გიმარაეში — სანტა კლარა — პრიმეირა ლიგა
პრიმეირა ლიგასეზონი 24/25
შაბ 5 აპრ··ტური 28·გიმარაეში მოგება
მატჩის მიმოხილვა
12 ძირითადი მაჩვენებელი · სრული დრო- 7კუთხურები6
- 1ბარათები2
- 9დარტყმები15
- 3კარში დარტყმები5
- 11ჯარიმები16
- 12აუტები21
- 0თამაშგარეები2
- 13კარიდან დარტყმები4
- 5მოგერიებები1
- 16ვარდნები15
- 9ჩაჭრები10
- 3დრიბლინგები2
პერიოდი
მატჩის სტატისტიკა
| გიმარაეში | მაჩვენებელი | სანტა კლარა |
|---|---|---|
| მიმოხილვა | ||
| 7 | Corner kicks | 6 |
| 1 | Yellow cards | 2 |
| 9 | Total shots | 15 |
| 3 | Shots on target | 5 |
| 11 | Fouls | 16 |
| 12 | Throw-ins | 21 |
| 0 | Offsides | 2 |
| 13 | Goal kicks | 4 |
| 5 | Goalkeeper saves | 1 |
| 16 | Tackles | 15 |
| 9 | Interceptions | 10 |
| 3 | Dribbles | 2 |
| 52 | Ball possession | 48 |
| 0.53 | Expected goals (xG) | 1.25 |
| 16 | Free kicks | 11 |
| 1 | Big chances | 2 |
| 441 | Passes | 404 |
| 365 | Accurate passes | 333 |
| დარტყმები | ||
| 4 | Shots outside box | 8 |
| 0 | Hit woodwork | 0 |
| 3 | Blocked shots | 1 |
| 3 | Shots off target | 9 |
| 5 | Shots inside box | 7 |
| შეტევა | ||
| 1 | Big chances missed | 2 |
| 0 | Offsides | 2 |
| 1 | Fouled in final third | 1 |
| 15 | Touches in penalty area | 21 |
| პასები | ||
| 32 | Final third entries | 56 |
| 12 | Throw-ins | 21 |
| 4 | Accurate crosses | 5 |
| 23 | Accurate long balls | 26 |
| ორთაბრძოლები | ||
| 53% | Duels won (%) | 47% |
| 13% | Aerial duels (%) | 13% |
| 3 | Dribbles | 2 |
| 5 | Dispossessed | 8 |
| 32% | Ground duels (%) | 27% |
| დაცვა | ||
| 9 | Interceptions | 10 |
| 34 | Clearances | 18 |
| 44 | Ball recoveries | 51 |
| 9% | Tackles won (%) | 10% |
| მეკარის თამაში | ||
| 5 | Saves | 1 |
| 0.80 | Goals prevented | -1.12 |
| 13 | Goal kicks | 4 |
| მოსალოდნელი გოლები პენალტების გარეშე | ||
| 0.5 | Non-penalty expected goals (npxG) | 1.4 |
| გიმარაეში | მაჩვენებელი | სანტა კლარა |
|---|---|---|
| მიმოხილვა | ||
| 3 | Corner kicks | 5 |
| 0 | Yellow cards | 1 |
| 6 | Total shots | 6 |
| 2 | Shots on target | 1 |
| 9 | Throw-ins | 7 |
| 0 | Offsides | 0 |
| 5 | Goal kicks | 3 |
| 1 | Goalkeeper saves | 1 |
| 8 | Tackles | 8 |
| 6 | Interceptions | 4 |
| 3 | Dribbles | 1 |
| 58 | Ball possession | 42 |
| 0.17 | Expected goals (xG) | 0.14 |
| 8 | Free kicks | 4 |
| 0 | Big chances | 0 |
| 268 | Passes | 189 |
| 222 | Accurate passes | 149 |
| დარტყმები | ||
| 4 | Shots outside box | 3 |
| 0 | Hit woodwork | 0 |
| 2 | Blocked shots | 0 |
| 2 | Shots off target | 5 |
| 2 | Shots inside box | 3 |
| შეტევა | ||
| 0 | Big chances missed | 0 |
| 0 | Offsides | 0 |
| 1 | Fouled in final third | 1 |
| პასები | ||
| 21 | Final third entries | 25 |
| 9 | Throw-ins | 7 |
| 2 | Accurate crosses | 4 |
| 8 | Accurate long balls | 8 |
| ორთაბრძოლები | ||
| 53% | Duels won (%) | 47% |
| 7% | Aerial duels (%) | 8% |
| 3 | Dribbles | 1 |
| 3 | Dispossessed | 4 |
| 17% | Ground duels (%) | 13% |
| დაცვა | ||
| 6 | Interceptions | 4 |
| 16 | Clearances | 11 |
| 25 | Ball recoveries | 31 |
| 4% | Tackles won (%) | 4% |
| მეკარის თამაში | ||
| 1 | Saves | 1 |
| 5 | Goal kicks | 3 |
| გიმარაეში | მაჩვენებელი | სანტა კლარა |
|---|---|---|
| მიმოხილვა | ||
| 4 | Corner kicks | 1 |
| 1 | Yellow cards | 1 |
| 3 | Total shots | 9 |
| 1 | Shots on target | 4 |
| 3 | Throw-ins | 14 |
| 0 | Offsides | 2 |
| 8 | Goal kicks | 1 |
| 4 | Goalkeeper saves | 0 |
| 8 | Tackles | 7 |
| 3 | Interceptions | 6 |
| 0 | Dribbles | 1 |
| 44 | Ball possession | 56 |
| 0.37 | Expected goals (xG) | 1.10 |
| 8 | Free kicks | 7 |
| 1 | Big chances | 2 |
| 173 | Passes | 215 |
| 143 | Accurate passes | 184 |
| დარტყმები | ||
| 0 | Shots outside box | 5 |
| 0 | Hit woodwork | 0 |
| 1 | Blocked shots | 1 |
| 1 | Shots off target | 4 |
| 3 | Shots inside box | 4 |
| შეტევა | ||
| 1 | Big chances missed | 2 |
| 0 | Offsides | 2 |
| 0 | Fouled in final third | 0 |
| პასები | ||
| 11 | Final third entries | 31 |
| 3 | Throw-ins | 14 |
| 2 | Accurate crosses | 1 |
| 15 | Accurate long balls | 18 |
| ორთაბრძოლები | ||
| 53% | Duels won (%) | 47% |
| 6% | Aerial duels (%) | 5% |
| 0 | Dribbles | 1 |
| 2 | Dispossessed | 4 |
| 15% | Ground duels (%) | 14% |
| დაცვა | ||
| 3 | Interceptions | 6 |
| 18 | Clearances | 7 |
| 19 | Ball recoveries | 20 |
| 5% | Tackles won (%) | 6% |
| მეკარის თამაში | ||
| 4 | Saves | 0 |
| 8 | Goal kicks | 1 |
შემადგენლობები
გიმარაეში4-2-3-1
სათადარიგოები
დარტყმების რუკა
გიმარაეში9 დარტყმა · 3 კარში · 2 გოლი · 0.51 xG
სანტა კლარა15 დარტყმა · 5 კარში · 0 გოლი · 1.47 xG
გიმარაეში6 დარტყმა · 2 კარში · 1 გოლი · 0.20 xG
სანტა კლარა6 დარტყმა · 1 კარში · 0 გოლი · 0.14 xG
გიმარაეში3 დარტყმა · 1 კარში · 1 გოლი · 0.31 xG
სანტა კლარა9 დარტყმა · 4 კარში · 0 გოლი · 1.33 xG
- გიმარაეში
- სანტა კლარა
- გოლი
- კარში
- blocked
- კარს აცდენილი
- წერტილის ზომა = მოსალოდნელი გოლები
მოთამაშეთა რეიტინგები
გიმარაეში15 შეფასებული
სანტა კლარა16 შეფასებული
მოთამაშეთა სტატისტიკა
გიმარაეში
| მოთამაშე | წთ | შეფ. | გ | ა | დარტ. | xG | პასი | საკვანძო პასი | ორთაბრძოლა | ართ. | მოგ. | ბარათები |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bruno VarelaGoalkeeper | 90′ | 8.2 | 23/40 | 5 | ||||||||
| Tiago SilvaMidfielder | 90′ | 7.7 | 1 | 0.02 | 46/53 | 2 | 12/17 | 5 | ||||
| 13João MendesDefender | 90′ | 7.4 | 1 | 0.01 | 29/42 | 5/7 | 3 | |||||
| 2Miguel MagaDefender | 90′ | 7.4 | 31/34 | 1 | 1/5 | |||||||
| Filipe RelvasDefender | 90′ | 7.3 | 1 | 0.04 | 51/56 | 9/14 | 2 | |||||
| Tomás HändelMidfielder | 90′ | 7.1 | 56/59 | 1 | 3/4 | 2 | ||||||
| 21Toni BorevkovićDefender | 90′ | 6.7 | 33/36 | 2/3 | 1 | |||||||
| 18Telmo ArcanjoForward | 79′ | 6.8 | 24/25 | 1 | 0/4 | |||||||
| João MendesMidfielder | 71′ | 7.4 | 1 | 2 | 0.05 | 23/32 | 5/12 | 1 | ||||
| Nélson OliveiraForward | 71′ | 6.3 | 2 | 0.07 | 13/15 | 1/8 | ||||||
| Nuno SantosForward | 63′ | 6.4 | 19/28 | 1/1 | 1 | |||||||
| Vando FélixForward | 27′ | 6.4 | 6/8 | 2/4 | 1 | |||||||
| 20SamuMidfielder | 19′ | 7.4 | 8/9 | 3/3 | ||||||||
| Jesús RamírezForward | 19′ | 6.0 | 1 | 0.27 | 1/1 | 1/2 | ||||||
| 11Gustavo SilvaForward | 11′ | 7.4 | 1 | 1 | 0.04 | 2/3 | 0/1 | |||||
| 16Beni MukendiMidfielder | — | — | ||||||||||
| Bruno GasparDefender | — | — | ||||||||||
| CharlesGoalkeeper | — | — | ||||||||||
| Hevertton SantosDefender | — | — | ||||||||||
| 4Óscar RivasDefender | — | — |
სანტა კლარა
| მოთამაშე | წთ | შეფ. | გ | ა | დარტ. | xG | პასი | საკვანძო პასი | ორთაბრძოლა | ართ. | მოგ. | ბარათები |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 42Lucas SoaresDefender | 90′ | 7.4 | 1 | 0.11 | 19/30 | 3 | 5/8 | 2 | ||||
| 32Matheus AraújoDefender | 90′ | 7.1 | 1 | 0.01 | 59/71 | 1 | 5/5 | 2 | ||||
| Luís RochaDefender | 90′ | 6.7 | 2 | 0.03 | 48/54 | 5/9 | 3 | |||||
| Gabriel SilvaForward | 90′ | 6.6 | 2 | 0.04 | 7/12 | 6/9 | ||||||
| João CostaForward | 90′ | 6.0 | 2 | 0.85 | 7/12 | 1 | 1/11 | |||||
| Gabriel BatistaGoalkeeper | 90′ | 6.0 | 16/23 | 1/1 | 1 | 1 | ||||||
| Adriano FirminoMidfielder | 87′ | 6.7 | 1 | 0.01 | 43/47 | 1 | 3/5 | 2 | ||||
| Frederico VenâncioDefender | 77′ | 7.4 | 40/47 | 2 | 4/8 | 1 | ||||||
| Matheus PereiraDefender | 77′ | 6.6 | 23/26 | 4/7 | 2 | |||||||
| 6Pedro FerreiraMidfielder | 77′ | 6.4 | 2 | 0.05 | 15/21 | 3/8 | 2 | |||||
| 70Vinícius LopesForward | 70′ | 7.1 | 3 | 0.10 | 19/22 | 2/9 | ||||||
| RicardinhoMidfielder | 20′ | 6.6 | 2/2 | 0/1 | ||||||||
| Diogo CalilaMidfielder | 13′ | 7.1 | 7/7 | 1 | ||||||||
| Sidney LimaDefender | 13′ | 6.3 | 1 | 0.01 | 19/21 | 0/1 | ||||||
| SerginhoMidfielder | 13′ | 6.1 | 8/8 | 1/3 | ||||||||
| 41Daniel BorgesMidfielder | 11′ | 6.3 | 1/1 | |||||||||
| Guilherme RamosDefender | — | — | ||||||||||
| MatheusinhoMidfielder | — | — | ||||||||||
| 12NenecaGoalkeeper | — | — |
მატჩთან დაკავშირებული
წინა შეხვედრები
- კვი 8 მარსანტა კლარა 2-0 გიმარაეში
- შაბ 4 ოქტგიმარაეში 2-1 სანტა კლარა
- კვი 10 ნოესანტა კლარა 1-0 გიმარაეში
- კვი 5 მარსანტა კლარა 1-3 გიმარაეში
- პარ 9 სექგიმარაეში 1-0 სანტა კლარა
- კვი 1 მაისიგიმარაეში 1-1 სანტა კლარა
- პარ 17 დეკსანტა კლარა 1-0 გიმარაეში
- შაბ 17 აპრგიმარაეში 1-0 სანტა კლარა
- ორშ 21 დეკსანტა კლარა 0-4 გიმარაეში