რომა — მონცა — სერია A
სერია Aსეზონი 24/25
ორშ 24 თებ··ტური 26·რომა მოგება
მატჩის მიმოხილვა
12 ძირითადი მაჩვენებელი · სრული დრო- 6კუთხურები3
- 0ბარათები1
- 23დარტყმები5
- 6კარში დარტყმები2
- 6ჯარიმები7
- 19აუტები10
- 2კარიდან დარტყმები10
- 2მოგერიებები2
- 18ვარდნები17
- 8ჩაჭრები6
- 7დრიბლინგები5
პერიოდი
მატჩის სტატისტიკა
| რომა | მაჩვენებელი | მონცა |
|---|---|---|
| მიმოხილვა | ||
| 6 | Corner kicks | 3 |
| 0 | Yellow cards | 1 |
| 23 | Total shots | 5 |
| 6 | Shots on target | 2 |
| 6 | Fouls | 7 |
| 19 | Throw-ins | 10 |
| 2 | Goal kicks | 10 |
| 2 | Goalkeeper saves | 2 |
| 18 | Tackles | 17 |
| 8 | Interceptions | 6 |
| 7 | Dribbles | 5 |
| 65 | Ball possession | 35 |
| 1.47 | Expected goals (xG) | 0.22 |
| 3 | Big chances | 0 |
| 723 | Passes | 391 |
| 7 | Free kicks | 6 |
| 661 | Accurate passes | 336 |
| დარტყმები | ||
| 8 | Blocked shots | 1 |
| 12 | Shots inside box | 3 |
| 9 | Shots off target | 2 |
| 11 | Shots outside box | 2 |
| 0 | Hit woodwork | 0 |
| შეტევა | ||
| 2 | Big chances missed | 0 |
| 26 | Touches in penalty area | 3 |
| 5 | Fouled in final third | 1 |
| პასები | ||
| 10 | Accurate crosses | 1 |
| 21 | Accurate long balls | 15 |
| 94 | Final third entries | 22 |
| 19 | Throw-ins | 10 |
| ორთაბრძოლები | ||
| 32% | Ground duels (%) | 28% |
| 7% | Aerial duels (%) | 9% |
| 6 | Dispossessed | 9 |
| 7 | Dribbles | 5 |
| 51% | Duels won (%) | 49% |
| დაცვა | ||
| 10% | Tackles won (%) | 10% |
| 8 | Interceptions | 6 |
| 55 | Ball recoveries | 40 |
| 5 | Clearances | 26 |
| მეკარის თამაში | ||
| 2 | Goal kicks | 10 |
| 0.29 | Goals prevented | -2.63 |
| 1 | High claims | 3 |
| 2 | Saves | 2 |
| მოსალოდნელი გოლები პენალტების გარეშე | ||
| 1.5 | Non-penalty expected goals (npxG) | 0.3 |
| რომა | მაჩვენებელი | მონცა |
|---|---|---|
| მიმოხილვა | ||
| 3 | Corner kicks | 1 |
| 0 | Yellow cards | 0 |
| 14 | Total shots | 2 |
| 3 | Shots on target | 2 |
| 10 | Throw-ins | 5 |
| 0 | Goal kicks | 7 |
| 2 | Goalkeeper saves | 1 |
| 12 | Tackles | 10 |
| 5 | Interceptions | 2 |
| 5 | Dribbles | 2 |
| 73 | Ball possession | 27 |
| 1.01 | Expected goals (xG) | 0.10 |
| 2 | Big chances | 0 |
| 436 | Passes | 156 |
| 2 | Free kicks | 2 |
| 397 | Accurate passes | 122 |
| დარტყმები | ||
| 6 | Blocked shots | 0 |
| 7 | Shots inside box | 1 |
| 5 | Shots off target | 0 |
| 7 | Shots outside box | 1 |
| 0 | Hit woodwork | 0 |
| შეტევა | ||
| 1 | Big chances missed | 0 |
| 1 | Fouled in final third | 0 |
| პასები | ||
| 7 | Accurate crosses | 0 |
| 12 | Accurate long balls | 5 |
| 60 | Final third entries | 11 |
| 10 | Throw-ins | 5 |
| ორთაბრძოლები | ||
| 19% | Ground duels (%) | 14% |
| 6% | Aerial duels (%) | 5% |
| 3 | Dispossessed | 6 |
| 5 | Dribbles | 2 |
| 57% | Duels won (%) | 43% |
| დაცვა | ||
| 6% | Tackles won (%) | 6% |
| 5 | Interceptions | 2 |
| 35 | Ball recoveries | 22 |
| 1 | Clearances | 14 |
| მეკარის თამაში | ||
| 0 | Goal kicks | 7 |
| 2 | Saves | 1 |
| რომა | მაჩვენებელი | მონცა |
|---|---|---|
| მიმოხილვა | ||
| 3 | Corner kicks | 2 |
| 0 | Yellow cards | 1 |
| 9 | Total shots | 3 |
| 3 | Shots on target | 0 |
| 9 | Throw-ins | 5 |
| 2 | Goal kicks | 3 |
| 0 | Goalkeeper saves | 1 |
| 6 | Tackles | 7 |
| 3 | Interceptions | 4 |
| 2 | Dribbles | 3 |
| 55 | Ball possession | 45 |
| 0.46 | Expected goals (xG) | 0.12 |
| 1 | Big chances | 0 |
| 287 | Passes | 235 |
| 5 | Free kicks | 4 |
| 264 | Accurate passes | 214 |
| დარტყმები | ||
| 2 | Blocked shots | 1 |
| 5 | Shots inside box | 2 |
| 4 | Shots off target | 2 |
| 4 | Shots outside box | 1 |
| 0 | Hit woodwork | 0 |
| შეტევა | ||
| 1 | Big chances missed | 0 |
| 4 | Fouled in final third | 1 |
| პასები | ||
| 3 | Accurate crosses | 1 |
| 9 | Accurate long balls | 10 |
| 34 | Final third entries | 11 |
| 9 | Throw-ins | 5 |
| ორთაბრძოლები | ||
| 13% | Ground duels (%) | 14% |
| 1% | Aerial duels (%) | 4% |
| 3 | Dispossessed | 3 |
| 2 | Dribbles | 3 |
| 44% | Duels won (%) | 56% |
| დაცვა | ||
| 4% | Tackles won (%) | 4% |
| 3 | Interceptions | 4 |
| 20 | Ball recoveries | 18 |
| 4 | Clearances | 12 |
| მეკარის თამაში | ||
| 2 | Goal kicks | 3 |
| 0 | Saves | 1 |
შემადგენლობები
რომა3-4-2-1
სათადარიგოები
დარტყმების რუკა
რომა23 დარტყმა · 6 კარში · 4 გოლი · 1.44 xG
მონცა5 დარტყმა · 2 კარში · 0 გოლი · 0.29 xG
რომა14 დარტყმა · 3 კარში · 2 გოლი · 0.99 xG
მონცა2 დარტყმა · 2 კარში · 0 გოლი · 0.14 xG
რომა9 დარტყმა · 3 კარში · 2 გოლი · 0.45 xG
მონცა3 დარტყმა · 0 კარში · 0 გოლი · 0.15 xG
- რომა
- მონცა
- გოლი
- კარში
- blocked
- კარს აცდენილი
- წერტილის ზომა = მოსალოდნელი გოლები
მოთამაშეთა რეიტინგები
რომა15 შეფასებული
მონცა16 შეფასებული
მოთამაშეთა სტატისტიკა
რომა
| მოთამაშე | წთ | შეფ. | გ | ა | დარტ. | xG | პასი | საკვანძო პასი | ორთაბრძოლა | ართ. | მოგ. | ბარათები |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18Matías SouléForward | 90′ | 8.8 | 1 | 2 | 0.04 | 51/55 | 6 | 3/7 | 2 | |||
| 4Bryan CristanteMidfielder | 90′ | 8.7 | 1 | 1 | 4 | 0.15 | 90/97 | 4 | 5/8 | 4 | ||
| 15Mats HummelsDefender | 90′ | 7.9 | 1 | 0.07 | 51/57 | 3/5 | 2 | |||||
| 61Niccolò PisilliMidfielder | 90′ | 7.9 | 3 | 0.35 | 93/97 | 2 | 4/6 | 3 | ||||
| 5Evan NdickaDefender | 90′ | 7.4 | 1 | 0.04 | 85/87 | 1 | 1/3 | |||||
| 99Mile SvilarGoalkeeper | 90′ | 6.7 | 35/43 | 2 | ||||||||
| 23Gianluca ManciniDefender | 90′ | 6.6 | 57/62 | 2/7 | ||||||||
| AngeliñoDefender | 80′ | 7.2 | 1 | 2 | 0.05 | 55/58 | 2 | 4/9 | 1 | |||
| 14Eldor ShomurodovForward | 70′ | 7.8 | 1 | 1 | 5 | 0.54 | 20/31 | 1 | 6/10 | 3 | ||
| Alexis SaelemaekersDefender | 70′ | 7.3 | 1 | 2 | 0.05 | 49/56 | 3 | 4/10 | 1 | |||
| Tommaso BaldanziForward | 62′ | 6.7 | 2 | 0.14 | 33/35 | 7/9 | 2 | |||||
| 21Paulo DybalaForward | 28′ | 7.4 | 1 | 1 | 0.02 | 17/19 | 2 | 0/1 | ||||
| Leandro ParedesMidfielder | 20′ | 6.8 | 20/20 | 0/1 | ||||||||
| 2Devyne RenschDefender | 20′ | 6.3 | 4/5 | |||||||||
| 34Anass Salah-EddineDefender | 10′ | 6.3 | 1/1 | |||||||||
| 7Lorenzo PellegriniMidfielder | — | — | ||||||||||
| Lucas Gourna-DouathMidfielder | — | — | ||||||||||
| 17Manu KonéMidfielder | — | — | ||||||||||
| 95Pierluigi GolliniGoalkeeper | — | — | ||||||||||
| Saud AbdulhamidDefender | — | — | ||||||||||
| Stephan El ShaarawyForward | — | — | ||||||||||
| Victor NelssonDefender | — | — | ||||||||||
| Zeki ÇelikDefender | — | — |
მონცა
| მოთამაშე | წთ | შეფ. | გ | ა | დარტ. | xG | პასი | საკვანძო პასი | ორთაბრძოლა | ართ. | მოგ. | ბარათები |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Arvid BrorssonDefender | 90′ | 7.1 | 48/53 | 4/5 | 2 | |||||||
| Georgios KyriakopoulosDefender | 90′ | 6.6 | 24/31 | 0/1 | ||||||||
| Stefan LekovićDefender | 90′ | 6.6 | 31/38 | 5/7 | 4 | |||||||
| Alessandro BiancoMidfielder | 90′ | 6.6 | 48/54 | 2 | 2/5 | 2 | ||||||
| Pedro PereiraDefender | 90′ | 6.3 | 15/20 | 6/9 | 3 | |||||||
| Stefano TuratiGoalkeeper | 90′ | 6.0 | 27/34 | 2 | ||||||||
| 44Andrea CarboniDefender | 76′ | 5.5 | 1 | 0.03 | 44/51 | 2/9 | ||||||
| 47Dany MotaForward | 68′ | 7.1 | 1 | 0.04 | 15/17 | 4/9 | 2 | |||||
| Kacper UrbańskiMidfielder | 56′ | 6.6 | 19/21 | 1 | 2/8 | 1 | ||||||
| 26Patrick CiurriaForward | 56′ | 6.0 | 8/10 | 1/6 | 1 | |||||||
| Andrea PetagnaForward | 45′ | 6.3 | 7/8 | |||||||||
| Silvère GanvoulaForward | 45′ | 6.3 | 1 | 0.06 | 3/5 | 3/8 | ||||||
| 70Kevin MartinsForward | 34′ | 6.8 | 5/5 | 2/2 | ||||||||
| Kevin ZeroliMidfielder | 34′ | 6.3 | 1 | 0.04 | 12/13 | 2/2 | 1 | |||||
| 17Keita BaldéForward | 22′ | 6.6 | 11/11 | 1 | 3/3 | |||||||
| Tomás PalaciosDefender | 14′ | 6.1 | 1 | 0.04 | 19/20 | 1/2 | 1 | |||||
| Samuele VignatoForward | — | — | ||||||||||
| Semuel PizzignaccoGoalkeeper | — | — |
დამოუკიდებელი წყარო
PitchAPI-ის ტაქტიკური ანალიზი
PitchAPI is an independent post-match source. Its xG and overlapping counts are displayed separately and are never blended into settlement statistics.
- მასპინძლის სქემა
- 3-4-3
- სტუმრის სქემა
- 3-4-3
PitchAPI-მ ეს მატჩი დააკავშირა, მაგრამ მატჩისშემდგომი ანალიტიკა ჯერ მიუწვდომელია.