სამპდორია — მონცა — სერია A
სერია Aსეზონი 22/23
კვი 2 ოქტ··ტური 8·მონცა მოგება
მატჩის მიმოხილვა
12 ძირითადი მაჩვენებელი · სრული დრო- 2კუთხურები4
- 2ბარათები2
- 3დარტყმები13
- 1კარში დარტყმები6
- 16ჯარიმები24
- 23აუტები21
- 3თამაშგარეები5
- 7კარიდან დარტყმები6
- 3მოგერიებები1
- 13ართმევები21
- 6ჩაჭრები11
- 4დრიბლინგები2
პერიოდი
მატჩის სტატისტიკა
| სამპდორია | მაჩვენებელი | მონცა |
|---|---|---|
| მიმოხილვა | ||
| 2 | Corner kicks | 4 |
| 2 | Yellow cards | 2 |
| 3 | Total shots | 13 |
| 1 | Shots on target | 6 |
| 16 | Fouls | 24 |
| 23 | Throw-ins | 21 |
| 3 | Offsides | 5 |
| 7 | Goal kicks | 6 |
| 3 | Goalkeeper saves | 1 |
| 13 | Tackles | 21 |
| 6 | Interceptions | 11 |
| 4 | Dribbles | 2 |
| 50 | Ball possession | 50 |
| 0.11 | Expected goals (xG) | 1.41 |
| 0 | Big chances | 1 |
| 24 | Free kicks | 15 |
| 294 | Accurate passes | 309 |
| 396 | Passes | 396 |
| დარტყმები | ||
| 3 | Shots outside box | 7 |
| 0 | Hit woodwork | 0 |
| 0 | Shots inside box | 6 |
| 0 | Blocked shots | 3 |
| 2 | Shots off target | 4 |
| შეტევა | ||
| 3 | Fouled in final third | 4 |
| 3 | Offsides | 5 |
| პასები | ||
| 64 | Final third entries | 42 |
| 23 | Throw-ins | 21 |
| 15 | Accurate long balls | 39 |
| 5 | Accurate crosses | 3 |
| ორთაბრძოლები | ||
| 4 | Dribbles | 2 |
| 41% | Ground duels (%) | 38% |
| 48% | Duels won (%) | 52% |
| 16 | Dispossessed | 8 |
| 11% | Aerial duels (%) | 19% |
| დაცვა | ||
| 6 | Interceptions | 11 |
| 6% | Tackles won (%) | 14% |
| 16 | Clearances | 20 |
| მეკარის თამაში | ||
| 3 | Saves | 1 |
| 7 | Goal kicks | 6 |
| -0.85 | Goals prevented | 0.05 |
| მოსალოდნელი გოლები პენალტების გარეშე | ||
| 0.1 | Non-penalty expected goals (npxG) | 1.4 |
| სამპდორია | მაჩვენებელი | მონცა |
|---|---|---|
| მიმოხილვა | ||
| 2 | Corner kicks | 2 |
| 2 | Yellow cards | 1 |
| 2 | Total shots | 5 |
| 1 | Shots on target | 3 |
| 13 | Throw-ins | 12 |
| 1 | Offsides | 3 |
| 1 | Goal kicks | 4 |
| 2 | Goalkeeper saves | 1 |
| 5 | Tackles | 11 |
| 2 | Interceptions | 5 |
| 2 | Dribbles | 0 |
| 55 | Ball possession | 45 |
| 0.02 | Expected goals (xG) | 0.88 |
| 0 | Big chances | 1 |
| 10 | Free kicks | 7 |
| 161 | Accurate passes | 128 |
| 202 | Passes | 167 |
| დარტყმები | ||
| 2 | Shots outside box | 4 |
| 0 | Hit woodwork | 0 |
| 0 | Shots inside box | 1 |
| 0 | Blocked shots | 1 |
| 1 | Shots off target | 1 |
| შეტევა | ||
| 3 | Fouled in final third | 4 |
| 1 | Offsides | 3 |
| პასები | ||
| 23 | Final third entries | 15 |
| 13 | Throw-ins | 12 |
| 5 | Accurate long balls | 15 |
| 5 | Accurate crosses | 2 |
| ორთაბრძოლები | ||
| 2 | Dribbles | 0 |
| 17% | Ground duels (%) | 18% |
| 49% | Duels won (%) | 51% |
| 10 | Dispossessed | 2 |
| 4% | Aerial duels (%) | 4% |
| დაცვა | ||
| 2 | Interceptions | 5 |
| 2% | Tackles won (%) | 8% |
| 7 | Clearances | 13 |
| მეკარის თამაში | ||
| 2 | Saves | 1 |
| 1 | Goal kicks | 4 |
| მოსალოდნელი გოლები პენალტების გარეშე | ||
| 0.0 | Non-penalty expected goals (npxG) | 0.9 |
| სამპდორია | მაჩვენებელი | მონცა |
|---|---|---|
| მიმოხილვა | ||
| 0 | Corner kicks | 2 |
| 0 | Yellow cards | 1 |
| 1 | Total shots | 8 |
| 0 | Shots on target | 3 |
| 10 | Throw-ins | 9 |
| 2 | Offsides | 2 |
| 6 | Goal kicks | 2 |
| 1 | Goalkeeper saves | 0 |
| 8 | Tackles | 10 |
| 4 | Interceptions | 6 |
| 2 | Dribbles | 2 |
| 46 | Ball possession | 54 |
| 0.09 | Expected goals (xG) | 0.53 |
| 0 | Big chances | 0 |
| 14 | Free kicks | 8 |
| 133 | Accurate passes | 181 |
| 194 | Passes | 229 |
| დარტყმები | ||
| 1 | Shots outside box | 3 |
| 0 | Hit woodwork | 0 |
| 0 | Shots inside box | 5 |
| 0 | Blocked shots | 2 |
| 1 | Shots off target | 3 |
| შეტევა | ||
| 0 | Fouled in final third | 0 |
| 2 | Offsides | 2 |
| პასები | ||
| 41 | Final third entries | 27 |
| 10 | Throw-ins | 9 |
| 10 | Accurate long balls | 24 |
| 0 | Accurate crosses | 1 |
| ორთაბრძოლები | ||
| 2 | Dribbles | 2 |
| 24% | Ground duels (%) | 20% |
| 47% | Duels won (%) | 53% |
| 6 | Dispossessed | 6 |
| 7% | Aerial duels (%) | 15% |
| დაცვა | ||
| 4 | Interceptions | 6 |
| 4% | Tackles won (%) | 6% |
| 9 | Clearances | 7 |
| მეკარის თამაში | ||
| 1 | Saves | 0 |
| 6 | Goal kicks | 2 |
| მოსალოდნელი გოლები პენალტების გარეშე | ||
| 0.1 | Non-penalty expected goals (npxG) | 0.5 |
შემადგენლობები
დარტყმების რუკა
სამპდორია3 დარტყმა · 1 კარში · 0 გოლი · 0.12 xG
მონცა13 დარტყმა · 6 კარში · 3 გოლი · 1.40 xG
სამპდორია2 დარტყმა · 1 კარში · 0 გოლი · 0.03 xG
მონცა5 დარტყმა · 3 კარში · 1 გოლი · 0.87 xG
სამპდორია1 დარტყმა · 0 კარში · 0 გოლი · 0.09 xG
მონცა8 დარტყმა · 3 კარში · 2 გოლი · 0.53 xG
- სამპდორია
- მონცა
- გოლი
- კარში
- blocked
- კარს აცდენილი
- წერტილის ზომა = მოსალოდნელი გოლები
მოთამაშეთა რეიტინგები
სამპდორია16 შეფასებული
მონცა16 შეფასებული
მოთამაშეთა სტატისტიკა
სამპდორია
| მოთამაშე | წთ | შეფ. | გ | ა | დარტ. | xG | პასი | საკვანძო პასი | ორთაბრძოლა | ართ. | მოგ. | ბარათები |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Emil AuderoGoalkeeper | 90′ | 6.6 | 21/31 | 3 | ||||||||
| Omar ColleyDefender | 90′ | 6.6 | 30/40 | 4/10 | ||||||||
| Tomás RincónMidfielder | 90′ | 6.6 | 29/37 | 1 | 8/13 | 4 | ||||||
| Jeison MurilloDefender | 90′ | 6.3 | 32/39 | 5/8 | ||||||||
| Tommaso AugelloDefender | 90′ | 6.1 | 42/58 | 1 | 3/4 | 1 | ||||||
| Abdelhamid SabiriMidfielder | 90′ | 5.5 | 1 | 0.02 | 20/27 | 7/23 | 3 | |||||
| Manolo GabbiadiniMidfielder | 74′ | 6.0 | 1 | 0.09 | 4/10 | 4/7 | ||||||
| Filip ĐuričićMidfielder | 68′ | 6.4 | 1 | 0.01 | 23/29 | 9/15 | 1 | |||||
| Bartosz BereszyńskiDefender | 68′ | 6.0 | 20/28 | 0/2 | ||||||||
| Francesco CaputoForward | 57′ | 6.6 | 5/8 | 0/3 | ||||||||
| Gonzalo VillarMidfielder | 57′ | 6.6 | 27/30 | 4/5 | 2 | |||||||
| Fabio QuagliarellaForward | 33′ | 6.1 | 8/11 | 1/5 | ||||||||
| Ronaldo VieiraMidfielder | 33′ | 6.1 | 22/23 | 1/3 | ||||||||
| Valerio VerreMidfielder | 22′ | 6.3 | 7/15 | 5/7 | 2 | |||||||
| Andrea ContiDefender | 22′ | 6.0 | 3/7 | 1/2 | ||||||||
| Ignacio PussettoForward | 16′ | 6.1 | 1/3 | 0/2 | ||||||||
| 25Alex FerrariDefender | — | — | ||||||||||
| Bruno AmioneDefender | — | — | ||||||||||
| Gerard YepesMidfielder | — | — | ||||||||||
| Mehdi LérisMidfielder | — | — | ||||||||||
| Nicola MurruDefender | — | — | ||||||||||
| Nikita ContiniGoalkeeper | — | — | ||||||||||
| Simone TrimboliMidfielder | — | — |
მონცა
| მოთამაშე | წთ | შეფ. | გ | ა | დარტ. | xG | პასი | საკვანძო პასი | ორთაბრძოლა | ართ. | მოგ. | ბარათები |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Stefano SensiMidfielder | 90′ | 9.3 | 1 | 2 | 0.12 | 52/56 | 6 | 12/17 | 6 | |||
| Michele Di GregorioGoalkeeper | 90′ | 7.7 | 21/33 | 1 | ||||||||
| Pablo MaríDefender | 90′ | 7.4 | 25/33 | 7/7 | ||||||||
| Nicolò RovellaMidfielder | 90′ | 7.2 | 1 | 0.04 | 40/46 | 1 | 5/7 | 5 | ||||
| Carlos AugustoDefender | 90′ | 7.1 | 24/33 | 5/10 | 3 | |||||||
| Luca CaldirolaDefender | 90′ | 6.6 | 29/39 | 5/11 | 1 | |||||||
| Gianluca CaprariForward | 84′ | 7.7 | 1 | 2 | 0.24 | 23/29 | 1 | 4/6 | 1 | |||
| 32Matteo PessinaForward | 83′ | 7.7 | 1 | 3 | 0.79 | 28/30 | 3/9 | |||||
| 26Patrick CiurriaDefender | 71′ | 7.4 | 1 | 2 | 0.04 | 17/22 | 2 | 3/8 | ||||
| Armando IzzoDefender | 71′ | 6.6 | 1 | 0.03 | 23/35 | 6/13 | 3 | |||||
| 47Dany MotaForward | 61′ | 6.3 | 5/8 | 2/5 | 1 | |||||||
| Christian GytkjærForward | 29′ | 6.8 | 1 | 0.09 | 4/6 | 1/5 | ||||||
| Giulio DonatiDefender | 19′ | 7.1 | 8/13 | 2/2 | ||||||||
| 19Samuele BirindelliDefender | 19′ | 6.4 | 1 | 8/8 | 1 | 0/4 | ||||||
| Marco D'AlessandroMidfielder | 13′ | 6.6 | 1 | 2/4 | 1/4 | |||||||
| Andrea BarberisMidfielder | 12′ | 6.8 | 0/1 | 1/1 | 1 | |||||||
| Alessandro SorrentinoGoalkeeper | — | — | ||||||||||
| Alessio CragnoGoalkeeper | — | — | ||||||||||
| 44Andrea CarboniDefender | — | — | ||||||||||
| 28Andrea ColpaniForward | — | — | ||||||||||
| Filippo RanocchiaMidfielder | — | — | ||||||||||
| José MachínMidfielder | — | — | ||||||||||
| Mattia ValotiMidfielder | — | — | ||||||||||
| Samuele VignatoMidfielder | — | — | ||||||||||
| 6Valentin AntovDefender | — | — | ||||||||||
| Warren BondoMidfielder | — | — |
დამოუკიდებელი წყარო
PitchAPI-ის ტაქტიკური ანალიზი
PitchAPI is an independent post-match source. Its xG and overlapping counts are displayed separately and are never blended into settlement statistics.
- მასპინძლის სქემა
- 4-1-4-1
- სტუმრის სქემა
- 3-4-2-1
PitchAPI-მ ეს მატჩი დააკავშირა, მაგრამ მატჩისშემდგომი ანალიტიკა ჯერ მიუწვდომელია.