Lima

ნახევარმცველი

სანტოსი

კარიერის ჯამური მაჩვენებლები აგვ. 2020 – ოქტ. 2026

მატჩები
342
სასტარტო გამოსვლები
177
წუთები
16,359
საშ. რეიტინგი
6.78
შეფასებული გამოსვლები
278

შეტევა

გოლები
30
საგოლე პასები
15
დარტყმები
305
კარში დარტყმები
108
კარს აცდენილი დარტყმები
108
დაბლოკილი დარტყმები
89
შექმნილი საგოლე მომენტები
21
საკვანძო პასები
198

პასები

პასები
7437
ზუსტი პასები
6345
ჩაწოდებები
407
ზუსტი ჩაწოდებები
88
გრძელი პასები
359
ზუსტი გრძელი პასები
163

ორთაბრძოლები

დრიბლინგები
230
მოგებული ორთაბრძოლები
1030
მოგებული საჰაერო ორთაბრძოლები
91
დაკარგული ბურთი
271

დაცვა

ვარდნები
305
ჩაჭრები
149
ბურთის ამოტანები
97
დაბრუნებული ბურთები
9

ზოგადი

ბურთთან შეხებები
10999
დაკარგული ბურთები
2291
ჯარიმები
251
მის წინააღმდეგ ჯარიმები
406
თამაშგარეები
29
ყვითელი ბარათები
38
წითელი ბარათები
2

მეკარის თამაში

მოგერიებები
0

90 წუთზე

ნათამაშებ 90 წუთზე, სულ 16,359 წუთი, სულ 342 გამოსვლაში. ზემოთ მოცემული კარიერის მაჩვენებლები, მოედანზე გატარებული დროის მიხედვით.

შეტევა

გოლები
0.17
საგოლე პასები
0.08
დარტყმები
1.68
კარში დარტყმები
0.59
კარს აცდენილი დარტყმები
0.59
დაბლოკილი დარტყმები
0.49
შექმნილი საგოლე მომენტები
0.12
საკვანძო პასები
1.09

პასები

პასები
40.91
ზუსტი პასები
34.91
ჩაწოდებები
2.24
ზუსტი ჩაწოდებები
0.48
გრძელი პასები
1.98
ზუსტი გრძელი პასები
0.90

ორთაბრძოლები

დრიბლინგები
1.26
მოგებული ორთაბრძოლები
5.67
მოგებული საჰაერო ორთაბრძოლები
0.50
დაკარგული ბურთი
1.49

დაცვა

ვარდნები
1.68
ჩაჭრები
0.82
ბურთის ამოტანები
0.53
დაბრუნებული ბურთები
0.05

ზოგადი

ბურთთან შეხებები
60.51
დაკარგული ბურთები
12.60
ჯარიმები
1.38
მის წინააღმდეგ ჯარიმები
2.23
თამაშგარეები
0.16

მეკარის თამაში

მოგერიებები
0.00

გოლები მატჩების მიხედვით

282 გამოსვლა · ნაჩვენებია უახლესი 60

მოედანი
მატჩები
მატჩები
ტურნირები ყველა 4
სეზონები ყველა 17

თითო სვეტი თითო გამოსვლას შეესაბამება, ძველიდან ახლისკენ. წყვეტილი ხაზი აჩვენებს საშუალოს: 282 გამოსვლა ამ შერჩევაში — 0.1. ხაზზე მაღალი სვეტები გამოკვეთილია.

სანტოსი მონაწილეობით და გარეშე Lima

5 მატჩი მისი მონაწილეობით · 1 გარეშე · კლუბში მუშაობის პერიოდი

მატჩები
ტურნირები ყველა 2
სეზონები ყველა 2

დასკვნისთვის მატჩები არასაკმარისია. შედარების ერთ მხარეს ათზე ნაკლები მატჩია, ამიტომ სხვაობა მეტწილად შემთხვევითია. რიცხვები რეალურია, მაგრამ დასკვნისთვის არასაკმარისი.

მონაწილეობის მიხედვით დაყოფა კავშირს აჩვენებს და გავლენას პირდაპირ არ ზომავს. ფეხბურთელი არ ირჩევს, რომელ მატჩს გამოტოვებს; ხშირად მას დასასვენებლად ტოვებენ. სხვაობა კვლევის საფუძვლად განიხილეთ და არა საბოლოო პასუხად.

  • ჯარიმები

    +3.4
    მონაწილეობით
    13.45 მ
    გარეშე
    101 მ
  • აუტები

    -10
    მონაწილეობით
    175 მ
    გარეშე
    271 მ
  • დარტყმები

    -3
    მონაწილეობით
    145 მ
    გარეშე
    171 მ
  • კარში დარტყმები

    +1.4
    მონაწილეობით
    5.45 მ
    გარეშე
    41 მ
  • ვარდნები

    +2.4
    მონაწილეობით
    19.45 მ
    გარეშე
    171 მ
  • მოგერიებები

    +1.8
    მონაწილეობით
    3.85 მ
    გარეშე
    21 მ
  • ჩაჭრები

    +5
    მონაწილეობით
    125 მ
    გარეშე
    71 მ
  • თამაშგარეები

    +1.5
    მონაწილეობით
    2.54 მ
    გარეშე
    11 მ
  • კუთხურები

    -0.8
    მონაწილეობით
    5.25 მ
    გარეშე
    61 მ
  • ბარათები

    +1.5
    მონაწილეობით
    3.54 მ
    გარეშე
    21 მ
  • დრიბლინგები

    -3
    მონაწილეობით
    85 მ
    გარეშე
    111 მ
  • კარიდან დარტყმები

    +3.8
    მონაწილეობით
    7.85 მ
    გარეშე
    41 მ

რეიტინგის დინამიკა 8

  1. 23/11
  2. 3/12
  3. 5/2
  4. 6/9
  5. 9/9
  6. 13/9
  7. 19/9
  8. 2/10

მატჩები, ძველიდან ახლისკენ· წყვეტილი ხაზი კარიერის საშუალოა: 6.78

გოლები თვეების მიხედვით

ბოლო თორმეტ თვეში გოლები არ არის

მონაკვეთი თორმეტ თვეს მოიცავს და Lima-ს ამ პერიოდში გოლი არ გაუტანია.

ბოლო გამოსვლები 10

278 სულ 342 კარიერის გამოსვლას აქვს რეიტინგი. შეუფასებელ მატჩებთან ჩანს —.