რომა — კრემონეზე — სერია A
სერია Aსეზონი 22/23
ორშ 22 აგვ··ტური 2·რომა მოგება
მატჩის მიმოხილვა
12 ძირითადი მაჩვენებელი · სრული დრო- 5კუთხურები6
- 0ბარათები3
- 27დარტყმები14
- 12კარში დარტყმები3
- 7ჯარიმები14
- 18აუტები16
- 1თამაშგარეები1
- 14კარიდან დარტყმები6
- 3მოგერიებები10
- 16ვარდნები19
- 6ჩაჭრები16
- 17დრიბლინგები4
პერიოდი
მატჩის სტატისტიკა
| რომა | მაჩვენებელი | კრემონეზე |
|---|---|---|
| მიმოხილვა | ||
| 5 | Corner kicks | 6 |
| 0 | Yellow cards | 3 |
| 27 | Total shots | 14 |
| 12 | Shots on target | 3 |
| 7 | Fouls | 14 |
| 18 | Throw-ins | 16 |
| 1 | Offsides | 1 |
| 14 | Goal kicks | 6 |
| 3 | Goalkeeper saves | 10 |
| 16 | Tackles | 19 |
| 6 | Interceptions | 16 |
| 17 | Dribbles | 4 |
| 49 | Ball possession | 51 |
| 2.81 | Expected goals (xG) | 0.67 |
| 13 | Free kicks | 7 |
| 3 | Big chances | 0 |
| 305 | Accurate passes | 320 |
| 389 | Passes | 394 |
| დარტყმები | ||
| 1 | Hit woodwork | 2 |
| 9 | Blocked shots | 2 |
| 6 | Shots off target | 9 |
| 17 | Shots inside box | 3 |
| 10 | Shots outside box | 11 |
| შეტევა | ||
| 2 | Fouled in final third | 3 |
| 2 | Big chances missed | 0 |
| 1 | Offsides | 1 |
| პასები | ||
| 41 | Accurate long balls | 16 |
| 18 | Throw-ins | 16 |
| 50 | Final third entries | 60 |
| 6 | Accurate crosses | 6 |
| ორთაბრძოლები | ||
| 65% | Duels won (%) | 35% |
| 17 | Dribbles | 4 |
| 7 | Dispossessed | 12 |
| 46% | Ground duels (%) | 30% |
| 20% | Aerial duels (%) | 6% |
| დაცვა | ||
| 6 | Interceptions | 16 |
| 10% | Tackles won (%) | 9% |
| 20 | Clearances | 9 |
| მეკარის თამაში | ||
| 14 | Goal kicks | 6 |
| 3 | Saves | 10 |
| 0.15 | Goals prevented | 1.55 |
| მოსალოდნელი გოლები პენალტების გარეშე | ||
| 2.9 | Non-penalty expected goals (npxG) | 0.7 |
| რომა | მაჩვენებელი | კრემონეზე |
|---|---|---|
| მიმოხილვა | ||
| 3 | Corner kicks | 2 |
| 0 | Yellow cards | 1 |
| 15 | Total shots | 6 |
| 7 | Shots on target | 1 |
| 5 | Throw-ins | 7 |
| 0 | Offsides | 0 |
| 6 | Goal kicks | 4 |
| 1 | Goalkeeper saves | 6 |
| 5 | Tackles | 10 |
| 5 | Interceptions | 8 |
| 6 | Dribbles | 1 |
| 46 | Ball possession | 54 |
| 1.63 | Expected goals (xG) | 0.18 |
| 7 | Free kicks | 3 |
| 1 | Big chances | 0 |
| 167 | Accurate passes | 198 |
| 210 | Passes | 238 |
| დარტყმები | ||
| 0 | Hit woodwork | 0 |
| 4 | Blocked shots | 1 |
| 4 | Shots off target | 4 |
| 9 | Shots inside box | 1 |
| 6 | Shots outside box | 5 |
| შეტევა | ||
| 1 | Fouled in final third | 2 |
| 1 | Big chances missed | 0 |
| 0 | Offsides | 0 |
| პასები | ||
| 23 | Accurate long balls | 10 |
| 5 | Throw-ins | 7 |
| 21 | Final third entries | 35 |
| 5 | Accurate crosses | 2 |
| ორთაბრძოლები | ||
| 65% | Duels won (%) | 35% |
| 6 | Dribbles | 1 |
| 5 | Dispossessed | 4 |
| 18% | Ground duels (%) | 14% |
| 14% | Aerial duels (%) | 3% |
| დაცვა | ||
| 5 | Interceptions | 8 |
| 1% | Tackles won (%) | 4% |
| 10 | Clearances | 3 |
| მეკარის თამაში | ||
| 6 | Goal kicks | 4 |
| 1 | Saves | 6 |
| მოსალოდნელი გოლები პენალტების გარეშე | ||
| 1.6 | Non-penalty expected goals (npxG) | 0.2 |
| რომა | მაჩვენებელი | კრემონეზე |
|---|---|---|
| მიმოხილვა | ||
| 2 | Corner kicks | 4 |
| 0 | Yellow cards | 2 |
| 12 | Total shots | 8 |
| 5 | Shots on target | 2 |
| 13 | Throw-ins | 9 |
| 1 | Offsides | 1 |
| 8 | Goal kicks | 2 |
| 2 | Goalkeeper saves | 4 |
| 11 | Tackles | 9 |
| 1 | Interceptions | 8 |
| 11 | Dribbles | 3 |
| 52 | Ball possession | 48 |
| 1.18 | Expected goals (xG) | 0.49 |
| 6 | Free kicks | 4 |
| 2 | Big chances | 0 |
| 138 | Accurate passes | 122 |
| 179 | Passes | 156 |
| დარტყმები | ||
| 1 | Hit woodwork | 2 |
| 5 | Blocked shots | 1 |
| 2 | Shots off target | 5 |
| 8 | Shots inside box | 2 |
| 4 | Shots outside box | 6 |
| შეტევა | ||
| 1 | Fouled in final third | 1 |
| 1 | Big chances missed | 0 |
| 1 | Offsides | 1 |
| პასები | ||
| 18 | Accurate long balls | 6 |
| 13 | Throw-ins | 9 |
| 29 | Final third entries | 25 |
| 1 | Accurate crosses | 4 |
| ორთაბრძოლები | ||
| 64% | Duels won (%) | 36% |
| 11 | Dribbles | 3 |
| 2 | Dispossessed | 8 |
| 28% | Ground duels (%) | 16% |
| 6% | Aerial duels (%) | 3% |
| დაცვა | ||
| 1 | Interceptions | 8 |
| 9% | Tackles won (%) | 5% |
| 10 | Clearances | 6 |
| მეკარის თამაში | ||
| 8 | Goal kicks | 2 |
| 2 | Saves | 4 |
| მოსალოდნელი გოლები პენალტების გარეშე | ||
| 1.2 | Non-penalty expected goals (npxG) | 0.5 |
შემადგენლობები
დარტყმების რუკა
რომა27 დარტყმა · 11 კარში · 1 გოლი · 2.80 xG
კრემონეზე14 დარტყმა · 3 კარში · 0 გოლი · 0.69 xG
რომა15 დარტყმა · 6 კარში · 0 გოლი · 1.59 xG
კრემონეზე6 დარტყმა · 1 კარში · 0 გოლი · 0.20 xG
რომა12 დარტყმა · 5 კარში · 1 გოლი · 1.21 xG
კრემონეზე8 დარტყმა · 2 კარში · 0 გოლი · 0.49 xG
- რომა
- კრემონეზე
- გოლი
- კარში
- blocked
- კარს აცდენილი
- წერტილის ზომა = მოსალოდნელი გოლები
მოთამაშეთა რეიტინგები
რომა15 შეფასებული
კრემონეზე16 შეფასებული
მოთამაშეთა სტატისტიკა
რომა
| მოთამაშე | წთ | შეფ. | გ | ა | დარტ. | xG | პასი | საკვანძო პასი | ორთაბრძოლა | ართ. | მოგ. | ბარათები |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 7Lorenzo PellegriniMidfielder | 90′ | 8.8 | 1 | 6 | 0.44 | 33/40 | 5 | 7/8 | 2 | |||
| Chris SmallingDefender | 90′ | 8.2 | 1 | 1 | 0.28 | 21/29 | 1 | 5/6 | 2 | |||
| Roger IbañezDefender | 90′ | 7.7 | 32/38 | 3/4 | ||||||||
| 23Gianluca ManciniDefender | 90′ | 7.3 | 1 | 0.08 | 27/34 | 1 | 8/10 | 3 | ||||
| 4Bryan CristanteMidfielder | 90′ | 7.1 | 1 | 0.02 | 41/53 | 9/14 | 5 | |||||
| Rui PatrícioGoalkeeper | 90′ | 7.1 | 24/31 | 3 | ||||||||
| Tammy AbrahamForward | 90′ | 7.1 | 5 | 0.68 | 17/24 | 4 | 9/12 | |||||
| Rick KarsdorpDefender | 86′ | 6.6 | 19/29 | 1 | 2/2 | 1 | ||||||
| Leonardo SpinazzolaDefender | 73′ | 7.4 | 1 | 0.11 | 18/25 | 1 | 4/6 | 1 | ||||
| 21Paulo DybalaForward | 72′ | 7.3 | 6 | 0.85 | 27/31 | 6 | 5/9 | |||||
| Stephan El ShaarawyForward | 45′ | 6.7 | 3 | 0.23 | 14/18 | 1 | 4/9 | 1 | ||||
| Nicolò ZanioloForward | 45′ | 6.1 | 3 | 0.13 | 6/7 | 5/13 | ||||||
| Nemanja MatićMidfielder | 18′ | 7.1 | 12/14 | 3/4 | 1 | |||||||
| Nicola ZalewskiForward | 17′ | 6.8 | 8/10 | 2/4 | ||||||||
| Zeki ÇelikDefender | 9′ | 6.1 | 6/6 | 0/1 | ||||||||
| Edoardo BoveMidfielder | — | — | ||||||||||
| Eldor ShomurodovForward | — | — | ||||||||||
| Felix Afena-GyanForward | — | — | ||||||||||
| Filippo TripiMidfielder | — | — | ||||||||||
| Marash KumbullaDefender | — | — | ||||||||||
| Matías ViñaDefender | — | — | ||||||||||
| 99Mile SvilarGoalkeeper | — | — | ||||||||||
| Pietro BoerGoalkeeper | — | — |
კრემონეზე
| მოთამაშე | წთ | შეფ. | გ | ა | დარტ. | xG | პასი | საკვანძო პასი | ორთაბრძოლა | ართ. | მოგ. | ბარათები |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ionuț RaduGoalkeeper | 90′ | 9.3 | 15/21 | 1 | 0/1 | 10 | ||||||
| Charles PickelMidfielder | 90′ | 7.4 | 2 | 0.06 | 47/52 | 3/8 | 1 | |||||
| Santiago AscacíbarMidfielder | 90′ | 7.4 | 1 | 0.03 | 56/66 | 1 | 6/17 | 4 | ||||
| Vlad ChiricheşDefender | 90′ | 7.1 | 31/33 | 2/7 | 2 | |||||||
| Cyriel DessersForward | 90′ | 6.7 | 5 | 0.38 | 13/19 | 2 | 1/4 | |||||
| Emanuele ValeriDefender | 90′ | 6.6 | 1 | 0.02 | 15/27 | 1/3 | ||||||
| Luka LochoshviliDefender | 85′ | 7.9 | 1 | 0.02 | 32/38 | 8/11 | 6 | |||||
| David OkerekeForward | 78′ | 6.8 | 1 | 0.03 | 16/18 | 1 | 1/10 | |||||
| Emanuel AiwuDefender | 57′ | 6.8 | 28/31 | 3/9 | 2 | |||||||
| Paolo GhiglioneDefender | 56′ | 6.8 | 1 | 0.01 | 10/16 | 2 | 0/5 | |||||
| Luca ZanimacchiaMidfielder | 56′ | 6.3 | 20/29 | 1 | 2/6 | 1 | ||||||
| Jaime BáezForward | 34′ | 7.1 | 6/9 | 1 | 2/3 | 2 | ||||||
| Cristian BuonaiutoMidfielder | 34′ | 6.1 | 2 | 0.10 | 15/18 | 4/10 | ||||||
| 15Matteo BianchettiDefender | 33′ | 6.3 | 13/13 | 1/3 | 1 | |||||||
| Frank TsadjoutForward | 12′ | 6.1 | 3/3 | 1/3 | ||||||||
| Daniel CiofaniForward | 10′ | 6.3 | 0/1 | 1/2 | ||||||||
| Christian AcellaMidfielder | — | — | ||||||||||
| Giacomo QuagliataDefender | — | — | ||||||||||
| Gianluca SaroGoalkeeper | — | — | ||||||||||
| Johan VásquezDefender | — | — | ||||||||||
| Leonardo SernicolaMidfielder | — | — | ||||||||||
| Maissa NdiayeDefender | — | — | ||||||||||
| Mouhamadou SarrGoalkeeper | — | — | ||||||||||
| Samuel Di CarmineForward | — | — | ||||||||||
| Tommaso MilaneseMidfielder | — | — |
დამოუკიდებელი წყარო
PitchAPI-ის ტაქტიკური ანალიზი
PitchAPI is an independent post-match source. Its xG and overlapping counts are displayed separately and are never blended into settlement statistics.
- მასპინძლის სქემა
- 3-4-2-1
- სტუმრის სქემა
- 3-4-1-2
PitchAPI-მ ეს მატჩი დააკავშირა, მაგრამ მატჩისშემდგომი ანალიტიკა ჯერ მიუწვდომელია.