ნიცა — ტულუზა — ლიგა 1
ლიგა 1სეზონი 24/25
კვი 25 აგვ··ტური 2·ფრე
მატჩის მიმოხილვა
12 ძირითადი მაჩვენებელი · სრული დრო- 4კუთხურები4
- 4ბარათები2
- 11დარტყმები15
- 3კარში დარტყმები3
- 12ჯარიმები21
- 24აუტები18
- 1თამაშგარეები1
- 6კარიდან დარტყმები11
- 2მოგერიებები2
- 19ართმევები26
- 6ჩაჭრები5
- 10დრიბლინგები9
პერიოდი
მატჩის სტატისტიკა
| ნიცა | მაჩვენებელი | ტულუზა |
|---|---|---|
| მიმოხილვა | ||
| 4 | Corner kicks | 4 |
| 4 | Yellow cards | 2 |
| 11 | Total shots | 15 |
| 3 | Shots on target | 3 |
| 12 | Fouls | 21 |
| 24 | Throw-ins | 18 |
| 1 | Offsides | 1 |
| 6 | Goal kicks | 11 |
| 2 | Goalkeeper saves | 2 |
| 19 | Tackles | 26 |
| 6 | Interceptions | 5 |
| 10 | Dribbles | 9 |
| 58 | Ball possession | 42 |
| 1.28 | Expected goals (xG) | 0.98 |
| 454 | Passes | 338 |
| 21 | Free kicks | 11 |
| 2 | Big chances | 1 |
| 378 | Accurate passes | 255 |
| დარტყმები | ||
| 10 | Shots inside box | 8 |
| 0 | Hit woodwork | 1 |
| 6 | Shots off target | 7 |
| 1 | Shots outside box | 7 |
| 2 | Blocked shots | 5 |
| შეტევა | ||
| 1 | Big chances missed | 0 |
| 3 | Fouled in final third | 3 |
| 1 | Offsides | 1 |
| 24 | Touches in penalty area | 20 |
| პასები | ||
| 6 | Accurate crosses | 5 |
| 45 | Final third entries | 41 |
| 7 | Accurate long balls | 16 |
| 24 | Throw-ins | 18 |
| ორთაბრძოლები | ||
| 10 | Dribbles | 9 |
| 48% | Ground duels (%) | 45% |
| 20% | Aerial duels (%) | 16% |
| 8 | Dispossessed | 7 |
| 53% | Duels won (%) | 47% |
| დაცვა | ||
| 12 | Clearances | 14 |
| 48 | Ball recoveries | 45 |
| 7% | Tackles won (%) | 15% |
| 6 | Interceptions | 5 |
| მეკარის თამაში | ||
| 3 | High claims | 1 |
| 6 | Goal kicks | 11 |
| 2 | Saves | 2 |
| 0.08 | Goals prevented | -0.36 |
| მოსალოდნელი გოლები პენალტების გარეშე | ||
| 1.3 | Non-penalty expected goals (npxG) | 1.0 |
| ნიცა | მაჩვენებელი | ტულუზა |
|---|---|---|
| მიმოხილვა | ||
| 3 | Corner kicks | 1 |
| 1 | Yellow cards | 0 |
| 6 | Total shots | 3 |
| 1 | Shots on target | 1 |
| 16 | Throw-ins | 10 |
| 0 | Offsides | 0 |
| 1 | Goal kicks | 5 |
| 1 | Goalkeeper saves | 1 |
| 6 | Tackles | 7 |
| 2 | Interceptions | 4 |
| 4 | Dribbles | 3 |
| 66 | Ball possession | 34 |
| 0.84 | Expected goals (xG) | 0.17 |
| 266 | Passes | 141 |
| 11 | Free kicks | 4 |
| 1 | Big chances | 0 |
| 232 | Accurate passes | 102 |
| დარტყმები | ||
| 5 | Shots inside box | 2 |
| 0 | Hit woodwork | 0 |
| 4 | Shots off target | 1 |
| 1 | Shots outside box | 1 |
| 1 | Blocked shots | 1 |
| შეტევა | ||
| 1 | Big chances missed | 0 |
| 3 | Fouled in final third | 1 |
| 0 | Offsides | 0 |
| პასები | ||
| 4 | Accurate crosses | 1 |
| 25 | Final third entries | 23 |
| 4 | Accurate long balls | 10 |
| 16 | Throw-ins | 10 |
| ორთაბრძოლები | ||
| 4 | Dribbles | 3 |
| 20% | Ground duels (%) | 13% |
| 9% | Aerial duels (%) | 8% |
| 3 | Dispossessed | 4 |
| 58% | Duels won (%) | 42% |
| დაცვა | ||
| 4 | Clearances | 6 |
| 24 | Ball recoveries | 19 |
| 4% | Tackles won (%) | 5% |
| 2 | Interceptions | 4 |
| მეკარის თამაში | ||
| 1 | Goal kicks | 5 |
| 1 | Saves | 1 |
| ნიცა | მაჩვენებელი | ტულუზა |
|---|---|---|
| მიმოხილვა | ||
| 1 | Corner kicks | 3 |
| 3 | Yellow cards | 2 |
| 5 | Total shots | 12 |
| 2 | Shots on target | 2 |
| 8 | Throw-ins | 8 |
| 1 | Offsides | 1 |
| 5 | Goal kicks | 6 |
| 1 | Goalkeeper saves | 1 |
| 13 | Tackles | 19 |
| 4 | Interceptions | 1 |
| 6 | Dribbles | 6 |
| 49 | Ball possession | 51 |
| 0.44 | Expected goals (xG) | 0.81 |
| 188 | Passes | 197 |
| 10 | Free kicks | 7 |
| 1 | Big chances | 1 |
| 146 | Accurate passes | 153 |
| დარტყმები | ||
| 5 | Shots inside box | 6 |
| 0 | Hit woodwork | 1 |
| 2 | Shots off target | 6 |
| 0 | Shots outside box | 6 |
| 1 | Blocked shots | 4 |
| შეტევა | ||
| 0 | Big chances missed | 0 |
| 0 | Fouled in final third | 2 |
| 1 | Offsides | 1 |
| პასები | ||
| 2 | Accurate crosses | 4 |
| 20 | Final third entries | 18 |
| 3 | Accurate long balls | 6 |
| 8 | Throw-ins | 8 |
| ორთაბრძოლები | ||
| 6 | Dribbles | 6 |
| 28% | Ground duels (%) | 32% |
| 11% | Aerial duels (%) | 8% |
| 5 | Dispossessed | 3 |
| 49% | Duels won (%) | 51% |
| დაცვა | ||
| 8 | Clearances | 8 |
| 24 | Ball recoveries | 26 |
| 3% | Tackles won (%) | 10% |
| 4 | Interceptions | 1 |
| მეკარის თამაში | ||
| 5 | Goal kicks | 6 |
| 1 | Saves | 1 |
შემადგენლობები
ნიცა3-5-2
სათადარიგოები
დარტყმების რუკა
ნიცა11 დარტყმა · 3 კარში · 1 გოლი · 1.27 xG
ტულუზა15 დარტყმა · 3 კარში · 1 გოლი · 0.94 xG
ნიცა6 დარტყმა · 1 კარში · 0 გოლი · 0.84 xG
ტულუზა3 დარტყმა · 1 კარში · 0 გოლი · 0.17 xG
ნიცა5 დარტყმა · 2 კარში · 1 გოლი · 0.43 xG
ტულუზა12 დარტყმა · 2 კარში · 1 გოლი · 0.77 xG
- ნიცა
- ტულუზა
- გოლი
- კარში
- blocked
- კარს აცდენილი
- წერტილის ზომა = მოსალოდნელი გოლები
მოთამაშეთა რეიტინგები
ნიცა14 შეფასებული
ტულუზა15 შეფასებული
მოთამაშეთა სტატისტიკა
ნიცა
| მოთამაშე | წთ | შეფ. | გ | ა | დარტ. | xG | პასი | საკვანძო პასი | ორთაბრძოლა | ართ. | მოგ. | ბარათები |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92Jonathan ClaussDefender | 90′ | 8.2 | 1 | 3 | 0.47 | 27/36 | 1 | 9/14 | 6 | |||
| 6Hicham BoudaouiMidfielder | 90′ | 7.4 | 1 | 34/42 | 1 | 7/14 | 2 | |||||
| Evann GuessandForward | 90′ | 7.4 | 2 | 0.14 | 14/14 | 11/17 | 1 | |||||
| 64Moise BombitoDefender | 90′ | 7.1 | 69/80 | 4/9 | ||||||||
| 4DanteDefender | 90′ | 6.8 | 1 | 0.01 | 54/65 | 5/9 | 1 | |||||
| Marcin BułkaGoalkeeper | 90′ | 6.7 | 28/31 | 2 | ||||||||
| Pablo RosarioMidfielder | 90′ | 6.3 | 32/37 | 4/9 | 2 | |||||||
| 33Antoine MendyDefender | 89′ | 6.1 | 2 | 0.38 | 47/55 | 7/12 | 2 | |||||
| Melvin BardDefender | 83′ | 5.6 | 22/29 | 9/14 | 3 | |||||||
| Mohamed Ali ChoForward | 78′ | 7.4 | 1 | 0.03 | 15/20 | 2 | 4/9 | |||||
| Tanguy NdombéléMidfielder | 78′ | 6.4 | 1 | 0.05 | 23/28 | 2 | 8/16 | 2 | ||||
| Jordan LotombaDefender | 14′ | 6.6 | 3/3 | 0/2 | ||||||||
| Badredine BouananiMidfielder | 12′ | 7.1 | 1 | 0.13 | 2/3 | 0/1 | ||||||
| Billal BrahimiForward | 12′ | 6.4 | 3/4 | 1 | 0/1 | |||||||
| 55Youssouf NdayishimiyeMidfielder | 1′ | — | 5/7 | 0/2 | ||||||||
| Daouda TraoreMidfielder | — | — | ||||||||||
| Maxime DupéGoalkeeper | — | — | ||||||||||
| Victor OrakpoForward | — | — |
ტულუზა
| მოთამაშე | წთ | შეფ. | გ | ა | დარტ. | xG | პასი | საკვანძო პასი | ორთაბრძოლა | ართ. | მოგ. | ბარათები |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yann GbohoForward | 90′ | 8.2 | 1 | 3 | 0.19 | 18/21 | 3 | 6/10 | 1 | |||
| 23Cristian Cásseres Jr.Midfielder | 90′ | 7.1 | 1 | 0.09 | 21/33 | 1 | 10/17 | 8 | ||||
| 16Guillaume RestesGoalkeeper | 90′ | 6.7 | 24/33 | 1/1 | 2 | |||||||
| 2Rasmus NicolaisenDefender | 90′ | 6.6 | 1 | 0.02 | 32/41 | 9/13 | 3 | |||||
| Waren KamanziDefender | 90′ | 6.4 | 19/23 | 1 | 5/11 | 4 | ||||||
| Zakaria AboukhlalForward | 90′ | 6.4 | 2 | 0.12 | 9/12 | 3/9 | ||||||
| Charlie CresswellDefender | 90′ | 6.3 | 1 | 0.05 | 41/54 | 6/17 | 4 | |||||
| 15Aron DønnumDefender | 88′ | 6.8 | 18/24 | 1 | 5/12 | 1 | ||||||
| Vincent SierroMidfielder | 78′ | 6.8 | 2 | 0.07 | 31/37 | 1/6 | ||||||
| Frank MagriForward | 65′ | 6.8 | 1 | 0.02 | 6/11 | 1 | 6/14 | 1 | ||||
| 3Mark McKenzieDefender | 65′ | 6.8 | 13/19 | 2/8 | 1 | |||||||
| Shavy BabickaForward | 25′ | 7.7 | 1 | 1 | 0.31 | 5/5 | 1 | 3/5 | 2 | |||
| Gabriel SuazoDefender | 25′ | 6.7 | 12/17 | 2 | 2/3 | 1 | ||||||
| 31Niklas SchmidtMidfielder | 12′ | 7.1 | 2 | 0.06 | 4/5 | 1 | 0/1 | |||||
| Djibril SidibéDefender | 9′ | 6.4 | 1 | 0.01 | 2/3 | 2/2 | ||||||
| Alex DomínguezGoalkeeper | — | — | ||||||||||
| Dayann MethalieDefender | — | — | ||||||||||
| Denis GenreauMidfielder | — | — | ||||||||||
| Mamady BangréMidfielder | — | — | ||||||||||
| Naatan SkyttäMidfielder | — | — |
დამოუკიდებელი წყარო
PitchAPI-ის ტაქტიკური ანალიზი
PitchAPI is an independent post-match source. Its xG and overlapping counts are displayed separately and are never blended into settlement statistics.
- მასპინძლის სქემა
- 3-5-2
- სტუმრის სქემა
- 3-4-2-1
PitchAPI-მ ეს მატჩი დააკავშირა, მაგრამ მატჩისშემდგომი ანალიტიკა ჯერ მიუწვდომელია.