უნიონ სანტა ფე — Mushuc Runa — კოპა სუდამერიკანა
კოპა სუდამერიკანასეზონი 2025
სამ 13 მაისი··ტური 5·ჯგუფი E·Mushuc Runa მოგება
მატჩის მიმოხილვა
12 ძირითადი მაჩვენებელი · სრული დრო- 7კუთხურები0
- 1ბარათები5
- 26დარტყმები8
- 5კარში დარტყმები1
- 13ჯარიმები17
- 27აუტები14
- 1თამაშგარეები1
- 3კარიდან დარტყმები13
- 0მოგერიებები5
- 19ვარდნები14
- 9ჩაჭრები9
- 18დრიბლინგები7
პერიოდი
მატჩის სტატისტიკა
| უნიონ სანტა ფე | მაჩვენებელი | Mushuc Runa |
|---|---|---|
| მიმოხილვა | ||
| 7 | Corner kicks | 0 |
| 1 | Yellow cards | 5 |
| 26 | Total shots | 8 |
| 5 | Shots on target | 1 |
| 13 | Fouls | 17 |
| 27 | Throw-ins | 14 |
| 1 | Offsides | 1 |
| 3 | Goal kicks | 13 |
| 0 | Goalkeeper saves | 5 |
| 19 | Tackles | 14 |
| 9 | Interceptions | 9 |
| 18 | Dribbles | 7 |
| 72 | Ball possession | 28 |
| 1.80 | Expected goals (xG) | 0.78 |
| 17 | Free kicks | 13 |
| 472 | Passes | 195 |
| 0 | Big chances | 1 |
| 376 | Accurate passes | 112 |
| დარტყმები | ||
| 11 | Shots outside box | 4 |
| 8 | Blocked shots | 4 |
| 15 | Shots inside box | 4 |
| 0 | Hit woodwork | 0 |
| 13 | Shots off target | 3 |
| შეტევა | ||
| 1 | Offsides | 1 |
| 3 | Fouled in final third | 0 |
| 35 | Touches in penalty area | 14 |
| პასები | ||
| 27 | Throw-ins | 14 |
| 14 | Accurate crosses | 4 |
| 20 | Accurate long balls | 36 |
| 75 | Final third entries | 60 |
| ორთაბრძოლები | ||
| 18 | Dribbles | 7 |
| 23% | Aerial duels (%) | 25% |
| 57% | Duels won (%) | 43% |
| 6 | Dispossessed | 10 |
| 53% | Ground duels (%) | 33% |
| დაცვა | ||
| 9 | Interceptions | 9 |
| 31 | Clearances | 49 |
| 55 | Ball recoveries | 46 |
| 12% | Tackles won (%) | 10% |
| მეკარის თამაში | ||
| 3 | Goal kicks | 13 |
| 0 | High claims | 1 |
| 0 | Saves | 5 |
| -0.05 | Goals prevented | 0.76 |
| მოსალოდნელი გოლები პენალტების გარეშე | ||
| 2.0 | Non-penalty expected goals (npxG) | 1.0 |
| უნიონ სანტა ფე | მაჩვენებელი | Mushuc Runa |
|---|---|---|
| მიმოხილვა | ||
| 5 | Corner kicks | 0 |
| 0 | Yellow cards | 1 |
| 12 | Total shots | 5 |
| 1 | Shots on target | 1 |
| 9 | Throw-ins | 7 |
| 1 | Offsides | 0 |
| 2 | Goal kicks | 7 |
| 0 | Goalkeeper saves | 1 |
| 8 | Tackles | 5 |
| 7 | Interceptions | 5 |
| 4 | Dribbles | 6 |
| 69 | Ball possession | 31 |
| 1.00 | Expected goals (xG) | 0.79 |
| 6 | Free kicks | 7 |
| 216 | Passes | 100 |
| 0 | Big chances | 1 |
| 172 | Accurate passes | 58 |
| დარტყმები | ||
| 4 | Shots outside box | 3 |
| 5 | Blocked shots | 2 |
| 8 | Shots inside box | 2 |
| 0 | Hit woodwork | 0 |
| 6 | Shots off target | 2 |
| შეტევა | ||
| 1 | Offsides | 0 |
| 1 | Fouled in final third | 0 |
| პასები | ||
| 9 | Throw-ins | 7 |
| 6 | Accurate crosses | 3 |
| 7 | Accurate long balls | 20 |
| 36 | Final third entries | 30 |
| ორთაბრძოლები | ||
| 4 | Dribbles | 6 |
| 11% | Aerial duels (%) | 12% |
| 49% | Duels won (%) | 51% |
| 2 | Dispossessed | 4 |
| 17% | Ground duels (%) | 17% |
| დაცვა | ||
| 7 | Interceptions | 5 |
| 20 | Clearances | 25 |
| 25 | Ball recoveries | 18 |
| 5% | Tackles won (%) | 4% |
| მეკარის თამაში | ||
| 2 | Goal kicks | 7 |
| 0 | Saves | 1 |
| უნიონ სანტა ფე | მაჩვენებელი | Mushuc Runa |
|---|---|---|
| მიმოხილვა | ||
| 2 | Corner kicks | 0 |
| 1 | Yellow cards | 4 |
| 14 | Total shots | 3 |
| 4 | Shots on target | 0 |
| 18 | Throw-ins | 7 |
| 0 | Offsides | 1 |
| 1 | Goal kicks | 6 |
| 0 | Goalkeeper saves | 4 |
| 11 | Tackles | 9 |
| 2 | Interceptions | 4 |
| 14 | Dribbles | 1 |
| 74 | Ball possession | 26 |
| 1.03 | Expected goals (xG) | 0.22 |
| 11 | Free kicks | 6 |
| 256 | Passes | 95 |
| 0 | Big chances | 0 |
| 204 | Accurate passes | 54 |
| დარტყმები | ||
| 7 | Shots outside box | 1 |
| 3 | Blocked shots | 2 |
| 7 | Shots inside box | 2 |
| 0 | Hit woodwork | 0 |
| 7 | Shots off target | 1 |
| შეტევა | ||
| 0 | Offsides | 1 |
| 2 | Fouled in final third | 0 |
| პასები | ||
| 18 | Throw-ins | 7 |
| 8 | Accurate crosses | 1 |
| 13 | Accurate long balls | 16 |
| 39 | Final third entries | 30 |
| ორთაბრძოლები | ||
| 14 | Dribbles | 1 |
| 12% | Aerial duels (%) | 13% |
| 62% | Duels won (%) | 38% |
| 4 | Dispossessed | 6 |
| 36% | Ground duels (%) | 16% |
| დაცვა | ||
| 2 | Interceptions | 4 |
| 11 | Clearances | 24 |
| 30 | Ball recoveries | 28 |
| 7% | Tackles won (%) | 6% |
| მეკარის თამაში | ||
| 1 | Goal kicks | 6 |
| 0 | Saves | 4 |
შემადგენლობები
უნიონ სანტა ფე4-4-2
სათადარიგოები
მოთამაშეთა რეიტინგები
უნიონ სანტა ფე16 შეფასებული
Mushuc Runa13 შეფასებული
მოთამაშეთა სტატისტიკა
უნიონ სანტა ფე
| მოთამაშე | წთ | შეფ. | გ | ა | დარტ. | xG | პასი | საკვანძო პასი | ორთაბრძოლა | ართ. | მოგ. | ბარათები |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Mateo Del BlancoMidfielder | 90′ | 7.7 | 3 | 0.30 | 40/46 | 3 | 13/20 | 3 | ||||
| Franco PardoDefender | 90′ | 7.4 | 1 | 0.10 | 32/37 | 2/5 | ||||||
| Rafael ProfiniMidfielder | 90′ | 7.2 | 3 | 0.10 | 61/73 | 10/18 | 4 | |||||
| Valentín FascendiniDefender | 90′ | 7.2 | 2 | 0.10 | 30/43 | 1 | 8/12 | 2 | ||||
| Mauro PittónMidfielder | 90′ | 6.7 | 2 | 0.16 | 38/46 | 8/15 | 5 | |||||
| Thiago CardozoGoalkeeper | 90′ | 6.1 | 19/24 | |||||||||
| 35Lautaro VargasDefender | 86′ | 8.2 | 1 | 0.03 | 30/40 | 2 | 12/15 | 3 | ||||
| Lucas GambaForward | 86′ | 7.7 | 1 | 0.12 | 39/49 | 6 | 3/8 | |||||
| Nicolás PazDefender | 77′ | 7.1 | 1 | 0.07 | 30/33 | 3/5 | ||||||
| Agustín ColazoForward | 71′ | 6.6 | 5 | 0.59 | 11/16 | 2 | 3/16 | |||||
| Lionel VerdeMidfielder | 45′ | 7.7 | 4 | 0.16 | 16/23 | 1 | 4/4 | |||||
| 7Franco FragapaneMidfielder | 45′ | 6.4 | 15/22 | 1 | 1/3 | 1 | ||||||
| Diego DiazForward | 19′ | 7.4 | 1 | 0.05 | 3/5 | 1 | 2/4 | |||||
| 19Marcelo EstigarribiaForward | 13′ | 6.6 | 2 | 0.20 | 4/7 | 5/6 | ||||||
| Tomas LavezziForward | 9′ | 6.4 | 5/5 | 1/2 | ||||||||
| Francisco GeromettaDefender | 8′ | 6.6 | 3/3 | 1 | 1/1 | 1 | ||||||
| 8Emilio GiacconeMidfielder | — | — | ||||||||||
| Ezequiel HamMidfielder | — | — | ||||||||||
| Franco RatottiForward | — | — | ||||||||||
| Gastón ArturiaDefender | — | — | ||||||||||
| José AnguloForward | — | — | ||||||||||
| 26Juan Pablo LudueñaDefender | — | — | ||||||||||
| Matías TagliamonteGoalkeeper | — | — |
Mushuc Runa
| მოთამაშე | წთ | შეფ. | გ | ა | დარტ. | xG | პასი | საკვანძო პასი | ორთაბრძოლა | ართ. | მოგ. | ბარათები |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Dennys QuinteroDefender | 90′ | 8.2 | 5/9 | 4/8 | 2 | |||||||
| 25Rodrigo FormentoGoalkeeper | 90′ | 8.0 | 14/29 | 5 | ||||||||
| Brayan BentaberryDefender | 90′ | 7.9 | 5/9 | 12/16 | ||||||||
| Luis ArceMidfielder | 90′ | 7.4 | 2 | 0.04 | 10/16 | 6/14 | 1 | |||||
| Luis HaquínDefender | 90′ | 7.4 | 8/16 | 3/10 | 1 | |||||||
| Stiven TapieroMidfielder | 90′ | 6.7 | 12/21 | 1 | 8/16 | 2 | ||||||
| Glendys MinaDefender | 90′ | 6.4 | 14/19 | 5/10 | 4 | |||||||
| Cristian PenillaMidfielder | 90′ | 6.0 | 2 | 0.06 | 10/15 | 2 | 3/22 | 2 | ||||
| 14Elian CaicedoForward | 89′ | 7.1 | 1 | 2 | 0.70 | 13/26 | 10/17 | |||||
| Carlos OrejuelaDefender | 71′ | 7.1 | 1 | 1 | 0.03 | 4/10 | 2 | 2/7 | 1 | |||
| Bruno MirandaForward | 66′ | 7.4 | 1 | 0.16 | 12/14 | 1 | 3/7 | 1 | ||||
| Renny SimisterraMidfielder | 24′ | 6.3 | 3/5 | 1/5 | ||||||||
| 26Kevin PeraltaDefender | 19′ | 6.6 | 2/5 | 1 | 1/1 | |||||||
| Ángel GraciaDefender | 1′ | — | 0/1 | 0/1 | ||||||||
| 42Adonnis PabónGoalkeeper | — | — | ||||||||||
| Bryan AnguloForward | — | — | ||||||||||
| Christian TapiaGoalkeeper | — | — | ||||||||||
| Jerry ParralesDefender | — | — | ||||||||||
| 37José Luis QuiñonesDefender | — | — | ||||||||||
| Mauricio AlonsoMidfielder | — | — | ||||||||||
| Ramiro CristobalMidfielder | — | — | ||||||||||
| Stick CastroDefender | — | — |