Antalyaspor — გაზიანთეფი — სუპერ ლიგა
სუპერ ლიგასეზონი 23/24
ორშ 4 მარ··ტური 28·Antalyaspor მოგება
მატჩის მიმოხილვა
12 ძირითადი მაჩვენებელი · სრული დრო- 11კუთხურები5
- 1ბარათები2
- 21დარტყმები8
- 9კარში დარტყმები3
- 12ჯარიმები11
- 20აუტები22
- 1თამაშგარეები1
- 7კარიდან დარტყმები9
- 3მოგერიებები7
- 19ვარდნები23
- 8ჩაჭრები10
- 5დრიბლინგები10
პერიოდი
მატჩის სტატისტიკა
| Antalyaspor | მაჩვენებელი | გაზიანთეფი |
|---|---|---|
| მიმოხილვა | ||
| 11 | Corner kicks | 5 |
| 1 | Yellow cards | 2 |
| 21 | Total shots | 8 |
| 9 | Shots on target | 3 |
| 12 | Fouls | 11 |
| 20 | Throw-ins | 22 |
| 1 | Offsides | 1 |
| 7 | Goal kicks | 9 |
| 3 | Goalkeeper saves | 7 |
| 19 | Tackles | 23 |
| 8 | Interceptions | 10 |
| 5 | Dribbles | 10 |
| 47 | Ball possession | 53 |
| 1.84 | Expected goals (xG) | 0.48 |
| 4 | Big chances | 0 |
| 10 | Free kicks | 12 |
| 405 | Passes | 462 |
| 320 | Accurate passes | 394 |
| დარტყმები | ||
| 4 | Blocked shots | 1 |
| 8 | Shots off target | 4 |
| 14 | Shots inside box | 5 |
| 7 | Shots outside box | 3 |
| 1 | Hit woodwork | 0 |
| შეტევა | ||
| 27 | Touches in penalty area | 14 |
| 3 | Big chances missed | 0 |
| 1 | Offsides | 1 |
| პასები | ||
| 10 | Accurate crosses | 6 |
| 55 | Final third entries | 41 |
| 31 | Accurate long balls | 32 |
| 20 | Throw-ins | 22 |
| ორთაბრძოლები | ||
| 5 | Dribbles | 10 |
| 44% | Duels won (%) | 56% |
| 14% | Aerial duels (%) | 15% |
| 14 | Dispossessed | 7 |
| 34% | Ground duels (%) | 45% |
| დაცვა | ||
| 10% | Tackles won (%) | 12% |
| 8 | Interceptions | 10 |
| 24 | Clearances | 19 |
| 64 | Ball recoveries | 56 |
| მეკარის თამაში | ||
| 3 | Saves | 7 |
| 7 | Goal kicks | 9 |
| 0.14 | Goals prevented | 1.00 |
| მოსალოდნელი გოლები პენალტების გარეშე | ||
| 1.9 | Non-penalty expected goals (npxG) | 0.5 |
| Antalyaspor | მაჩვენებელი | გაზიანთეფი |
|---|---|---|
| მიმოხილვა | ||
| 4 | Corner kicks | 2 |
| 0 | Yellow cards | 1 |
| 13 | Total shots | 4 |
| 6 | Shots on target | 2 |
| 11 | Throw-ins | 11 |
| 0 | Offsides | 1 |
| 2 | Goal kicks | 4 |
| 2 | Goalkeeper saves | 3 |
| 5 | Tackles | 5 |
| 3 | Interceptions | 9 |
| 3 | Dribbles | 3 |
| 54 | Ball possession | 46 |
| 1.50 | Expected goals (xG) | 0.24 |
| 4 | Big chances | 0 |
| 4 | Free kicks | 4 |
| 245 | Passes | 214 |
| 207 | Accurate passes | 187 |
| დარტყმები | ||
| 3 | Blocked shots | 0 |
| 4 | Shots off target | 2 |
| 10 | Shots inside box | 2 |
| 3 | Shots outside box | 2 |
| 1 | Hit woodwork | 0 |
| შეტევა | ||
| 3 | Big chances missed | 0 |
| 0 | Offsides | 1 |
| პასები | ||
| 6 | Accurate crosses | 3 |
| 28 | Final third entries | 15 |
| 18 | Accurate long balls | 17 |
| 11 | Throw-ins | 11 |
| ორთაბრძოლები | ||
| 3 | Dribbles | 3 |
| 49% | Duels won (%) | 51% |
| 7% | Aerial duels (%) | 8% |
| 2 | Dispossessed | 3 |
| 12% | Ground duels (%) | 12% |
| დაცვა | ||
| 4% | Tackles won (%) | 2% |
| 3 | Interceptions | 9 |
| 7 | Clearances | 9 |
| 30 | Ball recoveries | 26 |
| მეკარის თამაში | ||
| 2 | Saves | 3 |
| 2 | Goal kicks | 4 |
| Antalyaspor | მაჩვენებელი | გაზიანთეფი |
|---|---|---|
| მიმოხილვა | ||
| 7 | Corner kicks | 3 |
| 1 | Yellow cards | 1 |
| 8 | Total shots | 4 |
| 3 | Shots on target | 1 |
| 9 | Throw-ins | 11 |
| 1 | Offsides | 0 |
| 5 | Goal kicks | 5 |
| 1 | Goalkeeper saves | 4 |
| 14 | Tackles | 18 |
| 5 | Interceptions | 1 |
| 2 | Dribbles | 7 |
| 39 | Ball possession | 61 |
| 0.34 | Expected goals (xG) | 0.24 |
| 0 | Big chances | 0 |
| 6 | Free kicks | 8 |
| 160 | Passes | 248 |
| 113 | Accurate passes | 207 |
| დარტყმები | ||
| 1 | Blocked shots | 1 |
| 4 | Shots off target | 2 |
| 4 | Shots inside box | 3 |
| 4 | Shots outside box | 1 |
| 0 | Hit woodwork | 0 |
| შეტევა | ||
| 0 | Big chances missed | 0 |
| 1 | Offsides | 0 |
| პასები | ||
| 4 | Accurate crosses | 3 |
| 27 | Final third entries | 26 |
| 13 | Accurate long balls | 15 |
| 9 | Throw-ins | 11 |
| ორთაბრძოლები | ||
| 2 | Dribbles | 7 |
| 42% | Duels won (%) | 58% |
| 7% | Aerial duels (%) | 7% |
| 12 | Dispossessed | 4 |
| 22% | Ground duels (%) | 33% |
| დაცვა | ||
| 6% | Tackles won (%) | 10% |
| 5 | Interceptions | 1 |
| 17 | Clearances | 10 |
| 34 | Ball recoveries | 30 |
| მეკარის თამაში | ||
| 1 | Saves | 4 |
| 5 | Goal kicks | 5 |
შემადგენლობები
Antalyaspor4-1-4-1
სათადარიგოები
მოთამაშეთა რეიტინგები
Antalyaspor15 შეფასებული
გაზიანთეფი15 შეფასებული
მოთამაშეთა სტატისტიკა
Antalyaspor
| მოთამაშე | წთ | შეფ. | გ | ა | დარტ. | xG | პასი | საკვანძო პასი | ორთაბრძოლა | ართ. | მოგ. | ბარათები |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Helton LeiteGoalkeeper | 90′ | 7.9 | 29/34 | 3 | ||||||||
| 7Bünyamin BalcıDefender | 90′ | 7.7 | 1 | 18/22 | 1 | 4/9 | 4 | |||||
| 89Veysel SarıDefender | 90′ | 7.7 | 3 | 0.08 | 39/55 | 5/8 | 1 | |||||
| Bahadır ÖztürkDefender | 90′ | 7.4 | 46/53 | 5/8 | 3 | |||||||
| Jakub KałuzińskiMidfielder | 90′ | 7.4 | 1 | 0.03 | 41/48 | 1 | 4/9 | 1 | ||||
| 22Sander van de StreekMidfielder | 90′ | 6.6 | 3 | 0.21 | 21/33 | 2 | 5/11 | |||||
| Adam BuksaForward | 90′ | 6.4 | 4 | 0.70 | 15/22 | 1 | 5/18 | 1 | ||||
| Sam LarssonMidfielder | 88′ | 8.1 | 1 | 4 | 0.39 | 24/34 | 5 | 3/10 | 1 | |||
| 88Dario ŠarićMidfielder | 88′ | 7.4 | 2 | 0.17 | 21/25 | 1 | 3/9 | 2 | ||||
| 11Güray VuralDefender | 77′ | 7.1 | 24/32 | 6/6 | 4 | |||||||
| Ufuk AkyolMidfielder | 63′ | 6.7 | 25/29 | 3 | 2/7 | 2 | ||||||
| 8Ramzi SafouriMidfielder | 27′ | 7.4 | 3 | 0.17 | 8/9 | 2 | 3/6 | |||||
| NaldoDefender | 13′ | 7.4 | 1 | 0.05 | 5/5 | 2/2 | ||||||
| Zymer BytyqiMidfielder | 10′ | 6.8 | 2/2 | 1 | 1/2 | |||||||
| Erdal RakipMidfielder | 10′ | 6.1 | 2/2 | 0/3 | ||||||||
| Ataberk DadakdenizGoalkeeper | — | — | ||||||||||
| Britoli AssombalongaForward | — | — | ||||||||||
| Deni MiloševićMidfielder | — | — | ||||||||||
| Emre UzunMidfielder | — | — | ||||||||||
| Ömer ToprakDefender | — | — |
გაზიანთეფი
| მოთამაშე | წთ | შეფ. | გ | ა | დარტ. | xG | პასი | საკვანძო პასი | ორთაბრძოლა | ართ. | მოგ. | ბარათები |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Florin NițăGoalkeeper | 90′ | 7.7 | 1 | 22/27 | 7 | |||||||
| 44Alexandru MaximMidfielder | 90′ | 7.4 | 53/59 | 2 | 4/7 | |||||||
| 61Ogün ÖzçiçekMidfielder | 90′ | 7.4 | 1 | 0.01 | 51/57 | 6/10 | 2 | |||||
| Papy DjilobodjiDefender | 90′ | 7.2 | 55/61 | 8/11 | 5 | |||||||
| Mustafa EskihellaçDefender | 90′ | 6.8 | 1 | 0.02 | 30/40 | 2/6 | 1 | |||||
| Denis DrăguşForward | 90′ | 6.7 | 3 | 0.25 | 18/21 | 9/16 | 3 | |||||
| Nicolas N'KoulouDefender | 90′ | 6.7 | 42/48 | 4/5 | 3 | |||||||
| Furkan SoyalpMidfielder | 88′ | 7.1 | 1 | 0.12 | 29/35 | 1 | 5/9 | 1 | ||||
| Lazar MarkovićForward | 72′ | 6.7 | 1 | 0.05 | 22/27 | 3 | 5/12 | |||||
| Max GradelForward | 72′ | 6.3 | 18/24 | 5/11 | 1 | |||||||
| Salem M'BakataDefender | 64′ | 8.2 | 20/23 | 4/5 | 3 | |||||||
| 18Deian SorescuMidfielder | 26′ | 7.4 | 16/17 | 3/6 | 2 | |||||||
| Aliou BadjiForward | 18′ | 6.8 | 3/4 | 2/3 | ||||||||
| Jamiro MonteiroMidfielder | 18′ | 6.4 | 14/17 | 2/6 | 2 | |||||||
| 11Mirza CihanMidfielder | 10′ | 6.8 | 1/2 | 1/1 | ||||||||
| 4Arda KızıldağDefender | — | — | ||||||||||
| Bahadır GölgeliMidfielder | — | — | ||||||||||
| Burak BozanGoalkeeper | — | — | ||||||||||
| Ertuğrul ErsoyDefender | — | — | ||||||||||
| Júnior MoraisMidfielder | — | — | ||||||||||
| Marko JevtovićMidfielder | — | — |
დამოუკიდებელი წყარო
PitchAPI-ის ტაქტიკური ანალიზი
PitchAPI is an independent post-match source. Its xG and overlapping counts are displayed separately and are never blended into settlement statistics.
- მასპინძლის სქემა
- 4-1-4-1
- სტუმრის სქემა
- 4-2-3-1
PitchAPI-მ ეს მატჩი დააკავშირა, მაგრამ მატჩისშემდგომი ანალიტიკა ჯერ მიუწვდომელია.
მატჩთან დაკავშირებული
წინა შეხვედრები
- პარ 13 მარAntalyaspor 1-4 გაზიანთეფი
- კვი 19 ოქტგაზიანთეფი 3-2 Antalyaspor
- კვი 18 მაისიAntalyaspor 0-0 გაზიანთეფი
- კვი 22 დეკგაზიანთეფი 2-0 Antalyaspor
- შაბ 21 ოქტგაზიანთეფი 1-0 Antalyaspor
- შაბ 4 თებAntalyaspor 1-0 გაზიანთეფი
- პარ 26 აგვგაზიანთეფი 5-2 Antalyaspor
- კვი 23 იანAntalyaspor 0-0 გაზიანთეფი
- ორშ 13 სექგაზიანთეფი 2-0 Antalyaspor
- კვი 21 თებგაზიანთეფი 0-0 Antalyaspor