებები

    +0.4
    მონაწილეობით
    3.544 მ
    გარეშე
    3.26 მ
  • ჩაჭრები

    -0.3
    მონაწილეობით
    9.444 მ
    გარეშე
    9.76 მ
  • თამაშგარეები

    -0.4
    მონაწილეობით
    1.643 მ
    გარეშე
    26 მ
  • კუთხურები

    +0.3
    მონაწილეობით
    4.344 მ
    გარეშე
    46 მ
  • ბარათები

    +0.5
    მონაწილეობით
    2.843 მ
    გარეშე
    2.36 მ
  • დრიბლინგები

    -0.6
    მონაწილეობით
    7.944 მ
    გარეშე
    8.56 მ
  • კარიდან დარტყმები

    +1.5
    მონაწილეობით
    9.544 მ
    გარეშე
    86 მ

რეიტინგის დინამიკა 8

  1. 28/3
  2. 6/4
  3. 13/4
  4. 25/4
  5. 3/5
  6. 11/5
  7. 17/5
  8. 26/5

მატჩები, ძველიდან ახლისკენ· წყვეტილი ხაზი კარიერის საშუალოა: 6.72

გოლები თვეების მიხედვით

ბოლო თორმეტ თვეში გოლები არ არის

მონაკვეთი თორმეტ თვეს მოიცავს და Cemali Sertel-ს ამ პერიოდში გოლი არ გაუტანია.

ბოლო გამოსვლები 10

111 სულ 161 კარიერის გამოსვლას აქვს რეიტინგი. შეუფასებელ მატჩებთან ჩანს —.