Spezia — მონცა — სერია A
სერია Aსეზონი 22/23
პარ 28 აპრ··ტური 32·მონცა მოგება
მატჩის მიმოხილვა
12 ძირითადი მაჩვენებელი · სრული დრო- 3კუთხურები3
- 1ბარათები2
- 12დარტყმები8
- 4კარში დარტყმები4
- 10ჯარიმები16
- 24აუტები21
- 1თამაშგარეები0
- 4კარიდან დარტყმები8
- 3მოგერიებები4
- 13ართმევები25
- 5ჩაჭრები9
- 14დრიბლინგები7
პერიოდი
მატჩის სტატისტიკა
| Spezia | მაჩვენებელი | მონცა |
|---|---|---|
| მიმოხილვა | ||
| 3 | Corner kicks | 3 |
| 1 | Yellow cards | 2 |
| 12 | Total shots | 8 |
| 4 | Shots on target | 4 |
| 10 | Fouls | 16 |
| 24 | Throw-ins | 21 |
| 1 | Offsides | 0 |
| 4 | Goal kicks | 8 |
| 3 | Goalkeeper saves | 4 |
| 13 | Tackles | 25 |
| 5 | Interceptions | 9 |
| 14 | Dribbles | 7 |
| 45 | Ball possession | 55 |
| 1.66 | Expected goals (xG) | 0.94 |
| 325 | Accurate passes | 423 |
| 2 | Big chances | 2 |
| 393 | Passes | 503 |
| 16 | Free kicks | 9 |
| დარტყმები | ||
| 4 | Shots outside box | 3 |
| 5 | Shots off target | 2 |
| 0 | Hit woodwork | 0 |
| 8 | Shots inside box | 5 |
| 3 | Blocked shots | 2 |
| შეტევა | ||
| 2 | Big chances missed | 1 |
| 1 | Offsides | 0 |
| 2 | Fouled in final third | 1 |
| პასები | ||
| 8 | Accurate crosses | 2 |
| 24 | Throw-ins | 21 |
| 44 | Final third entries | 48 |
| 13 | Accurate long balls | 35 |
| ორთაბრძოლები | ||
| 14 | Dribbles | 7 |
| 18 | Dispossessed | 5 |
| 43% | Ground duels (%) | 41% |
| 11% | Aerial duels (%) | 11% |
| 51% | Duels won (%) | 49% |
| დაცვა | ||
| 10 | Clearances | 23 |
| 5 | Interceptions | 9 |
| 8% | Tackles won (%) | 13% |
| მეკარის თამაში | ||
| 3 | Saves | 4 |
| 4 | Goal kicks | 8 |
| -1.16 | Goals prevented | 0.98 |
| მოსალოდნელი გოლები პენალტების გარეშე | ||
| 1.7 | Non-penalty expected goals (npxG) | 0.9 |
| Spezia | მაჩვენებელი | მონცა |
|---|---|---|
| მიმოხილვა | ||
| 2 | Corner kicks | 2 |
| 1 | Yellow cards | 0 |
| 4 | Total shots | 4 |
| 1 | Shots on target | 3 |
| 9 | Throw-ins | 11 |
| 1 | Offsides | 0 |
| 1 | Goal kicks | 4 |
| 2 | Goalkeeper saves | 1 |
| 5 | Tackles | 9 |
| 2 | Interceptions | 4 |
| 3 | Dribbles | 2 |
| 42 | Ball possession | 58 |
| 1.19 | Expected goals (xG) | 0.25 |
| 157 | Accurate passes | 237 |
| 2 | Big chances | 0 |
| 193 | Passes | 281 |
| 10 | Free kicks | 3 |
| დარტყმები | ||
| 0 | Shots outside box | 1 |
| 2 | Shots off target | 0 |
| 0 | Hit woodwork | 0 |
| 4 | Shots inside box | 3 |
| 1 | Blocked shots | 1 |
| შეტევა | ||
| 2 | Big chances missed | 0 |
| 1 | Offsides | 0 |
| 0 | Fouled in final third | 0 |
| პასები | ||
| 4 | Accurate crosses | 1 |
| 9 | Throw-ins | 11 |
| 19 | Final third entries | 22 |
| 8 | Accurate long balls | 16 |
| ორთაბრძოლები | ||
| 3 | Dribbles | 2 |
| 7 | Dispossessed | 1 |
| 18% | Ground duels (%) | 14% |
| 7% | Aerial duels (%) | 5% |
| 57% | Duels won (%) | 43% |
| დაცვა | ||
| 6 | Clearances | 7 |
| 2 | Interceptions | 4 |
| 2% | Tackles won (%) | 4% |
| მეკარის თამაში | ||
| 2 | Saves | 1 |
| 1 | Goal kicks | 4 |
| მოსალოდნელი გოლები პენალტების გარეშე | ||
| 1.2 | Non-penalty expected goals (npxG) | 0.3 |
| Spezia | მაჩვენებელი | მონცა |
|---|---|---|
| მიმოხილვა | ||
| 1 | Corner kicks | 1 |
| 0 | Yellow cards | 2 |
| 8 | Total shots | 4 |
| 3 | Shots on target | 1 |
| 15 | Throw-ins | 10 |
| 0 | Offsides | 0 |
| 3 | Goal kicks | 4 |
| 1 | Goalkeeper saves | 3 |
| 8 | Tackles | 16 |
| 3 | Interceptions | 5 |
| 11 | Dribbles | 5 |
| 49 | Ball possession | 51 |
| 0.47 | Expected goals (xG) | 0.69 |
| 168 | Accurate passes | 186 |
| 0 | Big chances | 2 |
| 200 | Passes | 222 |
| 6 | Free kicks | 6 |
| დარტყმები | ||
| 4 | Shots outside box | 2 |
| 3 | Shots off target | 2 |
| 0 | Hit woodwork | 0 |
| 4 | Shots inside box | 2 |
| 2 | Blocked shots | 1 |
| შეტევა | ||
| 0 | Big chances missed | 1 |
| 0 | Offsides | 0 |
| 2 | Fouled in final third | 1 |
| პასები | ||
| 4 | Accurate crosses | 1 |
| 15 | Throw-ins | 10 |
| 25 | Final third entries | 26 |
| 5 | Accurate long balls | 19 |
| ორთაბრძოლები | ||
| 11 | Dribbles | 5 |
| 11 | Dispossessed | 4 |
| 25% | Ground duels (%) | 27% |
| 4% | Aerial duels (%) | 6% |
| 47% | Duels won (%) | 53% |
| დაცვა | ||
| 4 | Clearances | 16 |
| 3 | Interceptions | 5 |
| 6% | Tackles won (%) | 9% |
| მეკარის თამაში | ||
| 1 | Saves | 3 |
| 3 | Goal kicks | 4 |
| მოსალოდნელი გოლები პენალტების გარეშე | ||
| 0.5 | Non-penalty expected goals (npxG) | 0.7 |
შემადგენლობები
დარტყმების რუკა
Spezia12 დარტყმა · 4 კარში · 0 გოლი · 1.71 xG
მონცა8 დარტყმა · 4 კარში · 2 გოლი · 0.97 xG
Spezia4 დარტყმა · 1 კარში · 0 გოლი · 1.23 xG
მონცა4 დარტყმა · 3 კარში · 1 გოლი · 0.25 xG
Spezia8 დარტყმა · 3 კარში · 0 გოლი · 0.48 xG
მონცა4 დარტყმა · 1 კარში · 1 გოლი · 0.72 xG
- Spezia
- მონცა
- გოლი
- კარში
- blocked
- კარს აცდენილი
- წერტილის ზომა = მოსალოდნელი გოლები
მოთამაშეთა რეიტინგები
Spezia15 შეფასებული
მონცა16 შეფასებული
მოთამაშეთა სტატისტიკა
Spezia
| მოთამაშე | წთ | შეფ. | გ | ა | დარტ. | xG | პასი | საკვანძო პასი | ორთაბრძოლა | ართ. | მოგ. | ბარათები |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Albin EkdalMidfielder | 90′ | 6.8 | 29/34 | 1 | 7/14 | 2 | ||||||
| Bartłomiej DrągowskiGoalkeeper | 90′ | 6.8 | 21/26 | 1/1 | 3 | |||||||
| Eldor ShomurodovForward | 90′ | 6.8 | 10/13 | 2 | 4/13 | 2 | ||||||
| Przemysław WiśniewskiDefender | 90′ | 6.6 | 40/47 | 7/13 | 2 | |||||||
| Salvatore EspositoMidfielder | 90′ | 6.6 | 1 | 0.06 | 44/53 | 1 | 5/8 | 1 | ||||
| Kelvin AmianDefender | 90′ | 6.3 | 3 | 0.40 | 29/34 | 1 | 6/11 | 2 | ||||
| Ethan AmpaduDefender | 87′ | 6.4 | 45/50 | 1 | 5/10 | 2 | ||||||
| Emmanuel GyasiForward | 80′ | 6.3 | 1 | 0.07 | 11/13 | 3/7 | 1 | |||||
| Daniele VerdeForward | 59′ | 6.8 | 17/20 | 1 | 1/2 | |||||||
| Viktor KovalenkoMidfielder | 58′ | 6.7 | 3 | 0.91 | 21/24 | 1 | 4/5 | |||||
| 20Simone BastoniDefender | 58′ | 6.4 | 1 | 0.02 | 20/28 | 1 | 2/4 | 1 | ||||
| Kevin AgudeloMidfielder | 32′ | 7.1 | 1 | 0.08 | 10/14 | 6/8 | ||||||
| Arkadiusz RecaDefender | 32′ | 6.6 | 1 | 0.02 | 15/21 | 1 | 3/5 | |||||
| Tio CipotForward | 31′ | 6.1 | 7/9 | 1 | 0/3 | |||||||
| Raimonds KrollisForward | 10′ | 6.1 | 1 | 0.04 | 2/3 | 0/1 | ||||||
| Dimitrios NikolaouDefender | 3′ | — | 4/4 | 0/1 | ||||||||
| Federico MarchettiGoalkeeper | — | — | ||||||||||
| Jacopo SalaMidfielder | — | — | ||||||||||
| Jeroen ZoetGoalkeeper | — | — | ||||||||||
| Mattia CaldaraDefender | — | — | ||||||||||
| Mehdi BourabiaMidfielder | — | — | ||||||||||
| Salvador FerrerDefender | — | — |
მონცა
| მოთამაშე | წთ | შეფ. | გ | ა | დარტ. | xG | პასი | საკვანძო პასი | ორთაბრძოლა | ართ. | მოგ. | ბარათები |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Armando IzzoDefender | 90′ | 8.2 | 40/45 | 8/11 | 5 | |||||||
| Carlos AugustoDefender | 90′ | 8.0 | 1 | 2 | 0.38 | 23/25 | 1 | 10/12 | 7 | |||
| Pablo MaríDefender | 90′ | 7.7 | 41/46 | 6/9 | 2 | |||||||
| Luca CaldirolaDefender | 90′ | 7.4 | 59/63 | 2/4 | 1 | |||||||
| 32Matteo PessinaMidfielder | 90′ | 7.4 | 69/81 | 5/10 | 3 | |||||||
| Michele Di GregorioGoalkeeper | 90′ | 7.3 | 30/40 | 4 | ||||||||
| 26Patrick CiurriaDefender | 78′ | 7.4 | 1 | 1 | 0.03 | 32/46 | 1/4 | 1 | ||||
| 47Dany MotaForward | 78′ | 6.4 | 2 | 0.15 | 15/20 | 1 | 5/18 | 1 | ||||
| Gianluca CaprariForward | 66′ | 6.3 | 2 | 0.04 | 20/33 | 1 | 0/6 | |||||
| 28Andrea ColpaniForward | 62′ | 7.4 | 1 | 26/30 | 1 | 3/5 | ||||||
| Nicolò RovellaMidfielder | 62′ | 6.3 | 44/46 | 0/4 | ||||||||
| José MachínMidfielder | 28′ | 7.1 | 1 | 6/8 | 1 | 1/1 | 1 | |||||
| 19Samuele BirindelliDefender | 28′ | 6.4 | 9/9 | 2/4 | 2 | |||||||
| Andrea PetagnaForward | 24′ | 6.0 | 1 | 0.29 | 3/4 | 4/9 | ||||||
| Mattia ValotiMidfielder | 12′ | 7.4 | 2/3 | 4/5 | 2 | |||||||
| Stefano SensiMidfielder | 12′ | 6.6 | 4/4 | 1 | 1/4 | |||||||
| Alessandro SorrentinoGoalkeeper | — | — | ||||||||||
| Alessio CragnoGoalkeeper | — | — | ||||||||||
| Andrea BarberisMidfielder | — | — | ||||||||||
| Christian GytkjærForward | — | — | ||||||||||
| Filippo RanocchiaMidfielder | — | — | ||||||||||
| Franco CarboniMidfielder | — | — | ||||||||||
| Giulio DonatiDefender | — | — | ||||||||||
| MarlonDefender | — | — | ||||||||||
| Samuele VignatoMidfielder | — | — | ||||||||||
| 6Valentin AntovDefender | — | — |
დამოუკიდებელი წყარო
PitchAPI-ის ტაქტიკური ანალიზი
PitchAPI is an independent post-match source. Its xG and overlapping counts are displayed separately and are never blended into settlement statistics.
- მასპინძლის სქემა
- 4-3-3
- სტუმრის სქემა
- 3-4-2-1
PitchAPI-მ ეს მატჩი დააკავშირა, მაგრამ მატჩისშემდგომი ანალიტიკა ჯერ მიუწვდომელია.