ვალვაიკი — გრონინგენი — ერედივიზიონი
ერედივიზიონისეზონი 24/25
შაბ 17 აგვ··ტური 2·გრონინგენი მოგება
მატჩის მიმოხილვა
12 ძირითადი მაჩვენებელი · სრული დრო- 7კუთხურები1
- 2ბარათები2
- 13დარტყმები15
- 7კარში დარტყმები9
- 11ჯარიმები7
- 27აუტები11
- 3თამაშგარეები2
- 6კარიდან დარტყმები10
- 7მოგერიებები6
- 11ვარდნები22
- 8ჩაჭრები6
- 5დრიბლინგები10
პერიოდი
მატჩის სტატისტიკა
| ვალვაიკი | მაჩვენებელი | გრონინგენი |
|---|---|---|
| მიმოხილვა | ||
| 7 | Corner kicks | 1 |
| 2 | Yellow cards | 2 |
| 13 | Total shots | 15 |
| 7 | Shots on target | 9 |
| 11 | Fouls | 7 |
| 27 | Throw-ins | 11 |
| 3 | Offsides | 2 |
| 6 | Goal kicks | 10 |
| 7 | Goalkeeper saves | 6 |
| 11 | Tackles | 22 |
| 8 | Interceptions | 6 |
| 5 | Dribbles | 10 |
| 57 | Ball possession | 43 |
| 1.12 | Expected goals (xG) | 2.22 |
| 2 | Big chances | 2 |
| 7 | Free kicks | 9 |
| 455 | Passes | 369 |
| 1 | Red cards | 0 |
| 358 | Accurate passes | 278 |
| დარტყმები | ||
| 0 | Hit woodwork | 2 |
| 5 | Shots off target | 3 |
| 1 | Blocked shots | 3 |
| 9 | Shots inside box | 11 |
| 4 | Shots outside box | 4 |
| შეტევა | ||
| 1 | Fouled in final third | 0 |
| 30 | Touches in penalty area | 25 |
| 3 | Offsides | 2 |
| 2 | Big chances missed | 1 |
| პასები | ||
| 34 | Accurate long balls | 32 |
| 75 | Final third entries | 53 |
| 27 | Throw-ins | 11 |
| 7 | Accurate crosses | 2 |
| ორთაბრძოლები | ||
| 5 | Dribbles | 10 |
| 23% | Ground duels (%) | 41% |
| 9 | Dispossessed | 7 |
| 22% | Aerial duels (%) | 24% |
| 41% | Duels won (%) | 59% |
| დაცვა | ||
| 16 | Clearances | 44 |
| 8 | Interceptions | 6 |
| 43 | Ball recoveries | 46 |
| 8% | Tackles won (%) | 13% |
| მეკარის თამაში | ||
| 7 | Saves | 6 |
| 0 | High claims | 1 |
| 6 | Goal kicks | 10 |
| 1.34 | Goals prevented | 1.06 |
| მოსალოდნელი გოლები პენალტების გარეშე | ||
| 1.1 | Non-penalty expected goals (npxG) | 2.2 |
| ვალვაიკი | მაჩვენებელი | გრონინგენი |
|---|---|---|
| მიმოხილვა | ||
| 5 | Corner kicks | 0 |
| 0 | Yellow cards | 0 |
| 5 | Total shots | 5 |
| 3 | Shots on target | 3 |
| 14 | Throw-ins | 8 |
| 0 | Offsides | 2 |
| 1 | Goal kicks | 4 |
| 2 | Goalkeeper saves | 3 |
| 9 | Tackles | 8 |
| 7 | Interceptions | 3 |
| 2 | Dribbles | 4 |
| 56 | Ball possession | 44 |
| 0.38 | Expected goals (xG) | 0.54 |
| 0 | Big chances | 0 |
| 1 | Free kicks | 5 |
| 238 | Passes | 200 |
| 0 | Red cards | 0 |
| 184 | Accurate passes | 152 |
| დარტყმები | ||
| 0 | Hit woodwork | 0 |
| 1 | Shots off target | 1 |
| 1 | Blocked shots | 1 |
| 3 | Shots inside box | 3 |
| 2 | Shots outside box | 2 |
| შეტევა | ||
| 0 | Fouled in final third | 0 |
| 0 | Offsides | 2 |
| 0 | Big chances missed | 0 |
| პასები | ||
| 21 | Accurate long balls | 17 |
| 41 | Final third entries | 20 |
| 14 | Throw-ins | 8 |
| 4 | Accurate crosses | 1 |
| ორთაბრძოლები | ||
| 2 | Dribbles | 4 |
| 12% | Ground duels (%) | 17% |
| 2 | Dispossessed | 6 |
| 11% | Aerial duels (%) | 10% |
| 46% | Duels won (%) | 54% |
| დაცვა | ||
| 10 | Clearances | 19 |
| 7 | Interceptions | 3 |
| 28 | Ball recoveries | 26 |
| 7% | Tackles won (%) | 6% |
| მეკარის თამაში | ||
| 2 | Saves | 3 |
| 1 | Goal kicks | 4 |
| ვალვაიკი | მაჩვენებელი | გრონინგენი |
|---|---|---|
| მიმოხილვა | ||
| 2 | Corner kicks | 1 |
| 2 | Yellow cards | 2 |
| 8 | Total shots | 10 |
| 4 | Shots on target | 6 |
| 13 | Throw-ins | 3 |
| 3 | Offsides | 0 |
| 5 | Goal kicks | 6 |
| 5 | Goalkeeper saves | 3 |
| 2 | Tackles | 14 |
| 1 | Interceptions | 3 |
| 3 | Dribbles | 6 |
| 58 | Ball possession | 42 |
| 0.73 | Expected goals (xG) | 1.68 |
| 2 | Big chances | 2 |
| 6 | Free kicks | 4 |
| 217 | Passes | 169 |
| 1 | Red cards | 0 |
| 174 | Accurate passes | 126 |
| დარტყმები | ||
| 0 | Hit woodwork | 2 |
| 4 | Shots off target | 2 |
| 0 | Blocked shots | 2 |
| 6 | Shots inside box | 8 |
| 2 | Shots outside box | 2 |
| შეტევა | ||
| 1 | Fouled in final third | 0 |
| 3 | Offsides | 0 |
| 2 | Big chances missed | 1 |
| პასები | ||
| 13 | Accurate long balls | 15 |
| 34 | Final third entries | 33 |
| 13 | Throw-ins | 3 |
| 3 | Accurate crosses | 1 |
| ორთაბრძოლები | ||
| 3 | Dribbles | 6 |
| 11% | Ground duels (%) | 24% |
| 7 | Dispossessed | 1 |
| 11% | Aerial duels (%) | 14% |
| 37% | Duels won (%) | 63% |
| დაცვა | ||
| 6 | Clearances | 25 |
| 1 | Interceptions | 3 |
| 15 | Ball recoveries | 20 |
| 1% | Tackles won (%) | 7% |
| მეკარის თამაში | ||
| 5 | Saves | 3 |
| 5 | Goal kicks | 6 |
შემადგენლობები
ვალვაიკი4-2-3-1
სათადარიგოები
დარტყმების რუკა
ვალვაიკი13 დარტყმა · 7 კარში · 1 გოლი · 1.13 xG
გრონინგენი15 დარტყმა · 9 კარში · 2 გოლი · 2.25 xG
ვალვაიკი5 დარტყმა · 3 კარში · 0 გოლი · 0.39 xG
გრონინგენი5 დარტყმა · 3 კარში · 1 გოლი · 0.55 xG
ვალვაიკი8 დარტყმა · 4 კარში · 1 გოლი · 0.74 xG
გრონინგენი10 დარტყმა · 6 კარში · 1 გოლი · 1.70 xG
- ვალვაიკი
- გრონინგენი
- გოლი
- კარში
- blocked
- კარს აცდენილი
- წერტილის ზომა = მოსალოდნელი გოლები
მოთამაშეთა რეიტინგები
ვალვაიკი16 შეფასებული
გრონინგენი14 შეფასებული
მოთამაშეთა სტატისტიკა
ვალვაიკი
| მოთამაშე | წთ | შეფ. | გ | ა | დარტ. | xG | პასი | საკვანძო პასი | ორთაბრძოლა | ართ. | მოგ. | ბარათები |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Jeroen HouwenGoalkeeper | 90′ | 7.3 | 28/43 | 7 | ||||||||
| Yassin OukiliMidfielder | 90′ | 7.1 | 2 | 0.10 | 35/43 | 5/13 | 2 | |||||
| Roshon van EijmaDefender | 90′ | 7.1 | 1 | 0.05 | 66/74 | 6/10 | 3 | |||||
| Oskar ZawadaForward | 90′ | 6.8 | 3 | 0.47 | 10/14 | 1 | 6/11 | |||||
| Richard van der VenneMidfielder | 90′ | 6.7 | 1 | 3 | 0.31 | 15/22 | 1 | 2/16 | ||||
| Chris LokesaForward | 90′ | 6.1 | 1 | 0.06 | 23/28 | 1 | 9/21 | 2 | ||||
| Godfried RoemeratoeMidfielder | 84′ | 6.8 | 40/50 | 2/4 | 1 | |||||||
| Aaron MeijersDefender | 79′ | 6.6 | 18/28 | 2 | 3/6 | |||||||
| Dario Van Den BuijsDefender | 79′ | 6.3 | 49/62 | 6/10 | 3 | |||||||
| Denilho CleoniseForward | 78′ | 6.8 | 1 | 0.02 | 16/16 | 0/5 | ||||||
| Julian LelieveldDefender | 78′ | 6.3 | 26/32 | 1 | 1/2 | |||||||
| Daouda WeidmannMidfielder | 14′ | 7.1 | 1 | 0.05 | 7/8 | 3/3 | ||||||
| 5Juan Familia-CastilloDefender | 12′ | 7.1 | 8/10 | 1 | ||||||||
| Richonell MargaretForward | 12′ | 6.6 | 3/3 | 1/4 | ||||||||
| 4Liam Van GelderenDefender | 11′ | 7.1 | 12/16 | 1/2 | ||||||||
| 29Michiel KramerForward | 11′ | 6.3 | 1 | 0.05 | 2/6 | 0/3 | ||||||
| Ilias TakidineForward | — | — | ||||||||||
| Joey KestingGoalkeeper | — | — | ||||||||||
| Patrick VroeghMidfielder | — | — | ||||||||||
| Reuven NiemeijerMidfielder | — | — | ||||||||||
| 22Tim van de LooMidfielder | — | — | ||||||||||
| Yanick van OschGoalkeeper | — | — |
გრონინგენი
| მოთამაშე | წთ | შეფ. | გ | ა | დარტ. | xG | პასი | საკვანძო პასი | ორთაბრძოლა | ართ. | მოგ. | ბარათები |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 14Jorg SchreudersMidfielder | 90′ | 7.7 | 1 | 2 | 0.18 | 21/29 | 2 | 6/11 | 6 | |||
| Leandro BacunaDefender | 90′ | 7.7 | 2 | 2 | 0.16 | 40/51 | 2 | 3/7 | 1 | |||
| 5Marco RenteDefender | 90′ | 7.7 | 1 | 0.06 | 39/44 | 10/13 | 3 | |||||
| 1Etienne VaessenGoalkeeper | 90′ | 7.3 | 18/38 | 2/2 | 6 | |||||||
| Johan HoveMidfielder | 90′ | 7.1 | 30/36 | 2 | 7/8 | 3 | ||||||
| Finn StamDefender | 90′ | 6.8 | 1 | 0.01 | 19/25 | 8/12 | 3 | |||||
| Marvin PeersmanDefender | 90′ | 6.7 | 37/42 | 1 | 5/9 | 1 | ||||||
| 8Tika de JongeMidfielder | 90′ | 6.7 | 1 | 0.03 | 35/45 | 2 | 11/17 | 3 | ||||
| 26Thom van BergenForward | 88′ | 7.7 | 1 | 4 | 1.45 | 16/20 | 3 | 8/15 | 1 | |||
| Luciano ValenteMidfielder | 87′ | 6.6 | 2 | 0.10 | 13/21 | 1 | 2/4 | |||||
| Rui MendesForward | 73′ | 6.3 | 1 | 0.12 | 7/10 | 1 | 1/7 | |||||
| Thijs OostingForward | 17′ | 7.1 | 1 | 0.03 | 2/4 | 2/3 | 1 | |||||
| 9Brynjólfur Darri WillumssonForward | 11′ | 6.1 | 1/4 | 0/2 | ||||||||
| 3Thijmen BlokzijlDefender | 10′ | 6.6 | ||||||||||
| Dirk BaronGoalkeeper | — | — | ||||||||||
| Hidde JurjusGoalkeeper | — | — | ||||||||||
| Joey PelupessyMidfielder | — | — | ||||||||||
| Noam EmeranForward | — | — | ||||||||||
| Sven BoulandDefender | — | — | ||||||||||
| 2Wouter PrinsDefender | — | — |
დამოუკიდებელი წყარო
PitchAPI-ის ტაქტიკური ანალიზი
PitchAPI is an independent post-match source. Its xG and overlapping counts are displayed separately and are never blended into settlement statistics.
- მასპინძლის სქემა
- 4-2-3-1
- სტუმრის სქემა
- 4-4-2
PitchAPI-მ ეს მატჩი დააკავშირა, მაგრამ მატჩისშემდგომი ანალიტიკა ჯერ მიუწვდომელია.