Stal Mielec — კრაკოვია — ექსტრაკლასა
ექსტრაკლასასეზონი 23/24
შაბ 22 ივლ··ტური 1·ფრე
მატჩის მიმოხილვა
12 ძირითადი მაჩვენებელი · სრული დრო- 4კუთხურები8
- 2ბარათები2
- 8დარტყმები20
- 4კარში დარტყმები8
- 12ჯარიმები11
- 27აუტები27
- 4თამაშგარეები0
- 11კარიდან დარტყმები8
- 6მოგერიებები2
- 10ვარდნები15
- 12ჩაჭრები11
- 7დრიბლინგები10
პერიოდი
მატჩის სტატისტიკა
| Stal Mielec | მაჩვენებელი | კრაკოვია |
|---|---|---|
| მიმოხილვა | ||
| 4 | Corner kicks | 8 |
| 2 | Yellow cards | 2 |
| 8 | Total shots | 20 |
| 4 | Shots on target | 8 |
| 12 | Fouls | 11 |
| 27 | Throw-ins | 27 |
| 4 | Offsides | 0 |
| 11 | Goal kicks | 8 |
| 6 | Goalkeeper saves | 2 |
| 10 | Tackles | 15 |
| 12 | Interceptions | 11 |
| 7 | Dribbles | 10 |
| 49 | Ball possession | 51 |
| 1.10 | Expected goals (xG) | 1.70 |
| 2 | Big chances | 1 |
| 367 | Passes | 378 |
| 11 | Free kicks | 12 |
| 282 | Accurate passes | 298 |
| დარტყმები | ||
| 4 | Shots off target | 6 |
| 0 | Blocked shots | 6 |
| 6 | Shots inside box | 14 |
| 2 | Shots outside box | 6 |
| 0 | Hit woodwork | 1 |
| შეტევა | ||
| 1 | Big chances missed | 1 |
| 0 | Fouled in final third | 2 |
| 4 | Offsides | 0 |
| პასები | ||
| 27 | Throw-ins | 27 |
| 3 | Accurate crosses | 9 |
| 25 | Accurate long balls | 19 |
| 35 | Final third entries | 75 |
| ორთაბრძოლები | ||
| 43% | Duels won (%) | 57% |
| 5 | Dispossessed | 7 |
| 7 | Dribbles | 10 |
| 28% | Ground duels (%) | 37% |
| 12% | Aerial duels (%) | 16% |
| დაცვა | ||
| 5% | Tackles won (%) | 10% |
| 12 | Interceptions | 11 |
| 29 | Clearances | 14 |
| 60 | Ball recoveries | 55 |
| მეკარის თამაში | ||
| 6 | Saves | 2 |
| 11 | Goal kicks | 8 |
| Stal Mielec | მაჩვენებელი | კრაკოვია |
|---|---|---|
| მიმოხილვა | ||
| 1 | Corner kicks | 5 |
| 1 | Yellow cards | 1 |
| 4 | Total shots | 12 |
| 2 | Shots on target | 4 |
| 11 | Throw-ins | 13 |
| 1 | Offsides | 0 |
| 6 | Goal kicks | 3 |
| 4 | Goalkeeper saves | 0 |
| 3 | Tackles | 6 |
| 7 | Interceptions | 5 |
| 1 | Dribbles | 5 |
| 43 | Ball possession | 57 |
| 1 | Big chances | 0 |
| 159 | Passes | 207 |
| 5 | Free kicks | 5 |
| 118 | Accurate passes | 170 |
| დარტყმები | ||
| 2 | Shots off target | 3 |
| 0 | Blocked shots | 5 |
| 3 | Shots inside box | 10 |
| 1 | Shots outside box | 2 |
| 0 | Hit woodwork | 0 |
| შეტევა | ||
| 0 | Big chances missed | 0 |
| 0 | Fouled in final third | 2 |
| 1 | Offsides | 0 |
| პასები | ||
| 11 | Throw-ins | 13 |
| 1 | Accurate crosses | 7 |
| 13 | Accurate long balls | 7 |
| 20 | Final third entries | 37 |
| ორთაბრძოლები | ||
| 43% | Duels won (%) | 57% |
| 4 | Dispossessed | 2 |
| 1 | Dribbles | 5 |
| 9% | Ground duels (%) | 16% |
| 9% | Aerial duels (%) | 8% |
| დაცვა | ||
| 2% | Tackles won (%) | 5% |
| 7 | Interceptions | 5 |
| 19 | Clearances | 1 |
| 31 | Ball recoveries | 28 |
| მეკარის თამაში | ||
| 4 | Saves | 0 |
| 6 | Goal kicks | 3 |
| Stal Mielec | მაჩვენებელი | კრაკოვია |
|---|---|---|
| მიმოხილვა | ||
| 3 | Corner kicks | 3 |
| 1 | Yellow cards | 1 |
| 4 | Total shots | 8 |
| 2 | Shots on target | 4 |
| 16 | Throw-ins | 14 |
| 3 | Offsides | 0 |
| 5 | Goal kicks | 5 |
| 2 | Goalkeeper saves | 2 |
| 7 | Tackles | 9 |
| 5 | Interceptions | 6 |
| 6 | Dribbles | 5 |
| 55 | Ball possession | 45 |
| 1 | Big chances | 1 |
| 208 | Passes | 171 |
| 6 | Free kicks | 7 |
| 164 | Accurate passes | 128 |
| დარტყმები | ||
| 2 | Shots off target | 3 |
| 0 | Blocked shots | 1 |
| 3 | Shots inside box | 4 |
| 1 | Shots outside box | 4 |
| 0 | Hit woodwork | 1 |
| შეტევა | ||
| 1 | Big chances missed | 1 |
| 0 | Fouled in final third | 0 |
| 3 | Offsides | 0 |
| პასები | ||
| 16 | Throw-ins | 14 |
| 2 | Accurate crosses | 2 |
| 12 | Accurate long balls | 12 |
| 15 | Final third entries | 38 |
| ორთაბრძოლები | ||
| 43% | Duels won (%) | 57% |
| 1 | Dispossessed | 5 |
| 6 | Dribbles | 5 |
| 19% | Ground duels (%) | 21% |
| 3% | Aerial duels (%) | 8% |
| დაცვა | ||
| 3% | Tackles won (%) | 5% |
| 5 | Interceptions | 6 |
| 10 | Clearances | 13 |
| 29 | Ball recoveries | 27 |
| მეკარის თამაში | ||
| 2 | Saves | 2 |
| 5 | Goal kicks | 5 |
შემადგენლობები
Stal Mielec3-4-2-1
სათადარიგოები
მოთამაშეთა რეიტინგები
Stal Mielec16 შეფასებული
კრაკოვია15 შეფასებული
მოთამაშეთა სტატისტიკა
Stal Mielec
| მოთამაშე | წთ | შეფ. | გ | ა | დარტ. | xG | პასი | საკვანძო პასი | ორთაბრძოლა | ართ. | მოგ. | ბარათები |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Mateusz KochalskiGoalkeeper | 90′ | 7.7 | 17/23 | 1/1 | 6 | |||||||
| Kamil PajnowskiDefender | 90′ | 7.4 | 38/45 | 1 | 2/6 | 1 | ||||||
| 23Krystian GetingerDefender | 90′ | 7.1 | 20/23 | 1 | 4/8 | 1 | ||||||
| 18Piotr WlazłoMidfielder | 90′ | 7.1 | 2 | 32/39 | 5/8 | 1 | ||||||
| Mateusz MatrasDefender | 90′ | 6.4 | 37/44 | 4/7 | ||||||||
| Marco EhmannDefender | 90′ | 6.1 | 31/41 | 3/12 | 1 | |||||||
| 10Maciej DomańskiForward | 88′ | 8.0 | 1 | 1 | 1 | 20/25 | 3 | 2/6 | 1 | |||
| Michał TrąbkaMidfielder | 70′ | 6.1 | 22/30 | 4/12 | 2 | |||||||
| Łukasz GerstensteinDefender | 69′ | 6.1 | 14/18 | 2/4 | 1 | |||||||
| Ilia ShkurinForward | 65′ | 7.7 | 1 | 1 | 1 | 10/14 | 1 | 1/6 | ||||
| Krzysztof WołkowiczForward | 65′ | 7.1 | 2 | 7/12 | 5/8 | |||||||
| Koki HinokioMidfielder | 25′ | 6.8 | 13/15 | 1/3 | ||||||||
| Łukasz WolsztyńskiMidfielder | 25′ | 6.3 | 5/12 | 3/6 | 1 | |||||||
| Mateusz StępieńMidfielder | 21′ | 6.6 | 3/8 | 3/5 | 1 | |||||||
| Matthew GuillaumierMidfielder | 20′ | 6.3 | 1 | 12/15 | 0/1 | |||||||
| Kai MeriluotoForward | 11′ | 7.1 | 1 | 1/3 | ||||||||
| Bert EsselinkDefender | — | — | ||||||||||
| Konrad JałochaGoalkeeper | — | — | ||||||||||
| LeândroDefender | — | — | ||||||||||
| Rafael SantosMidfielder | — | — |
კრაკოვია
| მოთამაშე | წთ | შეფ. | გ | ა | დარტ. | xG | პასი | საკვანძო პასი | ორთაბრძოლა | ართ. | მოგ. | ბარათები |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Virgil GhițăDefender | 90′ | 7.7 | 4 | 43/56 | 2 | 5/9 | 1 | |||||
| Jakub JugasDefender | 90′ | 7.1 | 2 | 36/41 | 1 | 3/8 | 1 | |||||
| Paweł JaroszyńskiDefender | 90′ | 7.1 | 1 | 2 | 18/25 | 1 | 3/9 | 2 | ||||
| 13Sebastian MadejskiGoalkeeper | 90′ | 6.8 | 14/22 | 2 | ||||||||
| Takuto OshimaMidfielder | 90′ | 6.7 | 1 | 48/49 | 1 | 5/7 | 2 | |||||
| Mateusz BochnakDefender | 90′ | 6.6 | 1 | 24/27 | 4/5 | 1 | ||||||
| Benjamin KällmanForward | 90′ | 6.4 | 3 | 10/17 | 2 | 1/1 | ||||||
| Michał RakoczyForward | 88′ | 8.0 | 1 | 1 | 21/31 | 6 | 9/14 | |||||
| Patryk MakuchForward | 80′ | 7.1 | 3 | 5/12 | 8/13 | 2 | ||||||
| 20Karol KnapMidfielder | 79′ | 7.4 | 2 | 29/37 | 4 | 3/9 | 1 | |||||
| Arttu HoskonenDefender | 76′ | 6.7 | 2 | 41/45 | 5/7 | 2 | ||||||
| Cornel RâpăDefender | 14′ | 6.8 | 4/5 | 0/1 | ||||||||
| Jani AtanasovMidfielder | 11′ | 6.3 | 2/6 | 1/1 | ||||||||
| Patryk ZauchaMidfielder | 10′ | 7.1 | 3/3 | 3 | ||||||||
| 21Kacper ŚmiglewskiForward | 10′ | 6.8 | 3/5 | 3/6 | ||||||||
| Filip RózgaMidfielder | — | — | ||||||||||
| Kacper JodlowskiMidfielder | — | — | ||||||||||
| Lukáš HroššoGoalkeeper | — | — | ||||||||||
| Michał StacheraMidfielder | — | — | ||||||||||
| Oliwier HylaMidfielder | — | — |
მატჩთან დაკავშირებული
წინა შეხვედრები
- პარ 4 აპრStal Mielec 1-1 კრაკოვია
- ორშ 30 სექკრაკოვია 1-1 Stal Mielec
- შაბ 9 დეკკრაკოვია 2-2 Stal Mielec
- პარ 17 თებკრაკოვია 2-1 Stal Mielec
- პარ 5 აგვStal Mielec 2-0 კრაკოვია
- პარ 1 აპრStal Mielec 1-2 კრაკოვია
- შაბ 2 ოქტკრაკოვია 3-3 Stal Mielec
- პარ 19 თებStal Mielec 0-0 კრაკოვია
- შაბ 12 სექკრაკოვია 1-1 Stal Mielec