Arbnor Muja
ნახევარმცველი
კარიერის ჯამური მაჩვენებლები ოქტ. 2022 – სექ. 2026
- მატჩები
- 147
- სასტარტო გამოსვლები
- 80
- წუთები
- 7,191
- საშ. რეიტინგი
- 6.76
- შეფასებული გამოსვლები
- 133
შეტევა
- გოლები
- 19
- საგოლე პასები
- 9
- დარტყმები
- 170
- კარში დარტყმები
- 70
- კარს აცდენილი დარტყმები
- 66
- დაბლოკილი დარტყმები
- 34
- შექმნილი საგოლე მომენტები
- 19
- საკვანძო პასები
- 108
პასები
- პასები
- 2703
- ზუსტი პასები
- 2166
- ჩაწოდებები
- 259
- ზუსტი ჩაწოდებები
- 47
- გრძელი პასები
- 175
- ზუსტი გრძელი პასები
- 95
ორთაბრძოლები
- დრიბლინგები
- 115
- მოგებული ორთაბრძოლები
- 372
- მოგებული საჰაერო ორთაბრძოლები
- 35
- დაკარგული ბურთი
- 113
დაცვა
- ვარდნები
- 135
- ჩაჭრები
- 33
- ბურთის ამოტანები
- 50
- დაბრუნებული ბურთები
- 7
ზოგადი
- ბურთთან შეხებები
- 4345
- დაკარგული ბურთები
- 1278
- ჯარიმები
- 72
- მის წინააღმდეგ ჯარიმები
- 90
- თამაშგარეები
- 47
- ყვითელი ბარათები
- 18
- წითელი ბარათები
- 2
მეკარის თამაში
- მოგერიებები
- 0
90 წუთზე
ნათამაშებ 90 წუთზე, სულ 7,191 წუთი, სულ 147 გამოსვლაში. ზემოთ მოცემული კარიერის მაჩვენებლები, მოედანზე გატარებული დროის მიხედვით.
შეტევა
- გოლები
- 0.24
- საგოლე პასები
- 0.11
- დარტყმები
- 2.13
- კარში დარტყმები
- 0.88
- კარს აცდენილი დარტყმები
- 0.83
- დაბლოკილი დარტყმები
- 0.43
- შექმნილი საგოლე მომენტები
- 0.24
- საკვანძო პასები
- 1.35
პასები
- პასები
- 33.83
- ზუსტი პასები
- 27.11
- ჩაწოდებები
- 3.24
- ზუსტი ჩაწოდებები
- 0.59
- გრძელი პასები
- 2.19
- ზუსტი გრძელი პასები
- 1.19
ორთაბრძოლები
- დრიბლინგები
- 1.44
- მოგებული ორთაბრძოლები
- 4.66
- მოგებული საჰაერო ორთაბრძოლები
- 0.44
- დაკარგული ბურთი
- 1.41
დაცვა
- ვარდნები
- 1.69
- ჩაჭრები
- 0.41
- ბურთის ამოტანები
- 0.63
- დაბრუნებული ბურთები
- 0.09
ზოგადი
- ბურთთან შეხებები
- 54.38
- დაკარგული ბურთები
- 15.99
- ჯარიმები
- 0.90
- მის წინააღმდეგ ჯარიმები
- 1.13
- თამაშგარეები
- 0.59
მეკარის თამაში
- მოგერიებები
- 0.00
საშუალო: 136 მატჩი 0.1
მონაწილეობის მიხედვით დაყოფა კავშირს აჩვენებს და გავლენას პირდაპირ არ ზომავს. ფეხბურთელი არ ირჩევს, რომელ მატჩს გამოტოვებს; ხშირად მას დასასვენებლად ტოვებენ. სხვაობა კვლევის საფუძვლად განიხილეთ და არა საბოლოო პასუხად.
ჯარიმები
-1.1- მონაწილეობით
- 9.927 მ
- გარეშე
- 1112 მ
აუტები
-0.6- მონაწილეობით
- 21.128 მ
- გარეშე
- 21.712 მ
დარტყმები
-2.7- მონაწილეობით
- 13.228 მ
- გარეშე
- 15.910 მ
კარში დარტყმები
-1.3- მონაწილეობით
- 4.028 მ
- გარეშე
- 5.312 მ
ვარდნები
-0.3- მონაწილეობით
- 16.328 მ
- გარეშე
- 16.510 მ
მოგერიებები
+0.3- მონაწილეობით
- 3.228 მ
- გარეშე
- 2.910 მ
ჩაჭრები
+2.2- მონაწილეობით
- 9.428 მ
- გარეშე
- 7.210 მ
თამაშგარეები
+0.6- მონაწილეობით
- 2.227 მ
- გარეშე
- 1.612 მ
კუთხურები
-0.0- მონაწილეობით
- 5.228 მ
- გარეშე
- 5.312 მ
ბარათები
-0.3- მონაწილეობით
- 1.727 მ
- გარეშე
- 212 მ
დრიბლინგები
-0.9- მონაწილეობით
- 6.628 მ
- გარეშე
- 7.510 მ
კარიდან დარტყმები
-0.8- მონაწილეობით
- 7.828 მ
- გარეშე
- 8.712 მ
რეიტინგის დინამიკა 8
მატჩები, ძველიდან ახლისკენ· წყვეტილი ხაზი კარიერის საშუალოა: 6.76
გოლები თვეების მიხედვით 5
ბოლო გამოსვლები 10
- Royale Union Saint-GilloiseSint-Truidense VVH0–372'
- Royal Antwerp FCSint-Truidense VVA4–175'
- KV MechelenSint-Truidense VVH3–081'
- RSC AnderlechtSint-Truidense VVA1–345'
- KAA GentSint-Truidense VVH1–178'
- Club Brugge KVSint-Truidense VVH1–274'
- Royale Union Saint-GilloiseSint-Truidense VVA0–190'
- Royale Union Saint-GilloiseSint-Truidense VVH1–362'
- KRC GenkSint-Truidense VVA0–177'
- Cercle BruggeSint-Truidense VVH2–190'
133 სულ 147 კარიერის გამოსვლას აქვს რეიტინგი. შეუფასებელ მატჩებთან ჩანს —.