Roland Sallai

თავდამსხმელი

გალათასარაი

კარიერის ჯამური მაჩვენებლები სექ. 2019 – ოქტ. 2026

მატჩები
267
სასტარტო გამოსვლები
197
წუთები
16,904
საშ. რეიტინგი
6.92
შეფასებული გამოსვლები
256

შეტევა

გოლები
41
საგოლე პასები
23
დარტყმები
464
კარში დარტყმები
174
კარს აცდენილი დარტყმები
171
დაბლოკილი დარტყმები
119
შექმნილი საგოლე მომენტები
57
საკვანძო პასები
212

პასები

პასები
5664
ზუსტი პასები
4646
ჩაწოდებები
610
ზუსტი ჩაწოდებები
145
გრძელი პასები
405
ზუსტი გრძელი პასები
208

ორთაბრძოლები

დრიბლინგები
145
მოგებული ორთაბრძოლები
1084
მოგებული საჰაერო ორთაბრძოლები
243
დაკარგული ბურთი
166

დაცვა

ვარდნები
247
ჩაჭრები
132
ბურთის ამოტანები
165
დაბრუნებული ბურთები
67

ზოგადი

ბურთთან შეხებები
9493
დაკარგული ბურთები
2276
ჯარიმები
392
მის წინააღმდეგ ჯარიმები
451
თამაშგარეები
61
ყვითელი ბარათები
44
წითელი ბარათები
1

მეკარის თამაში

მოგერიებები
0

90 წუთზე

ნათამაშებ 90 წუთზე, სულ 16,904 წუთი, სულ 267 გამოსვლაში. ზემოთ მოცემული კარიერის მაჩვენებლები, მოედანზე გატარებული დროის მიხედვით.

შეტევა

გოლები
0.22
საგოლე პასები
0.12
დარტყმები
2.47
კარში დარტყმები
0.93
კარს აცდენილი დარტყმები
0.91
დაბლოკილი დარტყმები
0.63
შექმნილი საგოლე მომენტები
0.30
საკვანძო პასები
1.13

პასები

პასები
30.16
ზუსტი პასები
24.74
ჩაწოდებები
3.25
ზუსტი ჩაწოდებები
0.77
გრძელი პასები
2.16
ზუსტი გრძელი პასები
1.11

ორთაბრძოლები

დრიბლინგები
0.77
მოგებული ორთაბრძოლები
5.77
მოგებული საჰაერო ორთაბრძოლები
1.29
დაკარგული ბურთი
0.88

დაცვა

ვარდნები
1.31
ჩაჭრები
0.70
ბურთის ამოტანები
0.88
დაბრუნებული ბურთები
0.36

ზოგადი

ბურთთან შეხებები
50.54
დაკარგული ბურთები
12.12
ჯარიმები
2.09
მის წინააღმდეგ ჯარიმები
2.40
თამაშგარეები
0.33

მეკარის თამაში

მოგერიებები
0.00

გოლები მატჩების მიხედვით

257 გამოსვლა · ნაჩვენებია უახლესი 60

მოედანი
მატჩები
მატჩები
ტურნირები ყველა 10
სეზონები ყველა 30

თითო სვეტი თითო გამოსვლას შეესაბამება, ძველიდან ახლისკენ. წყვეტილი ხაზი აჩვენებს საშუალოს: 257 გამოსვლა ამ შერჩევაში — 0.2. ხაზზე მაღალი სვეტები გამოკვეთილია.

გალათასარაი მონაწილეობით და გარეშე Roland Sallai

79 მატჩი მისი მონაწილეობით · 17 გარეშე · კლუბში მუშაობის პერიოდი

მატჩები
ტურნირები ყველა 3
სეზონები ყველა 6

მონაწილეობის მიხედვით დაყოფა კავშირს აჩვენებს და გავლენას პირდაპირ არ ზომავს. ფეხბურთელი არ ირჩევს, რომელ მატჩს გამოტოვებს; ხშირად მას დასასვენებლად ტოვებენ. სხვაობა კვლევის საფუძვლად განიხილეთ და არა საბოლოო პასუხად.

  • ჯარიმები

    +0.8
    მონაწილეობით
    12.479 მ
    გარეშე
    11.617 მ
  • აუტები

    -1.8
    მონაწილეობით
    17.579 მ
    გარეშე
    19.417 მ
  • დარტყმები

    -2.8
    მონაწილეობით
    16.679 მ
    გარეშე
    19.417 მ
  • კარში დარტყმები

    -1.6
    მონაწილეობით
    6.079 მ
    გარეშე
    7.617 მ
  • ვარდნები

    -1.7
    მონაწილეობით
    15.279 მ
    გარეშე
    16.917 მ
  • მოგერიებები

    +0.0
    მონაწილეობით
    2.879 მ
    გარეშე
    2.717 მ
  • ჩაჭრები

    -0.6
    მონაწილეობით
    8.679 მ
    გარეშე
    9.117 მ
  • თამაშგარეები

    -0.7
    მონაწილეობით
    2.079 მ
    გარეშე
    2.617 მ
  • კუთხურები

    -1.2
    მონაწილეობით
    5.578 მ
    გარეშე
    6.817 მ
  • ბარათები

    +0.4
    მონაწილეობით
    2.378 მ
    გარეშე
    1.917 მ
  • დრიბლინგები

    -1.8
    მონაწილეობით
    6.879 მ
    გარეშე
    8.617 მ
  • კარიდან დარტყმები

    -0.2
    მონაწილეობით
    6.679 მ
    გარეშე
    6.817 მ

რეიტინგის დინამიკა 8

  1. 14/8
  2. 21/8
  3. 29/8
  4. 4/9
  5. 9/9
  6. 13/9
  7. 19/9
  8. 13/10

მატჩები, ძველიდან ახლისკენ· წყვეტილი ხაზი კარიერის საშუალოა: 6.92

გოლები თვეების მიხედვით 2

  1. ნოე
  2. დეკ
  3. იან
  4. თებ
  5. მარ
  6. აპრ
  7. მაისი
  8. ივნ
  9. ივლ
  10. აგვ
  11. სექ
  12. ოქტ

ბოლო გამოსვლები 10

256 სულ 267 კარიერის გამოსვლას აქვს რეიტინგი. შეუფასებელ მატჩებთან ჩანს —.