Racing de Ferrol — ელჩე — ლა ლიგა 2
ლა ლიგა 2სეზონი 24/25
შაბ 5 ოქტ··ტური 8·Racing de Ferrol მოგება
მატჩის მიმოხილვა
12 ძირითადი მაჩვენებელი · სრული დრო- 5კუთხურები5
- 4ბარათები4
- 7დარტყმები10
- 1კარში დარტყმები4
- 21ჯარიმები10
- 6აუტები24
- 0თამაშგარეები1
- 7კარიდან დარტყმები5
- 4მოგერიებები0
- 23ვარდნები15
- 10ჩაჭრები6
- 7დრიბლინგები7
პერიოდი
მატჩის სტატისტიკა
| Racing de Ferrol | მაჩვენებელი | ელჩე |
|---|---|---|
| მიმოხილვა | ||
| 5 | Corner kicks | 5 |
| 4 | Yellow cards | 4 |
| 7 | Total shots | 10 |
| 1 | Shots on target | 4 |
| 21 | Fouls | 10 |
| 6 | Throw-ins | 24 |
| 0 | Offsides | 1 |
| 7 | Goal kicks | 5 |
| 4 | Goalkeeper saves | 0 |
| 23 | Tackles | 15 |
| 10 | Interceptions | 6 |
| 7 | Dribbles | 7 |
| 28 | Ball possession | 72 |
| 224 | Passes | 615 |
| 10 | Free kicks | 21 |
| 161 | Accurate passes | 549 |
| დარტყმები | ||
| 3 | Shots off target | 4 |
| 3 | Blocked shots | 2 |
| 5 | Shots inside box | 4 |
| 2 | Shots outside box | 6 |
| 0 | Hit woodwork | 0 |
| შეტევა | ||
| 11 | Touches in penalty area | 25 |
| 2 | Fouled in final third | 4 |
| 0 | Offsides | 1 |
| პასები | ||
| 6 | Throw-ins | 24 |
| 6 | Accurate crosses | 5 |
| 24 | Accurate long balls | 16 |
| 42 | Final third entries | 61 |
| ორთაბრძოლები | ||
| 48% | Duels won (%) | 52% |
| 6 | Dispossessed | 19 |
| 7 | Dribbles | 7 |
| 38% | Ground duels (%) | 43% |
| 11% | Aerial duels (%) | 11% |
| დაცვა | ||
| 10% | Tackles won (%) | 10% |
| 10 | Interceptions | 6 |
| 27 | Clearances | 11 |
| 48 | Ball recoveries | 46 |
| მეკარის თამაში | ||
| 4 | Saves | 0 |
| 7 | Goal kicks | 5 |
| Racing de Ferrol | მაჩვენებელი | ელჩე |
|---|---|---|
| მიმოხილვა | ||
| 2 | Corner kicks | 0 |
| 3 | Yellow cards | 1 |
| 4 | Total shots | 3 |
| 1 | Shots on target | 0 |
| 4 | Throw-ins | 15 |
| 0 | Offsides | 0 |
| 4 | Goal kicks | 4 |
| 0 | Goalkeeper saves | 0 |
| 12 | Tackles | 8 |
| 7 | Interceptions | 3 |
| 2 | Dribbles | 4 |
| 30 | Ball possession | 70 |
| 118 | Passes | 306 |
| 4 | Free kicks | 12 |
| 87 | Accurate passes | 267 |
| დარტყმები | ||
| 1 | Shots off target | 2 |
| 2 | Blocked shots | 1 |
| 3 | Shots inside box | 2 |
| 1 | Shots outside box | 1 |
| 0 | Hit woodwork | 0 |
| შეტევა | ||
| 1 | Fouled in final third | 2 |
| 0 | Offsides | 0 |
| პასები | ||
| 4 | Throw-ins | 15 |
| 2 | Accurate crosses | 2 |
| 7 | Accurate long balls | 10 |
| 21 | Final third entries | 21 |
| ორთაბრძოლები | ||
| 40% | Duels won (%) | 60% |
| 2 | Dispossessed | 8 |
| 2 | Dribbles | 4 |
| 17% | Ground duels (%) | 24% |
| 3% | Aerial duels (%) | 6% |
| დაცვა | ||
| 7% | Tackles won (%) | 6% |
| 7 | Interceptions | 3 |
| 10 | Clearances | 9 |
| 23 | Ball recoveries | 19 |
| მეკარის თამაში | ||
| 0 | Saves | 0 |
| 4 | Goal kicks | 4 |
| Racing de Ferrol | მაჩვენებელი | ელჩე |
|---|---|---|
| მიმოხილვა | ||
| 3 | Corner kicks | 5 |
| 1 | Yellow cards | 3 |
| 3 | Total shots | 7 |
| 0 | Shots on target | 4 |
| 2 | Throw-ins | 9 |
| 0 | Offsides | 1 |
| 3 | Goal kicks | 1 |
| 4 | Goalkeeper saves | 0 |
| 11 | Tackles | 7 |
| 3 | Interceptions | 3 |
| 5 | Dribbles | 3 |
| 26 | Ball possession | 74 |
| 106 | Passes | 309 |
| 6 | Free kicks | 9 |
| 74 | Accurate passes | 282 |
| დარტყმები | ||
| 2 | Shots off target | 2 |
| 1 | Blocked shots | 1 |
| 2 | Shots inside box | 2 |
| 1 | Shots outside box | 5 |
| 0 | Hit woodwork | 0 |
| შეტევა | ||
| 1 | Fouled in final third | 2 |
| 0 | Offsides | 1 |
| პასები | ||
| 2 | Throw-ins | 9 |
| 4 | Accurate crosses | 3 |
| 17 | Accurate long balls | 6 |
| 21 | Final third entries | 40 |
| ორთაბრძოლები | ||
| 55% | Duels won (%) | 45% |
| 4 | Dispossessed | 11 |
| 5 | Dribbles | 3 |
| 21% | Ground duels (%) | 19% |
| 8% | Aerial duels (%) | 5% |
| დაცვა | ||
| 3% | Tackles won (%) | 4% |
| 3 | Interceptions | 3 |
| 17 | Clearances | 2 |
| 25 | Ball recoveries | 27 |
| მეკარის თამაში | ||
| 4 | Saves | 0 |
| 3 | Goal kicks | 1 |
შემადგენლობები
Racing de Ferrol4-1-4-1
სათადარიგოები
დარტყმების რუკა
Racing de Ferrol7 დარტყმა · 1 კარში · 1 გოლი · 0.00 xG
ელჩე10 დარტყმა · 4 კარში · 0 გოლი · 0.00 xG
Racing de Ferrol4 დარტყმა · 1 კარში · 1 გოლი · 0.00 xG
ელჩე3 დარტყმა · 0 კარში · 0 გოლი · 0.00 xG
Racing de Ferrol3 დარტყმა · 0 კარში · 0 გოლი · 0.00 xG
ელჩე7 დარტყმა · 4 კარში · 0 გოლი · 0.00 xG
- Racing de Ferrol
- ელჩე
- გოლი
- კარში
- blocked
- კარს აცდენილი
- წერტილის ზომა = მოსალოდნელი გოლები
მოთამაშეთა რეიტინგები
Racing de Ferrol16 შეფასებული
ელჩე16 შეფასებული
მოთამაშეთა სტატისტიკა
Racing de Ferrol
| მოთამაშე | წთ | შეფ. | გ | ა | დარტ. | xG | პასი | საკვანძო პასი | ორთაბრძოლა | ართ. | მოგ. | ბარათები |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Aleksa PurićDefender | 90′ | 7.4 | 1 | 9/14 | 4/7 | 2 | ||||||
| RóberDefender | 90′ | 7.4 | 1 | 16/20 | 4/8 | 1 | ||||||
| Jesús RuizGoalkeeper | 90′ | 7.3 | 18/27 | 4 | ||||||||
| Josep SeñéMidfielder | 90′ | 7.3 | 1 | 22/28 | 2 | 5/11 | 4 | |||||
| NaldoDefender | 90′ | 6.7 | 16/20 | 3/4 | 3 | |||||||
| Josué DorrioMidfielder | 90′ | 6.1 | 10/11 | 4/11 | 3 | |||||||
| Eneko JauregiForward | 68′ | 6.6 | 1 | 3 | 6/10 | 3/12 | ||||||
| Moises DelgadoDefender | 68′ | 6.4 | 10/19 | 1 | 4/9 | 2 | ||||||
| Alex LópezMidfielder | 58′ | 6.8 | 9/12 | 1 | ||||||||
| BebéMidfielder | 58′ | 6.8 | 1 | 4/6 | 3/8 | 1 | ||||||
| Fran ManzanaraMidfielder | 51′ | 6.8 | 3/5 | 1/2 | 1 | |||||||
| Luis PereaMidfielder | 39′ | 6.7 | 11/12 | 1 | 5/8 | 4 | ||||||
| Álvaro Sanz CatalánMidfielder | 32′ | 7.4 | 1 | 9/10 | 1 | 5/6 | 1 | |||||
| Aitor Gelardo VegaraMidfielder | 32′ | 6.6 | 9/13 | 0/5 | ||||||||
| Julián DelmásDefender | 22′ | 7.1 | 4/6 | 3/6 | 1 | |||||||
| 20Álvaro GiménezForward | 22′ | 6.4 | 5/11 | 5/6 | ||||||||
| ChikiForward | — | — | ||||||||||
| 15David CastroDefender | — | — | ||||||||||
| Emilio BernadGoalkeeper | — | — | ||||||||||
| Manu VallejoForward | — | — | ||||||||||
| Yoel RodríguezGoalkeeper | — | — |
ელჩე
| მოთამაშე | წთ | შეფ. | გ | ა | დარტ. | xG | პასი | საკვანძო პასი | ორთაბრძოლა | ართ. | მოგ. | ბარათები |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Agustín ÁlvarezForward | 90′ | 7.4 | 2 | 32/34 | 2 | 6/17 | 1 | |||||
| Nicolás FernándezMidfielder | 90′ | 7.4 | 1 | 57/65 | 10/19 | 3 | ||||||
| Aleix FebasMidfielder | 90′ | 7.1 | 1 | 76/82 | 1 | 7/10 | 3 | |||||
| Jose SalinasDefender | 90′ | 6.8 | 1 | 34/37 | 1 | 3/6 | 2 | |||||
| 1Matías DituroGoalkeeper | 90′ | 6.8 | 23/30 | |||||||||
| David AffengruberDefender | 90′ | 6.7 | 79/84 | 5/8 | 1 | |||||||
| 4Bambo DiabyDefender | 86′ | 6.4 | 44/46 | 8/11 | ||||||||
| Mourad El GhezouaniForward | 78′ | 6.3 | 1 | 6/14 | 3/9 | |||||||
| Álvaro NúñezDefender | 77′ | 6.1 | 1 | 45/48 | 2/6 | 1 | ||||||
| 26Matia BarzićDefender | 66′ | 6.7 | 1 | 76/84 | 2 | 2/4 | 1 | |||||
| Gerard HernándezForward | 66′ | 6.3 | 1 | 34/43 | 1/2 | |||||||
| Nicolás CastroMidfielder | 24′ | 6.7 | 1 | 17/20 | 2/3 | 2 | ||||||
| 17JosanMidfielder | 24′ | 6.6 | 7/8 | 1 | 3/3 | |||||||
| Óscar PlanoForward | 13′ | 6.8 | 12/13 | |||||||||
| Sory KabaForward | 12′ | 6.4 | 2/2 | 1/2 | ||||||||
| Cristian SalvadorMidfielder | 11′ | 6.4 | 5/5 | 1/3 | 1 | |||||||
| Álex MartínDefender | — | — | ||||||||||
| Mario GasparDefender | — | — | ||||||||||
| Miguel San RománGoalkeeper | — | — | ||||||||||
| Owen BoschGoalkeeper | — | — | ||||||||||
| Rodrigo MendozaMidfielder | — | — | ||||||||||
| 7Yago SantiagoMidfielder | — | — |