Huesca — ვილიარეალი — ლა ლიგა
ლა ლიგასეზონი 20/21
შაბ 23 იან··ტური 20·ფრე
მატჩის მიმოხილვა
12 ძირითადი მაჩვენებელი · სრული დრო- 1კუთხურები2
- 3ბარათები1
- 5დარტყმები8
- 1კარში დარტყმები2
- 9ჯარიმები15
- 21აუტები22
- 2თამაშგარეები2
- 5კარიდან დარტყმები4
- 2მოგერიებები1
- 19ვარდნები19
- 15ჩაჭრები13
- 7დრიბლინგები9
პერიოდი
მატჩის სტატისტიკა
| Huesca | მაჩვენებელი | ვილიარეალი |
|---|---|---|
| მიმოხილვა | ||
| 1 | Corner kicks | 2 |
| 3 | Yellow cards | 1 |
| 5 | Total shots | 8 |
| 1 | Shots on target | 2 |
| 9 | Fouls | 15 |
| 21 | Throw-ins | 22 |
| 2 | Offsides | 2 |
| 5 | Goal kicks | 4 |
| 2 | Goalkeeper saves | 1 |
| 19 | Tackles | 19 |
| 15 | Interceptions | 13 |
| 7 | Dribbles | 9 |
| 44 | Ball possession | 56 |
| 14 | Free kicks | 9 |
| 0 | Big chances | 1 |
| 470 | Passes | 621 |
| 372 | Accurate passes | 528 |
| დარტყმები | ||
| 0 | Hit woodwork | 0 |
| 3 | Shots off target | 5 |
| 1 | Blocked shots | 1 |
| 3 | Shots inside box | 4 |
| 2 | Shots outside box | 4 |
| შეტევა | ||
| 0 | Big chances missed | 1 |
| 1 | Fouled in final third | 2 |
| 2 | Offsides | 2 |
| პასები | ||
| 14 | Accurate long balls | 24 |
| 2 | Accurate crosses | 2 |
| 21 | Throw-ins | 22 |
| 36 | Final third entries | 69 |
| ორთაბრძოლები | ||
| 12 | Dispossessed | 11 |
| 12% | Aerial duels (%) | 21% |
| 48% | Duels won (%) | 52% |
| 40% | Ground duels (%) | 36% |
| 7 | Dribbles | 9 |
| დაცვა | ||
| 13 | Clearances | 14 |
| 12% | Tackles won (%) | 9% |
| 15 | Interceptions | 13 |
| მეკარის თამაში | ||
| 5 | Goal kicks | 4 |
| 2 | Saves | 1 |
| მოსალოდნელი გოლები პენალტების გარეშე | ||
| 0.0 | Non-penalty expected goals (npxG) | 0.1 |
| Huesca | მაჩვენებელი | ვილიარეალი |
|---|---|---|
| მიმოხილვა | ||
| 0 | Corner kicks | 1 |
| 1 | Yellow cards | 0 |
| 3 | Total shots | 3 |
| 0 | Shots on target | 0 |
| 10 | Throw-ins | 7 |
| 2 | Offsides | 1 |
| 2 | Goal kicks | 3 |
| 0 | Goalkeeper saves | 0 |
| 9 | Tackles | 6 |
| 10 | Interceptions | 6 |
| 4 | Dribbles | 4 |
| 43 | Ball possession | 57 |
| 6 | Free kicks | 4 |
| 0 | Big chances | 0 |
| 250 | Passes | 337 |
| 193 | Accurate passes | 280 |
| დარტყმები | ||
| 0 | Hit woodwork | 0 |
| 2 | Shots off target | 2 |
| 1 | Blocked shots | 1 |
| 1 | Shots inside box | 0 |
| 2 | Shots outside box | 3 |
| შეტევა | ||
| 0 | Big chances missed | 0 |
| 0 | Fouled in final third | 0 |
| 2 | Offsides | 1 |
| პასები | ||
| 8 | Accurate long balls | 7 |
| 0 | Accurate crosses | 0 |
| 10 | Throw-ins | 7 |
| 18 | Final third entries | 34 |
| ორთაბრძოლები | ||
| 2 | Dispossessed | 7 |
| 8% | Aerial duels (%) | 11% |
| 52% | Duels won (%) | 48% |
| 19% | Ground duels (%) | 14% |
| 4 | Dribbles | 4 |
| დაცვა | ||
| 5 | Clearances | 2 |
| 4% | Tackles won (%) | 4% |
| 10 | Interceptions | 6 |
| მეკარის თამაში | ||
| 2 | Goal kicks | 3 |
| 0 | Saves | 0 |
| Huesca | მაჩვენებელი | ვილიარეალი |
|---|---|---|
| მიმოხილვა | ||
| 1 | Corner kicks | 1 |
| 2 | Yellow cards | 1 |
| 2 | Total shots | 5 |
| 1 | Shots on target | 2 |
| 11 | Throw-ins | 15 |
| 0 | Offsides | 1 |
| 3 | Goal kicks | 1 |
| 2 | Goalkeeper saves | 1 |
| 10 | Tackles | 13 |
| 5 | Interceptions | 7 |
| 3 | Dribbles | 5 |
| 45 | Ball possession | 55 |
| 8 | Free kicks | 5 |
| 0 | Big chances | 1 |
| 220 | Passes | 284 |
| 179 | Accurate passes | 248 |
| დარტყმები | ||
| 0 | Hit woodwork | 0 |
| 1 | Shots off target | 3 |
| 0 | Blocked shots | 0 |
| 2 | Shots inside box | 4 |
| 0 | Shots outside box | 1 |
| შეტევა | ||
| 0 | Big chances missed | 1 |
| 1 | Fouled in final third | 2 |
| 0 | Offsides | 1 |
| პასები | ||
| 6 | Accurate long balls | 17 |
| 2 | Accurate crosses | 2 |
| 11 | Throw-ins | 15 |
| 18 | Final third entries | 35 |
| ორთაბრძოლები | ||
| 10 | Dispossessed | 4 |
| 4% | Aerial duels (%) | 10% |
| 44% | Duels won (%) | 56% |
| 21% | Ground duels (%) | 22% |
| 3 | Dribbles | 5 |
| დაცვა | ||
| 8 | Clearances | 12 |
| 8% | Tackles won (%) | 5% |
| 5 | Interceptions | 7 |
| მეკარის თამაში | ||
| 3 | Goal kicks | 1 |
| 2 | Saves | 1 |
შემადგენლობები
Huesca3-4-3
სათადარიგოები
დარტყმების რუკა
Huesca5 დარტყმა · 1 კარში · 0 გოლი · 0.03 xG
ვილიარეალი8 დარტყმა · 2 კარში · 0 გოლი · 0.06 xG
Huesca3 დარტყმა · 0 კარში · 0 გოლი · 0.00 xG
ვილიარეალი3 დარტყმა · 0 კარში · 0 გოლი · 0.00 xG
Huesca2 დარტყმა · 1 კარში · 0 გოლი · 0.03 xG
ვილიარეალი5 დარტყმა · 2 კარში · 0 გოლი · 0.06 xG
- Huesca
- ვილიარეალი
- გოლი
- კარში
- blocked
- კარს აცდენილი
- წერტილის ზომა = მოსალოდნელი გოლები
მოთამაშეთა რეიტინგები
Huesca16 შეფასებული
ვილიარეალი16 შეფასებული
მოთამაშეთა სტატისტიკა
Huesca
| მოთამაშე | წთ | შეფ. | გ | ა | დარტ. | xG | პასი | საკვანძო პასი | ორთაბრძოლა | ართ. | მოგ. | ბარათები |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Javi GalánDefender | 90′ | 7.9 | 41/52 | 12/16 | 5 | |||||||
| Álvaro FerlloGoalkeeper | 90′ | 7.2 | 22/37 | 1/1 | 2 | |||||||
| Jorge PulidoDefender | 90′ | 6.8 | 40/50 | 3/8 | 3 | |||||||
| Dimitrios SiovasDefender | 90′ | 6.7 | 1 | 32/45 | 5/8 | 2 | ||||||
| Jaime SeoaneMidfielder | 90′ | 6.7 | 44/51 | 7/11 | 1 | |||||||
| Idrissa DoumbiaMidfielder | 90′ | 6.4 | 52/53 | 1/4 | 1 | |||||||
| Gastón SilvaDefender | 83′ | 7.1 | 50/60 | 1 | 4/5 | 2 | ||||||
| Pablo MaffeoDefender | 74′ | 6.4 | 1 | 19/31 | 6/8 | 1 | ||||||
| Shinji OkazakiForward | 57′ | 6.8 | 10/11 | 1 | 3/11 | 2 | ||||||
| Dani EscricheForward | 57′ | 6.1 | 10/11 | 1/7 | ||||||||
| Javi OntiverosForward | 56′ | 6.1 | 3 | 21/28 | 2/9 | |||||||
| Rafa MirForward | 34′ | 6.1 | 0/1 | 1/5 | ||||||||
| Sergio GómezMidfielder | 33′ | 6.4 | 12/15 | 1 | 3/9 | 1 | ||||||
| Mikel RicoMidfielder | 33′ | 6.1 | 11/14 | 2/5 | 1 | |||||||
| Pedro LópezDefender | 16′ | 6.1 | 2/4 | 0/1 | ||||||||
| LuisinhoDefender | 10′ | 6.8 | 6/7 | 1/1 | ||||||||
| Borja GarcíaMidfielder | — | — | ||||||||||
| David FerreiroMidfielder | — | — | ||||||||||
| Javier Rafael Gasca BiargeGoalkeeper | — | — | ||||||||||
| Kelechi NwakaliMidfielder | — | — |
ვილიარეალი
| მოთამაშე | წთ | შეფ. | გ | ა | დარტ. | xG | პასი | საკვანძო პასი | ორთაბრძოლა | ართ. | მოგ. | ბარათები |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Dani ParejoMidfielder | 90′ | 7.7 | 2 | 82/89 | 3/9 | 1 | ||||||
| Pau TorresDefender | 90′ | 7.7 | 66/81 | 8/9 | 1 | |||||||
| Raúl AlbiolDefender | 90′ | 7.4 | 60/73 | 6/7 | ||||||||
| Sergio AsenjoGoalkeeper | 90′ | 6.7 | 13/19 | 1 | ||||||||
| Rubén PeñaDefender | 90′ | 6.1 | 2 | 27/35 | 7/17 | 2 | ||||||
| Moi GómezForward | 90′ | 6.0 | 1 | 37/45 | 1 | 1/5 | ||||||
| Ramiro Funes MoriDefender | 84′ | 7.4 | 53/58 | 6/8 | 2 | |||||||
| Alfonso PedrazaDefender | 76′ | 7.7 | 29/34 | 1 | 4/8 | 2 | ||||||
| Étienne CapoueMidfielder | 76′ | 7.1 | 1 | 67/70 | 5/11 | |||||||
| Carlos BaccaForward | 62′ | 6.8 | 9/14 | 3/7 | 3 | |||||||
| Manu TriguerosForward | 61′ | 6.4 | 42/51 | 1 | 3/10 | 2 | ||||||
| Yéremy PinoForward | 29′ | 7.1 | 1 | 15/16 | 3/6 | 2 | ||||||
| Paco AlcácerForward | 28′ | 6.4 | 6/9 | 2/2 | ||||||||
| Francis CoquelinMidfielder | 14′ | 7.1 | 15/16 | 0/1 | ||||||||
| Pervis EstupiñánDefender | 14′ | 6.4 | 1 | 6/8 | 1/2 | 1 | ||||||
| Fernando NiñoForward | 9′ | 6.6 | 1/3 | 5/7 | 3 | |||||||
| Alex BaenaMidfielder | — | — | ||||||||||
| Dani RabaForward | — | — | ||||||||||
| Filip JørgensenGoalkeeper | — | — | ||||||||||
| Gerónimo RulliGoalkeeper | — | — |