Ché Nunnely

ნახევარმცველი

რადომიაკ რადომი

კარიერის ჯამური მაჩვენებლები სექ. 2020 – ოქტ. 2026

მატჩები
178
სასტარტო გამოსვლები
103
წუთები
8,620
საშ. რეიტინგი
6.64
შეფასებული გამოსვლები
150

შეტევა

გოლები
15
საგოლე პასები
9
დარტყმები
134
კარში დარტყმები
47
კარს აცდენილი დარტყმები
58
დაბლოკილი დარტყმები
29
შექმნილი საგოლე მომენტები
13
საკვანძო პასები
91

პასები

პასები
1907
ზუსტი პასები
1557
ჩაწოდებები
267
ზუსტი ჩაწოდებები
47
გრძელი პასები
44
ზუსტი გრძელი პასები
24

ორთაბრძოლები

დრიბლინგები
156
მოგებული ორთაბრძოლები
417
მოგებული საჰაერო ორთაბრძოლები
40
დაკარგული ბურთი
141

დაცვა

ვარდნები
89
ჩაჭრები
45
ბურთის ამოტანები
15
დაბრუნებული ბურთები
13

ზოგადი

ბურთთან შეხებები
3650
დაკარგული ბურთები
1137
ჯარიმები
76
მის წინააღმდეგ ჯარიმები
133
თამაშგარეები
29
ყვითელი ბარათები
12
წითელი ბარათები
0

მეკარის თამაში

მოგერიებები
0

90 წუთზე

ნათამაშებ 90 წუთზე, სულ 8,620 წუთი, სულ 178 გამოსვლაში. ზემოთ მოცემული კარიერის მაჩვენებლები, მოედანზე გატარებული დროის მიხედვით.

შეტევა

გოლები
0.16
საგოლე პასები
0.09
დარტყმები
1.40
კარში დარტყმები
0.49
კარს აცდენილი დარტყმები
0.61
დაბლოკილი დარტყმები
0.30
შექმნილი საგოლე მომენტები
0.14
საკვანძო პასები
0.95

პასები

პასები
19.91
ზუსტი პასები
16.26
ჩაწოდებები
2.79
ზუსტი ჩაწოდებები
0.49
გრძელი პასები
0.46
ზუსტი გრძელი პასები
0.25

ორთაბრძოლები

დრიბლინგები
1.63
მოგებული ორთაბრძოლები
4.35
მოგებული საჰაერო ორთაბრძოლები
0.42
დაკარგული ბურთი
1.47

დაცვა

ვარდნები
0.93
ჩაჭრები
0.47
ბურთის ამოტანები
0.16
დაბრუნებული ბურთები
0.14

ზოგადი

ბურთთან შეხებები
38.11
დაკარგული ბურთები
11.87
ჯარიმები
0.79
მის წინააღმდეგ ჯარიმები
1.39
თამაშგარეები
0.30

მეკარის თამაში

მოგერიებები
0.00

გოლები მატჩების მიხედვით

151 გამოსვლა · ნაჩვენებია უახლესი 60

მოედანი
მატჩები
მატჩები
ტურნირები ყველა 4
სეზონები ყველა 8

თითო სვეტი თითო გამოსვლას შეესაბამება, ძველიდან ახლისკენ. წყვეტილი ხაზი აჩვენებს საშუალოს: 151 გამოსვლა ამ შერჩევაში — 0.1. ხაზზე მაღალი სვეტები გამოკვეთილია.

რადომიაკ რადომი მონაწილეობით და გარეშე Ché Nunnely

7 მატჩი მისი მონაწილეობით · 2 გარეშე · კლუბში მუშაობის პერიოდი

მატჩები
ტურნირები ყველა 1
სეზონები ყველა 1

დასკვნისთვის მატჩები არასაკმარისია. შედარების ერთ მხარეს ათზე ნაკლები მატჩია, ამიტომ სხვაობა მეტწილად შემთხვევითია. რიცხვები რეალურია, მაგრამ დასკვნისთვის არასაკმარისი.

მონაწილეობის მიხედვით დაყოფა კავშირს აჩვენებს და გავლენას პირდაპირ არ ზომავს. ფეხბურთელი არ ირჩევს, რომელ მატჩს გამოტოვებს; ხშირად მას დასასვენებლად ტოვებენ. სხვაობა კვლევის საფუძვლად განიხილეთ და არა საბოლოო პასუხად.

  • ჯარიმები

    -1.1
    მონაწილეობით
    12.97 მ
    გარეშე
    142 მ
  • აუტები

    +1.6
    მონაწილეობით
    16.17 მ
    გარეშე
    14.52 მ
  • დარტყმები

    +4.7
    მონაწილეობით
    15.77 მ
    გარეშე
    112 მ
  • კარში დარტყმები

    +2.2
    მონაწილეობით
    4.77 მ
    გარეშე
    2.52 მ
  • ვარდნები

    +1.7
    მონაწილეობით
    14.77 მ
    გარეშე
    132 მ
  • მოგერიებები

    +0.9
    მონაწილეობით
    2.97 მ
    გარეშე
    22 მ
  • ჩაჭრები

    -1.6
    მონაწილეობით
    7.97 მ
    გარეშე
    9.52 მ
  • თამაშგარეები

    -2.3
    მონაწილეობით
    0.77 მ
    გარეშე
    32 მ
  • კუთხურები

    +2.9
    მონაწილეობით
    6.97 მ
    გარეშე
    42 მ
  • ბარათები

    +0.8
    მონაწილეობით
    2.37 მ
    გარეშე
    1.52 მ
  • დრიბლინგები

    -1.8
    მონაწილეობით
    7.77 მ
    გარეშე
    9.52 მ
  • კარიდან დარტყმები

    -1.8
    მონაწილეობით
    9.77 მ
    გარეშე
    11.52 მ

რეიტინგის დინამიკა 8

  1. 2/8
  2. 8/8
  3. 23/8
  4. 29/8
  5. 14/9
  6. 20/9
  7. 28/9
  8. 2/10

მატჩები, ძველიდან ახლისკენ· წყვეტილი ხაზი კარიერის საშუალოა: 6.64

გოლები თვეების მიხედვით 1

  1. ნოე
  2. დეკ
  3. იან
  4. თებ
  5. მარ
  6. აპრ
  7. მაისი
  8. ივნ
  9. ივლ
  10. აგვ
  11. სექ
  12. ოქტ

ბოლო გამოსვლები 10

150 სულ 178 კარიერის გამოსვლას აქვს რეიტინგი. შეუფასებელ მატჩებთან ჩანს —.