The Strongest — ესტუნდიანტესი ლ.პ. — ლიბერტადორესის თასი
ლიბერტადორესის თასისეზონი 2024
ხუთ 9 მაისი··ტური 4·ჯგუფი C·The Strongest მოგება
მატჩის მიმოხილვა
12 ძირითადი მაჩვენებელი · სრული დრო- 0კუთხურები7
- 2ბარათები3
- 6დარტყმები16
- 3კარში დარტყმები5
- 13ჯარიმები11
- 16აუტები20
- 0თამაშგარეები1
- 10კარიდან დარტყმები6
- 5მოგერიებები2
- 9ვარდნები15
- 6ჩაჭრები4
- 5დრიბლინგები13
პერიოდი
მატჩის სტატისტიკა
| The Strongest | მაჩვენებელი | ესტუნდიანტესი ლ.პ. |
|---|---|---|
| მიმოხილვა | ||
| 0 | Corner kicks | 7 |
| 2 | Yellow cards | 3 |
| 6 | Total shots | 16 |
| 3 | Shots on target | 5 |
| 13 | Fouls | 11 |
| 16 | Throw-ins | 20 |
| 0 | Offsides | 1 |
| 10 | Goal kicks | 6 |
| 5 | Goalkeeper saves | 2 |
| 9 | Tackles | 15 |
| 6 | Interceptions | 4 |
| 5 | Dribbles | 13 |
| 36 | Ball possession | 64 |
| 0.26 | Expected goals (xG) | 0.55 |
| 319 | Passes | 558 |
| 1 | Big chances | 0 |
| 11 | Free kicks | 12 |
| 243 | Accurate passes | 480 |
| დარტყმები | ||
| 2 | Shots inside box | 8 |
| 0 | Hit woodwork | 0 |
| 4 | Shots outside box | 8 |
| 3 | Shots off target | 8 |
| 0 | Blocked shots | 3 |
| შეტევა | ||
| 0 | Fouled in final third | 1 |
| 0 | Offsides | 1 |
| პასები | ||
| 22 | Accurate long balls | 21 |
| 2 | Accurate crosses | 4 |
| 41 | Final third entries | 67 |
| 16 | Throw-ins | 20 |
| ორთაბრძოლები | ||
| 37% | Duels won (%) | 63% |
| 7 | Dispossessed | 5 |
| 5 | Dribbles | 13 |
| 24% | Ground duels (%) | 40% |
| 7% | Aerial duels (%) | 12% |
| დაცვა | ||
| 6 | Interceptions | 4 |
| 6% | Tackles won (%) | 9% |
| 33 | Clearances | 9 |
| 55 | Ball recoveries | 57 |
| მეკარის თამაში | ||
| 10 | Goal kicks | 6 |
| 0.79 | Goals prevented | -0.17 |
| 5 | Saves | 2 |
| მოსალოდნელი გოლები პენალტების გარეშე | ||
| 0.3 | Non-penalty expected goals (npxG) | 0.6 |
| The Strongest | მაჩვენებელი | ესტუნდიანტესი ლ.პ. |
|---|---|---|
| მიმოხილვა | ||
| 0 | Corner kicks | 2 |
| 1 | Yellow cards | 2 |
| 2 | Total shots | 6 |
| 2 | Shots on target | 1 |
| 6 | Throw-ins | 9 |
| 0 | Offsides | 0 |
| 5 | Goal kicks | 0 |
| 1 | Goalkeeper saves | 1 |
| 6 | Tackles | 10 |
| 3 | Interceptions | 2 |
| 3 | Dribbles | 5 |
| 32 | Ball possession | 68 |
| 0.20 | Expected goals (xG) | 0.14 |
| 140 | Passes | 305 |
| 1 | Big chances | 0 |
| 8 | Free kicks | 5 |
| 105 | Accurate passes | 269 |
| დარტყმები | ||
| 2 | Shots inside box | 2 |
| 0 | Hit woodwork | 0 |
| 0 | Shots outside box | 4 |
| 0 | Shots off target | 3 |
| 0 | Blocked shots | 2 |
| შეტევა | ||
| 0 | Fouled in final third | 0 |
| 0 | Offsides | 0 |
| პასები | ||
| 11 | Accurate long balls | 12 |
| 0 | Accurate crosses | 0 |
| 12 | Final third entries | 28 |
| 6 | Throw-ins | 9 |
| ორთაბრძოლები | ||
| 45% | Duels won (%) | 55% |
| 3 | Dispossessed | 3 |
| 3 | Dribbles | 5 |
| 16% | Ground duels (%) | 20% |
| 3% | Aerial duels (%) | 3% |
| დაცვა | ||
| 3 | Interceptions | 2 |
| 4% | Tackles won (%) | 5% |
| 17 | Clearances | 3 |
| 24 | Ball recoveries | 30 |
| მეკარის თამაში | ||
| 5 | Goal kicks | 0 |
| 1 | Saves | 1 |
| The Strongest | მაჩვენებელი | ესტუნდიანტესი ლ.პ. |
|---|---|---|
| მიმოხილვა | ||
| 0 | Corner kicks | 5 |
| 1 | Yellow cards | 1 |
| 4 | Total shots | 10 |
| 1 | Shots on target | 4 |
| 10 | Throw-ins | 11 |
| 0 | Offsides | 1 |
| 5 | Goal kicks | 6 |
| 4 | Goalkeeper saves | 1 |
| 3 | Tackles | 5 |
| 3 | Interceptions | 2 |
| 2 | Dribbles | 8 |
| 41 | Ball possession | 59 |
| 0.07 | Expected goals (xG) | 0.41 |
| 179 | Passes | 253 |
| 0 | Big chances | 0 |
| 3 | Free kicks | 7 |
| 138 | Accurate passes | 211 |
| დარტყმები | ||
| 0 | Shots inside box | 6 |
| 0 | Hit woodwork | 0 |
| 4 | Shots outside box | 4 |
| 3 | Shots off target | 5 |
| 0 | Blocked shots | 1 |
| შეტევა | ||
| 0 | Fouled in final third | 1 |
| 0 | Offsides | 1 |
| პასები | ||
| 11 | Accurate long balls | 9 |
| 2 | Accurate crosses | 4 |
| 29 | Final third entries | 39 |
| 10 | Throw-ins | 11 |
| ორთაბრძოლები | ||
| 29% | Duels won (%) | 71% |
| 4 | Dispossessed | 2 |
| 2 | Dribbles | 8 |
| 8% | Ground duels (%) | 20% |
| 4% | Aerial duels (%) | 9% |
| დაცვა | ||
| 3 | Interceptions | 2 |
| 2% | Tackles won (%) | 4% |
| 16 | Clearances | 6 |
| 31 | Ball recoveries | 27 |
| მეკარის თამაში | ||
| 5 | Goal kicks | 6 |
| 4 | Saves | 1 |
შემადგენლობები
The Strongest4-2-3-1
სათადარიგოები
მოთამაშეთა რეიტინგები
The Strongest14 შეფასებული
ესტუნდიანტესი ლ.პ.15 შეფასებული
მოთამაშეთა სტატისტიკა
The Strongest
| მოთამაშე | წთ | შეფ. | გ | ა | დარტ. | xG | პასი | საკვანძო პასი | ორთაბრძოლა | ართ. | მოგ. | ბარათები |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Guillermo ViscarraGoalkeeper | 90′ | 8.5 | 20/28 | 2/2 | 5 | |||||||
| Darío AimarDefender | 90′ | 7.7 | 35/39 | 3/4 | 2 | |||||||
| 5Adrián JusinoDefender | 90′ | 7.1 | 26/33 | 2/5 | 1 | |||||||
| Maximiliano CaireDefender | 90′ | 7.1 | 20/27 | 4/7 | 2 | |||||||
| Enrique TriverioForward | 90′ | 6.7 | 1 | 0.03 | 11/20 | 1 | 10/18 | 1 | ||||
| Daniel LinoDefender | 90′ | 6.3 | 16/24 | 0/4 | ||||||||
| Rodrigo RamalloForward | 90′ | 6.3 | 1 | 0.01 | 21/24 | 1 | 1/8 | 1 | ||||
| Luciano UrsinoMidfielder | 89′ | 6.8 | 1 | 1 | 0.15 | 18/29 | 2/12 | 2 | ||||
| Michael OrtegaMidfielder | 75′ | 7.4 | 1 | 17/19 | 1 | 4/9 | ||||||
| Joel AmorosoForward | 62′ | 6.6 | 8/14 | 2/8 | ||||||||
| Álvaro QuirogaMidfielder | 62′ | 6.6 | 26/33 | 1/2 | ||||||||
| Diego WayarMidfielder | 28′ | 6.3 | 1 | 0.01 | 12/14 | 0/1 | ||||||
| Jeyson ChuraForward | 28′ | 6.1 | 5/7 | 0/2 | ||||||||
| Bryan AnguloForward | 15′ | 7.1 | 1 | 0.02 | 3/3 | 2 | ||||||
| Leonel LópezMidfielder | 1′ | — | 1 | 0.01 | 5/5 | 0/1 | ||||||
| Bruno MirandaForward | — | — | ||||||||||
| Daniel RojasMidfielder | — | — | ||||||||||
| 21Fabricio QuaglioDefender | — | — | ||||||||||
| 26Gabriel SotomayorForward | — | — | ||||||||||
| Jesús Enrique CareagaGoalkeeper | — | — | ||||||||||
| Johan GutiérrezGoalkeeper | — | — | ||||||||||
| Marc EnoumbaDefender | — | — | ||||||||||
| Ronald BustosDefender | — | — |
ესტუნდიანტესი ლ.პ.
| მოთამაშე | წთ | შეფ. | გ | ა | დარტ. | xG | პასი | საკვანძო პასი | ორთაბრძოლა | ართ. | მოგ. | ბარათები |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Santiago AscacíbarMidfielder | 90′ | 7.4 | 1 | 0.02 | 59/64 | 1 | 5/11 | 2 | ||||
| 13Gastón BenedettiDefender | 90′ | 7.1 | 1 | 0.02 | 53/57 | 2 | 5/6 | 4 | ||||
| 20Eric MezaDefender | 90′ | 6.8 | 2 | 0.03 | 31/39 | 1 | 4/6 | 2 | ||||
| Fernando ZuquiMidfielder | 90′ | 6.7 | 61/69 | 3 | 4/7 | 1 | ||||||
| Matías MansillaGoalkeeper | 90′ | 6.4 | 17/20 | 2 | ||||||||
| Zaid RomeroDefender | 90′ | 6.4 | 69/77 | 4/9 | 2 | |||||||
| Luciano LolloDefender | 90′ | 6.3 | 1 | 0.03 | 53/67 | 3/7 | ||||||
| Pablo PiattiMidfielder | 77′ | 7.7 | 2 | 0.12 | 21/24 | 2 | 5/8 | |||||
| Javier CorreaForward | 67′ | 7.4 | 3 | 0.08 | 12/18 | 1 | 4/8 | 1 | ||||
| 18Edwuin CetréMidfielder | 66′ | 7.4 | 2 | 0.08 | 14/17 | 2 | 4/5 | 1 | ||||
| Enzo PérezMidfielder | 45′ | 7.4 | 47/51 | 1 | 3/3 | 1 | ||||||
| 7José SosaMidfielder | 45′ | 7.4 | 1 | 0.02 | 30/38 | 4/4 | ||||||
| 9Guido CarrilloForward | 24′ | 7.1 | 2 | 0.07 | 3/6 | 6/7 | 1 | |||||
| Alexis ManyomaMidfielder | 23′ | 6.8 | 1 | 0.07 | 7/8 | 1/1 | ||||||
| Mauro MéndezForward | 13′ | 6.3 | 3/3 | 0/1 | ||||||||
| 52Bautista KociubinskiMidfielder | — | — | ||||||||||
| Ezequiel NayaForward | — | — | ||||||||||
| 1Fabricio IacovichGoalkeeper | — | — | ||||||||||
| Franco ZapiolaMidfielder | — | — | ||||||||||
| Juan ZozayaGoalkeeper | — | — | ||||||||||
| Nehuen BenedettiMidfielder | — | — | ||||||||||
| Nicolas FernandezDefender | — | — | ||||||||||
| Santiago FloresDefender | — | — |