იაგელონია — FK TSC Bačka Topola — კონფერენს ლიგა
კონფერენს ლიგასეზონი 24/25
ხუთ 20 თებ··Round of 16·იაგელონია მოგება
მატჩის მიმოხილვა
12 ძირითადი მაჩვენებელი · სრული დრო- 6კუთხურები6
- 2ბარათები3
- 13დარტყმები13
- 7კარში დარტყმები2
- 15ჯარიმები23
- 20აუტები18
- 3თამაშგარეები0
- 6კარიდან დარტყმები4
- 1მოგერიებები4
- 30ვარდნები18
- 9ჩაჭრები13
- 10დრიბლინგები14
პერიოდი
მატჩის სტატისტიკა
| იაგელონია | მაჩვენებელი | FK TSC Bačka Topola |
|---|---|---|
| მიმოხილვა | ||
| 6 | Corner kicks | 6 |
| 2 | Yellow cards | 3 |
| 13 | Total shots | 13 |
| 7 | Shots on target | 2 |
| 15 | Fouls | 23 |
| 20 | Throw-ins | 18 |
| 3 | Offsides | 0 |
| 6 | Goal kicks | 4 |
| 1 | Goalkeeper saves | 4 |
| 30 | Tackles | 18 |
| 9 | Interceptions | 13 |
| 10 | Dribbles | 14 |
| 37 | Ball possession | 63 |
| 1.03 | Expected goals (xG) | 0.64 |
| 23 | Free kicks | 15 |
| 4 | Big chances | 1 |
| 301 | Passes | 504 |
| 218 | Accurate passes | 422 |
| დარტყმები | ||
| 4 | Shots off target | 5 |
| 2 | Blocked shots | 6 |
| 12 | Shots inside box | 6 |
| 0 | Hit woodwork | 0 |
| 1 | Shots outside box | 7 |
| შეტევა | ||
| 3 | Offsides | 0 |
| 1 | Fouled in final third | 3 |
| 29 | Touches in penalty area | 25 |
| 3 | Big chances missed | 0 |
| პასები | ||
| 20 | Throw-ins | 18 |
| 47 | Final third entries | 65 |
| 1 | Accurate crosses | 4 |
| 23 | Accurate long balls | 29 |
| ორთაბრძოლები | ||
| 5 | Dispossessed | 15 |
| 19% | Aerial duels (%) | 17% |
| 56% | Duels won (%) | 44% |
| 10 | Dribbles | 14 |
| 63% | Ground duels (%) | 47% |
| დაცვა | ||
| 9 | Interceptions | 13 |
| 19% | Tackles won (%) | 8% |
| 35 | Clearances | 31 |
| 51 | Ball recoveries | 54 |
| მეკარის თამაში | ||
| 1 | Saves | 4 |
| 0.52 | Goals prevented | -1.02 |
| 6 | Goal kicks | 4 |
| მოსალოდნელი გოლები პენალტების გარეშე | ||
| 1.8 | Non-penalty expected goals (npxG) | 0.9 |
| იაგელონია | მაჩვენებელი | FK TSC Bačka Topola |
|---|---|---|
| მიმოხილვა | ||
| 4 | Corner kicks | 2 |
| 2 | Yellow cards | 2 |
| 6 | Total shots | 5 |
| 3 | Shots on target | 1 |
| 9 | Throw-ins | 11 |
| 1 | Offsides | 0 |
| 3 | Goal kicks | 2 |
| 0 | Goalkeeper saves | 2 |
| 14 | Tackles | 7 |
| 6 | Interceptions | 6 |
| 3 | Dribbles | 2 |
| 42 | Ball possession | 58 |
| 0.55 | Expected goals (xG) | 0.27 |
| 15 | Free kicks | 9 |
| 3 | Big chances | 1 |
| 170 | Passes | 236 |
| 119 | Accurate passes | 187 |
| დარტყმები | ||
| 2 | Shots off target | 3 |
| 1 | Blocked shots | 1 |
| 5 | Shots inside box | 2 |
| 0 | Hit woodwork | 0 |
| 1 | Shots outside box | 3 |
| შეტევა | ||
| 1 | Offsides | 0 |
| 1 | Fouled in final third | 3 |
| 2 | Big chances missed | 0 |
| პასები | ||
| 9 | Throw-ins | 11 |
| 27 | Final third entries | 35 |
| 1 | Accurate crosses | 2 |
| 13 | Accurate long balls | 14 |
| ორთაბრძოლები | ||
| 3 | Dispossessed | 6 |
| 15% | Aerial duels (%) | 11% |
| 62% | Duels won (%) | 38% |
| 3 | Dribbles | 2 |
| 32% | Ground duels (%) | 18% |
| დაცვა | ||
| 6 | Interceptions | 6 |
| 9% | Tackles won (%) | 3% |
| 21 | Clearances | 19 |
| 22 | Ball recoveries | 23 |
| მეკარის თამაში | ||
| 0 | Saves | 2 |
| 3 | Goal kicks | 2 |
| იაგელონია | მაჩვენებელი | FK TSC Bačka Topola |
|---|---|---|
| მიმოხილვა | ||
| 2 | Corner kicks | 4 |
| 0 | Yellow cards | 1 |
| 7 | Total shots | 8 |
| 4 | Shots on target | 1 |
| 11 | Throw-ins | 7 |
| 2 | Offsides | 0 |
| 3 | Goal kicks | 2 |
| 1 | Goalkeeper saves | 2 |
| 16 | Tackles | 11 |
| 3 | Interceptions | 7 |
| 7 | Dribbles | 12 |
| 32 | Ball possession | 68 |
| 0.48 | Expected goals (xG) | 0.38 |
| 8 | Free kicks | 6 |
| 1 | Big chances | 0 |
| 131 | Passes | 268 |
| 99 | Accurate passes | 235 |
| დარტყმები | ||
| 2 | Shots off target | 2 |
| 1 | Blocked shots | 5 |
| 7 | Shots inside box | 4 |
| 0 | Hit woodwork | 0 |
| 0 | Shots outside box | 4 |
| შეტევა | ||
| 2 | Offsides | 0 |
| 0 | Fouled in final third | 0 |
| 1 | Big chances missed | 0 |
| პასები | ||
| 11 | Throw-ins | 7 |
| 20 | Final third entries | 30 |
| 0 | Accurate crosses | 2 |
| 10 | Accurate long balls | 15 |
| ორთაბრძოლები | ||
| 2 | Dispossessed | 9 |
| 4% | Aerial duels (%) | 6% |
| 50% | Duels won (%) | 50% |
| 7 | Dribbles | 12 |
| 31% | Ground duels (%) | 29% |
| დაცვა | ||
| 3 | Interceptions | 7 |
| 10% | Tackles won (%) | 5% |
| 14 | Clearances | 12 |
| 29 | Ball recoveries | 31 |
| მეკარის თამაში | ||
| 1 | Saves | 2 |
| 3 | Goal kicks | 2 |
შემადგენლობები
იაგელონია4-4-2
სათადარიგოები
დარტყმების რუკა
იაგელონია14 დარტყმა · 8 კარში · 3 გოლი · 1.80 xG
FK TSC Bačka Topola13 დარტყმა · 2 კარში · 1 გოლი · 0.92 xG
იაგელონია6 დარტყმა · 3 კარში · 1 გოლი · 1.09 xG
FK TSC Bačka Topola5 დარტყმა · 1 კარში · 1 გოლი · 0.40 xG
იაგელონია8 დარტყმა · 5 კარში · 2 გოლი · 0.71 xG
FK TSC Bačka Topola8 დარტყმა · 1 კარში · 0 გოლი · 0.52 xG
- იაგელონია
- FK TSC Bačka Topola
- გოლი
- კარში
- blocked
- კარს აცდენილი
- წერტილის ზომა = მოსალოდნელი გოლები
მოთამაშეთა რეიტინგები
იაგელონია16 შეფასებული
FK TSC Bačka Topola15 შეფასებული
მოთამაშეთა სტატისტიკა
იაგელონია
| მოთამაშე | წთ | შეფ. | გ | ა | დარტ. | xG | პასი | საკვანძო პასი | ორთაბრძოლა | ართ. | მოგ. | ბარათები |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| João MoutinhoDefender | 90′ | 7.4 | 1 | 0.03 | 19/32 | 1 | 9/16 | 5 | ||||
| Mateusz SkrzypczakDefender | 90′ | 7.4 | 24/29 | 12/15 | 3 | |||||||
| Enzo EbosseDefender | 90′ | 7.3 | 27/33 | 6/7 | 6 | |||||||
| Jarosław KubickiMidfielder | 90′ | 7.1 | 2 | 0.20 | 19/29 | 1 | 14/21 | 4 | ||||
| Leon FlachMidfielder | 90′ | 6.8 | 22/31 | 6/14 | 3 | |||||||
| 50Sławomir AbramowiczGoalkeeper | 90′ | 6.8 | 18/27 | 1/1 | 1 | |||||||
| 11Jesús ImazForward | 80′ | 8.8 | 1 | 1 | 3 | 0.25 | 16/24 | 2 | 2/4 | |||
| Afimico PululuForward | 80′ | 7.1 | 13/16 | 1 | 6/19 | |||||||
| Kristoffer Normann HansenMidfielder | 71′ | 7.7 | 1 | 4 | 0.87 | 10/17 | 7/9 | 3 | ||||
| Miguel Villar MikiMidfielder | 71′ | 7.4 | 1 | 15/20 | 2 | 5/11 | 2 | |||||
| 15Norbert WojtuszekMidfielder | 45′ | 7.7 | 1 | 0.03 | 11/15 | 9/12 | 3 | |||||
| Michal SáčekDefender | 45′ | 6.4 | 16/21 | 6/9 | 1 | |||||||
| Darko ChurlinovForward | 19′ | 6.8 | 2 | 0.22 | 0/2 | |||||||
| Oskar PietuszewskiMidfielder | 19′ | 6.6 | 2/2 | 0/5 | ||||||||
| 6Taras RomanczukMidfielder | 10′ | 6.8 | 2/2 | 1 | ||||||||
| Lamine Diaby-FadigaForward | 10′ | 6.6 | 3/3 | 0/3 | ||||||||
| 2Cezary PolakDefender | — | — | ||||||||||
| 3Dušan StojinovićDefender | — | — | ||||||||||
| Tomás SilvaMidfielder | — | — |
FK TSC Bačka Topola
| მოთამაშე | წთ | შეფ. | გ | ა | დარტ. | xG | პასი | საკვანძო პასი | ორთაბრძოლა | ართ. | მოგ. | ბარათები |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marko LazetićForward | 90′ | 7.4 | 1 | 2 | 0.31 | 15/16 | 2 | 3/13 | 1 | |||
| Viktor RadojevićDefender | 90′ | 7.4 | 3 | 0.06 | 51/65 | 1 | 8/13 | 1 | ||||
| 7Milan RadinMidfielder | 90′ | 6.4 | 1 | 0.16 | 55/68 | 8/16 | 1 | |||||
| Miloš DegenekDefender | 90′ | 6.4 | 61/68 | 3/8 | ||||||||
| Veljko IlićGoalkeeper | 90′ | 6.4 | 20/29 | 4 | ||||||||
| Mateja ĐorđevićDefender | 90′ | 6.3 | 47/61 | 5/7 | 4 | |||||||
| 22Stefan JovanovićDefender | 90′ | 6.3 | 36/44 | 2 | 3/10 | 1 | ||||||
| Petar StanićMidfielder | 80′ | 6.3 | 2 | 0.04 | 32/33 | 6/16 | 1 | |||||
| 29Vieljeux Prestige MboungouForward | 77′ | 6.4 | 1 | 0.05 | 27/33 | 1 | 8/18 | 1 | ||||
| Aleksa PejićMidfielder | 77′ | 6.1 | 27/32 | 10/23 | 4 | |||||||
| Ivan MilosavljevićForward | 59′ | 7.7 | 1 | 16/21 | 2 | 5/8 | 2 | |||||
| Dragoljub SavićForward | 31′ | 6.4 | 1 | 0.03 | 6/7 | 1 | 3/9 | 1 | ||||
| Miloš PantovićMidfielder | 13′ | 6.6 | 1 | 0.10 | 12/13 | 1/1 | 1 | |||||
| Bence SósForward | 13′ | 6.4 | 1 | 0.03 | 10/11 | 1 | 0/1 | |||||
| 16Aleksandar StančićMidfielder | 10′ | 6.1 | 1 | 0.10 | 10/11 | 2/5 | 1 | |||||
| Dušan StevanovićDefender | — | — | ||||||||||
| 4Vukašin KrstićDefender | — | — |
დამოუკიდებელი წყარო
PitchAPI-ის ტაქტიკური ანალიზი
PitchAPI is an independent post-match source. Its xG and overlapping counts are displayed separately and are never blended into settlement statistics.
- მასპინძლის სქემა
- 4-3-3
- სტუმრის სქემა
- 4-3-3
PitchAPI-მ ეს მატჩი დააკავშირა, მაგრამ მატჩისშემდგომი ანალიტიკა ჯერ მიუწვდომელია.