Claudio Corvalán
მცველი
კარიერის ჯამური მაჩვენებლები თებ. 2020 – მაი. 2026
- მატჩები
- 150
- სასტარტო გამოსვლები
- 114
- წუთები
- 10,111
- საშ. რეიტინგი
- 6.97
- შეფასებული გამოსვლები
- 121
შეტევა
- გოლები
- 2
- საგოლე პასები
- 7
- დარტყმები
- 92
- კარში დარტყმები
- 20
- კარს აცდენილი დარტყმები
- 49
- დაბლოკილი დარტყმები
- 23
- შექმნილი საგოლე მომენტები
- 5
- საკვანძო პასები
- 53
პასები
- პასები
- 4646
- ზუსტი პასები
- 3470
- ჩაწოდებები
- 129
- ზუსტი ჩაწოდებები
- 25
- გრძელი პასები
- 895
- ზუსტი გრძელი პასები
- 320
ორთაბრძოლები
- დრიბლინგები
- 23
- მოგებული ორთაბრძოლები
- 510
- მოგებული საჰაერო ორთაბრძოლები
- 193
- დაკარგული ბურთი
- 21
დაცვა
- ვარდნები
- 206
- ჩაჭრები
- 229
- ბურთის ამოტანები
- 454
- დაბრუნებული ბურთები
- 0
ზოგადი
- ბურთთან შეხებები
- 7120
- დაკარგული ბურთები
- 1612
- ჯარიმები
- 114
- მის წინააღმდეგ ჯარიმები
- 91
- თამაშგარეები
- 15
- ყვითელი ბარათები
- 30
- წითელი ბარათები
- 2
მეკარის თამაში
- მოგერიებები
- 2
90 წუთზე
ნათამაშებ 90 წუთზე, სულ 10,111 წუთი, სულ 150 გამოსვლაში. ზემოთ მოცემული კარიერის მაჩვენებლები, მოედანზე გატარებული დროის მიხედვით.
შეტევა
- გოლები
- 0.02
- საგოლე პასები
- 0.06
- დარტყმები
- 0.82
- კარში დარტყმები
- 0.18
- კარს აცდენილი დარტყმები
- 0.44
- დაბლოკილი დარტყმები
- 0.20
- შექმნილი საგოლე მომენტები
- 0.04
- საკვანძო პასები
- 0.47
პასები
- პასები
- 41.35
- ზუსტი პასები
- 30.89
- ჩაწოდებები
- 1.15
- ზუსტი ჩაწოდებები
- 0.22
- გრძელი პასები
- 7.97
- ზუსტი გრძელი პასები
- 2.85
ორთაბრძოლები
- დრიბლინგები
- 0.20
- მოგებული ორთაბრძოლები
- 4.54
- მოგებული საჰაერო ორთაბრძოლები
- 1.72
- დაკარგული ბურთი
- 0.19
დაცვა
- ვარდნები
- 1.83
- ჩაჭრები
- 2.04
- ბურთის ამოტანები
- 4.04
- დაბრუნებული ბურთები
- 0.00
ზოგადი
- ბურთთან შეხებები
- 63.38
- დაკარგული ბურთები
- 14.35
- ჯარიმები
- 1.01
- მის წინააღმდეგ ჯარიმები
- 0.81
- თამაშგარეები
- 0.13
მეკარის თამაში
- მოგერიებები
- 0.02
შესადარებელი მონაცემები არ არის. ამ შერჩევის ყველა მატჩში ითამაშა, ამიტომ მის გარეშე შედარება შეუძლებელია. გაზარდეთ მატჩების ან სეზონების დიაპაზონი.
მონაწილეობის მიხედვით დაყოფა კავშირს აჩვენებს და გავლენას პირდაპირ არ ზომავს. ფეხბურთელი არ ირჩევს, რომელ მატჩს გამოტოვებს; ხშირად მას დასასვენებლად ტოვებენ. სხვაობა კვლევის საფუძვლად განიხილეთ და არა საბოლოო პასუხად.
ჯარიმები
- მონაწილეობით
- 8.25 მ
- გარეშე
- —0 მ
აუტები
- მონაწილეობით
- 25.65 მ
- გარეშე
- —0 მ
დარტყმები
- მონაწილეობით
- 8.25 მ
- გარეშე
- —0 მ
კარში დარტყმები
- მონაწილეობით
- 2.45 მ
- გარეშე
- —0 მ
ვარდნები
- მონაწილეობით
- 2.25 მ
- გარეშე
- —0 მ
მოგერიებები
- მონაწილეობით
- 3.65 მ
- გარეშე
- —0 მ
ჩაჭრები
- მონაწილეობით
- 16.85 მ
- გარეშე
- —0 მ
თამაშგარეები
- მონაწილეობით
- 2.45 მ
- გარეშე
- —0 მ
კუთხურები
- მონაწილეობით
- 2.85 მ
- გარეშე
- —0 მ
ბარათები
- მონაწილეობით
- 1.25 მ
- გარეშე
- —0 მ
დრიბლინგები
- მონაწილეობით
- 55 მ
- გარეშე
- —0 მ
კარიდან დარტყმები
- მონაწილეობით
- 115 მ
- გარეშე
- —0 მ
რეიტინგის დინამიკა 8
მატჩები, ძველიდან ახლისკენ· წყვეტილი ხაზი კარიერის საშუალოა: 6.97
გოლები თვეების მიხედვით
ბოლო თორმეტ თვეში გოლები არ არის
მონაკვეთი თორმეტ თვეს მოიცავს და Claudio Corvalán-ს ამ პერიოდში გოლი არ გაუტანია.
ბოლო გამოსვლები 10
- BelgranoClub Atlético Unión de Santa FeA0–2არ უთამაშია
- Independiente RivadaviaClub Atlético Unión de Santa FeA2–19'
- TalleresClub Atlético Unión de Santa FeH1–1არ უთამაშია
- Vélez SarsfieldClub Atlético Unión de Santa FeA2–2არ უთამაშია
- Gimnasia y EsgrimaClub Atlético Unión de Santa FeH1–2არ უთამაშია
- BelgranoClub Atlético Unión de Santa FeA0–0არ უთამაშია
- Barracas CentralClub Atlético Unión de Santa FeH0–0არ უთამაშია
- Newell's Old BoysClub Atlético Unión de Santa FeA1–0არ უთამაშია
- Defensa y JusticiaClub Atlético Unión de Santa FeH1–0არ უთამაშია
- Central CórdobaClub Atlético Unión de Santa FeA1–3არ უთამაშია
121 სულ 150 კარიერის გამოსვლას აქვს რეიტინგი. შეუფასებელ მატჩებთან ჩანს —.