Bendegúz Bolla
მცველი
კარიერის ჯამური მაჩვენებლები სექ. 2020 – ოქტ. 2026
- მატჩები
- 243
- სასტარტო გამოსვლები
- 196
- წუთები
- 17,083
- საშ. რეიტინგი
- 6.93
- შეფასებული გამოსვლები
- 222
შეტევა
- გოლები
- 20
- საგოლე პასები
- 19
- დარტყმები
- 272
- კარში დარტყმები
- 73
- კარს აცდენილი დარტყმები
- 114
- დაბლოკილი დარტყმები
- 85
- შექმნილი საგოლე მომენტები
- 43
- საკვანძო პასები
- 247
პასები
- პასები
- 8051
- ზუსტი პასები
- 6367
- ჩაწოდებები
- 742
- ზუსტი ჩაწოდებები
- 190
- გრძელი პასები
- 903
- ზუსტი გრძელი პასები
- 415
ორთაბრძოლები
- დრიბლინგები
- 215
- მოგებული ორთაბრძოლები
- 727
- მოგებული საჰაერო ორთაბრძოლები
- 114
- დაკარგული ბურთი
- 93
დაცვა
- ვარდნები
- 270
- ჩაჭრები
- 175
- ბურთის ამოტანები
- 375
- დაბრუნებული ბურთები
- 67
ზოგადი
- ბურთთან შეხებები
- 12799
- დაკარგული ბურთები
- 2943
- ჯარიმები
- 253
- მის წინააღმდეგ ჯარიმები
- 128
- თამაშგარეები
- 24
- ყვითელი ბარათები
- 38
- წითელი ბარათები
- 0
მეკარის თამაში
- მოგერიებები
- 0
90 წუთზე
ნათამაშებ 90 წუთზე, სულ 17,083 წუთი, სულ 243 გამოსვლაში. ზემოთ მოცემული კარიერის მაჩვენებლები, მოედანზე გატარებული დროის მიხედვით.
შეტევა
- გოლები
- 0.10
- საგოლე პასები
- 0.10
- დარტყმები
- 1.43
- კარში დარტყმები
- 0.39
- კარს აცდენილი დარტყმები
- 0.60
- დაბლოკილი დარტყმები
- 0.45
- შექმნილი საგოლე მომენტები
- 0.23
- საკვანძო პასები
- 1.30
პასები
- პასები
- 42.42
- ზუსტი პასები
- 33.54
- ჩაწოდებები
- 3.91
- ზუსტი ჩაწოდებები
- 1.00
- გრძელი პასები
- 4.76
- ზუსტი გრძელი პასები
- 2.19
ორთაბრძოლები
- დრიბლინგები
- 1.13
- მოგებული ორთაბრძოლები
- 3.83
- მოგებული საჰაერო ორთაბრძოლები
- 0.60
- დაკარგული ბურთი
- 0.49
დაცვა
- ვარდნები
- 1.42
- ჩაჭრები
- 0.92
- ბურთის ამოტანები
- 1.98
- დაბრუნებული ბურთები
- 0.35
ზოგადი
- ბურთთან შეხებები
- 67.43
- დაკარგული ბურთები
- 15.51
- ჯარიმები
- 1.33
- მის წინააღმდეგ ჯარიმები
- 0.67
- თამაშგარეები
- 0.13
მეკარის თამაში
- მოგერიებები
- 0.00
საშუალო: 224 მატჩი 0.1
მონაწილეობის მიხედვით დაყოფა კავშირს აჩვენებს და გავლენას პირდაპირ არ ზომავს. ფეხბურთელი არ ირჩევს, რომელ მატჩს გამოტოვებს; ხშირად მას დასასვენებლად ტოვებენ. სხვაობა კვლევის საფუძვლად განიხილეთ და არა საბოლოო პასუხად.
ჯარიმები
-1.6- მონაწილეობით
- 10.793 მ
- გარეშე
- 12.312 მ
აუტები
-0.2- მონაწილეობით
- 20.393 მ
- გარეშე
- 20.412 მ
დარტყმები
+1.2- მონაწილეობით
- 14.593 მ
- გარეშე
- 13.312 მ
კარში დარტყმები
+0.4- მონაწილეობით
- 4.993 მ
- გარეშე
- 4.512 მ
ვარდნები
-2.2- მონაწილეობით
- 16.593 მ
- გარეშე
- 18.711 მ
მოგერიებები
-0.4- მონაწილეობით
- 2.593 მ
- გარეშე
- 2.912 მ
ჩაჭრები
+0.5- მონაწილეობით
- 8.593 მ
- გარეშე
- 811 მ
თამაშგარეები
-0.9- მონაწილეობით
- 1.889 მ
- გარეშე
- 2.712 მ
კუთხურები
+0.9- მონაწილეობით
- 6.193 მ
- გარეშე
- 5.312 მ
ბარათები
-0.0- მონაწილეობით
- 2.190 მ
- გარეშე
- 2.115 მ
დრიბლინგები
+0.7- მონაწილეობით
- 8.793 მ
- გარეშე
- 811 მ
კარიდან დარტყმები
-0.0- მონაწილეობით
- 7.293 მ
- გარეშე
- 7.212 მ
რეიტინგის დინამიკა 8
მატჩები, ძველიდან ახლისკენ· წყვეტილი ხაზი კარიერის საშუალოა: 6.93
გოლები თვეების მიხედვით 6
ბოლო გამოსვლები 10
- TSV HartbergSK Rapid WienH3–190'
- LASKSK Rapid WienA2–090'
- UkraineHungaryA2–1არ უთამაშია
- Northern IrelandHungaryA0–034'
- UkraineHungaryH0–190'
- WSG TirolSK Rapid WienH3–090'
- Wolfsberger ACSK Rapid WienA3–090'
- Red Bull SalzburgSK Rapid WienA1–590'
- SK Sturm GrazSK Rapid WienH3–190'
- Heart of MidlothianSK Rapid WienH1–1111'
222 სულ 243 კარიერის გამოსვლას აქვს რეიტინგი. შეუფასებელ მატჩებთან ჩანს —.