ფლუმინენსე — ბაჰია — სერია A
სერია Aსეზონი 2024
კვი 4 აგვ··ტური 21·ფლუმინენსე მოგება
მატჩის მიმოხილვა
12 ძირითადი მაჩვენებელი · სრული დრო- 3კუთხურები3
- 3ბარათები2
- 12დარტყმები11
- 6კარში დარტყმები3
- 12ჯარიმები10
- 17აუტები10
- 2თამაშგარეები0
- 8კარიდან დარტყმები8
- 3მოგერიებები5
- 20ვარდნები24
- 15ჩაჭრები6
- 11დრიბლინგები5
პერიოდი
მატჩის სტატისტიკა
| ფლუმინენსე | მაჩვენებელი | ბაჰია |
|---|---|---|
| მიმოხილვა | ||
| 3 | Corner kicks | 3 |
| 3 | Yellow cards | 2 |
| 12 | Total shots | 11 |
| 6 | Shots on target | 3 |
| 12 | Fouls | 10 |
| 17 | Throw-ins | 10 |
| 2 | Offsides | 0 |
| 8 | Goal kicks | 8 |
| 3 | Goalkeeper saves | 5 |
| 20 | Tackles | 24 |
| 15 | Interceptions | 6 |
| 11 | Dribbles | 5 |
| 49 | Ball possession | 51 |
| 1.06 | Expected goals (xG) | 1.73 |
| 458 | Passes | 483 |
| 10 | Free kicks | 12 |
| 2 | Big chances | 3 |
| 403 | Accurate passes | 416 |
| დარტყმები | ||
| 5 | Shots off target | 6 |
| 1 | Blocked shots | 2 |
| 9 | Shots inside box | 7 |
| 3 | Shots outside box | 4 |
| 0 | Hit woodwork | 0 |
| შეტევა | ||
| 24 | Touches in penalty area | 15 |
| 1 | Big chances missed | 3 |
| 2 | Offsides | 0 |
| 3 | Fouled in final third | 2 |
| პასები | ||
| 17 | Throw-ins | 10 |
| 17 | Accurate long balls | 19 |
| 44 | Final third entries | 58 |
| 3 | Accurate crosses | 4 |
| ორთაბრძოლები | ||
| 12 | Dispossessed | 13 |
| 11 | Dribbles | 5 |
| 45% | Duels won (%) | 55% |
| 41% | Ground duels (%) | 41% |
| 4% | Aerial duels (%) | 13% |
| დაცვა | ||
| 51 | Ball recoveries | 43 |
| 15 | Interceptions | 6 |
| 17% | Tackles won (%) | 15% |
| 8 | Clearances | 22 |
| მეკარის თამაში | ||
| 0.74 | Goals prevented | -0.04 |
| 3 | Saves | 5 |
| 8 | Goal kicks | 8 |
| 0 | High claims | 1 |
| მოსალოდნელი გოლები პენალტების გარეშე | ||
| 1.1 | Non-penalty expected goals (npxG) | 1.8 |
| ფლუმინენსე | მაჩვენებელი | ბაჰია |
|---|---|---|
| მიმოხილვა | ||
| 2 | Corner kicks | 1 |
| 2 | Yellow cards | 0 |
| 4 | Total shots | 6 |
| 2 | Shots on target | 3 |
| 8 | Throw-ins | 6 |
| 1 | Offsides | 0 |
| 2 | Goal kicks | 1 |
| 3 | Goalkeeper saves | 1 |
| 9 | Tackles | 13 |
| 6 | Interceptions | 4 |
| 6 | Dribbles | 2 |
| 47 | Ball possession | 53 |
| 0.41 | Expected goals (xG) | 0.63 |
| 224 | Passes | 260 |
| 2 | Free kicks | 8 |
| 1 | Big chances | 2 |
| 202 | Accurate passes | 226 |
| დარტყმები | ||
| 1 | Shots off target | 2 |
| 1 | Blocked shots | 1 |
| 2 | Shots inside box | 4 |
| 2 | Shots outside box | 2 |
| 0 | Hit woodwork | 0 |
| შეტევა | ||
| 0 | Big chances missed | 2 |
| 1 | Offsides | 0 |
| 0 | Fouled in final third | 1 |
| პასები | ||
| 8 | Throw-ins | 6 |
| 6 | Accurate long balls | 10 |
| 20 | Final third entries | 29 |
| 0 | Accurate crosses | 1 |
| ორთაბრძოლები | ||
| 6 | Dispossessed | 7 |
| 6 | Dribbles | 2 |
| 40% | Duels won (%) | 60% |
| 17% | Ground duels (%) | 23% |
| 2% | Aerial duels (%) | 6% |
| დაცვა | ||
| 25 | Ball recoveries | 22 |
| 6 | Interceptions | 4 |
| 8% | Tackles won (%) | 8% |
| 5 | Clearances | 12 |
| მეკარის თამაში | ||
| 3 | Saves | 1 |
| 2 | Goal kicks | 1 |
| ფლუმინენსე | მაჩვენებელი | ბაჰია |
|---|---|---|
| მიმოხილვა | ||
| 1 | Corner kicks | 2 |
| 1 | Yellow cards | 2 |
| 8 | Total shots | 5 |
| 4 | Shots on target | 0 |
| 9 | Throw-ins | 4 |
| 1 | Offsides | 0 |
| 6 | Goal kicks | 7 |
| 0 | Goalkeeper saves | 4 |
| 11 | Tackles | 11 |
| 9 | Interceptions | 2 |
| 5 | Dribbles | 3 |
| 51 | Ball possession | 49 |
| 0.65 | Expected goals (xG) | 1.10 |
| 234 | Passes | 223 |
| 8 | Free kicks | 4 |
| 1 | Big chances | 1 |
| 201 | Accurate passes | 190 |
| დარტყმები | ||
| 4 | Shots off target | 4 |
| 0 | Blocked shots | 1 |
| 7 | Shots inside box | 3 |
| 1 | Shots outside box | 2 |
| 0 | Hit woodwork | 0 |
| შეტევა | ||
| 1 | Big chances missed | 1 |
| 1 | Offsides | 0 |
| 3 | Fouled in final third | 1 |
| პასები | ||
| 9 | Throw-ins | 4 |
| 11 | Accurate long balls | 9 |
| 24 | Final third entries | 29 |
| 3 | Accurate crosses | 3 |
| ორთაბრძოლები | ||
| 6 | Dispossessed | 6 |
| 5 | Dribbles | 3 |
| 51% | Duels won (%) | 49% |
| 24% | Ground duels (%) | 18% |
| 2% | Aerial duels (%) | 7% |
| დაცვა | ||
| 26 | Ball recoveries | 21 |
| 9 | Interceptions | 2 |
| 9% | Tackles won (%) | 7% |
| 3 | Clearances | 10 |
| მეკარის თამაში | ||
| 0 | Saves | 4 |
| 6 | Goal kicks | 7 |
შემადგენლობები
ფლუმინენსე4-2-3-1
სათადარიგოები
დარტყმების რუკა
ფლუმინენსე12 დარტყმა · 6 კარში · 1 გოლი · 1.03 xG
ბაჰია11 დარტყმა · 3 კარში · 0 გოლი · 1.90 xG
ფლუმინენსე4 დარტყმა · 2 კარში · 1 გოლი · 0.40 xG
ბაჰია6 დარტყმა · 3 კარში · 0 გოლი · 0.76 xG
ფლუმინენსე8 დარტყმა · 4 კარში · 0 გოლი · 0.63 xG
ბაჰია5 დარტყმა · 0 კარში · 0 გოლი · 1.14 xG
- ფლუმინენსე
- ბაჰია
- გოლი
- კარში
- blocked
- კარს აცდენილი
- წერტილის ზომა = მოსალოდნელი გოლები
მოთამაშეთა რეიტინგები
ფლუმინენსე16 შეფასებული
ბაჰია16 შეფასებული
მოთამაშეთა სტატისტიკა
ფლუმინენსე
| მოთამაშე | წთ | შეფ. | გ | ა | დარტ. | xG | პასი | საკვანძო პასი | ორთაბრძოლა | ართ. | მოგ. | ბარათები |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2Samuel XavierDefender | 90′ | 8.2 | 1 | 1 | 0.03 | 50/56 | 1 | 2/4 | 1 | |||
| Jhon AriasForward | 90′ | 7.1 | 2 | 0.27 | 36/39 | 2 | 5/16 | |||||
| Diogo BarbosaDefender | 90′ | 6.7 | 27/35 | 1 | 6/12 | 5 | ||||||
| 1FábioGoalkeeper | 90′ | 6.7 | 5/12 | 1/1 | 3 | |||||||
| 3Thiago SilvaDefender | 90′ | 6.7 | 61/64 | 3/5 | 3 | |||||||
| AndréMidfielder | 90′ | 6.6 | 60/62 | 4/11 | 3 | |||||||
| 10GansoMidfielder | 83′ | 7.1 | 47/52 | 1 | 1/2 | 1 | ||||||
| 90Kevin SernaForward | 76′ | 7.1 | 3 | 0.19 | 17/22 | 1 | 4/8 | 2 | ||||
| Kauã EliasForward | 71′ | 7.4 | 1 | 2 | 0.31 | 16/19 | 2 | 0/8 | ||||
| 8Matheus MartinelliMidfielder | 71′ | 7.4 | 18/20 | 4/9 | 1 | |||||||
| Antônio CarlosDefender | 45′ | 6.6 | 2 | 0.07 | 15/19 | 2/2 | ||||||
| Thiago SantosDefender | 45′ | 6.6 | 26/29 | 2/5 | ||||||||
| KenoMidfielder | 19′ | 7.4 | 2 | 0.14 | 3/5 | 1 | 2/3 | 2 | ||||
| AlexsanderMidfielder | 19′ | 7.4 | 15/15 | 1 | 5/8 | 2 | ||||||
| LimaMidfielder | 14′ | 6.6 | 3/5 | 4/4 | ||||||||
| 9John KennedyForward | 13′ | 6.8 | 4/4 | 0/1 | ||||||||
| EsquerdinhaDefender | — | — | ||||||||||
| Felipe MeloDefender | — | — | ||||||||||
| 23GugaDefender | — | — | ||||||||||
| 4IgnácioDefender | — | — | ||||||||||
| MarceloDefender | — | — | ||||||||||
| 7Renato AugustoMidfielder | — | — | ||||||||||
| 98Vitor EudesGoalkeeper | — | — |
ბაჰია
| მოთამაშე | წთ | შეფ. | გ | ა | დარტ. | xG | პასი | საკვანძო პასი | ორთაბრძოლა | ართ. | მოგ. | ბარათები |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marcos FelipeGoalkeeper | 90′ | 8.2 | 24/27 | 5 | ||||||||
| Gabriel XavierDefender | 90′ | 7.9 | 50/59 | 10/12 | 6 | |||||||
| Iago BorduchiDefender | 90′ | 7.9 | 44/49 | 1 | 5/6 | 4 | ||||||
| 10Everton RibeiroMidfielder | 90′ | 7.4 | 2 | 0.03 | 39/47 | 1 | 8/10 | 2 | ||||
| 4KanuDefender | 90′ | 7.4 | 60/66 | 8/10 | 3 | |||||||
| 6Jean LucasMidfielder | 90′ | 6.7 | 2 | 0.06 | 42/48 | 1 | 6/12 | 1 | ||||
| BielForward | 76′ | 6.6 | 2 | 0.24 | 19/22 | 2/5 | ||||||
| 8Caio AlexandreMidfielder | 76′ | 6.3 | 66/69 | 1/5 | ||||||||
| 27EveraldoForward | 62′ | 6.4 | 1 | 0.04 | 5/7 | 1/4 | 1 | |||||
| Luciano RodríguezForward | 62′ | 5.5 | 3 | 1.26 | 7/12 | 2 | 4/10 | 1 | ||||
| Santiago AriasDefender | 52′ | 6.1 | 17/21 | 1/3 | 1 | |||||||
| GilbertoDefender | 38′ | 6.8 | 13/17 | 1 | 4/6 | 3 | ||||||
| ThacianoForward | 28′ | 6.3 | 0/1 | 0/1 | ||||||||
| CaulyMidfielder | 28′ | 5.6 | 5/6 | 1/10 | ||||||||
| Rafael RatãoForward | 14′ | 7.1 | 3/4 | 3/3 | 2 | |||||||
| Carlos De PenaMidfielder | 14′ | 6.8 | 1 | 0.03 | 22/28 | 0/2 | ||||||
| AdrielGoalkeeper | — | — | ||||||||||
| 33David DuarteDefender | — | — | ||||||||||
| 46Luciano JubaDefender | — | — | ||||||||||
| 77TiagoForward | — | — | ||||||||||
| Víctor CuestaDefender | — | — | ||||||||||
| Vitor HugoDefender | — | — | ||||||||||
| Yago FelipeMidfielder | — | — |
დამოუკიდებელი წყარო
PitchAPI-ის ტაქტიკური ანალიზი
PitchAPI is an independent post-match source. Its xG and overlapping counts are displayed separately and are never blended into settlement statistics.
- მასპინძლის სქემა
- 4-3-3
- სტუმრის სქემა
- 4-3-3
PitchAPI-მ ეს მატჩი დააკავშირა, მაგრამ მატჩისშემდგომი ანალიტიკა ჯერ მიუწვდომელია.