ფორტალეზა — რასინგი — ლიბერტადორესის თასი
ლიბერტადორესის თასისეზონი 2025
სამ 1 აპრ··ტური 1·ჯგუფი E·რასინგი მოგება
მატჩის მიმოხილვა
12 ძირითადი მაჩვენებელი · სრული დრო- 3კუთხურები8
- 1ბარათები3
- 14დარტყმები24
- 4კარში დარტყმები13
- 10ჯარიმები21
- 28აუტები9
- 2თამაშგარეები1
- 10კარიდან დარტყმები7
- 8მოგერიებები4
- 11ართმევები21
- 6ჩაჭრები12
- 6დრიბლინგები11
პერიოდი
მატჩის სტატისტიკა
| ფორტალეზა | მაჩვენებელი | რასინგი |
|---|---|---|
| მიმოხილვა | ||
| 3 | Corner kicks | 8 |
| 1 | Yellow cards | 3 |
| 14 | Total shots | 24 |
| 4 | Shots on target | 13 |
| 10 | Fouls | 21 |
| 28 | Throw-ins | 9 |
| 2 | Offsides | 1 |
| 10 | Goal kicks | 7 |
| 8 | Goalkeeper saves | 4 |
| 11 | Tackles | 21 |
| 6 | Interceptions | 12 |
| 6 | Dribbles | 11 |
| 58 | Ball possession | 42 |
| 0.50 | Expected goals (xG) | 2.18 |
| 351 | Passes | 248 |
| 21 | Free kicks | 10 |
| 0 | Big chances | 3 |
| 276 | Accurate passes | 178 |
| დარტყმები | ||
| 7 | Shots outside box | 6 |
| 0 | Hit woodwork | 1 |
| 5 | Shots off target | 8 |
| 7 | Shots inside box | 18 |
| 5 | Blocked shots | 3 |
| შეტევა | ||
| 0 | Big chances missed | 2 |
| 2 | Offsides | 1 |
| 6 | Fouled in final third | 4 |
| 17 | Touches in penalty area | 33 |
| პასები | ||
| 45 | Final third entries | 51 |
| 9 | Accurate long balls | 19 |
| 28 | Throw-ins | 9 |
| 3 | Accurate crosses | 6 |
| ორთაბრძოლები | ||
| 10 | Dispossessed | 5 |
| 11% | Aerial duels (%) | 9% |
| 6 | Dribbles | 11 |
| 35% | Ground duels (%) | 41% |
| 48% | Duels won (%) | 52% |
| დაცვა | ||
| 10% | Tackles won (%) | 16% |
| 6 | Interceptions | 12 |
| 17 | Clearances | 32 |
| 35 | Ball recoveries | 48 |
| მეკარის თამაში | ||
| 10 | Goal kicks | 7 |
| 8 | Saves | 4 |
| 1.55 | Goals prevented | 0.55 |
| 1 | High claims | 1 |
| მოსალოდნელი გოლები პენალტების გარეშე | ||
| 0.5 | Non-penalty expected goals (npxG) | 2.3 |
| ფორტალეზა | მაჩვენებელი | რასინგი |
|---|---|---|
| მიმოხილვა | ||
| 2 | Corner kicks | 2 |
| 0 | Yellow cards | 2 |
| 6 | Total shots | 7 |
| 1 | Shots on target | 2 |
| 7 | Throw-ins | 5 |
| 2 | Offsides | 1 |
| 8 | Goal kicks | 2 |
| 1 | Goalkeeper saves | 1 |
| 7 | Tackles | 13 |
| 4 | Interceptions | 2 |
| 1 | Dribbles | 3 |
| 60 | Ball possession | 40 |
| 0.12 | Expected goals (xG) | 0.52 |
| 183 | Passes | 120 |
| 13 | Free kicks | 5 |
| 0 | Big chances | 1 |
| 145 | Accurate passes | 82 |
| დარტყმები | ||
| 4 | Shots outside box | 2 |
| 0 | Hit woodwork | 0 |
| 2 | Shots off target | 5 |
| 2 | Shots inside box | 5 |
| 3 | Blocked shots | 0 |
| შეტევა | ||
| 0 | Big chances missed | 1 |
| 2 | Offsides | 1 |
| 3 | Fouled in final third | 2 |
| პასები | ||
| 16 | Final third entries | 23 |
| 5 | Accurate long balls | 9 |
| 7 | Throw-ins | 5 |
| 2 | Accurate crosses | 3 |
| ორთაბრძოლები | ||
| 6 | Dispossessed | 4 |
| 5% | Aerial duels (%) | 3% |
| 1 | Dribbles | 3 |
| 19% | Ground duels (%) | 20% |
| 51% | Duels won (%) | 49% |
| დაცვა | ||
| 6% | Tackles won (%) | 9% |
| 4 | Interceptions | 2 |
| 9 | Clearances | 14 |
| 18 | Ball recoveries | 21 |
| მეკარის თამაში | ||
| 8 | Goal kicks | 2 |
| 1 | Saves | 1 |
| ფორტალეზა | მაჩვენებელი | რასინგი |
|---|---|---|
| მიმოხილვა | ||
| 1 | Corner kicks | 6 |
| 1 | Yellow cards | 1 |
| 8 | Total shots | 17 |
| 3 | Shots on target | 11 |
| 21 | Throw-ins | 4 |
| 0 | Offsides | 0 |
| 2 | Goal kicks | 5 |
| 7 | Goalkeeper saves | 3 |
| 4 | Tackles | 8 |
| 2 | Interceptions | 10 |
| 5 | Dribbles | 8 |
| 57 | Ball possession | 43 |
| 0.37 | Expected goals (xG) | 1.66 |
| 168 | Passes | 128 |
| 8 | Free kicks | 5 |
| 0 | Big chances | 2 |
| 131 | Accurate passes | 96 |
| დარტყმები | ||
| 3 | Shots outside box | 4 |
| 0 | Hit woodwork | 1 |
| 3 | Shots off target | 3 |
| 5 | Shots inside box | 13 |
| 2 | Blocked shots | 3 |
| შეტევა | ||
| 0 | Big chances missed | 1 |
| 0 | Offsides | 0 |
| 3 | Fouled in final third | 2 |
| პასები | ||
| 29 | Final third entries | 28 |
| 4 | Accurate long balls | 10 |
| 21 | Throw-ins | 4 |
| 1 | Accurate crosses | 3 |
| ორთაბრძოლები | ||
| 4 | Dispossessed | 1 |
| 6% | Aerial duels (%) | 6% |
| 5 | Dribbles | 8 |
| 16% | Ground duels (%) | 21% |
| 45% | Duels won (%) | 55% |
| დაცვა | ||
| 4% | Tackles won (%) | 7% |
| 2 | Interceptions | 10 |
| 8 | Clearances | 18 |
| 17 | Ball recoveries | 27 |
| მეკარის თამაში | ||
| 2 | Goal kicks | 5 |
| 7 | Saves | 3 |
შემადგენლობები
ფორტალეზა5-3-2
სათადარიგოები
მოთამაშეთა რეიტინგები
ფორტალეზა16 შეფასებული
რასინგი16 შეფასებული
მოთამაშეთა სტატისტიკა
ფორტალეზა
| მოთამაშე | წთ | შეფ. | გ | ა | დარტ. | xG | პასი | საკვანძო პასი | ორთაბრძოლა | ართ. | მოგ. | ბარათები |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1João RicardoGoalkeeper | 90′ | 8.8 | 14/17 | 8 | ||||||||
| Juan Martín LuceroForward | 90′ | 7.1 | 2 | 0.07 | 13/15 | 1 | 3/6 | |||||
| David LuizDefender | 90′ | 6.6 | 37/48 | 1 | 0/1 | |||||||
| Diogo BarbosaDefender | 90′ | 6.3 | 1 | 0.02 | 19/26 | 1 | 10/15 | 1 | ||||
| Benjamin KuscevicDefender | 90′ | 6.0 | 35/39 | 1/6 | 1 | |||||||
| Pol FernándezMidfielder | 90′ | 6.0 | 38/48 | 2 | 2/11 | 1 | ||||||
| MarinhoForward | 70′ | 6.1 | 3 | 0.06 | 8/13 | 4/13 | ||||||
| 88Lucas SashaMidfielder | 56′ | 6.4 | 1 | 0.01 | 16/20 | 4/6 | 2 | |||||
| TitiDefender | 55′ | 6.3 | 25/29 | 3/7 | 1 | |||||||
| Yago PikachuDefender | 55′ | 6.1 | 2 | 0.03 | 17/20 | 3/3 | ||||||
| Emmanuel MartínezMidfielder | 45′ | 7.1 | 15/18 | 1 | 4/7 | 3 | ||||||
| Tomás PochettinoMidfielder | 45′ | 6.4 | 13/16 | 2 | 3/5 | 1 | ||||||
| MoisésMidfielder | 35′ | 6.7 | 5 | 0.28 | 4/6 | 3/5 | 1 | |||||
| Eros MancusoDefender | 35′ | 6.3 | 10/15 | 2/3 | ||||||||
| Calebe GonçalvesMidfielder | 34′ | 6.8 | 11/16 | 1/2 | ||||||||
| DeyversonForward | 20′ | 6.7 | 1/5 | 3/6 | ||||||||
| AllanzinhoMidfielder | — | — | ||||||||||
| BrennoGoalkeeper | — | — | ||||||||||
| Bruno PachecoDefender | — | — | ||||||||||
| Gustavo ManchaDefender | — | — | ||||||||||
| Kervin AndradeForward | — | — | ||||||||||
| Matheus RossettoMidfielder | — | — | ||||||||||
| Zé WelisonMidfielder | — | — |
რასინგი
| მოთამაშე | წთ | შეფ. | გ | ა | დარტ. | xG | პასი | საკვანძო პასი | ორთაბრძოლა | ართ. | მოგ. | ბარათები |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Santiago SosaDefender | 90′ | 8.8 | 1 | 2 | 0.16 | 19/25 | 5/9 | 3 | ||||
| Gabriel RojasDefender | 90′ | 7.8 | 1 | 2 | 0.14 | 21/26 | 3 | 3/8 | 2 | |||
| 23Nazareno ColomboDefender | 90′ | 7.3 | 1 | 18/25 | 1 | 7/9 | 3 | |||||
| Gabriel AriasGoalkeeper | 90′ | 7.2 | 11/23 | 4 | ||||||||
| Juan NardoniMidfielder | 90′ | 7.2 | 3 | 0.21 | 13/18 | 1 | 9/13 | 5 | ||||
| 3Marco Di CesareDefender | 90′ | 7.2 | 1 | 0.01 | 15/19 | 6/7 | 2 | |||||
| 9Adrián MartínezForward | 87′ | 7.4 | 5 | 0.49 | 13/17 | 3 | 0/4 | |||||
| Maximiliano SalasForward | 82′ | 7.3 | 1 | 1 | 0.05 | 11/16 | 2 | 5/11 | 1 | |||
| Gastón MartirenaDefender | 82′ | 6.8 | 1 | 0.24 | 17/22 | 3 | 3/11 | |||||
| Luciano ViettoForward | 66′ | 6.4 | 3 | 0.33 | 5/10 | 1 | 5/14 | 2 | ||||
| Agustín AlmendraMidfielder | 65′ | 7.8 | 1 | 2 | 0.33 | 11/16 | 2 | 3/3 | 3 | |||
| Martín BarriosMidfielder | 25′ | 6.6 | 1 | 0.03 | 11/14 | 1 | 1/2 | |||||
| Santiago SolariForward | 24′ | 6.4 | 2 | 0.10 | 5/6 | 0/2 | ||||||
| Adrián BalboaForward | 9′ | 6.6 | 1 | 0.11 | 2/3 | 1/1 | ||||||
| 19Ignacio RodríguezMidfielder | 8′ | 6.6 | 5/5 | 1 | 1/1 | |||||||
| Facundo MuraDefender | 8′ | 6.4 | 1/3 | 1/1 | ||||||||
| 24Adrián FernándezMidfielder | — | — | ||||||||||
| Agustín García BassoDefender | — | — | ||||||||||
| 25Facundo CambesesGoalkeeper | — | — | ||||||||||
| Germán ContiDefender | — | — | ||||||||||
| Ramiro Matias DegregorioForward | — | — | ||||||||||
| Richard SánchezMidfielder | — | — | ||||||||||
| Santiago QuirosDefender | — | — |