FK Žalgiris — სლოვან ბრატისლავა — კონფერენს ლიგა
კონფერენს ლიგასეზონი 22/23
ხუთ 3 ნოე··ტური 6·ჯგუფი H·სლოვან ბრატისლავა მოგება
მატჩის მიმოხილვა
12 ძირითადი მაჩვენებელი · სრული დრო- 3კუთხურები6
- 2ბარათები4
- 7დარტყმები13
- 2კარში დარტყმები8
- 22ჯარიმები12
- 15აუტები18
- 1თამაშგარეები0
- 8კარიდან დარტყმები5
- 6მოგერიებები1
- 20ვარდნები20
- 13ჩაჭრები15
- 6დრიბლინგები12
პერიოდი
მატჩის სტატისტიკა
| FK Žalgiris | მაჩვენებელი | სლოვან ბრატისლავა |
|---|---|---|
| მიმოხილვა | ||
| 3 | Corner kicks | 6 |
| 2 | Yellow cards | 4 |
| 7 | Total shots | 13 |
| 2 | Shots on target | 8 |
| 22 | Fouls | 12 |
| 15 | Throw-ins | 18 |
| 1 | Offsides | 0 |
| 8 | Goal kicks | 5 |
| 6 | Goalkeeper saves | 1 |
| 20 | Tackles | 20 |
| 13 | Interceptions | 15 |
| 6 | Dribbles | 12 |
| 58 | Ball possession | 42 |
| 0.60 | Expected goals (xG) | 2.60 |
| 459 | Passes | 338 |
| 0 | Big chances | 3 |
| 10 | Free kicks | 22 |
| 380 | Accurate passes | 241 |
| დარტყმები | ||
| 2 | Blocked shots | 0 |
| 1 | Shots outside box | 3 |
| 0 | Hit woodwork | 1 |
| 6 | Shots inside box | 10 |
| 3 | Shots off target | 5 |
| შეტევა | ||
| 3 | Fouled in final third | 3 |
| 0 | Big chances missed | 2 |
| 1 | Offsides | 0 |
| პასები | ||
| 15 | Throw-ins | 18 |
| 33 | Accurate long balls | 33 |
| 58 | Final third entries | 72 |
| 3 | Accurate crosses | 6 |
| ორთაბრძოლები | ||
| 41% | Duels won (%) | 59% |
| 12 | Dispossessed | 13 |
| 6 | Dribbles | 12 |
| 11% | Aerial duels (%) | 15% |
| 36% | Ground duels (%) | 53% |
| დაცვა | ||
| 8 | Clearances | 15 |
| 13 | Interceptions | 15 |
| 12% | Tackles won (%) | 17% |
| მეკარის თამაში | ||
| 6 | Saves | 1 |
| 8 | Goal kicks | 5 |
| -0.52 | Goals prevented | -0.59 |
| მოსალოდნელი გოლები პენალტების გარეშე | ||
| 0.6 | Non-penalty expected goals (npxG) | 1.8 |
| FK Žalgiris | მაჩვენებელი | სლოვან ბრატისლავა |
|---|---|---|
| მიმოხილვა | ||
| 1 | Corner kicks | 4 |
| 0 | Yellow cards | 0 |
| 5 | Total shots | 5 |
| 1 | Shots on target | 3 |
| 10 | Throw-ins | 8 |
| 1 | Offsides | 0 |
| 5 | Goal kicks | 4 |
| 1 | Goalkeeper saves | 1 |
| 13 | Tackles | 13 |
| 5 | Interceptions | 9 |
| 3 | Dribbles | 7 |
| 56 | Ball possession | 44 |
| 0.46 | Expected goals (xG) | 1.30 |
| 219 | Passes | 170 |
| 0 | Big chances | 1 |
| 5 | Free kicks | 10 |
| 185 | Accurate passes | 121 |
| დარტყმები | ||
| 1 | Blocked shots | 0 |
| 1 | Shots outside box | 0 |
| 0 | Hit woodwork | 0 |
| 4 | Shots inside box | 5 |
| 3 | Shots off target | 2 |
| შეტევა | ||
| 2 | Fouled in final third | 0 |
| 0 | Big chances missed | 0 |
| 1 | Offsides | 0 |
| პასები | ||
| 10 | Throw-ins | 8 |
| 17 | Accurate long balls | 15 |
| 28 | Final third entries | 28 |
| 1 | Accurate crosses | 4 |
| ორთაბრძოლები | ||
| 41% | Duels won (%) | 59% |
| 6 | Dispossessed | 8 |
| 3 | Dribbles | 7 |
| 7% | Aerial duels (%) | 11% |
| 21% | Ground duels (%) | 30% |
| დაცვა | ||
| 5 | Clearances | 8 |
| 5 | Interceptions | 9 |
| 7% | Tackles won (%) | 12% |
| მეკარის თამაში | ||
| 1 | Saves | 1 |
| 5 | Goal kicks | 4 |
| FK Žalgiris | მაჩვენებელი | სლოვან ბრატისლავა |
|---|---|---|
| მიმოხილვა | ||
| 2 | Corner kicks | 2 |
| 2 | Yellow cards | 4 |
| 2 | Total shots | 8 |
| 1 | Shots on target | 5 |
| 5 | Throw-ins | 10 |
| 0 | Offsides | 0 |
| 3 | Goal kicks | 1 |
| 5 | Goalkeeper saves | 0 |
| 7 | Tackles | 7 |
| 8 | Interceptions | 6 |
| 3 | Dribbles | 5 |
| 60 | Ball possession | 40 |
| 0.14 | Expected goals (xG) | 1.30 |
| 240 | Passes | 168 |
| 0 | Big chances | 2 |
| 5 | Free kicks | 12 |
| 195 | Accurate passes | 120 |
| დარტყმები | ||
| 1 | Blocked shots | 0 |
| 0 | Shots outside box | 3 |
| 0 | Hit woodwork | 1 |
| 2 | Shots inside box | 5 |
| 0 | Shots off target | 3 |
| შეტევა | ||
| 1 | Fouled in final third | 3 |
| 0 | Big chances missed | 2 |
| 0 | Offsides | 0 |
| პასები | ||
| 5 | Throw-ins | 10 |
| 16 | Accurate long balls | 18 |
| 30 | Final third entries | 44 |
| 2 | Accurate crosses | 2 |
| ორთაბრძოლები | ||
| 41% | Duels won (%) | 59% |
| 6 | Dispossessed | 5 |
| 3 | Dribbles | 5 |
| 4% | Aerial duels (%) | 4% |
| 15% | Ground duels (%) | 23% |
| დაცვა | ||
| 3 | Clearances | 7 |
| 8 | Interceptions | 6 |
| 5% | Tackles won (%) | 5% |
| მეკარის თამაში | ||
| 5 | Saves | 0 |
| 3 | Goal kicks | 1 |
შემადგენლობები
FK Žalgiris4-4-2
სათადარიგოები
მოთამაშეთა რეიტინგები
FK Žalgiris14 შეფასებული
სლოვან ბრატისლავა13 შეფასებული
მოთამაშეთა სტატისტიკა
FK Žalgiris
| მოთამაშე | წთ | შეფ. | გ | ა | დარტ. | xG | პასი | საკვანძო პასი | ორთაბრძოლა | ართ. | მოგ. | ბარათები |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Francis KyeremehForward | 90′ | 7.4 | 1 | 1 | 0.05 | 21/27 | 2 | 4/13 | 4 | |||
| Joël BopesuDefender | 90′ | 7.4 | 41/51 | 12/18 | 7 | |||||||
| Edvinas GertmonasGoalkeeper | 90′ | 7.1 | 22/29 | 1/1 | 6 | |||||||
| Mario PavelićDefender | 90′ | 6.8 | 1 | 0.18 | 43/56 | 0/2 | ||||||
| Nemanja LjubisavljevićDefender | 90′ | 6.8 | 36/47 | 5/9 | 1 | |||||||
| Nicolas GorobsovMidfielder | 90′ | 6.7 | 69/74 | 9/18 | 6 | |||||||
| Mathias Oyewusi KehindeForward | 90′ | 6.1 | 3 | 0.24 | 14/15 | 4/15 | ||||||
| Fabien OuregaMidfielder | 89′ | 6.3 | 38/39 | 1 | 5/15 | 1 | ||||||
| Oliver BuffMidfielder | 74′ | 7.1 | 40/45 | 1 | 3/8 | 1 | ||||||
| Kipras KazukolovasDefender | 45′ | 6.8 | 18/20 | 3/6 | ||||||||
| Renan OliveiraForward | 45′ | 6.8 | 1 | 5/9 | 1 | 1/3 | ||||||
| Petar MamićDefender | 45′ | 6.3 | 1 | 0.08 | 13/20 | 0/3 | ||||||
| Marko MilickovicMidfielder | 45′ | 6.0 | 1 | 0.04 | 13/16 | 1 | 0/4 | |||||
| 22Ovidijus VerbickasMidfielder | 16′ | 6.1 | 6/8 | |||||||||
| Meinardas MikulenasForward | 1′ | — | 1/3 | |||||||||
| Dinmuhammed KashkenDefender | — | — | ||||||||||
| Donatas KazlauskasMidfielder | — | — | ||||||||||
| Ivan TatomirovićDefender | — | — | ||||||||||
| Josip TadićForward | — | — | ||||||||||
| Motiejus BurbaForward | — | — | ||||||||||
| Saulius MikoliūnasDefender | — | — | ||||||||||
| Tomislav DukaGoalkeeper | — | — |
სლოვან ბრატისლავა
| მოთამაშე | წთ | შეფ. | გ | ა | დარტ. | xG | პასი | საკვანძო პასი | ორთაბრძოლა | ართ. | მოგ. | ბარათები |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Jaba KankavaMidfielder | 90′ | 7.9 | 1 | 0.04 | 26/32 | 13/17 | 7 | |||||
| Guram KashiaDefender | 90′ | 7.4 | 1 | 0.12 | 21/24 | 1 | 2/3 | 1 | ||||
| Juraj KuckaMidfielder | 90′ | 7.4 | 2 | 0.03 | 30/37 | 5/10 | 1 | |||||
| Lucas LovatDefender | 90′ | 6.7 | 1 | 0.12 | 27/29 | 4/5 | 1 | |||||
| Myenty AbenaDefender | 90′ | 6.6 | 21/24 | 8/11 | 2 | |||||||
| Adrián ChovanGoalkeeper | 90′ | 6.1 | 15/36 | 1 | ||||||||
| Giorgi ChakvetadzeForward | 89′ | 7.8 | 1 | 1 | 0.75 | 26/36 | 7 | 9/13 | ||||
| Eric RamírezForward | 89′ | 7.3 | 1 | 4 | 0.33 | 19/33 | 1 | 8/17 | 2 | |||
| Lukáš PauschekDefender | 89′ | 6.8 | 17/29 | 7/9 | 1 | |||||||
| 7Vladimír WeissForward | 76′ | 6.3 | 1 | 0.14 | 21/29 | 1 | 5/11 | 2 | ||||
| Aleksandar ČavrićMidfielder | 62′ | 7.8 | 2 | 2 | 1.06 | 6/9 | 7/15 | 3 | ||||
| Jaromír ZmrhalMidfielder | 28′ | 6.8 | 4/7 | 2 | 0/2 | |||||||
| 20Alen MustafićMidfielder | 14′ | 6.6 | 8/11 | 0/1 | ||||||||
| Andre GreenForward | 1′ | — | 0/2 | 0/1 | ||||||||
| 17Jurij MedveděvDefender | 1′ | — | ||||||||||
| Vernon De MarcoDefender | 1′ | — | ||||||||||
| Adam HrdinaGoalkeeper | — | — | ||||||||||
| David HrnčárMidfielder | — | — | ||||||||||
| Ivan ŠaponjićForward | — | — | ||||||||||
| Martin TrnovskýGoalkeeper | — | — | ||||||||||
| Richard KrižanDefender | — | — | ||||||||||
| Uche AgboMidfielder | — | — |