გენკი — როიალ უნიონი — იუპილერ ლიგა
იუპილერ ლიგასეზონი 23/24
შაბ 3 თებ··ტური 24·როიალ უნიონი მოგება
მატჩის მიმოხილვა
12 ძირითადი მაჩვენებელი · სრული დრო- 8კუთხურები3
- 1ბარათები4
- 10დარტყმები12
- 3კარში დარტყმები4
- 18ჯარიმები13
- 40აუტები23
- 3თამაშგარეები1
- 13კარიდან დარტყმები6
- 3მოგერიებები3
- 10ვარდნები32
- 13ჩაჭრები12
- 14დრიბლინგები7
პერიოდი
მატჩის სტატისტიკა
| გენკი | მაჩვენებელი | როიალ უნიონი |
|---|---|---|
| მიმოხილვა | ||
| 8 | Corner kicks | 3 |
| 1 | Yellow cards | 4 |
| 10 | Total shots | 12 |
| 3 | Shots on target | 4 |
| 18 | Fouls | 13 |
| 40 | Throw-ins | 23 |
| 3 | Offsides | 1 |
| 13 | Goal kicks | 6 |
| 3 | Goalkeeper saves | 3 |
| 10 | Tackles | 32 |
| 13 | Interceptions | 12 |
| 14 | Dribbles | 7 |
| 52 | Ball possession | 48 |
| 0.79 | Expected goals (xG) | 0.88 |
| 0 | Big chances | 2 |
| 400 | Passes | 370 |
| 305 | Accurate passes | 266 |
| 13 | Free kicks | 18 |
| დარტყმები | ||
| 2 | Shots outside box | 2 |
| 8 | Shots inside box | 10 |
| 0 | Hit woodwork | 0 |
| 4 | Blocked shots | 2 |
| 3 | Shots off target | 6 |
| შეტევა | ||
| 3 | Offsides | 1 |
| 1 | Fouled in final third | 3 |
| 0 | Big chances missed | 1 |
| პასები | ||
| 52 | Final third entries | 69 |
| 5 | Accurate crosses | 4 |
| 40 | Throw-ins | 23 |
| 33 | Accurate long balls | 24 |
| ორთაბრძოლები | ||
| 36% | Ground duels (%) | 57% |
| 39% | Duels won (%) | 61% |
| 14 | Dribbles | 7 |
| 12% | Aerial duels (%) | 17% |
| 17 | Dispossessed | 2 |
| დაცვა | ||
| 51 | Ball recoveries | 63 |
| 8% | Tackles won (%) | 18% |
| 13 | Interceptions | 12 |
| 29 | Clearances | 25 |
| მეკარის თამაში | ||
| 3 | Saves | 3 |
| 0.68 | Goals prevented | 0.25 |
| 13 | Goal kicks | 6 |
| მოსალოდნელი გოლები პენალტების გარეშე | ||
| 0.8 | Non-penalty expected goals (npxG) | 0.9 |
| გენკი | მაჩვენებელი | როიალ უნიონი |
|---|---|---|
| მიმოხილვა | ||
| 3 | Corner kicks | 2 |
| 0 | Yellow cards | 2 |
| 4 | Total shots | 6 |
| 1 | Shots on target | 1 |
| 18 | Throw-ins | 16 |
| 1 | Offsides | 1 |
| 7 | Goal kicks | 1 |
| 1 | Goalkeeper saves | 1 |
| 4 | Tackles | 14 |
| 5 | Interceptions | 9 |
| 10 | Dribbles | 4 |
| 46 | Ball possession | 54 |
| 0.27 | Expected goals (xG) | 0.32 |
| 0 | Big chances | 0 |
| 184 | Passes | 210 |
| 138 | Accurate passes | 156 |
| 5 | Free kicks | 8 |
| დარტყმები | ||
| 2 | Shots outside box | 2 |
| 2 | Shots inside box | 4 |
| 0 | Hit woodwork | 0 |
| 2 | Blocked shots | 2 |
| 1 | Shots off target | 3 |
| შეტევა | ||
| 1 | Offsides | 1 |
| 1 | Fouled in final third | 1 |
| 0 | Big chances missed | 0 |
| პასები | ||
| 20 | Final third entries | 37 |
| 0 | Accurate crosses | 3 |
| 18 | Throw-ins | 16 |
| 19 | Accurate long balls | 10 |
| ორთაბრძოლები | ||
| 19% | Ground duels (%) | 26% |
| 37% | Duels won (%) | 63% |
| 10 | Dribbles | 4 |
| 2% | Aerial duels (%) | 10% |
| 7 | Dispossessed | 0 |
| დაცვა | ||
| 21 | Ball recoveries | 30 |
| 3% | Tackles won (%) | 6% |
| 5 | Interceptions | 9 |
| 16 | Clearances | 10 |
| მეკარის თამაში | ||
| 1 | Saves | 1 |
| 7 | Goal kicks | 1 |
| გენკი | მაჩვენებელი | როიალ უნიონი |
|---|---|---|
| მიმოხილვა | ||
| 5 | Corner kicks | 1 |
| 1 | Yellow cards | 2 |
| 6 | Total shots | 6 |
| 2 | Shots on target | 3 |
| 22 | Throw-ins | 7 |
| 2 | Offsides | 0 |
| 6 | Goal kicks | 5 |
| 2 | Goalkeeper saves | 2 |
| 6 | Tackles | 18 |
| 8 | Interceptions | 3 |
| 4 | Dribbles | 3 |
| 58 | Ball possession | 42 |
| 0.52 | Expected goals (xG) | 0.56 |
| 0 | Big chances | 2 |
| 216 | Passes | 160 |
| 167 | Accurate passes | 110 |
| 8 | Free kicks | 10 |
| დარტყმები | ||
| 0 | Shots outside box | 0 |
| 6 | Shots inside box | 6 |
| 0 | Hit woodwork | 0 |
| 2 | Blocked shots | 0 |
| 2 | Shots off target | 3 |
| შეტევა | ||
| 2 | Offsides | 0 |
| 0 | Fouled in final third | 2 |
| 0 | Big chances missed | 1 |
| პასები | ||
| 32 | Final third entries | 32 |
| 5 | Accurate crosses | 1 |
| 22 | Throw-ins | 7 |
| 14 | Accurate long balls | 14 |
| ორთაბრძოლები | ||
| 17% | Ground duels (%) | 31% |
| 42% | Duels won (%) | 58% |
| 4 | Dribbles | 3 |
| 10% | Aerial duels (%) | 7% |
| 10 | Dispossessed | 2 |
| დაცვა | ||
| 30 | Ball recoveries | 33 |
| 5% | Tackles won (%) | 12% |
| 8 | Interceptions | 3 |
| 13 | Clearances | 15 |
| მეკარის თამაში | ||
| 2 | Saves | 2 |
| 6 | Goal kicks | 5 |
შემადგენლობები
გენკი4-2-3-1
სათადარიგოები
დარტყმების რუკა
გენკი10 დარტყმა · 3 კარში · 0 გოლი · 0.81 xG
როიალ უნიონი12 დარტყმა · 4 კარში · 1 გოლი · 0.87 xG
გენკი4 დარტყმა · 1 კარში · 0 გოლი · 0.28 xG
როიალ უნიონი6 დარტყმა · 1 კარში · 0 გოლი · 0.32 xG
გენკი6 დარტყმა · 2 კარში · 0 გოლი · 0.53 xG
როიალ უნიონი6 დარტყმა · 3 კარში · 1 გოლი · 0.55 xG
- გენკი
- როიალ უნიონი
- გოლი
- კარში
- blocked
- კარს აცდენილი
- წერტილის ზომა = მოსალოდნელი გოლები
მოთამაშეთა რეიტინგები
გენკი15 შეფასებული
როიალ უნიონი12 შეფასებული
მოთამაშეთა სტატისტიკა
გენკი
| მოთამაშე | წთ | შეფ. | გ | ა | დარტ. | xG | პასი | საკვანძო პასი | ორთაბრძოლა | ართ. | მოგ. | ბარათები |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Mujaid SadickDefender | 90′ | 7.2 | 45/48 | 4/7 | 2 | |||||||
| Mark McKenzieDefender | 90′ | 7.1 | 1 | 0.19 | 45/58 | 2/7 | 1 | |||||
| Joseph PaintsilForward | 90′ | 6.8 | 1 | 0.03 | 13/18 | 2 | 6/14 | 1 | ||||
| Maarten VandevoordtGoalkeeper | 90′ | 6.6 | 25/35 | 3 | ||||||||
| 8Bryan HeynenMidfielder | 90′ | 6.4 | 1 | 0.08 | 19/33 | 4/7 | 2 | |||||
| Bilal El KhannoussMidfielder | 90′ | 6.3 | 38/48 | 2 | 3/7 | |||||||
| Patrik HrošovskýMidfielder | 90′ | 6.0 | 32/46 | 3/13 | 1 | |||||||
| Eduard SobolDefender | 86′ | 6.8 | 29/38 | 1/5 | ||||||||
| Yira Collins SorForward | 76′ | 7.4 | 1 | 0.18 | 11/12 | 2 | 7/20 | |||||
| Christopher BaahForward | 74′ | 6.1 | 1 | 0.05 | 13/18 | 7/17 | 1 | |||||
| Zakaria El OuahdiDefender | 74′ | 6.1 | 1 | 0.02 | 23/31 | 6/11 | 1 | |||||
| Tolu ArokodareForward | 16′ | 6.8 | 1 | 0.05 | 3/4 | 1/5 | ||||||
| 27Ken NkubaForward | 16′ | 6.1 | 1 | 0.07 | 7/8 | 1 | 3/6 | 1 | ||||
| Luca OyenForward | 14′ | 6.8 | 1 | 0.07 | 1/1 | 1/3 | ||||||
| Andi ZeqiriForward | 9′ | 6.8 | 1 | 0.04 | 1/2 | |||||||
| Anouar Ait El HadjForward | — | — | ||||||||||
| 1Hendrik Van CrombruggeGoalkeeper | — | — | ||||||||||
| 44Josue Ndenge KongoloDefender | — | — | ||||||||||
| Konstantinos KaretsasMidfielder | — | — | ||||||||||
| 32Noah Adedeji-SternbergMidfielder | — | — |
როიალ უნიონი
| მოთამაშე | წთ | შეფ. | გ | ა | დარტ. | xG | პასი | საკვანძო პასი | ორთაბრძოლა | ართ. | მოგ. | ბარათები |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cameron PuertasMidfielder | 90′ | 8.6 | 1 | 3 | 0.14 | 29/37 | 4 | 14/22 | 6 | |||
| Anthony MorisGoalkeeper | 90′ | 7.7 | 23/29 | 2/3 | 3 | |||||||
| Mohamed AmouraForward | 90′ | 7.7 | 1 | 6 | 0.42 | 14/22 | 8/15 | 2 | ||||
| Loïc LapoussinDefender | 90′ | 7.4 | 1 | 0.02 | 30/39 | 2 | 3/7 | 3 | ||||
| 5Kevin Mac AllisterDefender | 90′ | 7.4 | 36/46 | 1 | 6/15 | 5 | ||||||
| Charles VanhoutteMidfielder | 90′ | 7.1 | 35/49 | 1 | 7/11 | 5 | ||||||
| Christian BurgessDefender | 90′ | 7.1 | 25/33 | 7/9 | ||||||||
| 26Ross SykesDefender | 90′ | 7.1 | 27/33 | 4/6 | 2 | |||||||
| Alessio Castro-MontesDefender | 90′ | 6.7 | 22/31 | 1 | 7/10 | 3 | ||||||
| Noah SadikiMidfielder | 88′ | 6.6 | 1 | 0.21 | 12/28 | 9/11 | 4 | |||||
| Gustaf NilssonForward | 79′ | 7.4 | 1 | 0.05 | 12/19 | 2 | 5/7 | 1 | ||||
| Dennis Eckert AyensaForward | 11′ | 6.1 | 0/2 | 1/5 | ||||||||
| Mathias RasmussenMidfielder | 2′ | — | 1/2 | 1/1 | 1 | |||||||
| Casper TerhoForward | — | — | ||||||||||
| Elton KabanguForward | — | — | ||||||||||
| 19Guillaume FrançoisMidfielder | — | — | ||||||||||
| Henok TeklabMidfielder | — | — | ||||||||||
| Joachim ImbrechtsGoalkeeper | — | — | ||||||||||
| Nathan HuygeveldeMidfielder | — | — |
მატჩთან დაკავშირებული
წინა შეხვედრები
- შაბ 7 მარროიალ უნიონი 2-1 გენკი
- კვი 21 სექგენკი 1-2 როიალ უნიონი
- შაბ 3 მაისიროიალ უნიონი 1-0 გენკი
- კვი 20 აპრგენკი 1-2 როიალ უნიონი
- შაბ 15 მარგენკი 2-1 როიალ უნიონი
- კვი 10 ნოეროიალ უნიონი 4-0 გენკი
- კვი 26 მაისიროიალ უნიონი 2-0 გენკი
- ორშ 1 აპრგენკი 1-0 როიალ უნიონი
- შაბ 16 სექროიალ უნიონი 0-2 გენკი
- კვი 21 მაისიგენკი 1-1 როიალ უნიონი