მორეირენსე — სანტა კლარა — პრიმეირა ლიგა
პრიმეირა ლიგასეზონი 24/25
შაბ 5 ოქტ··ტური 8·მორეირენსე მოგება
მატჩის მიმოხილვა
12 ძირითადი მაჩვენებელი · სრული დრო- 1კუთხურები7
- 0ბარათები3
- 10დარტყმები11
- 2კარში დარტყმები3
- 11ჯარიმები14
- 32აუტები20
- 0თამაშგარეები2
- 5კარიდან დარტყმები9
- 3მოგერიებები1
- 10ვარდნები11
- 6ჩაჭრები9
- 2დრიბლინგები4
პერიოდი
მატჩის სტატისტიკა
| მორეირენსე | მაჩვენებელი | სანტა კლარა |
|---|---|---|
| მიმოხილვა | ||
| 1 | Corner kicks | 7 |
| 0 | Yellow cards | 3 |
| 10 | Total shots | 11 |
| 2 | Shots on target | 3 |
| 11 | Fouls | 14 |
| 32 | Throw-ins | 20 |
| 0 | Offsides | 2 |
| 5 | Goal kicks | 9 |
| 3 | Goalkeeper saves | 1 |
| 10 | Tackles | 11 |
| 6 | Interceptions | 9 |
| 2 | Dribbles | 4 |
| 51 | Ball possession | 49 |
| 0.46 | Expected goals (xG) | 1.35 |
| 14 | Free kicks | 11 |
| 0 | Big chances | 2 |
| 425 | Passes | 402 |
| 355 | Accurate passes | 328 |
| დარტყმები | ||
| 2 | Shots inside box | 5 |
| 8 | Shots outside box | 6 |
| 0 | Hit woodwork | 0 |
| 4 | Blocked shots | 3 |
| 4 | Shots off target | 5 |
| შეტევა | ||
| 0 | Big chances missed | 2 |
| 0 | Offsides | 2 |
| 6 | Touches in penalty area | 16 |
| 2 | Fouled in final third | 2 |
| პასები | ||
| 50 | Final third entries | 64 |
| 4 | Accurate crosses | 5 |
| 32 | Throw-ins | 20 |
| 27 | Accurate long balls | 20 |
| ორთაბრძოლები | ||
| 26% | Ground duels (%) | 26% |
| 17% | Aerial duels (%) | 18% |
| 7 | Dispossessed | 5 |
| 49% | Duels won (%) | 51% |
| 2 | Dribbles | 4 |
| დაცვა | ||
| 5% | Tackles won (%) | 7% |
| 37 | Ball recoveries | 50 |
| 6 | Interceptions | 9 |
| 32 | Clearances | 17 |
| მეკარის თამაში | ||
| 5 | Goal kicks | 9 |
| 3 | Saves | 1 |
| 1 | High claims | 0 |
| 1.19 | Goals prevented | -0.72 |
| მოსალოდნელი გოლები პენალტების გარეშე | ||
| 0.5 | Non-penalty expected goals (npxG) | 1.4 |
| მორეირენსე | მაჩვენებელი | სანტა კლარა |
|---|---|---|
| მიმოხილვა | ||
| 1 | Corner kicks | 6 |
| 0 | Yellow cards | 2 |
| 5 | Total shots | 7 |
| 0 | Shots on target | 2 |
| 13 | Throw-ins | 10 |
| 0 | Offsides | 0 |
| 3 | Goal kicks | 5 |
| 2 | Goalkeeper saves | 0 |
| 3 | Tackles | 6 |
| 2 | Interceptions | 4 |
| 0 | Dribbles | 2 |
| 59 | Ball possession | 41 |
| 0.16 | Expected goals (xG) | 0.74 |
| 9 | Free kicks | 6 |
| 0 | Big chances | 1 |
| 238 | Passes | 155 |
| 210 | Accurate passes | 125 |
| დარტყმები | ||
| 0 | Shots inside box | 4 |
| 5 | Shots outside box | 3 |
| 0 | Hit woodwork | 0 |
| 1 | Blocked shots | 2 |
| 4 | Shots off target | 3 |
| შეტევა | ||
| 0 | Big chances missed | 1 |
| 0 | Offsides | 0 |
| 1 | Fouled in final third | 2 |
| პასები | ||
| 28 | Final third entries | 30 |
| 1 | Accurate crosses | 2 |
| 13 | Throw-ins | 10 |
| 18 | Accurate long balls | 11 |
| ორთაბრძოლები | ||
| 11% | Ground duels (%) | 14% |
| 7% | Aerial duels (%) | 12% |
| 4 | Dispossessed | 1 |
| 41% | Duels won (%) | 59% |
| 0 | Dribbles | 2 |
| დაცვა | ||
| 2% | Tackles won (%) | 3% |
| 13 | Ball recoveries | 20 |
| 2 | Interceptions | 4 |
| 19 | Clearances | 10 |
| მეკარის თამაში | ||
| 3 | Goal kicks | 5 |
| 2 | Saves | 0 |
| მორეირენსე | მაჩვენებელი | სანტა კლარა |
|---|---|---|
| მიმოხილვა | ||
| 0 | Corner kicks | 1 |
| 0 | Yellow cards | 1 |
| 5 | Total shots | 4 |
| 2 | Shots on target | 1 |
| 19 | Throw-ins | 10 |
| 0 | Offsides | 2 |
| 2 | Goal kicks | 4 |
| 1 | Goalkeeper saves | 1 |
| 7 | Tackles | 5 |
| 4 | Interceptions | 5 |
| 2 | Dribbles | 2 |
| 43 | Ball possession | 57 |
| 0.30 | Expected goals (xG) | 0.61 |
| 5 | Free kicks | 5 |
| 0 | Big chances | 1 |
| 187 | Passes | 247 |
| 145 | Accurate passes | 203 |
| დარტყმები | ||
| 2 | Shots inside box | 1 |
| 3 | Shots outside box | 3 |
| 0 | Hit woodwork | 0 |
| 3 | Blocked shots | 1 |
| 0 | Shots off target | 2 |
| შეტევა | ||
| 0 | Big chances missed | 1 |
| 0 | Offsides | 2 |
| 1 | Fouled in final third | 0 |
| პასები | ||
| 22 | Final third entries | 34 |
| 3 | Accurate crosses | 3 |
| 19 | Throw-ins | 10 |
| 9 | Accurate long balls | 9 |
| ორთაბრძოლები | ||
| 15% | Ground duels (%) | 12% |
| 10% | Aerial duels (%) | 6% |
| 3 | Dispossessed | 4 |
| 58% | Duels won (%) | 42% |
| 2 | Dribbles | 2 |
| დაცვა | ||
| 3% | Tackles won (%) | 4% |
| 24 | Ball recoveries | 30 |
| 4 | Interceptions | 5 |
| 13 | Clearances | 7 |
| მეკარის თამაში | ||
| 2 | Goal kicks | 4 |
| 1 | Saves | 1 |
შემადგენლობები
მორეირენსე4-2-3-1
სათადარიგოები
დარტყმების რუკა
მორეირენსე10 დარტყმა · 2 კარში · 1 გოლი · 0.46 xG
სანტა კლარა11 დარტყმა · 3 კარში · 0 გოლი · 1.39 xG
მორეირენსე5 დარტყმა · 0 კარში · 0 გოლი · 0.16 xG
სანტა კლარა7 დარტყმა · 2 კარში · 0 გოლი · 0.75 xG
მორეირენსე5 დარტყმა · 2 კარში · 1 გოლი · 0.30 xG
სანტა კლარა4 დარტყმა · 1 კარში · 0 გოლი · 0.64 xG
- მორეირენსე
- სანტა კლარა
- გოლი
- კარში
- blocked
- კარს აცდენილი
- წერტილის ზომა = მოსალოდნელი გოლები
მოთამაშეთა რეიტინგები
მორეირენსე16 შეფასებული
სანტა კლარა15 შეფასებული
მოთამაშეთა სტატისტიკა
მორეირენსე
| მოთამაშე | წთ | შეფ. | გ | ა | დარტ. | xG | პასი | საკვანძო პასი | ორთაბრძოლა | ართ. | მოგ. | ბარათები |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| KewinGoalkeeper | 90′ | 7.7 | 23/31 | 1 | 2/2 | 3 | ||||||
| PonckDefender | 90′ | 7.7 | 51/58 | 1 | 4/6 | |||||||
| AlanMidfielder | 90′ | 7.4 | 3 | 0.13 | 40/42 | 1 | 2/4 | |||||
| Godfried FrimpongDefender | 90′ | 7.4 | 24/37 | 1/4 | ||||||||
| MarceloDefender | 90′ | 7.1 | 51/56 | 6/8 | 1 | |||||||
| Rúben Ramos IsmaelMidfielder | 90′ | 7.1 | 1 | 0.04 | 29/33 | 2 | 7/11 | 4 | ||||
| GabrielzinhoForward | 77′ | 6.4 | 1 | 0.01 | 13/15 | 3/7 | 1 | |||||
| Lawrence OforiMidfielder | 72′ | 7.1 | 54/59 | 1 | 0/2 | |||||||
| Luís AsuéForward | 66′ | 6.8 | 2 | 0.08 | 2/7 | 6/15 | ||||||
| 76Dinis PintoDefender | 45′ | 7.1 | 16/19 | 2/2 | 2 | |||||||
| Madson de Souza SilvaForward | 45′ | 6.8 | 12/15 | 1 | 0/3 | |||||||
| Fabiano SouzaDefender | 45′ | 6.4 | 21/24 | 3/7 | ||||||||
| Pedro SantosForward | 45′ | 6.1 | 7/9 | 1/4 | 1 | |||||||
| Guilherme SchettineForward | 24′ | 7.1 | 1 | 1 | 0.05 | 3/4 | 1 | 3/8 | ||||
| BennyMidfielder | 18′ | 7.2 | 1 | 2 | 0.13 | 9/11 | 1/1 | |||||
| Jeremy AntonisseForward | 13′ | 6.3 | 0/5 | 2/3 | 1 | |||||||
| Leonardo ButaDefender | — | — | ||||||||||
| 26MaracásDefender | — | — | ||||||||||
| MikaGoalkeeper | — | — |
სანტა კლარა
| მოთამაშე | წთ | შეფ. | გ | ა | დარტ. | xG | პასი | საკვანძო პასი | ორთაბრძოლა | ართ. | მოგ. | ბარათები |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sidney LimaDefender | 90′ | 7.7 | 51/63 | 1 | 8/12 | 2 | ||||||
| Luís RochaDefender | 90′ | 7.4 | 1 | 0.03 | 49/54 | 6/7 | 3 | |||||
| 32Matheus AraújoDefender | 90′ | 7.4 | 1 | 0.03 | 24/35 | 7/10 | ||||||
| Gabriel SilvaForward | 90′ | 7.1 | 4 | 0.42 | 12/16 | 2 | 2/8 | |||||
| 70Vinícius LopesForward | 90′ | 6.7 | 3 | 0.74 | 22/27 | 9/15 | 2 | |||||
| Gabriel BatistaGoalkeeper | 90′ | 6.1 | 13/22 | 1/1 | 1 | |||||||
| Frederico VenâncioDefender | 89′ | 6.6 | 41/45 | 2 | 2/4 | 1 | ||||||
| Adriano FirminoMidfielder | 83′ | 6.1 | 33/35 | 1/5 | 1 | |||||||
| Diogo CalilaDefender | 76′ | 7.1 | 17/21 | 4/6 | ||||||||
| 6Pedro FerreiraMidfielder | 76′ | 7.1 | 1 | 0.06 | 20/22 | 1/4 | 1 | |||||
| Matheus PereiraForward | 76′ | 6.6 | 12/16 | 2 | 2/7 | |||||||
| SerginhoMidfielder | 14′ | 6.1 | 1 | 0.03 | 16/17 | 0/2 | ||||||
| RicardinhoMidfielder | 14′ | 6.0 | 11/14 | 0/2 | ||||||||
| 42Lucas SoaresDefender | 14′ | 5.6 | 5/9 | 0/2 | ||||||||
| Bruno AlmeidaMidfielder | 13′ | 6.8 | 1/4 | |||||||||
| João CostaForward | 1′ | — | 1/2 | 1/2 | 1 | |||||||
| Guilherme RamosDefender | — | — | ||||||||||
| HabraãoDefender | — | — | ||||||||||
| 12NenecaGoalkeeper | — | — |
დამოუკიდებელი წყარო
PitchAPI-ის ტაქტიკური ანალიზი
PitchAPI is an independent post-match source. Its xG and overlapping counts are displayed separately and are never blended into settlement statistics.
- მასპინძლის სქემა
- 4-2-3-1
- სტუმრის სქემა
- 3-4-3
PitchAPI-მ ეს მატჩი დააკავშირა, მაგრამ მატჩისშემდგომი ანალიტიკა ჯერ მიუწვდომელია.