გერმანია — უნგრეთი — EURO
EUROსეზონი 2024
ოთხ 19 ივნ··ტური 2·ჯგუფი A·გერმანია მოგება
მატჩის მიმოხილვა
12 ძირითადი მაჩვენებელი · სრული დრო- 11კუთხურები7
- 2ბარათები2
- 19დარტყმები11
- 7კარში დარტყმები4
- 12ჯარიმები10
- 12აუტები12
- 0თამაშგარეები1
- 3კარიდან დარტყმები11
- 3მოგერიებები5
- 17ართმევები13
- 6ჩაჭრები5
- 4დრიბლინგები4
პერიოდი
მატჩის სტატისტიკა
| გერმანია | მაჩვენებელი | უნგრეთი |
|---|---|---|
| მიმოხილვა | ||
| 11 | Corner kicks | 7 |
| 2 | Yellow cards | 2 |
| 19 | Total shots | 11 |
| 7 | Shots on target | 4 |
| 12 | Fouls | 10 |
| 12 | Throw-ins | 12 |
| 0 | Offsides | 1 |
| 3 | Goal kicks | 11 |
| 3 | Goalkeeper saves | 5 |
| 17 | Tackles | 13 |
| 6 | Interceptions | 5 |
| 4 | Dribbles | 4 |
| 70 | Ball possession | 30 |
| 1.40 | Expected goals (xG) | 1.18 |
| 3 | Big chances | 4 |
| 718 | Passes | 308 |
| 10 | Free kicks | 12 |
| 668 | Accurate passes | 248 |
| დარტყმები | ||
| 5 | Shots off target | 4 |
| 7 | Blocked shots | 3 |
| 11 | Shots inside box | 7 |
| 8 | Shots outside box | 4 |
| 0 | Hit woodwork | 0 |
| შეტევა | ||
| 1 | Big chances missed | 4 |
| 36 | Touches in penalty area | 16 |
| 2 | Fouled in final third | 2 |
| 0 | Offsides | 1 |
| პასები | ||
| 12 | Throw-ins | 12 |
| 4 | Accurate crosses | 1 |
| 22 | Accurate long balls | 16 |
| 73 | Final third entries | 29 |
| ორთაბრძოლები | ||
| 51% | Duels won (%) | 49% |
| 7 | Dispossessed | 5 |
| 4 | Dribbles | 4 |
| 31% | Ground duels (%) | 29% |
| 11% | Aerial duels (%) | 12% |
| დაცვა | ||
| 11% | Tackles won (%) | 6% |
| 6 | Interceptions | 5 |
| 20 | Clearances | 31 |
| 41 | Ball recoveries | 32 |
| მეკარის თამაში | ||
| 3 | Saves | 5 |
| 3 | Goal kicks | 11 |
| 1.16 | Goals prevented | 1.01 |
| 0 | High claims | 1 |
| მოსალოდნელი გოლები პენალტების გარეშე | ||
| 1.4 | Non-penalty expected goals (npxG) | 1.2 |
| გერმანია | მაჩვენებელი | უნგრეთი |
|---|---|---|
| მიმოხილვა | ||
| 8 | Corner kicks | 3 |
| 1 | Yellow cards | 1 |
| 8 | Total shots | 7 |
| 3 | Shots on target | 3 |
| 4 | Throw-ins | 6 |
| 0 | Offsides | 1 |
| 0 | Goal kicks | 5 |
| 3 | Goalkeeper saves | 2 |
| 7 | Tackles | 7 |
| 4 | Interceptions | 2 |
| 2 | Dribbles | 0 |
| 72 | Ball possession | 28 |
| 0.59 | Expected goals (xG) | 0.61 |
| 2 | Big chances | 2 |
| 380 | Passes | 150 |
| 3 | Free kicks | 5 |
| 354 | Accurate passes | 124 |
| დარტყმები | ||
| 0 | Shots off target | 1 |
| 5 | Blocked shots | 3 |
| 5 | Shots inside box | 4 |
| 3 | Shots outside box | 3 |
| 0 | Hit woodwork | 0 |
| შეტევა | ||
| 1 | Big chances missed | 2 |
| 0 | Fouled in final third | 2 |
| 0 | Offsides | 1 |
| პასები | ||
| 4 | Throw-ins | 6 |
| 2 | Accurate crosses | 0 |
| 9 | Accurate long balls | 9 |
| 44 | Final third entries | 14 |
| ორთაბრძოლები | ||
| 47% | Duels won (%) | 53% |
| 3 | Dispossessed | 4 |
| 2 | Dribbles | 0 |
| 12% | Ground duels (%) | 12% |
| 4% | Aerial duels (%) | 6% |
| დაცვა | ||
| 4% | Tackles won (%) | 5% |
| 4 | Interceptions | 2 |
| 8 | Clearances | 23 |
| 20 | Ball recoveries | 13 |
| მეკარის თამაში | ||
| 3 | Saves | 2 |
| 0 | Goal kicks | 5 |
| გერმანია | მაჩვენებელი | უნგრეთი |
|---|---|---|
| მიმოხილვა | ||
| 3 | Corner kicks | 4 |
| 1 | Yellow cards | 1 |
| 11 | Total shots | 4 |
| 4 | Shots on target | 1 |
| 8 | Throw-ins | 6 |
| 0 | Offsides | 0 |
| 3 | Goal kicks | 6 |
| 0 | Goalkeeper saves | 3 |
| 10 | Tackles | 6 |
| 2 | Interceptions | 3 |
| 2 | Dribbles | 4 |
| 67 | Ball possession | 33 |
| 0.81 | Expected goals (xG) | 0.57 |
| 1 | Big chances | 2 |
| 338 | Passes | 158 |
| 7 | Free kicks | 7 |
| 314 | Accurate passes | 124 |
| დარტყმები | ||
| 5 | Shots off target | 3 |
| 2 | Blocked shots | 0 |
| 6 | Shots inside box | 3 |
| 5 | Shots outside box | 1 |
| 0 | Hit woodwork | 0 |
| შეტევა | ||
| 0 | Big chances missed | 2 |
| 2 | Fouled in final third | 0 |
| 0 | Offsides | 0 |
| პასები | ||
| 8 | Throw-ins | 6 |
| 2 | Accurate crosses | 1 |
| 13 | Accurate long balls | 7 |
| 29 | Final third entries | 15 |
| ორთაბრძოლები | ||
| 53% | Duels won (%) | 47% |
| 4 | Dispossessed | 1 |
| 2 | Dribbles | 4 |
| 19% | Ground duels (%) | 17% |
| 7% | Aerial duels (%) | 6% |
| დაცვა | ||
| 7% | Tackles won (%) | 1% |
| 2 | Interceptions | 3 |
| 12 | Clearances | 8 |
| 21 | Ball recoveries | 19 |
| მეკარის თამაში | ||
| 0 | Saves | 3 |
| 3 | Goal kicks | 6 |
შემადგენლობები
სათადარიგოები
დარტყმების რუკა
გერმანია19 დარტყმა · 7 კარში · 2 გოლი · 1.39 xG
უნგრეთი11 დარტყმა · 4 კარში · 0 გოლი · 1.20 xG
გერმანია8 დარტყმა · 3 კარში · 1 გოლი · 0.59 xG
უნგრეთი7 დარტყმა · 3 კარში · 0 გოლი · 0.62 xG
გერმანია11 დარტყმა · 4 კარში · 1 გოლი · 0.80 xG
უნგრეთი4 დარტყმა · 1 კარში · 0 გოლი · 0.58 xG
- გერმანია
- უნგრეთი
- გოლი
- კარში
- blocked
- კარს აცდენილი
- წერტილის ზომა = მოსალოდნელი გოლები
მოთამაშეთა რეიტინგები
გერმანია16 შეფასებული
უნგრეთი14 შეფასებული
მოთამაშეთა სტატისტიკა
გერმანია
| მოთამაშე | წთ | შეფ. | გ | ა | დარტ. | xG | პასი | საკვანძო პასი | ორთაბრძოლა | ართ. | მოგ. | ბარათები |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Joshua KimmichDefender | 90′ | 8.6 | 2 | 0.10 | 71/73 | 4 | 2/5 | 2 | ||||
| Antonio RüdigerDefender | 90′ | 7.9 | 1 | 0.02 | 90/95 | 1 | 3/5 | |||||
| Toni KroosMidfielder | 90′ | 7.8 | 1 | 0.05 | 124/131 | 1 | 2/2 | 2 | ||||
| Maximilian MittelstädtDefender | 90′ | 7.3 | 1 | 1 | 0.03 | 47/52 | 1 | 4/6 | 1 | |||
| Jonathan TahDefender | 90′ | 7.2 | 89/92 | 1 | 2/5 | |||||||
| Manuel NeuerGoalkeeper | 90′ | 6.7 | 18/18 | 1/1 | 3 | |||||||
| İlkay GündoğanMidfielder | 84′ | 8.8 | 1 | 1 | 2 | 0.27 | 39/46 | 2 | 2/3 | |||
| Jamal MusialaForward | 72′ | 8.2 | 1 | 3 | 0.23 | 39/45 | 7/10 | 3 | ||||
| Robert AndrichMidfielder | 71′ | 7.1 | 1 | 0.04 | 44/49 | 8/12 | 4 | |||||
| Kai HavertzForward | 58′ | 6.6 | 2 | 0.21 | 13/16 | 0/8 | ||||||
| Florian WirtzForward | 58′ | 6.6 | 1 | 0.03 | 48/52 | 1 | 2/7 | 1 | ||||
| Niclas FüllkrugForward | 32′ | 7.1 | 1 | 0.13 | 5/5 | 1 | 2/3 | 1 | ||||
| Leroy SanéMidfielder | 32′ | 6.4 | 3 | 0.20 | 11/12 | 2 | 2/10 | |||||
| Emre CanDefender | 19′ | 7.4 | 16/16 | 1 | 2/2 | 1 | ||||||
| Chris FührichMidfielder | 18′ | 6.7 | 1 | 0.03 | 13/14 | 2/2 | 1 | |||||
| Deniz UndavForward | 10′ | 6.4 | 1/2 | 1/2 | 1 | |||||||
| Benjamin HenrichsDefender | — | — | ||||||||||
| David RaumDefender | — | — | ||||||||||
| Marc-André Ter StegenGoalkeeper | — | — | ||||||||||
| Maximilian BeierForward | — | — | ||||||||||
| Nico SchlotterbeckDefender | — | — | ||||||||||
| Oliver BaumannGoalkeeper | — | — | ||||||||||
| Pascal GroßMidfielder | — | — | ||||||||||
| Robin KochDefender | — | — | ||||||||||
| Thomas MüllerForward | — | — | ||||||||||
| Waldemar AntonDefender | — | — |
უნგრეთი
| მოთამაშე | წთ | შეფ. | გ | ა | დარტ. | xG | პასი | საკვანძო პასი | ორთაბრძოლა | ართ. | მოგ. | ბარათები |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Péter GulácsiGoalkeeper | 90′ | 7.9 | 25/30 | 1/1 | 5 | |||||||
| Willi OrbánDefender | 90′ | 7.3 | 1 | 0.26 | 30/31 | 5/6 | 4 | |||||
| Dominik SzoboszlaiForward | 90′ | 6.8 | 3 | 0.11 | 28/33 | 1 | 0/5 | |||||
| András SchäferMidfielder | 90′ | 6.6 | 31/34 | 3/11 | ||||||||
| Attila FiolaDefender | 90′ | 6.0 | 22/28 | 5/11 | 1 | |||||||
| Márton DárdaiDefender | 90′ | 6.0 | 28/40 | 5/7 | 3 | |||||||
| Roland SallaiForward | 87′ | 6.8 | 3 | 0.37 | 15/19 | 1 | 2/5 | |||||
| Barnabás VargaForward | 87′ | 5.6 | 2 | 0.35 | 9/20 | 8/17 | ||||||
| Miloš KerkezDefender | 75′ | 7.1 | 20/23 | 1 | 5/5 | 2 | ||||||
| Bendegúz BollaDefender | 75′ | 6.4 | 2 | 0.05 | 12/16 | 1 | 2/4 | 1 | ||||
| Ádám NagyMidfielder | 64′ | 6.3 | 15/19 | 1/2 | ||||||||
| László KleinheislerMidfielder | 26′ | 6.6 | 3/3 | 0/2 | ||||||||
| Zsolt NagyMidfielder | 15′ | 6.4 | 3/4 | 2/2 | 1 | |||||||
| Martin ÁdámForward | 15′ | 6.3 | 2/2 | 0/2 | ||||||||
| Dániel GazdagMidfielder | 3′ | — | 3/3 | 1/1 | 1 | |||||||
| Kevin CsobothMidfielder | 3′ | — | 2/3 | 1/2 | ||||||||
| Ádám LangDefender | — | — | ||||||||||
| Attila SzalaiDefender | — | — | ||||||||||
| Botond BaloghDefender | — | — | ||||||||||
| Callum StylesDefender | — | — | ||||||||||
| Dénes DibuszGoalkeeper | — | — | ||||||||||
| Endre BotkaDefender | — | — | ||||||||||
| Krisztofer HorváthMidfielder | — | — | ||||||||||
| Loic NégoDefender | — | — | ||||||||||
| Mihály KataMidfielder | — | — | ||||||||||
| Péter SzappanosGoalkeeper | — | — |