სტ. გალენი — გიმარაეში — კონფერენს ლიგა
კონფერენს ლიგასეზონი 24/25
ხუთ 12 დეკ··ტური 5·გიმარაეში მოგება
მატჩის მიმოხილვა
12 ძირითადი მაჩვენებელი · სრული დრო- 2კუთხურები8
- 5ბარათები4
- 10დარტყმები30
- 4კარში დარტყმები16
- 11ჯარიმები11
- 28აუტები15
- 1თამაშგარეები1
- 11კარიდან დარტყმები2
- 12მოგერიებები3
- 18ართმევები24
- 12ჩაჭრები9
- 5დრიბლინგები12
პერიოდი
მატჩის სტატისტიკა
| სტ. გალენი | მაჩვენებელი | გიმარაეში |
|---|---|---|
| მიმოხილვა | ||
| 2 | Corner kicks | 8 |
| 5 | Yellow cards | 4 |
| 10 | Total shots | 30 |
| 4 | Shots on target | 16 |
| 11 | Fouls | 11 |
| 28 | Throw-ins | 15 |
| 1 | Offsides | 1 |
| 11 | Goal kicks | 2 |
| 12 | Goalkeeper saves | 3 |
| 18 | Tackles | 24 |
| 12 | Interceptions | 9 |
| 5 | Dribbles | 12 |
| 48 | Ball possession | 52 |
| 1.38 | Expected goals (xG) | 3.22 |
| 11 | Free kicks | 11 |
| 3 | Big chances | 10 |
| 431 | Passes | 484 |
| 333 | Accurate passes | 402 |
| დარტყმები | ||
| 7 | Shots inside box | 21 |
| 3 | Shots off target | 10 |
| 3 | Blocked shots | 4 |
| 3 | Shots outside box | 9 |
| 0 | Hit woodwork | 1 |
| შეტევა | ||
| 2 | Big chances missed | 7 |
| 1 | Offsides | 1 |
| 22 | Touches in penalty area | 34 |
| პასები | ||
| 14 | Accurate long balls | 29 |
| 57 | Final third entries | 69 |
| 1 | Accurate crosses | 5 |
| 28 | Throw-ins | 15 |
| ორთაბრძოლები | ||
| 5 | Dribbles | 12 |
| 33% | Ground duels (%) | 45% |
| 41% | Duels won (%) | 59% |
| 8% | Aerial duels (%) | 14% |
| 10 | Dispossessed | 6 |
| დაცვა | ||
| 12 | Interceptions | 9 |
| 18 | Clearances | 35 |
| 59 | Ball recoveries | 70 |
| 10% | Tackles won (%) | 16% |
| მეკარის თამაში | ||
| 11 | Goal kicks | 2 |
| 12 | Saves | 3 |
| -0.81 | Goals prevented | 0.77 |
| 2 | High claims | 2 |
| მოსალოდნელი გოლები პენალტების გარეშე | ||
| 1.5 | Non-penalty expected goals (npxG) | 4.0 |
| სტ. გალენი | მაჩვენებელი | გიმარაეში |
|---|---|---|
| მიმოხილვა | ||
| 0 | Corner kicks | 6 |
| 2 | Yellow cards | 0 |
| 6 | Total shots | 16 |
| 3 | Shots on target | 6 |
| 12 | Throw-ins | 10 |
| 0 | Offsides | 0 |
| 6 | Goal kicks | 2 |
| 5 | Goalkeeper saves | 3 |
| 9 | Tackles | 11 |
| 5 | Interceptions | 4 |
| 2 | Dribbles | 7 |
| 39 | Ball possession | 61 |
| 0.94 | Expected goals (xG) | 1.53 |
| 2 | Free kicks | 7 |
| 2 | Big chances | 5 |
| 189 | Passes | 290 |
| 143 | Accurate passes | 247 |
| დარტყმები | ||
| 4 | Shots inside box | 11 |
| 2 | Shots off target | 7 |
| 1 | Blocked shots | 3 |
| 2 | Shots outside box | 5 |
| 0 | Hit woodwork | 1 |
| შეტევა | ||
| 2 | Big chances missed | 4 |
| 0 | Offsides | 0 |
| პასები | ||
| 6 | Accurate long balls | 18 |
| 28 | Final third entries | 44 |
| 0 | Accurate crosses | 5 |
| 12 | Throw-ins | 10 |
| ორთაბრძოლები | ||
| 2 | Dribbles | 7 |
| 12% | Ground duels (%) | 23% |
| 38% | Duels won (%) | 62% |
| 6% | Aerial duels (%) | 6% |
| 5 | Dispossessed | 3 |
| დაცვა | ||
| 5 | Interceptions | 4 |
| 8 | Clearances | 9 |
| 29 | Ball recoveries | 32 |
| 6% | Tackles won (%) | 7% |
| მეკარის თამაში | ||
| 6 | Goal kicks | 2 |
| 5 | Saves | 3 |
| სტ. გალენი | მაჩვენებელი | გიმარაეში |
|---|---|---|
| მიმოხილვა | ||
| 2 | Corner kicks | 2 |
| 3 | Yellow cards | 4 |
| 4 | Total shots | 14 |
| 1 | Shots on target | 10 |
| 16 | Throw-ins | 5 |
| 1 | Offsides | 1 |
| 5 | Goal kicks | 0 |
| 7 | Goalkeeper saves | 0 |
| 9 | Tackles | 13 |
| 7 | Interceptions | 5 |
| 3 | Dribbles | 5 |
| 57 | Ball possession | 43 |
| 0.44 | Expected goals (xG) | 1.69 |
| 9 | Free kicks | 4 |
| 1 | Big chances | 5 |
| 242 | Passes | 194 |
| 190 | Accurate passes | 155 |
| დარტყმები | ||
| 3 | Shots inside box | 10 |
| 1 | Shots off target | 3 |
| 2 | Blocked shots | 1 |
| 1 | Shots outside box | 4 |
| 0 | Hit woodwork | 0 |
| შეტევა | ||
| 0 | Big chances missed | 3 |
| 1 | Offsides | 1 |
| პასები | ||
| 8 | Accurate long balls | 11 |
| 29 | Final third entries | 25 |
| 1 | Accurate crosses | 0 |
| 16 | Throw-ins | 5 |
| ორთაბრძოლები | ||
| 3 | Dribbles | 5 |
| 21% | Ground duels (%) | 22% |
| 43% | Duels won (%) | 57% |
| 2% | Aerial duels (%) | 8% |
| 5 | Dispossessed | 3 |
| დაცვა | ||
| 7 | Interceptions | 5 |
| 10 | Clearances | 26 |
| 30 | Ball recoveries | 38 |
| 4% | Tackles won (%) | 9% |
| მეკარის თამაში | ||
| 5 | Goal kicks | 0 |
| 7 | Saves | 0 |
შემადგენლობები
სტ. გალენი4-3-2-1
სათადარიგოები
დარტყმების რუკა
სტ. გალენი10 დარტყმა · 4 კარში · 1 გოლი · 1.42 xG
გიმარაეში30 დარტყმა · 16 კარში · 4 გოლი · 3.87 xG
სტ. გალენი6 დარტყმა · 3 კარში · 0 გოლი · 1.01 xG
გიმარაეში16 დარტყმა · 6 კარში · 1 გოლი · 2.00 xG
სტ. გალენი4 დარტყმა · 1 კარში · 1 გოლი · 0.41 xG
გიმარაეში14 დარტყმა · 10 კარში · 3 გოლი · 1.87 xG
- სტ. გალენი
- გიმარაეში
- გოლი
- კარში
- blocked
- კარს აცდენილი
- წერტილის ზომა = მოსალოდნელი გოლები
მოთამაშეთა რეიტინგები
სტ. გალენი16 შეფასებული
გიმარაეში15 შეფასებული
მოთამაშეთა სტატისტიკა
სტ. გალენი
| მოთამაშე | წთ | შეფ. | გ | ა | დარტ. | xG | პასი | საკვანძო პასი | ორთაბრძოლა | ართ. | მოგ. | ბარათები |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1Lawrence Ati ZigiGoalkeeper | 90′ | 9.1 | 35/43 | 1/1 | 12 | |||||||
| 27Kevin CsobothForward | 90′ | 7.3 | 1 | 1 | 0.33 | 18/19 | 3 | 3/4 | ||||
| 28Hugo VandermerschDefender | 90′ | 6.6 | 1 | 1 | 0.03 | 29/41 | 1 | 4/12 | ||||
| Albert VallciDefender | 90′ | 6.1 | 1 | 0.03 | 58/69 | 6/10 | 3 | |||||
| Abdoulaye DiabyDefender | 90′ | 5.6 | 46/60 | 2/7 | ||||||||
| 36Chima OkorojiDefender | 90′ | 5.3 | 19/28 | 4/10 | 2 | |||||||
| 7Christian WitzigForward | 78′ | 6.1 | 1 | 0.26 | 11/20 | 6/16 | 3 | |||||
| Chadrac AkoloForward | 61′ | 6.8 | 2 | 0.29 | 9/12 | 1 | 1/5 | 1 | ||||
| 64Mihailo StevanovićMidfielder | 61′ | 6.3 | 22/26 | 1/6 | 1 | |||||||
| 16Lukas GörtlerMidfielder | 45′ | 6.6 | 1 | 0.03 | 16/19 | 3/6 | 1 | |||||
| Bastien TomaMidfielder | 45′ | 6.3 | 1 | 0.03 | 20/24 | 2/3 | 2 | |||||
| 63Corsin KonietzkeMidfielder | 45′ | 6.1 | 2 | 0.42 | 5/7 | 1 | 2/6 | 2 | ||||
| Jordi QuintillàMidfielder | 45′ | 6.0 | 25/34 | 2/7 | 2 | |||||||
| Moustapha CisséForward | 29′ | 6.3 | 4/5 | 1/2 | ||||||||
| Victor RuizMidfielder | 29′ | 6.3 | 12/18 | 1/1 | 1 | |||||||
| Felix MambimbiForward | 12′ | 6.1 | 4/6 | 2/4 | ||||||||
| 35Bela DumrathGoalkeeper | — | — | ||||||||||
| 23Betim FazlijiMidfielder | — | — | ||||||||||
| 4Jozo StanićDefender | — | — | ||||||||||
| Konrad FaberDefender | — | — | ||||||||||
| 25Lukas WatkowiakGoalkeeper | — | — | ||||||||||
| Noah YannickDefender | — | — | ||||||||||
| 5Stephan AmbrosiusDefender | — | — |
გიმარაეში
| მოთამაშე | წთ | შეფ. | გ | ა | დარტ. | xG | პასი | საკვანძო პასი | ორთაბრძოლა | ართ. | მოგ. | ბარათები |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Alberto CostaDefender | 90′ | 8.8 | 1 | 3 | 0.11 | 24/28 | 9/12 | 4 | ||||
| Manu SilvaMidfielder | 90′ | 7.7 | 3 | 0.05 | 44/50 | 10/13 | 4 | |||||
| Mikel VillanuevaDefender | 90′ | 7.7 | 64/73 | 1 | 6/7 | 2 | ||||||
| 13João MendesDefender | 90′ | 7.4 | 1 | 0.01 | 52/66 | 6/11 | 2 | |||||
| Bruno VarelaGoalkeeper | 90′ | 7.4 | 24/32 | 1/1 | 3 | |||||||
| 4Óscar RivasDefender | 90′ | 6.6 | 1 | 0.04 | 43/48 | 1/2 | 1 | |||||
| Nuno SantosMidfielder | 89′ | 8.7 | 2 | 3 | 0.10 | 35/44 | 6 | 10/13 | 7 | |||
| Tiago SilvaMidfielder | 89′ | 7.4 | 1 | 0.07 | 50/59 | 7 | 0/3 | |||||
| Nélson OliveiraForward | 75′ | 6.4 | 2 | 0.10 | 15/17 | 1 | 5/7 | 1 | ||||
| João MendesForward | 71′ | 7.1 | 1 | 3 | 0.53 | 24/29 | 3/6 | 1 | ||||
| 11Gustavo SilvaMidfielder | 70′ | 7.7 | 1 | 5 | 0.89 | 10/16 | 1 | 5/12 | 1 | |||
| Kaio CésarForward | 20′ | 7.2 | 1 | 3/4 | 3 | 1/4 | ||||||
| 20SamuMidfielder | 19′ | 8.2 | 1 | 1 | 0.29 | 7/10 | 0/3 | |||||
| José BicaForward | 15′ | 6.0 | 4 | 0.72 | 3/4 | 1 | 0/3 | |||||
| 18Telmo ArcanjoMidfielder | 8′ | 6.6 | 3 | 0.26 | 2/2 | 2/3 | 1 | |||||
| Zé CarlosMidfielder | 1′ | — | 2/2 | |||||||||
| CharlesGoalkeeper | — | — | ||||||||||
| Dieu-Merci MichelForward | — | — | ||||||||||
| Jorge FernandesDefender | — | — | ||||||||||
| 91José RibeiroGoalkeeper | — | — | ||||||||||
| 2Miguel MagaDefender | — | — | ||||||||||
| Tomás RibeiroDefender | — | — |