ალმერე — ჰერენვენი — ერედივიზიონი
ერედივიზიონისეზონი 24/25
შაბ 21 დეკ··ტური 17·ალმერე მოგება
მატჩის მიმოხილვა
12 ძირითადი მაჩვენებელი · სრული დრო- 6კუთხურები3
- 1ბარათები2
- 11დარტყმები11
- 8კარში დარტყმები3
- 9ჯარიმები13
- 25აუტები15
- 0თამაშგარეები2
- 7კარიდან დარტყმები6
- 3მოგერიებები5
- 15ვარდნები20
- 12ჩაჭრები7
- 17დრიბლინგები6
პერიოდი
მატჩის სტატისტიკა
| ალმერე | მაჩვენებელი | ჰერენვენი |
|---|---|---|
| მიმოხილვა | ||
| 6 | Corner kicks | 3 |
| 1 | Yellow cards | 2 |
| 11 | Total shots | 11 |
| 8 | Shots on target | 3 |
| 9 | Fouls | 13 |
| 25 | Throw-ins | 15 |
| 0 | Offsides | 2 |
| 7 | Goal kicks | 6 |
| 3 | Goalkeeper saves | 5 |
| 15 | Tackles | 20 |
| 12 | Interceptions | 7 |
| 17 | Dribbles | 6 |
| 36 | Ball possession | 64 |
| 1.08 | Expected goals (xG) | 1.28 |
| 314 | Passes | 564 |
| 13 | Free kicks | 9 |
| 2 | Big chances | 2 |
| 225 | Accurate passes | 492 |
| დარტყმები | ||
| 1 | Blocked shots | 3 |
| 3 | Shots outside box | 5 |
| 0 | Hit woodwork | 1 |
| 2 | Shots off target | 5 |
| 8 | Shots inside box | 6 |
| შეტევა | ||
| 1 | Big chances missed | 2 |
| 19 | Touches in penalty area | 18 |
| 1 | Fouled in final third | 1 |
| 0 | Offsides | 2 |
| პასები | ||
| 30 | Accurate long balls | 11 |
| 3 | Accurate crosses | 4 |
| 45 | Final third entries | 80 |
| 25 | Throw-ins | 15 |
| ორთაბრძოლები | ||
| 17 | Dribbles | 6 |
| 57% | Duels won (%) | 43% |
| 13 | Dispossessed | 8 |
| 45% | Ground duels (%) | 34% |
| 20% | Aerial duels (%) | 15% |
| დაცვა | ||
| 57 | Ball recoveries | 57 |
| 9% | Tackles won (%) | 10% |
| 33 | Clearances | 40 |
| 12 | Interceptions | 7 |
| მეკარის თამაში | ||
| 7 | Goal kicks | 6 |
| 3 | Saves | 5 |
| 0.98 | Goals prevented | -0.37 |
| მოსალოდნელი გოლები პენალტების გარეშე | ||
| 1.1 | Non-penalty expected goals (npxG) | 1.3 |
| ალმერე | მაჩვენებელი | ჰერენვენი |
|---|---|---|
| მიმოხილვა | ||
| 5 | Corner kicks | 1 |
| 1 | Yellow cards | 1 |
| 5 | Total shots | 3 |
| 4 | Shots on target | 0 |
| 14 | Throw-ins | 10 |
| 0 | Offsides | 1 |
| 2 | Goal kicks | 3 |
| 0 | Goalkeeper saves | 4 |
| 11 | Tackles | 8 |
| 6 | Interceptions | 4 |
| 6 | Dribbles | 2 |
| 36 | Ball possession | 64 |
| 0.29 | Expected goals (xG) | 0.04 |
| 162 | Passes | 308 |
| 4 | Free kicks | 6 |
| 1 | Big chances | 0 |
| 120 | Accurate passes | 274 |
| დარტყმები | ||
| 0 | Blocked shots | 2 |
| 1 | Shots outside box | 2 |
| 0 | Hit woodwork | 0 |
| 1 | Shots off target | 1 |
| 4 | Shots inside box | 1 |
| შეტევა | ||
| 1 | Big chances missed | 0 |
| 0 | Fouled in final third | 1 |
| 0 | Offsides | 1 |
| პასები | ||
| 20 | Accurate long balls | 7 |
| 2 | Accurate crosses | 1 |
| 18 | Final third entries | 38 |
| 14 | Throw-ins | 10 |
| ორთაბრძოლები | ||
| 6 | Dribbles | 2 |
| 58% | Duels won (%) | 42% |
| 5 | Dispossessed | 6 |
| 21% | Ground duels (%) | 16% |
| 11% | Aerial duels (%) | 7% |
| დაცვა | ||
| 23 | Ball recoveries | 27 |
| 7% | Tackles won (%) | 4% |
| 12 | Clearances | 22 |
| 6 | Interceptions | 4 |
| მეკარის თამაში | ||
| 2 | Goal kicks | 3 |
| 0 | Saves | 4 |
| ალმერე | მაჩვენებელი | ჰერენვენი |
|---|---|---|
| მიმოხილვა | ||
| 1 | Corner kicks | 2 |
| 0 | Yellow cards | 1 |
| 6 | Total shots | 8 |
| 4 | Shots on target | 3 |
| 11 | Throw-ins | 5 |
| 0 | Offsides | 1 |
| 5 | Goal kicks | 3 |
| 3 | Goalkeeper saves | 1 |
| 4 | Tackles | 12 |
| 6 | Interceptions | 3 |
| 11 | Dribbles | 4 |
| 36 | Ball possession | 64 |
| 0.79 | Expected goals (xG) | 1.23 |
| 152 | Passes | 256 |
| 9 | Free kicks | 3 |
| 1 | Big chances | 2 |
| 105 | Accurate passes | 218 |
| დარტყმები | ||
| 1 | Blocked shots | 1 |
| 2 | Shots outside box | 3 |
| 0 | Hit woodwork | 1 |
| 1 | Shots off target | 4 |
| 4 | Shots inside box | 5 |
| შეტევა | ||
| 0 | Big chances missed | 2 |
| 1 | Fouled in final third | 0 |
| 0 | Offsides | 1 |
| პასები | ||
| 10 | Accurate long balls | 4 |
| 1 | Accurate crosses | 3 |
| 27 | Final third entries | 42 |
| 11 | Throw-ins | 5 |
| ორთაბრძოლები | ||
| 11 | Dribbles | 4 |
| 56% | Duels won (%) | 44% |
| 8 | Dispossessed | 2 |
| 24% | Ground duels (%) | 18% |
| 9% | Aerial duels (%) | 8% |
| დაცვა | ||
| 34 | Ball recoveries | 30 |
| 2% | Tackles won (%) | 6% |
| 21 | Clearances | 18 |
| 6 | Interceptions | 3 |
| მეკარის თამაში | ||
| 5 | Goal kicks | 3 |
| 3 | Saves | 1 |
შემადგენლობები
ალმერე4-2-3-1
სათადარიგოები
დარტყმების რუკა
ალმერე11 დარტყმა · 8 კარში · 3 გოლი · 1.12 xG
ჰერენვენი11 დარტყმა · 3 კარში · 0 გოლი · 1.32 xG
ალმერე5 დარტყმა · 4 კარში · 0 გოლი · 0.30 xG
ჰერენვენი3 დარტყმა · 0 კარში · 0 გოლი · 0.04 xG
ალმერე6 დარტყმა · 4 კარში · 3 გოლი · 0.82 xG
ჰერენვენი8 დარტყმა · 3 კარში · 0 გოლი · 1.28 xG
- ალმერე
- ჰერენვენი
- გოლი
- კარში
- blocked
- კარს აცდენილი
- წერტილის ზომა = მოსალოდნელი გოლები
მოთამაშეთა რეიტინგები
ალმერე16 შეფასებული
ჰერენვენი14 შეფასებული
მოთამაშეთა სტატისტიკა
ალმერე
| მოთამაშე | წთ | შეფ. | გ | ა | დარტ. | xG | პასი | საკვანძო პასი | ორთაბრძოლა | ართ. | მოგ. | ბარათები |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3Joey JacobsDefender | 90′ | 8.2 | 1 | 1 | 0.13 | 12/19 | 2/4 | 1 | ||||
| Hamdi AkujobiDefender | 90′ | 7.9 | 1 | 0.05 | 22/26 | 10/15 | 3 | |||||
| Nordin BakkerGoalkeeper | 90′ | 7.9 | 13/38 | 3 | ||||||||
| Vasilios ZagaritisDefender | 90′ | 7.3 | 1 | 23/30 | 2 | 7/9 | 1 | |||||
| 5Jochem Ritmeester van de KampForward | 90′ | 6.6 | 30/34 | 2 | 8/14 | |||||||
| Thomas RobinetForward | 90′ | 6.1 | 2 | 0.15 | 10/24 | 8/19 | ||||||
| Theo BarbetDefender | 84′ | 7.7 | 21/23 | 2/5 | 1 | |||||||
| Anas TahiriMidfielder | 84′ | 7.4 | 25/28 | 1 | 4/5 | 2 | ||||||
| Junior KadileForward | 74′ | 7.7 | 1 | 2 | 0.10 | 16/20 | 1 | 11/19 | 3 | |||
| Adi NalićMidfielder | 74′ | 7.3 | 1 | 2 | 0.30 | 13/20 | 1 | 4/8 | ||||
| Thom HayeMidfielder | 62′ | 7.4 | 19/24 | 1 | 4/7 | 3 | ||||||
| Àlex CarbonellMidfielder | 28′ | 6.3 | 10/14 | 1/2 | 1 | |||||||
| Ruben ProvidenceForward | 16′ | 7.7 | 1 | 1 | 0.08 | 6/7 | 2 | 3/4 | ||||
| Kornelius NormannForward | 16′ | 6.8 | 1 | 0.16 | 2/3 | 1/3 | ||||||
| Alex BalboaMidfielder | 11′ | 7.1 | 1 | 1 | 0.07 | |||||||
| 4James LawrenceDefender | 11′ | 6.3 | 3/4 | |||||||||
| Christopher MamengiDefender | — | — | ||||||||||
| Damil DankerluiDefender | — | — | ||||||||||
| Faiz MattoirForward | — | — | ||||||||||
| 30Joel Van der WiltGoalkeeper | — | — | ||||||||||
| Jonas WendlingerGoalkeeper | — | — | ||||||||||
| Logan Delaurier-ChaubetMidfielder | — | — | ||||||||||
| Tim ReceveurMidfielder | — | — |
ჰერენვენი
| მოთამაშე | წთ | შეფ. | გ | ა | დარტ. | xG | პასი | საკვანძო პასი | ორთაბრძოლა | ართ. | მოგ. | ბარათები |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nikolai Soyset HoplandDefender | 90′ | 7.4 | 80/87 | 1 | 6/10 | 1 | ||||||
| 4Sam KerstenDefender | 90′ | 7.1 | 88/94 | 5/7 | 2 | |||||||
| Luuk BrouwersMidfielder | 90′ | 7.1 | 1 | 0.01 | 48/58 | 11/16 | 6 | |||||
| Denzel HallDefender | 90′ | 6.8 | 73/78 | 2 | 3/13 | 1 | ||||||
| Alireza JahanbakhshMidfielder | 90′ | 6.6 | 1 | 0.15 | 36/47 | 1 | 6/12 | 3 | ||||
| Espen Van EeMidfielder | 90′ | 6.6 | 2 | 0.04 | 46/53 | 1 | 3/10 | 3 | ||||
| 14Levi SmansForward | 90′ | 6.6 | 1 | 0.07 | 30/34 | 2 | 1/5 | |||||
| Mickey van der HartGoalkeeper | 90′ | 6.6 | 27/32 | 5 | ||||||||
| 45Oliver BraudeDefender | 70′ | 6.3 | 2 | 0.03 | 22/25 | 7/14 | 2 | |||||
| Ilias SebaouiMidfielder | 45′ | 6.6 | 1 | 0.02 | 12/16 | 2/8 | 1 | |||||
| Dimitris RallisForward | 45′ | 6.3 | 4/7 | 1/6 | ||||||||
| Ion NicolaescuForward | 45′ | 6.3 | 2 | 0.81 | 6/8 | 1 | 3/5 | |||||
| Ché NunnelyMidfielder | 45′ | 6.1 | 10/12 | 1 | 1/8 | 1 | ||||||
| 20Jacob TrenskowForward | 20′ | 6.3 | 1 | 0.10 | 10/13 | |||||||
| Amara CondéMidfielder | — | — | ||||||||||
| 44Andries NoppertGoalkeeper | — | — | ||||||||||
| Daniel KarlsbakkForward | — | — | ||||||||||
| Danilo Al-SaedMidfielder | — | — | ||||||||||
| Hussein AliDefender | — | — | ||||||||||
| Jan BekkemaGoalkeeper | — | — | ||||||||||
| Mateja MilovanovićDefender | — | — | ||||||||||
| 34Robin BouwDefender | — | — | ||||||||||
| Simon OlssonMidfielder | — | — |
დამოუკიდებელი წყარო
PitchAPI-ის ტაქტიკური ანალიზი
PitchAPI is an independent post-match source. Its xG and overlapping counts are displayed separately and are never blended into settlement statistics.
- მასპინძლის სქემა
- 4-2-3-1
- სტუმრის სქემა
- 4-3-3
PitchAPI-მ ეს მატჩი დააკავშირა, მაგრამ მატჩისშემდგომი ანალიტიკა ჯერ მიუწვდომელია.