Luís Rocha
მცველი
კარიერის ჯამური მაჩვენებლები ივლ. 2021 – იან. 2026
- მატჩები
- 84
- სასტარტო გამოსვლები
- 47
- წუთები
- 4,261
- საშ. რეიტინგი
- 6.67
- შეფასებული გამოსვლები
- 55
შეტევა
- გოლები
- 0
- საგოლე პასები
- 1
- დარტყმები
- 15
- კარში დარტყმები
- 3
- კარს აცდენილი დარტყმები
- 7
- დაბლოკილი დარტყმები
- 5
- შექმნილი საგოლე მომენტები
- 1
- საკვანძო პასები
- 7
პასები
- პასები
- 2019
- ზუსტი პასები
- 1708
- ჩაწოდებები
- 20
- ზუსტი ჩაწოდებები
- 5
- გრძელი პასები
- 248
- ზუსტი გრძელი პასები
- 95
ორთაბრძოლები
- დრიბლინგები
- 5
- მოგებული ორთაბრძოლები
- 171
- მოგებული საჰაერო ორთაბრძოლები
- 77
- დაკარგული ბურთი
- 7
დაცვა
- ართმევები
- 59
- ჩაჭრები
- 37
- ბურთის ამოტანები
- 208
- დაბრუნებული ბურთები
- 0
ზოგადი
- ბურთთან შეხებები
- 2561
- დაკარგული ბურთები
- 369
- ჯარიმები
- 68
- მის წინააღმდეგ ჯარიმები
- 31
- თამაშგარეები
- 3
- ყვითელი ბარათები
- 16
- წითელი ბარათები
- 1
მეკარის თამაში
- მოგერიებები
- 0
90 წუთზე
ნათამაშებ 90 წუთზე, სულ 4,261 წუთი, სულ 84 გამოსვლაში. ზემოთ მოცემული კარიერის მაჩვენებლები, მოედანზე გატარებული დროის მიხედვით.
შეტევა
- გოლები
- 0.00
- საგოლე პასები
- 0.02
- დარტყმები
- 0.32
- კარში დარტყმები
- 0.06
- კარს აცდენილი დარტყმები
- 0.15
- დაბლოკილი დარტყმები
- 0.11
- შექმნილი საგოლე მომენტები
- 0.02
- საკვანძო პასები
- 0.15
პასები
- პასები
- 42.65
- ზუსტი პასები
- 36.08
- ჩაწოდებები
- 0.42
- ზუსტი ჩაწოდებები
- 0.11
- გრძელი პასები
- 5.24
- ზუსტი გრძელი პასები
- 2.01
ორთაბრძოლები
- დრიბლინგები
- 0.11
- მოგებული ორთაბრძოლები
- 3.61
- მოგებული საჰაერო ორთაბრძოლები
- 1.63
- დაკარგული ბურთი
- 0.15
დაცვა
- ართმევები
- 1.25
- ჩაჭრები
- 0.78
- ბურთის ამოტანები
- 4.39
- დაბრუნებული ბურთები
- 0.00
ზოგადი
- ბურთთან შეხებები
- 54.09
- დაკარგული ბურთები
- 7.79
- ჯარიმები
- 1.44
- მის წინააღმდეგ ჯარიმები
- 0.66
- თამაშგარეები
- 0.06
მეკარის თამაში
- მოგერიებები
- 0.00
საშუალო: 56 მატჩი 0
მონაწილეობის მიხედვით დაყოფა კავშირს აჩვენებს და გავლენას პირდაპირ არ ზომავს. ფეხბურთელი არ ირჩევს, რომელ მატჩს გამოტოვებს; ხშირად მას დასასვენებლად ტოვებენ. სხვაობა კვლევის საფუძვლად განიხილეთ და არა საბოლოო პასუხად.
ჯარიმები
+1.9- მონაწილეობით
- 16.342 მ
- გარეშე
- 14.410 მ
აუტები
-1.1- მონაწილეობით
- 21.342 მ
- გარეშე
- 22.410 მ
დარტყმები
-3.1- მონაწილეობით
- 10.942 მ
- გარეშე
- 149 მ
კარში დარტყმები
-1.7- მონაწილეობით
- 3.342 მ
- გარეშე
- 510 მ
ართმევები
+2.5- მონაწილეობით
- 15.742 მ
- გარეშე
- 13.29 მ
მოგერიებები
-0.2- მონაწილეობით
- 2.540 მ
- გარეშე
- 2.79 მ
ჩაჭრები
+1.2- მონაწილეობით
- 8.942 მ
- გარეშე
- 7.79 მ
თამაშგარეები
+0.3- მონაწილეობით
- 2.038 მ
- გარეშე
- 1.710 მ
კუთხურები
-3.0- მონაწილეობით
- 3.742 მ
- გარეშე
- 6.710 მ
ბარათები
+0.4- მონაწილეობით
- 3.342 მ
- გარეშე
- 2.910 მ
დრიბლინგები
-1.4- მონაწილეობით
- 7.042 მ
- გარეშე
- 8.49 მ
კარიდან დარტყმები
+0.8- მონაწილეობით
- 8.442 მ
- გარეშე
- 7.69 მ
რეიტინგის დინამიკა 8
მატჩები, ძველიდან ახლისკენ· წყვეტილი ხაზი კარიერის საშუალოა: 6.67
გოლები თვეების მიხედვით
ბოლო თორმეტ თვეში გოლები არ არის
მონაკვეთი თორმეტ თვეს მოიცავს და Luís Rocha-ს ამ პერიოდში გოლი არ გაუტანია.
ბოლო გამოსვლები 10
- MoreirenseSanta ClaraA0–190'
- FamalicãoSanta ClaraH0–190'
- CD NacionalSanta ClaraA3–390'
- FC PortoSanta ClaraH0–190'
- FC AroucaSanta ClaraH0–090'
- Sporting BragaSanta ClaraA0–190'
- Casa PiaSanta ClaraH1–090'
- Rio AveSanta ClaraA1–190'
- SportingSanta ClaraH1–290'
- Gil VicenteSanta ClaraA0–190'
55 სულ 84 კარიერის გამოსვლას აქვს რეიტინგი. შეუფასებელ მატჩებთან ჩანს —.