Devyne Rensch

ნახევარმცველი23 წლის ნიდერლანდებინიდერლანდები182 სმ ორივე ფეხი

რომადაბადების თარიღი 18 იან. 2003

კარიერის ჯამური მაჩვენებლები სექ. 2020 – ოქტ. 2026

მატჩები
232
სასტარტო გამოსვლები
128
წუთები
11,213
საშ. რეიტინგი
6.89
შეფასებული გამოსვლები
178

შეტევა

გოლები
10
საგოლე პასები
14
დარტყმები
72
კარში დარტყმები
28
კარს აცდენილი დარტყმები
23
დაბლოკილი დარტყმები
21
შექმნილი საგოლე მომენტები
25
საკვანძო პასები
83

პასები

პასები
6431
ზუსტი პასები
5604
ჩაწოდებები
115
ზუსტი ჩაწოდებები
25
გრძელი პასები
415
ზუსტი გრძელი პასები
205

ორთაბრძოლები

დრიბლინგები
46
მოგებული ორთაბრძოლები
571
მოგებული საჰაერო ორთაბრძოლები
112
დაკარგული ბურთი
64

დაცვა

ართმევები
289
ჩაჭრები
203
ბურთის ამოტანები
203
დაბრუნებული ბურთები
21

ზოგადი

ბურთთან შეხებები
8896
დაკარგული ბურთები
1291
ჯარიმები
98
მის წინააღმდეგ ჯარიმები
126
თამაშგარეები
11
ყვითელი ბარათები
16
წითელი ბარათები
2

მეკარის თამაში

მოგერიებები
0

90 წუთზე

ნათამაშებ 90 წუთზე, სულ 11,213 წუთი, სულ 232 გამოსვლაში. ზემოთ მოცემული კარიერის მაჩვენებლები, მოედანზე გატარებული დროის მიხედვით.

შეტევა

გოლები
0.08
საგოლე პასები
0.11
დარტყმები
0.58
კარში დარტყმები
0.23
კარს აცდენილი დარტყმები
0.18
დაბლოკილი დარტყმები
0.17
შექმნილი საგოლე მომენტები
0.20
საკვანძო პასები
0.67

პასები

პასები
51.62
ზუსტი პასები
44.98
ჩაწოდებები
0.92
ზუსტი ჩაწოდებები
0.20
გრძელი პასები
3.33
ზუსტი გრძელი პასები
1.65

ორთაბრძოლები

დრიბლინგები
0.37
მოგებული ორთაბრძოლები
4.58
მოგებული საჰაერო ორთაბრძოლები
0.90
დაკარგული ბურთი
0.51

დაცვა

ართმევები
2.32
ჩაჭრები
1.63
ბურთის ამოტანები
1.63
დაბრუნებული ბურთები
0.17

ზოგადი

ბურთთან შეხებები
71.40
დაკარგული ბურთები
10.36
ჯარიმები
0.79
მის წინააღმდეგ ჯარიმები
1.01
თამაშგარეები
0.09

მეკარის თამაში

მოგერიებები
0.00

გოლები მატჩების მიხედვით

184 გამოსვლა · ნაჩვენებია უახლესი 60

მოედანი
მატჩები
მატჩები
ტურნირები ყველა 8
სეზონები ყველა 23

თითო სვეტი თითო გამოსვლას შეესაბამება, ძველიდან ახლისკენ. წყვეტილი ხაზი აჩვენებს საშუალოს: 184 გამოსვლა ამ შერჩევაში — 0.1. ხაზზე მაღალი სვეტები გამოკვეთილია.

რომა მონაწილეობით და გარეშე Devyne Rensch

54 მატჩი მისი მონაწილეობით · 25 გარეშე · კლუბში მუშაობის პერიოდი

მატჩები
ტურნირები ყველა 4
სეზონები ყველა 8

მონაწილეობის მიხედვით დაყოფა კავშირს აჩვენებს და გავლენას პირდაპირ არ ზომავს. ფეხბურთელი არ ირჩევს, რომელ მატჩს გამოტოვებს; ხშირად მას დასასვენებლად ტოვებენ. სხვაობა კვლევის საფუძვლად განიხილეთ და არა საბოლოო პასუხად.

  • ჯარიმები

    -0.5
    მონაწილეობით
    12.654 მ
    გარეშე
    13.024 მ
  • აუტები

    +0.9
    მონაწილეობით
    19.354 მ
    გარეშე
    18.425 მ
  • დარტყმები

    -2.9
    მონაწილეობით
    13.054 მ
    გარეშე
    15.925 მ
  • კარში დარტყმები

    -0.7
    მონაწილეობით
    4.654 მ
    გარეშე
    5.325 მ
  • ართმევები

    -0.9
    მონაწილეობით
    15.454 მ
    გარეშე
    16.325 მ
  • მოგერიებები

    +0.2
    მონაწილეობით
    2.854 მ
    გარეშე
    2.625 მ
  • ჩაჭრები

    -0.4
    მონაწილეობით
    9.254 მ
    გარეშე
    9.625 მ
  • თამაშგარეები

    -0.3
    მონაწილეობით
    1.852 მ
    გარეშე
    2.025 მ
  • კუთხურები

    -1.1
    მონაწილეობით
    4.854 მ
    გარეშე
    5.825 მ
  • ბარათები

    -0.4
    მონაწილეობით
    1.852 მ
    გარეშე
    2.225 მ
  • დრიბლინგები

    +0.7
    მონაწილეობით
    6.554 მ
    გარეშე
    5.825 მ
  • კარიდან დარტყმები

    +1.8
    მონაწილეობით
    7.154 მ
    გარეშე
    5.325 მ

რეიტინგის დინამიკა 8

  1. 25/4
  2. 10/5
  3. 17/5
  4. 24/5
  5. 10/9
  6. 14/9
  7. 19/9
  8. 11/10

მატჩები, ძველიდან ახლისკენ· წყვეტილი ხაზი კარიერის საშუალოა: 6.89

გოლები თვეების მიხედვით 1

  1. ნოე
  2. დეკ
  3. იან
  4. თებ
  5. მარ
  6. აპრ
  7. მაისი
  8. ივნ
  9. ივლ
  10. აგვ
  11. სექ
  12. ოქტ

ბოლო გამოსვლები 10

178 სულ 232 კარიერის გამოსვლას აქვს რეიტინგი. შეუფასებელ მატჩებთან ჩანს —.