მონცა — იუვენტუსი — სერია A
სერია Aსეზონი 23/24
პარ 1 დეკ··ტური 14·იუვენტუსი მოგება
მატჩის მიმოხილვა
12 ძირითადი მაჩვენებელი · სრული დრო- 7კუთხურები3
- 1ბარათები2
- 16დარტყმები18
- 1კარში დარტყმები7
- 12ჯარიმები8
- 20აუტები15
- 0თამაშგარეები2
- 6კარიდან დარტყმები8
- 5მოგერიებები0
- 15ვარდნები15
- 6ჩაჭრები6
- 1დრიბლინგები4
პერიოდი
მატჩის სტატისტიკა
| მონცა | მაჩვენებელი | იუვენტუსი |
|---|---|---|
| მიმოხილვა | ||
| 7 | Corner kicks | 3 |
| 1 | Yellow cards | 2 |
| 16 | Total shots | 18 |
| 1 | Shots on target | 7 |
| 12 | Fouls | 8 |
| 20 | Throw-ins | 15 |
| 0 | Offsides | 2 |
| 6 | Goal kicks | 8 |
| 5 | Goalkeeper saves | 0 |
| 15 | Tackles | 15 |
| 6 | Interceptions | 6 |
| 1 | Dribbles | 4 |
| 66 | Ball possession | 34 |
| 0.76 | Expected goals (xG) | 2.60 |
| 671 | Passes | 350 |
| 0 | Big chances | 4 |
| 8 | Free kicks | 12 |
| 601 | Accurate passes | 294 |
| დარტყმები | ||
| 10 | Shots inside box | 12 |
| 8 | Blocked shots | 5 |
| 6 | Shots outside box | 6 |
| 0 | Hit woodwork | 0 |
| 7 | Shots off target | 6 |
| შეტევა | ||
| 0 | Big chances missed | 3 |
| 1 | Fouled in final third | 2 |
| 0 | Offsides | 2 |
| პასები | ||
| 5 | Accurate crosses | 6 |
| 20 | Throw-ins | 15 |
| 36 | Accurate long balls | 34 |
| 78 | Final third entries | 32 |
| ორთაბრძოლები | ||
| 43% | Duels won (%) | 57% |
| 1 | Dribbles | 4 |
| 24% | Ground duels (%) | 31% |
| 12% | Aerial duels (%) | 16% |
| 6 | Dispossessed | 5 |
| დაცვა | ||
| 6 | Interceptions | 6 |
| 42 | Ball recoveries | 43 |
| 6% | Tackles won (%) | 8% |
| 11 | Clearances | 28 |
| მეკარის თამაში | ||
| 5 | Saves | 0 |
| 6 | Goal kicks | 8 |
| 0.32 | Goals prevented | -0.88 |
| მოსალოდნელი გოლები პენალტების გარეშე | ||
| 0.8 | Non-penalty expected goals (npxG) | 2.3 |
| მონცა | მაჩვენებელი | იუვენტუსი |
|---|---|---|
| მიმოხილვა | ||
| 3 | Corner kicks | 2 |
| 1 | Yellow cards | 1 |
| 5 | Total shots | 10 |
| 0 | Shots on target | 4 |
| 11 | Throw-ins | 10 |
| 0 | Offsides | 1 |
| 3 | Goal kicks | 2 |
| 3 | Goalkeeper saves | 0 |
| 8 | Tackles | 6 |
| 4 | Interceptions | 2 |
| 0 | Dribbles | 1 |
| 63 | Ball possession | 37 |
| 0.27 | Expected goals (xG) | 1.80 |
| 305 | Passes | 175 |
| 0 | Big chances | 3 |
| 5 | Free kicks | 6 |
| 270 | Accurate passes | 149 |
| დარტყმები | ||
| 4 | Shots inside box | 7 |
| 4 | Blocked shots | 1 |
| 1 | Shots outside box | 3 |
| 0 | Hit woodwork | 0 |
| 1 | Shots off target | 5 |
| შეტევა | ||
| 0 | Big chances missed | 3 |
| 0 | Fouled in final third | 1 |
| 0 | Offsides | 1 |
| პასები | ||
| 1 | Accurate crosses | 3 |
| 11 | Throw-ins | 10 |
| 18 | Accurate long balls | 20 |
| 26 | Final third entries | 12 |
| ორთაბრძოლები | ||
| 47% | Duels won (%) | 53% |
| 0 | Dribbles | 1 |
| 13% | Ground duels (%) | 13% |
| 4% | Aerial duels (%) | 6% |
| 2 | Dispossessed | 4 |
| დაცვა | ||
| 4 | Interceptions | 2 |
| 18 | Ball recoveries | 21 |
| 2% | Tackles won (%) | 1% |
| 7 | Clearances | 7 |
| მეკარის თამაში | ||
| 3 | Saves | 0 |
| 3 | Goal kicks | 2 |
| მონცა | მაჩვენებელი | იუვენტუსი |
|---|---|---|
| მიმოხილვა | ||
| 4 | Corner kicks | 1 |
| 0 | Yellow cards | 1 |
| 11 | Total shots | 8 |
| 1 | Shots on target | 3 |
| 9 | Throw-ins | 5 |
| 0 | Offsides | 1 |
| 3 | Goal kicks | 6 |
| 2 | Goalkeeper saves | 0 |
| 7 | Tackles | 9 |
| 2 | Interceptions | 4 |
| 1 | Dribbles | 3 |
| 68 | Ball possession | 32 |
| 0.49 | Expected goals (xG) | 0.80 |
| 366 | Passes | 175 |
| 0 | Big chances | 1 |
| 3 | Free kicks | 6 |
| 331 | Accurate passes | 145 |
| დარტყმები | ||
| 6 | Shots inside box | 5 |
| 4 | Blocked shots | 4 |
| 5 | Shots outside box | 3 |
| 0 | Hit woodwork | 0 |
| 6 | Shots off target | 1 |
| შეტევა | ||
| 0 | Big chances missed | 0 |
| 1 | Fouled in final third | 1 |
| 0 | Offsides | 1 |
| პასები | ||
| 4 | Accurate crosses | 3 |
| 9 | Throw-ins | 5 |
| 18 | Accurate long balls | 14 |
| 52 | Final third entries | 20 |
| ორთაბრძოლები | ||
| 40% | Duels won (%) | 60% |
| 1 | Dribbles | 3 |
| 11% | Ground duels (%) | 18% |
| 8% | Aerial duels (%) | 10% |
| 4 | Dispossessed | 1 |
| დაცვა | ||
| 2 | Interceptions | 4 |
| 24 | Ball recoveries | 22 |
| 4% | Tackles won (%) | 7% |
| 4 | Clearances | 21 |
| მეკარის თამაში | ||
| 2 | Saves | 0 |
| 3 | Goal kicks | 6 |
შემადგენლობები
დარტყმების რუკა
მონცა16 დარტყმა · 1 კარში · 1 გოლი · 0.77 xG
იუვენტუსი18 დარტყმა · 7 კარში · 2 გოლი · 3.11 xG
მონცა5 დარტყმა · 0 კარში · 0 გოლი · 0.26 xG
იუვენტუსი10 დარტყმა · 4 კარში · 1 გოლი · 2.28 xG
მონცა11 დარტყმა · 1 კარში · 1 გოლი · 0.51 xG
იუვენტუსი8 დარტყმა · 3 კარში · 1 გოლი · 0.83 xG
- მონცა
- იუვენტუსი
- გოლი
- კარში
- blocked
- კარს აცდენილი
- წერტილის ზომა = მოსალოდნელი გოლები
მოთამაშეთა რეიტინგები
მონცა16 შეფასებული
იუვენტუსი15 შეფასებული
მოთამაშეთა სტატისტიკა
მონცა
| მოთამაშე | წთ | შეფ. | გ | ა | დარტ. | xG | პასი | საკვანძო პასი | ორთაბრძოლა | ართ. | მოგ. | ბარათები |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Danilo D'AmbrosioDefender | 90′ | 7.9 | 4 | 0.30 | 80/84 | 6/8 | 4 | |||||
| Roberto GagliardiniMidfielder | 90′ | 7.7 | 1 | 0.02 | 75/83 | 3 | 9/14 | 2 | ||||
| 32Matteo PessinaMidfielder | 90′ | 7.4 | 1 | 0.04 | 90/101 | 1 | 1/5 | |||||
| 26Patrick CiurriaForward | 90′ | 7.4 | 28/33 | 2 | 4/9 | 2 | ||||||
| Michele Di GregorioGoalkeeper | 90′ | 7.3 | 21/24 | 5 | ||||||||
| Luca CaldirolaDefender | 90′ | 7.1 | 67/72 | 2/8 | 2 | |||||||
| 28Andrea ColpaniForward | 76′ | 7.1 | 2 | 0.04 | 27/33 | 1 | 1/5 | |||||
| Pablo MaríDefender | 66′ | 7.1 | 1 | 0.05 | 48/51 | 0/2 | ||||||
| Georgios KyriakopoulosDefender | 66′ | 6.3 | 32/37 | 1/5 | ||||||||
| José MachínForward | 45′ | 7.1 | 15/21 | 4/4 | 3 | |||||||
| 19Samuele BirindelliDefender | 45′ | 6.8 | 23/29 | 2/4 | 1 | |||||||
| 47Dany MotaForward | 45′ | 6.4 | 1 | 0.06 | 26/29 | 1 | 0/5 | |||||
| Lorenzo ColomboForward | 45′ | 6.4 | 4 | 0.20 | 6/9 | 2/4 | ||||||
| 44Andrea CarboniDefender | 24′ | 6.4 | 24/25 | 2 | 1/2 | 1 | ||||||
| Pedro PereiraDefender | 24′ | 6.4 | 1 | 23/24 | 2 | 1/4 | ||||||
| Valentín CarboniMidfielder | 14′ | 7.2 | 1 | 2 | 0.03 | 16/16 | 2/4 | |||||
| Alessandro SorrentinoGoalkeeper | — | — | ||||||||||
| Davide BettellaDefender | — | — | ||||||||||
| Eugenio LamannaGoalkeeper | — | — | ||||||||||
| Franco CarboniDefender | — | — | ||||||||||
| Giorgio CittadiniDefender | — | — | ||||||||||
| Jean-Daniel Akpa AkproMidfielder | — | — | ||||||||||
| Mirko MarićForward | — | — | ||||||||||
| Stefano GoriGoalkeeper | — | — | ||||||||||
| Warren BondoMidfielder | — | — |
იუვენტუსი
| მოთამაშე | წთ | შეფ. | გ | ა | დარტ. | xG | პასი | საკვანძო პასი | ორთაბრძოლა | ართ. | მოგ. | ბარათები |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Adrien RabiotMidfielder | 90′ | 8.8 | 1 | 1 | 2 | 0.17 | 30/32 | 2 | 7/14 | 4 | ||
| Alex SandroDefender | 90′ | 7.9 | 1 | 0.02 | 40/46 | 1 | 9/13 | 2 | ||||
| 4Federico GattiDefender | 90′ | 7.7 | 1 | 2 | 1.02 | 43/47 | 4/4 | 1 | ||||
| 3Gleison BremerDefender | 90′ | 7.4 | 32/35 | 4/7 | 2 | |||||||
| 22Weston McKennieMidfielder | 90′ | 7.2 | 4 | 0.18 | 26/31 | 1 | 7/8 | 2 | ||||
| Wojciech SzczęsnyGoalkeeper | 90′ | 6.6 | 27/36 | |||||||||
| Filip KostićDefender | 90′ | 6.6 | 1 | 0.02 | 23/27 | 3 | 1/7 | |||||
| 20Andrea CambiasoDefender | 87′ | 7.4 | 18/20 | 4/5 | 1 | |||||||
| Federico ChiesaForward | 76′ | 6.4 | 3 | 0.12 | 13/17 | 1 | 3/5 | 1 | ||||
| Hans Nicolussi CavigliaMidfielder | 70′ | 6.7 | 1 | 1 | 0.01 | 16/22 | 3 | 3/6 | 1 | |||
| Dušan VlahovićForward | 70′ | 6.3 | 4 | 0.96 | 12/15 | 1 | 3/6 | |||||
| 14Arkadiusz MilikForward | 20′ | 6.6 | 2/5 | 0/5 | ||||||||
| DaniloDefender | 20′ | 6.3 | 6/10 | |||||||||
| Moise KeanForward | 14′ | 6.4 | 5/5 | 2/3 | 1 | |||||||
| 5Manuel LocatelliMidfielder | 11′ | 6.6 | 1/2 | |||||||||
| 23Carlo PinsoglioGoalkeeper | — | — | ||||||||||
| 24Daniele RuganiDefender | — | — | ||||||||||
| Dean HuijsenDefender | — | — | ||||||||||
| Fabio MirettiMidfielder | — | — | ||||||||||
| Joseph NongeMidfielder | — | — | ||||||||||
| 10Kenan YıldızForward | — | — | ||||||||||
| Mattia PerinGoalkeeper | — | — | ||||||||||
| Samuel Iling JuniorForward | — | — |
დამოუკიდებელი წყარო
PitchAPI-ის ტაქტიკური ანალიზი
PitchAPI is an independent post-match source. Its xG and overlapping counts are displayed separately and are never blended into settlement statistics.
- მასპინძლის სქემა
- 3-4-1-2
- სტუმრის სქემა
- 3-5-2
PitchAPI-მ ეს მატჩი დააკავშირა, მაგრამ მატჩისშემდგომი ანალიტიკა ჯერ მიუწვდომელია.