სანტა კლარა — მორეირენსე — პრიმეირა ლიგა
პრიმეირა ლიგასეზონი 24/25
კვი 9 მარ··ტური 25·ფრე
მატჩის მიმოხილვა
12 ძირითადი მაჩვენებელი · სრული დრო- 4კუთხურები3
- 1ბარათები2
- 12დარტყმები9
- 4კარში დარტყმები3
- 15ჯარიმები11
- 30აუტები25
- 2თამაშგარეები0
- 9კარიდან დარტყმები7
- 2მოგერიებები3
- 12ართმევები21
- 6ჩაჭრები11
- 2დრიბლინგები7
პერიოდი
მატჩის სტატისტიკა
| სანტა კლარა | მაჩვენებელი | მორეირენსე |
|---|---|---|
| მიმოხილვა | ||
| 4 | Corner kicks | 3 |
| 1 | Yellow cards | 2 |
| 12 | Total shots | 9 |
| 4 | Shots on target | 3 |
| 15 | Fouls | 11 |
| 30 | Throw-ins | 25 |
| 2 | Offsides | 0 |
| 9 | Goal kicks | 7 |
| 2 | Goalkeeper saves | 3 |
| 12 | Tackles | 21 |
| 6 | Interceptions | 11 |
| 2 | Dribbles | 7 |
| 51 | Ball possession | 49 |
| 1.64 | Expected goals (xG) | 0.44 |
| 1 | Big chances | 1 |
| 405 | Passes | 401 |
| 11 | Free kicks | 15 |
| 316 | Accurate passes | 307 |
| დარტყმები | ||
| 3 | Shots outside box | 6 |
| 1 | Hit woodwork | 0 |
| 2 | Blocked shots | 3 |
| 9 | Shots inside box | 3 |
| 6 | Shots off target | 3 |
| შეტევა | ||
| 22 | Touches in penalty area | 10 |
| 2 | Offsides | 0 |
| 2 | Fouled in final third | 1 |
| პასები | ||
| 23 | Accurate long balls | 24 |
| 30 | Throw-ins | 25 |
| 6 | Accurate crosses | 3 |
| 54 | Final third entries | 54 |
| ორთაბრძოლები | ||
| 46% | Duels won (%) | 54% |
| 18% | Aerial duels (%) | 9% |
| 2 | Dribbles | 7 |
| 25% | Ground duels (%) | 42% |
| 9 | Dispossessed | 6 |
| დაცვა | ||
| 32 | Clearances | 39 |
| 37 | Ball recoveries | 33 |
| 7% | Tackles won (%) | 12% |
| 6 | Interceptions | 11 |
| მეკარის თამაში | ||
| 9 | Goal kicks | 7 |
| -0.44 | Goals prevented | 1.11 |
| 2 | Saves | 3 |
| 1 | High claims | 0 |
| მოსალოდნელი გოლები პენალტების გარეშე | ||
| 1.9 | Non-penalty expected goals (npxG) | 0.4 |
| სანტა კლარა | მაჩვენებელი | მორეირენსე |
|---|---|---|
| მიმოხილვა | ||
| 3 | Corner kicks | 0 |
| 0 | Yellow cards | 0 |
| 9 | Total shots | 4 |
| 2 | Shots on target | 1 |
| 18 | Throw-ins | 8 |
| 2 | Offsides | 0 |
| 4 | Goal kicks | 6 |
| 1 | Goalkeeper saves | 2 |
| 5 | Tackles | 12 |
| 1 | Interceptions | 6 |
| 2 | Dribbles | 4 |
| 55 | Ball possession | 45 |
| 0.84 | Expected goals (xG) | 0.11 |
| 0 | Big chances | 0 |
| 224 | Passes | 192 |
| 3 | Free kicks | 7 |
| 178 | Accurate passes | 146 |
| დარტყმები | ||
| 3 | Shots outside box | 3 |
| 1 | Hit woodwork | 0 |
| 2 | Blocked shots | 0 |
| 6 | Shots inside box | 1 |
| 5 | Shots off target | 3 |
| შეტევა | ||
| 2 | Offsides | 0 |
| 0 | Fouled in final third | 1 |
| პასები | ||
| 11 | Accurate long balls | 15 |
| 18 | Throw-ins | 8 |
| 4 | Accurate crosses | 1 |
| 28 | Final third entries | 28 |
| ორთაბრძოლები | ||
| 40% | Duels won (%) | 60% |
| 8% | Aerial duels (%) | 4% |
| 2 | Dribbles | 4 |
| 10% | Ground duels (%) | 23% |
| 5 | Dispossessed | 4 |
| დაცვა | ||
| 12 | Clearances | 20 |
| 20 | Ball recoveries | 18 |
| 4% | Tackles won (%) | 7% |
| 1 | Interceptions | 6 |
| მეკარის თამაში | ||
| 4 | Goal kicks | 6 |
| 1 | Saves | 2 |
| სანტა კლარა | მაჩვენებელი | მორეირენსე |
|---|---|---|
| მიმოხილვა | ||
| 1 | Corner kicks | 3 |
| 1 | Yellow cards | 2 |
| 3 | Total shots | 5 |
| 2 | Shots on target | 2 |
| 12 | Throw-ins | 17 |
| 0 | Offsides | 0 |
| 5 | Goal kicks | 1 |
| 1 | Goalkeeper saves | 1 |
| 7 | Tackles | 9 |
| 5 | Interceptions | 5 |
| 0 | Dribbles | 3 |
| 47 | Ball possession | 53 |
| 0.80 | Expected goals (xG) | 0.33 |
| 1 | Big chances | 1 |
| 181 | Passes | 209 |
| 8 | Free kicks | 8 |
| 138 | Accurate passes | 161 |
| დარტყმები | ||
| 0 | Shots outside box | 3 |
| 0 | Hit woodwork | 0 |
| 0 | Blocked shots | 3 |
| 3 | Shots inside box | 2 |
| 1 | Shots off target | 0 |
| შეტევა | ||
| 0 | Offsides | 0 |
| 2 | Fouled in final third | 0 |
| პასები | ||
| 12 | Accurate long balls | 9 |
| 12 | Throw-ins | 17 |
| 2 | Accurate crosses | 2 |
| 26 | Final third entries | 26 |
| ორთაბრძოლები | ||
| 51% | Duels won (%) | 49% |
| 10% | Aerial duels (%) | 5% |
| 0 | Dribbles | 3 |
| 15% | Ground duels (%) | 19% |
| 4 | Dispossessed | 2 |
| დაცვა | ||
| 20 | Clearances | 19 |
| 17 | Ball recoveries | 15 |
| 3% | Tackles won (%) | 5% |
| 5 | Interceptions | 5 |
| მეკარის თამაში | ||
| 5 | Goal kicks | 1 |
| 1 | Saves | 1 |
შემადგენლობები
სანტა კლარა3-4-3
სათადარიგოები
დარტყმების რუკა
სანტა კლარა13 დარტყმა · 4 კარში · 1 გოლი · 1.92 xG
მორეირენსე9 დარტყმა · 3 კარში · 1 გოლი · 0.38 xG
სანტა კლარა9 დარტყმა · 2 კარში · 0 გოლი · 0.87 xG
მორეირენსე4 დარტყმა · 1 კარში · 0 გოლი · 0.10 xG
სანტა კლარა4 დარტყმა · 2 კარში · 1 გოლი · 1.05 xG
მორეირენსე5 დარტყმა · 2 კარში · 1 გოლი · 0.28 xG
- სანტა კლარა
- მორეირენსე
- გოლი
- კარში
- blocked
- კარს აცდენილი
- წერტილის ზომა = მოსალოდნელი გოლები
მოთამაშეთა რეიტინგები
სანტა კლარა14 შეფასებული
მორეირენსე16 შეფასებული
მოთამაშეთა სტატისტიკა
სანტა კლარა
| მოთამაშე | წთ | შეფ. | გ | ა | დარტ. | xG | პასი | საკვანძო პასი | ორთაბრძოლა | ართ. | მოგ. | ბარათები |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 32Matheus AraújoDefender | 90′ | 7.7 | 1 | 0.22 | 54/73 | 6/9 | ||||||
| Matheus PereiraDefender | 90′ | 7.1 | 3 | 0.15 | 20/28 | 2 | 5/9 | |||||
| Gabriel SilvaForward | 90′ | 6.6 | 2 | 0.07 | 9/14 | 2 | 6/15 | 3 | ||||
| Gabriel BatistaGoalkeeper | 90′ | 6.4 | 22/29 | 2 | ||||||||
| Luís RochaDefender | 90′ | 6.4 | 1 | 0.05 | 53/57 | 2/3 | ||||||
| RicardinhoForward | 90′ | 6.4 | 2 | 0.38 | 12/17 | 2/9 | 1 | |||||
| Adriano FirminoMidfielder | 90′ | 6.3 | 32/41 | 1 | 3/9 | 2 | ||||||
| 70Vinícius LopesForward | 89′ | 7.4 | 1 | 1 | 0.62 | 9/14 | 1 | 3/11 | ||||
| 6Pedro FerreiraMidfielder | 81′ | 6.6 | 1 | 0.08 | 16/23 | 3/7 | 1 | |||||
| 42Lucas SoaresDefender | 80′ | 6.7 | 1 | 0.02 | 24/28 | 3 | 1/7 | |||||
| Frederico VenâncioDefender | 80′ | 6.6 | 51/56 | 1/1 | 1 | |||||||
| Diogo CalilaDefender | 10′ | 6.3 | 3/5 | 0/1 | ||||||||
| Sidney LimaDefender | 10′ | 6.1 | 7/11 | 3/3 | ||||||||
| 41Daniel BorgesMidfielder | 9′ | 6.6 | 3/6 | 8/9 | 4 | |||||||
| João CostaForward | 1′ | — | 1/3 | 0/1 | ||||||||
| Guilherme RamosDefender | — | — | ||||||||||
| MatheusinhoMidfielder | — | — | ||||||||||
| 12NenecaGoalkeeper | — | — | ||||||||||
| SerginhoMidfielder | — | — |
მორეირენსე
| მოთამაშე | წთ | შეფ. | გ | ა | დარტ. | xG | პასი | საკვანძო პასი | ორთაბრძოლა | ართ. | მოგ. | ბარათები |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 26MaracásDefender | 90′ | 7.4 | 32/35 | 6/9 | 6 | |||||||
| 76Dinis PintoDefender | 90′ | 7.1 | 36/48 | 4/8 | 3 | |||||||
| Leonardo ButaDefender | 90′ | 7.1 | 16/22 | 5/7 | 2 | |||||||
| MarceloDefender | 90′ | 7.1 | 26/38 | 1 | 4/7 | 1 | ||||||
| AlanMidfielder | 90′ | 6.7 | 1 | 0.01 | 38/46 | 3 | 4/7 | 1 | ||||
| KewinGoalkeeper | 90′ | 6.3 | 11/27 | 3 | ||||||||
| Lawrence OforiMidfielder | 84′ | 7.4 | 1 | 0.01 | 53/59 | 3/4 | 1 | |||||
| Luís AsuéForward | 84′ | 6.8 | 1 | 0.02 | 8/17 | 4/11 | 1 | |||||
| Cedric TeguiaForward | 75′ | 7.9 | 3 | 0.11 | 17/24 | 6/9 | 1 | |||||
| Ivo RodriguesForward | 75′ | 7.4 | 1 | 0.07 | 23/25 | 2 | 6/12 | 3 | ||||
| Rúben Ramos IsmaelMidfielder | 66′ | 6.4 | 22/29 | 6/11 | 2 | |||||||
| Sidnei TavaresMidfielder | 24′ | 7.1 | 1 | 8/10 | 1 | 0/2 | ||||||
| Jeremy AntonisseForward | 15′ | 6.8 | 1 | 0.02 | 6/6 | 1/1 | ||||||
| Joel JorqueraForward | 15′ | 6.8 | 5/7 | 2/5 | ||||||||
| 99Yan MaranhãoForward | 11′ | 7.7 | 1 | 1 | 0.18 | 2/2 | ||||||
| BennyMidfielder | 11′ | 6.3 | 4/6 | 0/1 | ||||||||
| Caio SeccoGoalkeeper | — | — | ||||||||||
| 66Gilberto BatistaDefender | — | — | ||||||||||
| MikaGoalkeeper | — | — | ||||||||||
| Pedro SantosForward | — | — |
დამოუკიდებელი წყარო
PitchAPI-ის ტაქტიკური ანალიზი
PitchAPI is an independent post-match source. Its xG and overlapping counts are displayed separately and are never blended into settlement statistics.
- მასპინძლის სქემა
- 3-4-3
- სტუმრის სქემა
- 4-2-3-1
PitchAPI-მ ეს მატჩი დააკავშირა, მაგრამ მატჩისშემდგომი ანალიტიკა ჯერ მიუწვდომელია.