ესპანიოლი — UD Logroñés — ლა ლიგა 2
ლა ლიგა 2სეზონი 20/21
შაბ 20 მარ··ტური 30·ესპანიოლი მოგება
მატჩის მიმოხილვა
12 ძირითადი მაჩვენებელი · სრული დრო- 8კუთხურები4
- 0ბარათები3
- 22დარტყმები3
- 12კარში დარტყმები0
- 14ჯარიმები14
- 25აუტები14
- 1თამაშგარეები1
- 4კარიდან დარტყმები8
- 0მოგერიებები8
- 17ვარდნები16
- 13ჩაჭრები12
- 16დრიბლინგები3
პერიოდი
მატჩის სტატისტიკა
| ესპანიოლი | მაჩვენებელი | UD Logroñés |
|---|---|---|
| მიმოხილვა | ||
| 8 | Corner kicks | 4 |
| 0 | Yellow cards | 3 |
| 22 | Total shots | 3 |
| 12 | Shots on target | 0 |
| 14 | Fouls | 14 |
| 25 | Throw-ins | 14 |
| 1 | Offsides | 1 |
| 4 | Goal kicks | 8 |
| 0 | Goalkeeper saves | 8 |
| 17 | Tackles | 16 |
| 13 | Interceptions | 12 |
| 16 | Dribbles | 3 |
| 66 | Ball possession | 34 |
| 4 | Big chances | 0 |
| 0 | Red cards | 1 |
| 595 | Passes | 292 |
| 14 | Free kicks | 12 |
| 515 | Accurate passes | 227 |
| დარტყმები | ||
| 6 | Shots off target | 2 |
| 4 | Blocked shots | 1 |
| 12 | Shots inside box | 3 |
| 10 | Shots outside box | 0 |
| 1 | Hit woodwork | 0 |
| შეტევა | ||
| 2 | Big chances missed | 0 |
| 2 | Fouled in final third | 1 |
| 1 | Offsides | 1 |
| პასები | ||
| 25 | Throw-ins | 14 |
| 3 | Accurate crosses | 5 |
| 41 | Accurate long balls | 22 |
| 56 | Final third entries | 39 |
| ორთაბრძოლები | ||
| 60% | Duels won (%) | 40% |
| 7 | Dispossessed | 11 |
| 16 | Dribbles | 3 |
| 47% | Ground duels (%) | 30% |
| 12% | Aerial duels (%) | 10% |
| დაცვა | ||
| 8% | Tackles won (%) | 9% |
| 13 | Interceptions | 12 |
| 16 | Clearances | 13 |
| მეკარის თამაში | ||
| 0 | Saves | 8 |
| 4 | Goal kicks | 8 |
| მოსალოდნელი გოლები პენალტების გარეშე | ||
| 0.6 | Non-penalty expected goals (npxG) | 0.0 |
| ესპანიოლი | მაჩვენებელი | UD Logroñés |
|---|---|---|
| მიმოხილვა | ||
| 5 | Corner kicks | 4 |
| 0 | Yellow cards | 2 |
| 14 | Total shots | 3 |
| 8 | Shots on target | 0 |
| 14 | Throw-ins | 5 |
| 0 | Offsides | 0 |
| 2 | Goal kicks | 4 |
| 0 | Goalkeeper saves | 5 |
| 11 | Tackles | 9 |
| 7 | Interceptions | 6 |
| 7 | Dribbles | 2 |
| 68 | Ball possession | 32 |
| 2 | Big chances | 0 |
| 0 | Red cards | 0 |
| 276 | Passes | 121 |
| 6 | Free kicks | 5 |
| 237 | Accurate passes | 91 |
| დარტყმები | ||
| 3 | Shots off target | 2 |
| 3 | Blocked shots | 1 |
| 8 | Shots inside box | 3 |
| 6 | Shots outside box | 0 |
| 0 | Hit woodwork | 0 |
| შეტევა | ||
| 1 | Big chances missed | 0 |
| 1 | Fouled in final third | 1 |
| 0 | Offsides | 0 |
| პასები | ||
| 14 | Throw-ins | 5 |
| 2 | Accurate crosses | 4 |
| 20 | Accurate long balls | 12 |
| 27 | Final third entries | 14 |
| ორთაბრძოლები | ||
| 61% | Duels won (%) | 39% |
| 4 | Dispossessed | 7 |
| 7 | Dribbles | 2 |
| 24% | Ground duels (%) | 16% |
| 7% | Aerial duels (%) | 4% |
| დაცვა | ||
| 6% | Tackles won (%) | 6% |
| 7 | Interceptions | 6 |
| 7 | Clearances | 7 |
| მეკარის თამაში | ||
| 0 | Saves | 5 |
| 2 | Goal kicks | 4 |
| ესპანიოლი | მაჩვენებელი | UD Logroñés |
|---|---|---|
| მიმოხილვა | ||
| 3 | Corner kicks | 0 |
| 0 | Yellow cards | 1 |
| 8 | Total shots | 0 |
| 4 | Shots on target | 0 |
| 11 | Throw-ins | 9 |
| 1 | Offsides | 1 |
| 2 | Goal kicks | 4 |
| 0 | Goalkeeper saves | 3 |
| 6 | Tackles | 7 |
| 6 | Interceptions | 6 |
| 9 | Dribbles | 1 |
| 64 | Ball possession | 36 |
| 2 | Big chances | 0 |
| 0 | Red cards | 1 |
| 319 | Passes | 171 |
| 8 | Free kicks | 7 |
| 278 | Accurate passes | 136 |
| დარტყმები | ||
| 3 | Shots off target | 0 |
| 1 | Blocked shots | 0 |
| 4 | Shots inside box | 0 |
| 4 | Shots outside box | 0 |
| 1 | Hit woodwork | 0 |
| შეტევა | ||
| 1 | Big chances missed | 0 |
| 1 | Fouled in final third | 0 |
| 1 | Offsides | 1 |
| პასები | ||
| 11 | Throw-ins | 9 |
| 1 | Accurate crosses | 1 |
| 21 | Accurate long balls | 10 |
| 29 | Final third entries | 25 |
| ორთაბრძოლები | ||
| 58% | Duels won (%) | 42% |
| 3 | Dispossessed | 4 |
| 9 | Dribbles | 1 |
| 23% | Ground duels (%) | 14% |
| 5% | Aerial duels (%) | 6% |
| დაცვა | ||
| 2% | Tackles won (%) | 3% |
| 6 | Interceptions | 6 |
| 9 | Clearances | 6 |
| მეკარის თამაში | ||
| 0 | Saves | 3 |
| 2 | Goal kicks | 4 |
შემადგენლობები
ესპანიოლი4-2-3-1
სათადარიგოები
დარტყმების რუკა
ესპანიოლი22 დარტყმა · 12 კარში · 4 გოლი · 0.62 xG
UD Logroñés3 დარტყმა · 0 კარში · 0 გოლი · 0.03 xG
ესპანიოლი14 დარტყმა · 8 კარში · 3 გოლი · 0.43 xG
UD Logroñés3 დარტყმა · 0 კარში · 0 გოლი · 0.03 xG
ესპანიოლი8 დარტყმა · 4 კარში · 1 გოლი · 0.19 xG
UD Logroñés0 დარტყმა · 0 კარში · 0 გოლი · 0.00 xG
- ესპანიოლი
- UD Logroñés
- გოლი
- კარში
- blocked
- კარს აცდენილი
- წერტილის ზომა = მოსალოდნელი გოლები
მოთამაშეთა რეიტინგები
ესპანიოლი16 შეფასებული
UD Logroñés16 შეფასებული
მოთამაშეთა სტატისტიკა
ესპანიოლი
| მოთამაშე | წთ | შეფ. | გ | ა | დარტ. | xG | პასი | საკვანძო პასი | ორთაბრძოლა | ართ. | მოგ. | ბარათები |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Adrián EmbarbaForward | 90′ | 9.2 | 1 | 2 | 6 | 42/50 | 5 | 12/15 | 3 | |||
| 7Javi PuadoForward | 90′ | 9.1 | 1 | 1 | 2 | 27/32 | 4 | 7/12 | 2 | |||
| 6Leandro CabreraDefender | 90′ | 7.7 | 1 | 59/68 | 5/7 | 1 | ||||||
| Diego LópezGoalkeeper | 90′ | 7.1 | 20/24 | |||||||||
| Keidi BareMidfielder | 90′ | 7.1 | 1 | 86/95 | 1 | 5/8 | 3 | |||||
| Óscar GilDefender | 90′ | 6.7 | 43/51 | 1 | 4/10 | 2 | ||||||
| Sergi DarderMidfielder | 77′ | 6.4 | 1 | 55/64 | 3/8 | |||||||
| Nany DimataForward | 71′ | 7.4 | 1 | 2 | 7/10 | 1 | 5/12 | 1 | ||||
| Óscar MelendoMidfielder | 71′ | 7.3 | 1 | 1 | 29/36 | 3 | 4/7 | |||||
| Fernando CaleroDefender | 66′ | 7.4 | 1 | 54/61 | 3/3 | 1 | ||||||
| Adrià PedrosaDefender | 45′ | 8.2 | 1 | 5 | 26/29 | 1 | 1/2 | 1 | ||||
| Dídac VilaDefender | 45′ | 6.6 | 1 | 19/26 | 4/6 | 2 | ||||||
| David LópezDefender | 24′ | 7.1 | 17/17 | 1/1 | 1 | |||||||
| Nicolás MelamedMidfielder | 19′ | 6.8 | 8/9 | 3/4 | ||||||||
| Wu LeiForward | 19′ | 6.3 | 5/5 | 1/2 | ||||||||
| Fran MéridaMidfielder | 13′ | 7.1 | 1 | 18/18 | 1 | 1/2 | ||||||
| Álvaro VadilloMidfielder | — | — | ||||||||||
| 1Ángel FortuñoGoalkeeper | — | — | ||||||||||
| Lluís LópezDefender | — | — | ||||||||||
| Matías VargasForward | — | — | ||||||||||
| Oier OlazábalGoalkeeper | — | — | ||||||||||
| 23Omar El HilaliDefender | — | — |
UD Logroñés
| მოთამაშე | წთ | შეფ. | გ | ა | დარტ. | xG | პასი | საკვანძო პასი | ორთაბრძოლა | ართ. | მოგ. | ბარათები |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rubén MiñoGoalkeeper | 90′ | 7.7 | 19/27 | 8 | ||||||||
| Álex PérezDefender | 90′ | 6.8 | 39/46 | 4/4 | 1 | |||||||
| 16Iñaki SáenzDefender | 90′ | 6.4 | 1 | 12/24 | 1 | 6/11 | 1 | |||||
| Pablo BobadillaDefender | 90′ | 6.3 | 23/28 | 4/10 | 2 | |||||||
| Iago López CarracedoDefender | 90′ | 5.6 | 28/37 | 4/9 | 3 | |||||||
| Jaime SierraMidfielder | 80′ | 5.8 | 15/15 | 4/13 | 2 | |||||||
| Paulino de la FuenteForward | 74′ | 6.3 | 15/19 | 1 | 5/16 | 1 | ||||||
| Andy RodríguezMidfielder | 74′ | 5.6 | 2 | 22/29 | 1/7 | |||||||
| David González RoniForward | 64′ | 6.0 | 5/5 | 1 | 1/4 | 1 | ||||||
| Unai MedinaDefender | 54′ | 6.6 | 8/10 | 2/3 | 2 | |||||||
| Nano MesaForward | 54′ | 6.3 | 12/13 | 3/6 | 1 | |||||||
| Mateusz BoguszMidfielder | 36′ | 6.6 | 7/11 | 1/4 | 1 | |||||||
| Damián PetcoffMidfielder | 36′ | 6.0 | 14/16 | 0/2 | ||||||||
| Leonardo RuizForward | 26′ | 6.3 | 4/8 | 1/3 | ||||||||
| Rubén MartínezMidfielder | 16′ | 6.8 | 2/2 | 1/2 | ||||||||
| ZeluMidfielder | 16′ | 6.4 | 2/2 | 3/5 | 1 | |||||||
| Ander VitoriaForward | — | — | ||||||||||
| Andoni LópezDefender | — | — | ||||||||||
| Dani GiménezGoalkeeper | — | — | ||||||||||
| Lander OlaetxeaMidfielder | — | — | ||||||||||
| Víctor MartínezDefender | — | — |