Facundo Cambeses
მეკარე
კარიერის ჯამური მაჩვენებლები ივლ. 2021 – ოქტ. 2026
- მატჩები
- 207
- სასტარტო გამოსვლები
- 117
- წუთები
- 10,760
- საშ. რეიტინგი
- 6.96
- შეფასებული გამოსვლები
- 121
შეტევა
- გოლები
- 0
- საგოლე პასები
- 1
- დარტყმები
- 0
- კარში დარტყმები
- 0
- კარს აცდენილი დარტყმები
- 0
- დაბლოკილი დარტყმები
- 0
- შექმნილი საგოლე მომენტები
- 2
- საკვანძო პასები
- 8
პასები
- პასები
- 3022
- ზუსტი პასები
- 1935
- ჩაწოდებები
- 0
- ზუსტი ჩაწოდებები
- 0
- გრძელი პასები
- 1665
- ზუსტი გრძელი პასები
- 586
ორთაბრძოლები
- დრიბლინგები
- 1
- მოგებული ორთაბრძოლები
- 48
- მოგებული საჰაერო ორთაბრძოლები
- 30
- დაკარგული ბურთი
- 1
დაცვა
- ართმევები
- 3
- ჩაჭრები
- 1
- ბურთის ამოტანები
- 138
- დაბრუნებული ბურთები
- 86
ზოგადი
- ბურთთან შეხებები
- 4057
- დაკარგული ბურთები
- 1124
- ჯარიმები
- 3
- მის წინააღმდეგ ჯარიმები
- 15
- თამაშგარეები
- 0
- ყვითელი ბარათები
- 4
- წითელი ბარათები
- 1
მეკარის თამაში
- მოგერიებები
- 344
90 წუთზე
ნათამაშებ 90 წუთზე, სულ 10,760 წუთი, სულ 207 გამოსვლაში. ზემოთ მოცემული კარიერის მაჩვენებლები, მოედანზე გატარებული დროის მიხედვით.
შეტევა
- გოლები
- 0.00
- საგოლე პასები
- 0.01
- დარტყმები
- 0.00
- კარში დარტყმები
- 0.00
- კარს აცდენილი დარტყმები
- 0.00
- დაბლოკილი დარტყმები
- 0.00
- შექმნილი საგოლე მომენტები
- 0.02
- საკვანძო პასები
- 0.07
პასები
- პასები
- 25.28
- ზუსტი პასები
- 16.18
- ჩაწოდებები
- 0.00
- ზუსტი ჩაწოდებები
- 0.00
- გრძელი პასები
- 13.93
- ზუსტი გრძელი პასები
- 4.90
ორთაბრძოლები
- დრიბლინგები
- 0.01
- მოგებული ორთაბრძოლები
- 0.40
- მოგებული საჰაერო ორთაბრძოლები
- 0.25
- დაკარგული ბურთი
- 0.01
დაცვა
- ართმევები
- 0.03
- ჩაჭრები
- 0.01
- ბურთის ამოტანები
- 1.15
- დაბრუნებული ბურთები
- 0.72
ზოგადი
- ბურთთან შეხებები
- 33.93
- დაკარგული ბურთები
- 9.40
- ჯარიმები
- 0.03
- მის წინააღმდეგ ჯარიმები
- 0.13
- თამაშგარეები
- 0.00
მეკარის თამაში
- მოგერიებები
- 2.88
საშუალო: 122 მატჩი 0
მონაწილეობის მიხედვით დაყოფა კავშირს აჩვენებს და გავლენას პირდაპირ არ ზომავს. ფეხბურთელი არ ირჩევს, რომელ მატჩს გამოტოვებს; ხშირად მას დასასვენებლად ტოვებენ. სხვაობა კვლევის საფუძვლად განიხილეთ და არა საბოლოო პასუხად.
ჯარიმები
+0.7- მონაწილეობით
- 13.866 მ
- გარეშე
- 13.154 მ
აუტები
+1.0- მონაწილეობით
- 21.267 მ
- გარეშე
- 20.254 მ
დარტყმები
-1.5- მონაწილეობით
- 13.367 მ
- გარეშე
- 14.854 მ
კარში დარტყმები
-0.9- მონაწილეობით
- 4.067 მ
- გარეშე
- 5.054 მ
ართმევები
+0.7- მონაწილეობით
- 17.167 მ
- გარეშე
- 16.454 მ
მოგერიებები
+0.6- მონაწილეობით
- 367 მ
- გარეშე
- 2.454 მ
ჩაჭრები
+0.6- მონაწილეობით
- 10.467 მ
- გარეშე
- 9.854 მ
თამაშგარეები
-0.1- მონაწილეობით
- 1.967 მ
- გარეშე
- 2.053 მ
კუთხურები
-0.5- მონაწილეობით
- 5.167 მ
- გარეშე
- 5.654 მ
ბარათები
+0.1- მონაწილეობით
- 2.966 მ
- გარეშე
- 2.851 მ
დრიბლინგები
-0.8- მონაწილეობით
- 6.967 მ
- გარეშე
- 7.854 მ
კარიდან დარტყმები
+0.2- მონაწილეობით
- 7.967 მ
- გარეშე
- 7.754 მ
რეიტინგის დინამიკა 8
მატჩები, ძველიდან ახლისკენ· წყვეტილი ხაზი კარიერის საშუალოა: 6.96
გოლები თვეების მიხედვით
ბოლო თორმეტ თვეში გოლები არ არის
მონაკვეთი თორმეტ თვეს მოიცავს და Facundo Cambeses-ს ამ პერიოდში გოლი არ გაუტანია.
ბოლო გამოსვლები 10
- BelgranoRacing ClubH0–296'
- Estudiantes de Río CuartoRacing ClubA2–190'
- SarmientoRacing ClubH3–190'
- HuracánRacing ClubA1–290'
- Atlético TucumánRacing ClubH1–290'
- Independiente RivadaviaRacing ClubA1–390'
- Boca JuniorsRacing ClubH1–190'
- BanfieldRacing ClubH0–190'
- Argentinos JuniorsRacing ClubA1–290'
- TigreRacing ClubH1–390'
121 სულ 207 კარიერის გამოსვლას აქვს რეიტინგი. შეუფასებელ მატჩებთან ჩანს —.