RFC Seraing — ბრიუგე — იუპილერ ლიგა
იუპილერ ლიგასეზონი 22/23
შაბ 10 სექ··ტური 8·ბრიუგე მოგება
მატჩის მიმოხილვა
12 ძირითადი მაჩვენებელი · სრული დრო- 2კუთხურები1
- 4ბარათები2
- 4დარტყმები11
- 1კარში დარტყმები4
- 20ჯარიმები9
- 20აუტები31
- 6თამაშგარეები0
- 5კარიდან დარტყმები7
- 2მოგერიებები1
- 17ვარდნები25
- 16ჩაჭრები8
- 6დრიბლინგები4
პერიოდი
მატჩის სტატისტიკა
| RFC Seraing | მაჩვენებელი | ბრიუგე |
|---|---|---|
| მიმოხილვა | ||
| 2 | Corner kicks | 1 |
| 4 | Yellow cards | 2 |
| 4 | Total shots | 11 |
| 1 | Shots on target | 4 |
| 20 | Fouls | 9 |
| 20 | Throw-ins | 31 |
| 6 | Offsides | 0 |
| 5 | Goal kicks | 7 |
| 2 | Goalkeeper saves | 1 |
| 17 | Tackles | 25 |
| 16 | Interceptions | 8 |
| 6 | Dribbles | 4 |
| 24 | Ball possession | 76 |
| 8 | Free kicks | 20 |
| 0 | Big chances | 3 |
| 238 | Passes | 786 |
| 156 | Accurate passes | 684 |
| დარტყმები | ||
| 0 | Hit woodwork | 0 |
| 2 | Shots off target | 4 |
| 2 | Shots inside box | 8 |
| 1 | Blocked shots | 3 |
| 2 | Shots outside box | 3 |
| შეტევა | ||
| 6 | Offsides | 0 |
| 2 | Fouled in final third | 1 |
| 0 | Big chances missed | 1 |
| პასები | ||
| 1 | Accurate crosses | 1 |
| 16 | Accurate long balls | 49 |
| 39 | Final third entries | 102 |
| 20 | Throw-ins | 31 |
| ორთაბრძოლები | ||
| 6 | Dribbles | 4 |
| 20 | Dispossessed | 7 |
| 8% | Aerial duels (%) | 11% |
| 31% | Ground duels (%) | 49% |
| 39% | Duels won (%) | 61% |
| დაცვა | ||
| 16 | Interceptions | 8 |
| 12 | Clearances | 7 |
| 13% | Tackles won (%) | 11% |
| მეკარის თამაში | ||
| 2 | Saves | 1 |
| 5 | Goal kicks | 7 |
| მოსალოდნელი გოლები პენალტების გარეშე | ||
| 0.1 | Non-penalty expected goals (npxG) | 0.4 |
| RFC Seraing | მაჩვენებელი | ბრიუგე |
|---|---|---|
| მიმოხილვა | ||
| 0 | Corner kicks | 0 |
| 0 | Yellow cards | 2 |
| 0 | Total shots | 2 |
| 0 | Shots on target | 0 |
| 11 | Throw-ins | 18 |
| 2 | Offsides | 0 |
| 3 | Goal kicks | 3 |
| 0 | Goalkeeper saves | 0 |
| 11 | Tackles | 14 |
| 8 | Interceptions | 4 |
| 4 | Dribbles | 2 |
| 20 | Ball possession | 80 |
| 6 | Free kicks | 5 |
| 0 | Big chances | 0 |
| 104 | Passes | 429 |
| 61 | Accurate passes | 373 |
| დარტყმები | ||
| 0 | Hit woodwork | 0 |
| 0 | Shots off target | 2 |
| 0 | Shots inside box | 1 |
| 0 | Blocked shots | 0 |
| 0 | Shots outside box | 1 |
| შეტევა | ||
| 2 | Offsides | 0 |
| 1 | Fouled in final third | 1 |
| 0 | Big chances missed | 0 |
| პასები | ||
| 0 | Accurate crosses | 0 |
| 7 | Accurate long balls | 31 |
| 16 | Final third entries | 61 |
| 11 | Throw-ins | 18 |
| ორთაბრძოლები | ||
| 4 | Dribbles | 2 |
| 13 | Dispossessed | 5 |
| 3% | Aerial duels (%) | 3% |
| 21% | Ground duels (%) | 21% |
| 50% | Duels won (%) | 50% |
| დაცვა | ||
| 8 | Interceptions | 4 |
| 6 | Clearances | 4 |
| 9% | Tackles won (%) | 7% |
| მეკარის თამაში | ||
| 0 | Saves | 0 |
| 3 | Goal kicks | 3 |
| RFC Seraing | მაჩვენებელი | ბრიუგე |
|---|---|---|
| მიმოხილვა | ||
| 2 | Corner kicks | 1 |
| 4 | Yellow cards | 0 |
| 4 | Total shots | 9 |
| 1 | Shots on target | 4 |
| 9 | Throw-ins | 13 |
| 4 | Offsides | 0 |
| 2 | Goal kicks | 4 |
| 2 | Goalkeeper saves | 1 |
| 6 | Tackles | 11 |
| 8 | Interceptions | 4 |
| 2 | Dribbles | 2 |
| 28 | Ball possession | 72 |
| 2 | Free kicks | 15 |
| 0 | Big chances | 3 |
| 134 | Passes | 357 |
| 95 | Accurate passes | 311 |
| დარტყმები | ||
| 0 | Hit woodwork | 0 |
| 2 | Shots off target | 2 |
| 2 | Shots inside box | 7 |
| 1 | Blocked shots | 3 |
| 2 | Shots outside box | 2 |
| შეტევა | ||
| 4 | Offsides | 0 |
| 1 | Fouled in final third | 0 |
| 0 | Big chances missed | 1 |
| პასები | ||
| 1 | Accurate crosses | 1 |
| 9 | Accurate long balls | 18 |
| 23 | Final third entries | 41 |
| 9 | Throw-ins | 13 |
| ორთაბრძოლები | ||
| 2 | Dribbles | 2 |
| 7 | Dispossessed | 2 |
| 5% | Aerial duels (%) | 8% |
| 10% | Ground duels (%) | 28% |
| 29% | Duels won (%) | 71% |
| დაცვა | ||
| 8 | Interceptions | 4 |
| 6 | Clearances | 3 |
| 4% | Tackles won (%) | 4% |
| მეკარის თამაში | ||
| 2 | Saves | 1 |
| 2 | Goal kicks | 4 |
შემადგენლობები
RFC Seraing5-3-2
სათადარიგოები
დარტყმების რუკა
RFC Seraing4 დარტყმა · 1 კარში · 0 გოლი · 0.12 xG
ბრიუგე11 დარტყმა · 4 კარში · 2 გოლი · 0.40 xG
RFC Seraing0 დარტყმა · 0 კარში · 0 გოლი · 0.00 xG
ბრიუგე2 დარტყმა · 0 კარში · 0 გოლი · 0.00 xG
RFC Seraing4 დარტყმა · 1 კარში · 0 გოლი · 0.12 xG
ბრიუგე9 დარტყმა · 4 კარში · 2 გოლი · 0.40 xG
- RFC Seraing
- ბრიუგე
- გოლი
- კარში
- blocked
- კარს აცდენილი
- წერტილის ზომა = მოსალოდნელი გოლები
მოთამაშეთა რეიტინგები
RFC Seraing15 შეფასებული
ბრიუგე16 შეფასებული
მოთამაშეთა სტატისტიკა
RFC Seraing
| მოთამაშე | წთ | შეფ. | გ | ა | დარტ. | xG | პასი | საკვანძო პასი | ორთაბრძოლა | ართ. | მოგ. | ბარათები |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Abdoulaye SyllaDefender | 90′ | 7.4 | 30/41 | 7/11 | 4 | |||||||
| Christophe LepointDefender | 90′ | 7.1 | 14/22 | 5/8 | 2 | |||||||
| Abou BaMidfielder | 90′ | 6.6 | 21/27 | 2/8 | 1 | |||||||
| Guillaume DietschGoalkeeper | 90′ | 6.6 | 4/22 | 2 | ||||||||
| Antoine BernierForward | 90′ | 6.1 | 2 | 6/8 | 1 | 2/9 | 1 | |||||
| Marvin TshibuabuaDefender | 90′ | 6.1 | 11/17 | 4/8 | 2 | |||||||
| Sambou SissokoMidfielder | 90′ | 5.6 | 1 | 16/25 | 3/13 | 1 | ||||||
| Marius MouandilmadjiForward | 74′ | 6.8 | 9/13 | 1 | 5/12 | |||||||
| Daniel OpareDefender | 74′ | 6.3 | 13/18 | 2/2 | 1 | |||||||
| Mathieu CachbachMidfielder | 74′ | 5.6 | 10/14 | 1 | 2/11 | 2 | ||||||
| Morgan PoatyDefender | 64′ | 6.4 | 1 | 5/9 | 5/9 | 3 | ||||||
| Leroy AbandaDefender | 26′ | 6.3 | 6/9 | 1/2 | ||||||||
| Sérgio ConceiçãoDefender | 16′ | 6.8 | 2/3 | 1 | 1/3 | |||||||
| Junior Marsoni Sambu MansoniDefender | 16′ | 6.6 | 8/9 | 0/2 | ||||||||
| Simon ElisorForward | 16′ | 6.6 | 1/1 | 0/1 | ||||||||
| Noah SolheidDefender | — | — | ||||||||||
| Timothy GaljeGoalkeeper | — | — | ||||||||||
| Valentin GuillaumeMidfielder | — | — |
ბრიუგე
| მოთამაშე | წთ | შეფ. | გ | ა | დარტ. | xG | პასი | საკვანძო პასი | ორთაბრძოლა | ართ. | მოგ. | ბარათები |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 20Hans VanakenMidfielder | 90′ | 8.5 | 1 | 3 | 76/87 | 1 | 6/9 | 2 | ||||
| 44Brandon MecheleDefender | 90′ | 8.2 | 132/141 | 2/3 | 1 | |||||||
| Eduard SobolDefender | 90′ | 7.9 | 1 | 43/50 | 2 | 7/9 | 5 | |||||
| Denis OdoiDefender | 90′ | 7.4 | 113/129 | 3/7 | 1 | |||||||
| Dedryck BoyataDefender | 90′ | 7.3 | 95/105 | 3/3 | 2 | |||||||
| 22Simon MignoletGoalkeeper | 90′ | 7.1 | 25/31 | 1/1 | 1 | |||||||
| Cyle LarinForward | 86′ | 7.1 | 1 | 4 | 13/14 | 1 | 9/13 | 3 | ||||
| Casper NielsenMidfielder | 75′ | 6.7 | 26/37 | 1 | 6/9 | 5 | ||||||
| Roman YaremchukForward | 74′ | 8.2 | 2 | 2 | 21/23 | 3 | 1/7 | |||||
| Éder BalantaMidfielder | 66′ | 7.2 | 1 | 63/73 | 9/12 | 4 | ||||||
| Antonio NusaForward | 66′ | 6.8 | 29/35 | 7/13 | 2 | |||||||
| Andreas Skov OlsenForward | 24′ | 7.1 | 9/11 | 1 | 1/1 | |||||||
| Raphael OnyedikaMidfielder | 24′ | 6.4 | 25/29 | 2/2 | ||||||||
| Ferrán JutglàForward | 16′ | 6.1 | 5/8 | 1/4 | ||||||||
| 62Lynnt AudoorMidfielder | 15′ | 6.6 | 9/12 | 2/6 | ||||||||
| Kamal SowahForward | 9′ | 6.3 | 0/1 | |||||||||
| Bjorn MeijerDefender | — | — | ||||||||||
| Senne LammensGoalkeeper | — | — |
დამოუკიდებელი წყარო
PitchAPI-ის ტაქტიკური ანალიზი
PitchAPI is an independent post-match source. Its xG and overlapping counts are displayed separately and are never blended into settlement statistics.
- მასპინძლის სქემა
- 5-3-2
- სტუმრის სქემა
- 4-3-3
PitchAPI-მ ეს მატჩი დააკავშირა, მაგრამ მატჩისშემდგომი ანალიტიკა ჯერ მიუწვდომელია.