Mushuc Runa — უნიონ სანტა ფე — კოპა სუდამერიკანა
კოპა სუდამერიკანასეზონი 2025
ოთხ 23 აპრ··ტური 3·ჯგუფი E·Mushuc Runa მოგება
მატჩის მიმოხილვა
12 ძირითადი მაჩვენებელი · სრული დრო- 2კუთხურები3
- 1ბარათები2
- 19დარტყმები10
- 5კარში დარტყმები3
- 14ჯარიმები6
- 20აუტები18
- 0თამაშგარეები1
- 13კარიდან დარტყმები21
- 3მოგერიებები2
- 8ვარდნები16
- 7ჩაჭრები9
- 4დრიბლინგები2
პერიოდი
მატჩის სტატისტიკა
| Mushuc Runa | მაჩვენებელი | უნიონ სანტა ფე |
|---|---|---|
| მიმოხილვა | ||
| 2 | Corner kicks | 3 |
| 1 | Yellow cards | 2 |
| 19 | Total shots | 10 |
| 5 | Shots on target | 3 |
| 14 | Fouls | 6 |
| 20 | Throw-ins | 18 |
| 0 | Offsides | 1 |
| 13 | Goal kicks | 21 |
| 3 | Goalkeeper saves | 2 |
| 8 | Tackles | 16 |
| 7 | Interceptions | 9 |
| 4 | Dribbles | 2 |
| 36 | Ball possession | 64 |
| 1.28 | Expected goals (xG) | 0.43 |
| 2 | Big chances | 1 |
| 1 | Red cards | 0 |
| 239 | Passes | 432 |
| 6 | Free kicks | 14 |
| 155 | Accurate passes | 330 |
| დარტყმები | ||
| 13 | Shots off target | 5 |
| 1 | Blocked shots | 2 |
| 11 | Shots inside box | 2 |
| 8 | Shots outside box | 8 |
| 0 | Hit woodwork | 0 |
| შეტევა | ||
| 0 | Fouled in final third | 4 |
| 0 | Offsides | 1 |
| 0 | Big chances missed | 1 |
| 18 | Touches in penalty area | 18 |
| პასები | ||
| 20 | Throw-ins | 18 |
| 40 | Accurate long balls | 32 |
| 80 | Final third entries | 71 |
| 5 | Accurate crosses | 4 |
| ორთაბრძოლები | ||
| 28% | Aerial duels (%) | 17% |
| 4 | Dribbles | 2 |
| 18% | Ground duels (%) | 28% |
| 51% | Duels won (%) | 49% |
| 12 | Dispossessed | 5 |
| დაცვა | ||
| 23 | Clearances | 25 |
| 6% | Tackles won (%) | 8% |
| 7 | Interceptions | 9 |
| 55 | Ball recoveries | 50 |
| მეკარის თამაში | ||
| 3 | Saves | 2 |
| 0.21 | Goals prevented | -0.30 |
| 13 | Goal kicks | 21 |
| მოსალოდნელი გოლები პენალტების გარეშე | ||
| 1.3 | Non-penalty expected goals (npxG) | 0.4 |
| Mushuc Runa | მაჩვენებელი | უნიონ სანტა ფე |
|---|---|---|
| მიმოხილვა | ||
| 2 | Corner kicks | 3 |
| 0 | Yellow cards | 1 |
| 11 | Total shots | 3 |
| 3 | Shots on target | 0 |
| 13 | Throw-ins | 11 |
| 0 | Offsides | 0 |
| 4 | Goal kicks | 11 |
| 0 | Goalkeeper saves | 2 |
| 4 | Tackles | 9 |
| 3 | Interceptions | 4 |
| 1 | Dribbles | 2 |
| 41 | Ball possession | 59 |
| 0.74 | Expected goals (xG) | 0.03 |
| 0 | Big chances | 0 |
| 0 | Red cards | 0 |
| 121 | Passes | 189 |
| 3 | Free kicks | 9 |
| 78 | Accurate passes | 129 |
| დარტყმები | ||
| 7 | Shots off target | 2 |
| 1 | Blocked shots | 1 |
| 7 | Shots inside box | 0 |
| 4 | Shots outside box | 3 |
| 0 | Hit woodwork | 0 |
| შეტევა | ||
| 0 | Fouled in final third | 1 |
| 0 | Offsides | 0 |
| 0 | Big chances missed | 0 |
| პასები | ||
| 13 | Throw-ins | 11 |
| 18 | Accurate long balls | 13 |
| 39 | Final third entries | 37 |
| 3 | Accurate crosses | 2 |
| ორთაბრძოლები | ||
| 18% | Aerial duels (%) | 7% |
| 1 | Dribbles | 2 |
| 8% | Ground duels (%) | 17% |
| 52% | Duels won (%) | 48% |
| 7 | Dispossessed | 2 |
| დაცვა | ||
| 15 | Clearances | 19 |
| 3% | Tackles won (%) | 5% |
| 3 | Interceptions | 4 |
| 25 | Ball recoveries | 21 |
| მეკარის თამაში | ||
| 0 | Saves | 2 |
| 4 | Goal kicks | 11 |
| Mushuc Runa | მაჩვენებელი | უნიონ სანტა ფე |
|---|---|---|
| მიმოხილვა | ||
| 0 | Corner kicks | 0 |
| 1 | Yellow cards | 1 |
| 8 | Total shots | 7 |
| 2 | Shots on target | 3 |
| 7 | Throw-ins | 7 |
| 0 | Offsides | 1 |
| 9 | Goal kicks | 10 |
| 3 | Goalkeeper saves | 0 |
| 4 | Tackles | 7 |
| 4 | Interceptions | 5 |
| 3 | Dribbles | 0 |
| 32 | Ball possession | 68 |
| 0.54 | Expected goals (xG) | 0.40 |
| 2 | Big chances | 1 |
| 1 | Red cards | 0 |
| 118 | Passes | 243 |
| 3 | Free kicks | 5 |
| 77 | Accurate passes | 201 |
| დარტყმები | ||
| 6 | Shots off target | 3 |
| 0 | Blocked shots | 1 |
| 4 | Shots inside box | 2 |
| 4 | Shots outside box | 5 |
| 0 | Hit woodwork | 0 |
| შეტევა | ||
| 0 | Fouled in final third | 3 |
| 0 | Offsides | 1 |
| 0 | Big chances missed | 1 |
| პასები | ||
| 7 | Throw-ins | 7 |
| 22 | Accurate long balls | 19 |
| 41 | Final third entries | 34 |
| 2 | Accurate crosses | 2 |
| ორთაბრძოლები | ||
| 10% | Aerial duels (%) | 10% |
| 3 | Dribbles | 0 |
| 10% | Ground duels (%) | 11% |
| 49% | Duels won (%) | 51% |
| 5 | Dispossessed | 3 |
| დაცვა | ||
| 8 | Clearances | 6 |
| 3% | Tackles won (%) | 3% |
| 4 | Interceptions | 5 |
| 30 | Ball recoveries | 29 |
| მეკარის თამაში | ||
| 3 | Saves | 0 |
| 9 | Goal kicks | 10 |
შემადგენლობები
Mushuc Runa3-4-3
სათადარიგოები
უნიონ სანტა ფე4-4-2
სათადარიგოები
მოთამაშეთა რეიტინგები
Mushuc Runa16 შეფასებული
უნიონ სანტა ფე16 შეფასებული
მოთამაშეთა სტატისტიკა
Mushuc Runa
| მოთამაშე | წთ | შეფ. | გ | ა | დარტ. | xG | პასი | საკვანძო პასი | ორთაბრძოლა | ართ. | მოგ. | ბარათები |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Luis HaquínDefender | 90′ | 7.4 | 12/15 | 5/5 | 1 | |||||||
| Cristian PenillaForward | 90′ | 7.3 | 1 | 5 | 0.22 | 19/27 | 2 | 0/6 | ||||
| 25Rodrigo FormentoGoalkeeper | 90′ | 7.2 | 13/31 | 2/2 | 3 | |||||||
| Luis ArceMidfielder | 90′ | 6.7 | 23/31 | 2 | 5/8 | 1 | ||||||
| Dennys QuinteroDefender | 90′ | 6.3 | 11/21 | 0/6 | ||||||||
| Carlos OrejuelaDefender | 77′ | 8.5 | 1 | 1 | 4 | 0.10 | 11/14 | 2 | 3/10 | |||
| Stiven TapieroMidfielder | 77′ | 7.4 | 1 | 0.05 | 15/19 | 7/11 | 2 | |||||
| Ángel GraciaDefender | 65′ | 7.1 | 9/16 | 1 | 3/6 | 3 | ||||||
| 14Elian CaicedoForward | 59′ | 7.9 | 1 | 3 | 0.33 | 10/11 | 3 | 2/7 | ||||
| Brayan BentaberryDefender | 55′ | 6.8 | 1 | 0.16 | 7/11 | 1 | 7/10 | 1 | ||||
| Bryan AnguloForward | 45′ | 7.7 | 1 | 2 | 0.22 | 6/11 | 3 | 5/6 | ||||
| Renny SimisterraMidfielder | 45′ | 7.2 | 1 | 2 | 0.13 | 6/13 | 3 | 5/6 | ||||
| 26Kevin PeraltaDefender | 31′ | 6.3 | 3/4 | 1/5 | ||||||||
| Glendys MinaDefender | 25′ | 6.4 | 7/8 | 0/1 | ||||||||
| 5Nicolás DávilaMidfielder | 13′ | 7.1 | 0/2 | 1/1 | ||||||||
| Mauricio AlonsoMidfielder | 13′ | 6.8 | 1 | 0.03 | 3/5 | 0/1 | ||||||
| 8Arnaldo ZambranoMidfielder | — | — | ||||||||||
| Bagner DelgadoMidfielder | — | — | ||||||||||
| Bruno MirandaForward | — | — | ||||||||||
| Christian TapiaGoalkeeper | — | — | ||||||||||
| Jerry ParralesDefender | — | — | ||||||||||
| 37José Luis QuiñonesDefender | — | — | ||||||||||
| Matías RigoletoForward | — | — |
უნიონ სანტა ფე
| მოთამაშე | წთ | შეფ. | გ | ა | დარტ. | xG | პასი | საკვანძო პასი | ორთაბრძოლა | ართ. | მოგ. | ბარათები |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Franco PardoDefender | 90′ | 7.4 | 38/49 | 1 | 1/1 | |||||||
| 19Marcelo EstigarribiaForward | 90′ | 7.1 | 4 | 0.12 | 16/28 | 1 | 9/20 | 3 | ||||
| Claudio CorvalánDefender | 90′ | 6.8 | 45/51 | 6/9 | 1 | |||||||
| Mauricio MartínezDefender | 90′ | 6.1 | 1 | 0.18 | 45/50 | 1/4 | ||||||
| Rafael ProfiniMidfielder | 90′ | 6.1 | 2 | 0.04 | 42/48 | 3/12 | ||||||
| Thiago CardozoGoalkeeper | 90′ | 6.0 | 22/43 | 2 | ||||||||
| 35Lautaro VargasDefender | 79′ | 7.4 | 19/25 | 5/6 | 3 | |||||||
| 7Franco FragapaneMidfielder | 74′ | 6.8 | 21/28 | 3 | 3/6 | 1 | ||||||
| Lucas GambaForward | 74′ | 6.3 | 1 | 0.02 | 18/20 | 3/8 | 1 | |||||
| Mauro PittónMidfielder | 68′ | 7.4 | 28/38 | 7/10 | 3 | |||||||
| 12Bruno PittónMidfielder | 68′ | 6.4 | 10/14 | 5/7 | 3 | |||||||
| Jeronimo DominaForward | 22′ | 6.1 | 2/7 | 0/1 | ||||||||
| 20Julián PalaciosMidfielder | 22′ | 6.1 | 7/9 | 1 | 0/3 | |||||||
| Lionel VerdeMidfielder | 16′ | 7.1 | 2 | 0.05 | 11/14 | 0/1 | ||||||
| Diego DiazForward | 16′ | 6.3 | 2/3 | 0/1 | ||||||||
| Mateo Del BlancoDefender | 11′ | 6.6 | 4/5 | 1 | 2/2 | 1 | ||||||
| 8Emilio GiacconeMidfielder | — | — | ||||||||||
| Francisco GeromettaDefender | — | — | ||||||||||
| Francisco PumpidoMidfielder | — | — | ||||||||||
| 26Juan Pablo LudueñaDefender | — | — | ||||||||||
| Matías TagliamonteGoalkeeper | — | — | ||||||||||
| Nicolás PazDefender | — | — | ||||||||||
| Valentín FascendiniDefender | — | — |