კრუზეირო — Mushuc Runa — კოპა სუდამერიკანა
კოპა სუდამერიკანასეზონი 2025
ოთხ 9 აპრ··ტური 2·ჯგუფი E·Mushuc Runa მოგება
მატჩის მიმოხილვა
12 ძირითადი მაჩვენებელი · სრული დრო- 5კუთხურები2
- 3ბარათები3
- 10დარტყმები12
- 3კარში დარტყმები4
- 10ჯარიმები15
- 17აუტები13
- 2თამაშგარეები1
- 8კარიდან დარტყმები13
- 2მოგერიებები2
- 14ვარდნები14
- 4ჩაჭრები9
- 10დრიბლინგები6
პერიოდი
მატჩის სტატისტიკა
| კრუზეირო | მაჩვენებელი | Mushuc Runa |
|---|---|---|
| მიმოხილვა | ||
| 5 | Corner kicks | 2 |
| 3 | Yellow cards | 3 |
| 10 | Total shots | 12 |
| 3 | Shots on target | 4 |
| 10 | Fouls | 15 |
| 17 | Throw-ins | 13 |
| 2 | Offsides | 1 |
| 8 | Goal kicks | 13 |
| 2 | Goalkeeper saves | 2 |
| 14 | Tackles | 14 |
| 4 | Interceptions | 9 |
| 10 | Dribbles | 6 |
| 75 | Ball possession | 25 |
| 1.66 | Expected goals (xG) | 1.64 |
| 2 | Big chances | 3 |
| 608 | Passes | 200 |
| 14 | Free kicks | 10 |
| 535 | Accurate passes | 116 |
| დარტყმები | ||
| 5 | Shots off target | 7 |
| 7 | Shots inside box | 7 |
| 3 | Shots outside box | 5 |
| 0 | Hit woodwork | 0 |
| 2 | Blocked shots | 1 |
| შეტევა | ||
| 2 | Offsides | 1 |
| 1 | Big chances missed | 1 |
| 25 | Touches in penalty area | 17 |
| 3 | Fouled in final third | 1 |
| პასები | ||
| 6 | Accurate crosses | 3 |
| 30 | Accurate long balls | 15 |
| 72 | Final third entries | 51 |
| 17 | Throw-ins | 13 |
| ორთაბრძოლები | ||
| 7 | Dispossessed | 7 |
| 39% | Ground duels (%) | 28% |
| 59% | Duels won (%) | 41% |
| 19% | Aerial duels (%) | 12% |
| 10 | Dribbles | 6 |
| დაცვა | ||
| 4 | Interceptions | 9 |
| 47 | Ball recoveries | 44 |
| 32 | Clearances | 24 |
| 9% | Tackles won (%) | 9% |
| მეკარის თამაში | ||
| 2 | Saves | 2 |
| -0.25 | Goals prevented | 0.41 |
| 8 | Goal kicks | 13 |
| მოსალოდნელი გოლები პენალტების გარეშე | ||
| 0.9 | Non-penalty expected goals (npxG) | 2.1 |
| კრუზეირო | მაჩვენებელი | Mushuc Runa |
|---|---|---|
| მიმოხილვა | ||
| 5 | Corner kicks | 1 |
| 2 | Yellow cards | 1 |
| 4 | Total shots | 8 |
| 1 | Shots on target | 2 |
| 7 | Throw-ins | 7 |
| 2 | Offsides | 0 |
| 4 | Goal kicks | 6 |
| 1 | Goalkeeper saves | 1 |
| 7 | Tackles | 5 |
| 1 | Interceptions | 3 |
| 3 | Dribbles | 1 |
| 77 | Ball possession | 23 |
| 0.38 | Expected goals (xG) | 1.15 |
| 0 | Big chances | 2 |
| 334 | Passes | 102 |
| 8 | Free kicks | 4 |
| 295 | Accurate passes | 55 |
| დარტყმები | ||
| 2 | Shots off target | 5 |
| 3 | Shots inside box | 6 |
| 1 | Shots outside box | 2 |
| 0 | Hit woodwork | 0 |
| 1 | Blocked shots | 1 |
| შეტევა | ||
| 2 | Offsides | 0 |
| 0 | Big chances missed | 1 |
| 1 | Fouled in final third | 0 |
| პასები | ||
| 4 | Accurate crosses | 1 |
| 12 | Accurate long balls | 6 |
| 43 | Final third entries | 20 |
| 7 | Throw-ins | 7 |
| ორთაბრძოლები | ||
| 4 | Dispossessed | 5 |
| 18% | Ground duels (%) | 9% |
| 63% | Duels won (%) | 37% |
| 11% | Aerial duels (%) | 8% |
| 3 | Dribbles | 1 |
| დაცვა | ||
| 1 | Interceptions | 3 |
| 23 | Ball recoveries | 24 |
| 18 | Clearances | 12 |
| 5% | Tackles won (%) | 4% |
| მეკარის თამაში | ||
| 1 | Saves | 1 |
| 4 | Goal kicks | 6 |
| კრუზეირო | მაჩვენებელი | Mushuc Runa |
|---|---|---|
| მიმოხილვა | ||
| 0 | Corner kicks | 1 |
| 1 | Yellow cards | 2 |
| 6 | Total shots | 4 |
| 2 | Shots on target | 2 |
| 10 | Throw-ins | 6 |
| 0 | Offsides | 1 |
| 4 | Goal kicks | 7 |
| 1 | Goalkeeper saves | 1 |
| 7 | Tackles | 9 |
| 3 | Interceptions | 6 |
| 7 | Dribbles | 5 |
| 73 | Ball possession | 27 |
| 1.29 | Expected goals (xG) | 0.49 |
| 2 | Big chances | 1 |
| 274 | Passes | 98 |
| 6 | Free kicks | 6 |
| 240 | Accurate passes | 61 |
| დარტყმები | ||
| 3 | Shots off target | 2 |
| 4 | Shots inside box | 1 |
| 2 | Shots outside box | 3 |
| 0 | Hit woodwork | 0 |
| 1 | Blocked shots | 0 |
| შეტევა | ||
| 0 | Offsides | 1 |
| 1 | Big chances missed | 0 |
| 2 | Fouled in final third | 1 |
| პასები | ||
| 2 | Accurate crosses | 2 |
| 18 | Accurate long balls | 9 |
| 29 | Final third entries | 31 |
| 10 | Throw-ins | 6 |
| ორთაბრძოლები | ||
| 3 | Dispossessed | 2 |
| 21% | Ground duels (%) | 19% |
| 56% | Duels won (%) | 44% |
| 8% | Aerial duels (%) | 4% |
| 7 | Dribbles | 5 |
| დაცვა | ||
| 3 | Interceptions | 6 |
| 24 | Ball recoveries | 20 |
| 14 | Clearances | 12 |
| 4% | Tackles won (%) | 5% |
| მეკარის თამაში | ||
| 1 | Saves | 1 |
| 4 | Goal kicks | 7 |
შემადგენლობები
კრუზეირო4-3-3
სათადარიგოები
მოთამაშეთა რეიტინგები
კრუზეირო16 შეფასებული
Mushuc Runa14 შეფასებული
მოთამაშეთა სტატისტიკა
კრუზეირო
| მოთამაშე | წთ | შეფ. | გ | ა | დარტ. | xG | პასი | საკვანძო პასი | ორთაბრძოლა | ართ. | მოგ. | ბარათები |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10Matheus PereiraForward | 90′ | 7.9 | 65/74 | 2 | 7/8 | 1 | ||||||
| 34Jonathan JesusDefender | 90′ | 7.4 | 85/96 | 1 | 3/5 | 2 | ||||||
| 1CássioGoalkeeper | 90′ | 7.1 | 16/16 | 2 | ||||||||
| 15Fabrício BrunoDefender | 90′ | 6.7 | 1 | 0.08 | 90/95 | 5/7 | ||||||
| 12William FurtadoDefender | 90′ | 6.7 | 48/55 | 8/16 | 3 | |||||||
| MarlonDefender | 90′ | 6.6 | 1 | 0.02 | 36/45 | 1 | 3/10 | 2 | ||||
| EduardoMidfielder | 90′ | 6.4 | 1 | 0.07 | 47/52 | 7/11 | 1 | |||||
| Gabriel BarbosaForward | 82′ | 7.1 | 1 | 3 | 1.26 | 10/12 | 0/2 | |||||
| 29Lucas RomeroMidfielder | 82′ | 7.1 | 73/78 | 9/12 | 4 | |||||||
| DuduForward | 82′ | 6.7 | 14/19 | 1 | 3/7 | |||||||
| 94WandersonForward | 61′ | 7.4 | 1 | 0.01 | 20/26 | 2 | 2/5 | 1 | ||||
| 19Kaio JorgeForward | 16′ | 6.6 | 1 | 0.03 | 2/6 | 5/7 | ||||||
| 7Matheus HenriqueMidfielder | 13′ | 6.4 | 5/6 | 3/4 | ||||||||
| RodriguinhoMidfielder | 8′ | 7.1 | 1 | 0.06 | 2/2 | |||||||
| Lautaro DíazForward | 8′ | 6.3 | 1 | 0.07 | 0/1 | 1/2 | ||||||
| 16Lucas SilvaMidfielder | 8′ | 6.3 | 22/25 | 2/2 | ||||||||
| ChristianMidfielder | — | — | ||||||||||
| 23FagnerDefender | — | — | ||||||||||
| KaikiDefender | — | — | ||||||||||
| 41Léo AragãoGoalkeeper | — | — | ||||||||||
| 25Lucas VillalbaDefender | — | — | ||||||||||
| 81Otávio CostaGoalkeeper | — | — | ||||||||||
| WalaceMidfielder | — | — |
Mushuc Runa
| მოთამაშე | წთ | შეფ. | გ | ა | დარტ. | xG | პასი | საკვანძო პასი | ორთაბრძოლა | ართ. | მოგ. | ბარათები |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brayan BentaberryDefender | 90′ | 7.4 | 1 | 1 | 0.42 | 6/16 | 2/4 | |||||
| Luis HaquínDefender | 90′ | 7.1 | 1 | 0.03 | 9/15 | 3/6 | 1 | |||||
| Dennys QuinteroDefender | 90′ | 6.8 | 5/10 | 0/4 | ||||||||
| Luis ArceMidfielder | 90′ | 6.6 | 2 | 0.14 | 12/22 | 4/15 | ||||||
| 5Nicolás DávilaMidfielder | 90′ | 6.4 | 1 | 0.01 | 11/15 | 6/13 | 4 | |||||
| Renny SimisterraForward | 90′ | 6.4 | 15/19 | 1 | 6/14 | |||||||
| 25Rodrigo FormentoGoalkeeper | 90′ | 6.4 | 5/24 | 2 | ||||||||
| Glendys MinaDefender | 90′ | 6.3 | 8/11 | 1/3 | 1 | |||||||
| Cristian PenillaMidfielder | 84′ | 7.1 | 3 | 0.09 | 11/21 | 1 | 8/12 | 3 | ||||
| Bagner DelgadoMidfielder | 74′ | 6.3 | 12/17 | 4/12 | 3 | |||||||
| Carlos OrejuelaMidfielder | 72′ | 7.2 | 1 | 3 | 0.89 | 12/19 | 2 | 3/4 | 1 | |||
| Mauricio AlonsoMidfielder | 18′ | 7.4 | 1 | 6/7 | 2 | 3/8 | 1 | |||||
| Stiven TapieroMidfielder | 16′ | 6.1 | 2/2 | 0/2 | ||||||||
| 26Kevin PeraltaDefender | 13′ | 6.1 | 1 | 0.01 | 2/2 | 0/1 | ||||||
| 42Adonnis PabónGoalkeeper | — | — | ||||||||||
| Ángel GraciaMidfielder | — | — | ||||||||||
| Bruno MirandaForward | — | — | ||||||||||
| Bryan AnguloForward | — | — | ||||||||||
| Christian TapiaGoalkeeper | — | — | ||||||||||
| 14Elian CaicedoForward | — | — | ||||||||||
| 37José Luis QuiñonesDefender | — | — | ||||||||||
| Matías RigoletoForward | — | — | ||||||||||
| Ramiro CristobalMidfielder | — | — |