ლოს ანჯელეს გალაქსი — სტ. ლუის სიტი — MLS
MLSსეზონი 2024
შაბ 16 მარ··ფრე
მატჩის მიმოხილვა
12 ძირითადი მაჩვენებელი · სრული დრო- 4კუთხურები3
- 3ბარათები4
- 16დარტყმები19
- 8კარში დარტყმები5
- 13ჯარიმები21
- 24აუტები22
- 2თამაშგარეები2
- 8კარიდან დარტყმები2
- 3მოგერიებები6
- 11ვარდნები16
- 10ჩაჭრები10
- 9დრიბლინგები7
პერიოდი
მატჩის სტატისტიკა
| ლოს ანჯელეს გალაქსი | მაჩვენებელი | სტ. ლუის სიტი |
|---|---|---|
| მიმოხილვა | ||
| 4 | Corner kicks | 3 |
| 3 | Yellow cards | 4 |
| 16 | Total shots | 19 |
| 8 | Shots on target | 5 |
| 13 | Fouls | 21 |
| 24 | Throw-ins | 22 |
| 2 | Offsides | 2 |
| 8 | Goal kicks | 2 |
| 3 | Goalkeeper saves | 6 |
| 11 | Tackles | 16 |
| 10 | Interceptions | 10 |
| 9 | Dribbles | 7 |
| 67 | Ball possession | 33 |
| 2.53 | Expected goals (xG) | 2.14 |
| 20 | Free kicks | 13 |
| 1 | Red cards | 0 |
| 6 | Big chances | 3 |
| 630 | Passes | 303 |
| 535 | Accurate passes | 232 |
| დარტყმები | ||
| 3 | Shots off target | 8 |
| 13 | Shots inside box | 11 |
| 3 | Shots outside box | 8 |
| 3 | Hit woodwork | 1 |
| 5 | Blocked shots | 6 |
| შეტევა | ||
| 2 | Offsides | 2 |
| 3 | Big chances missed | 2 |
| 3 | Fouled in final third | 4 |
| პასები | ||
| 25 | Accurate long balls | 16 |
| 24 | Throw-ins | 22 |
| 3 | Accurate crosses | 7 |
| 56 | Final third entries | 56 |
| ორთაბრძოლები | ||
| 37% | Ground duels (%) | 35% |
| 10 | Dispossessed | 4 |
| 9 | Dribbles | 7 |
| 54% | Duels won (%) | 46% |
| 13% | Aerial duels (%) | 8% |
| დაცვა | ||
| 45 | Ball recoveries | 52 |
| 5% | Tackles won (%) | 8% |
| 10 | Interceptions | 10 |
| 14 | Clearances | 31 |
| მეკარის თამაში | ||
| -1.51 | Goals prevented | 0.87 |
| 8 | Goal kicks | 2 |
| 3 | Saves | 6 |
| მოსალოდნელი გოლები პენალტების გარეშე | ||
| 2.7 | Non-penalty expected goals (npxG) | 2.2 |
| ლოს ანჯელეს გალაქსი | მაჩვენებელი | სტ. ლუის სიტი |
|---|---|---|
| მიმოხილვა | ||
| 0 | Corner kicks | 1 |
| 2 | Yellow cards | 1 |
| 8 | Total shots | 12 |
| 2 | Shots on target | 3 |
| 15 | Throw-ins | 13 |
| 1 | Offsides | 1 |
| 6 | Goal kicks | 1 |
| 2 | Goalkeeper saves | 2 |
| 6 | Tackles | 7 |
| 3 | Interceptions | 4 |
| 5 | Dribbles | 2 |
| 60 | Ball possession | 40 |
| 1.25 | Expected goals (xG) | 1.58 |
| 9 | Free kicks | 9 |
| 0 | Red cards | 0 |
| 2 | Big chances | 2 |
| 279 | Passes | 179 |
| 236 | Accurate passes | 144 |
| დარტყმები | ||
| 3 | Shots off target | 6 |
| 7 | Shots inside box | 5 |
| 1 | Shots outside box | 7 |
| 3 | Hit woodwork | 0 |
| 3 | Blocked shots | 3 |
| შეტევა | ||
| 1 | Offsides | 1 |
| 1 | Big chances missed | 1 |
| 1 | Fouled in final third | 3 |
| პასები | ||
| 10 | Accurate long balls | 11 |
| 15 | Throw-ins | 13 |
| 0 | Accurate crosses | 5 |
| 16 | Final third entries | 37 |
| ორთაბრძოლები | ||
| 19% | Ground duels (%) | 18% |
| 4 | Dispossessed | 2 |
| 5 | Dribbles | 2 |
| 55% | Duels won (%) | 45% |
| 4% | Aerial duels (%) | 1% |
| დაცვა | ||
| 19 | Ball recoveries | 24 |
| 2% | Tackles won (%) | 3% |
| 3 | Interceptions | 4 |
| 12 | Clearances | 5 |
| მეკარის თამაში | ||
| 6 | Goal kicks | 1 |
| 2 | Saves | 2 |
| მოსალოდნელი გოლები პენალტების გარეშე | ||
| 1.4 | Non-penalty expected goals (npxG) | 1.6 |
| ლოს ანჯელეს გალაქსი | მაჩვენებელი | სტ. ლუის სიტი |
|---|---|---|
| მიმოხილვა | ||
| 4 | Corner kicks | 2 |
| 1 | Yellow cards | 3 |
| 8 | Total shots | 7 |
| 6 | Shots on target | 2 |
| 9 | Throw-ins | 9 |
| 1 | Offsides | 1 |
| 2 | Goal kicks | 1 |
| 1 | Goalkeeper saves | 4 |
| 5 | Tackles | 9 |
| 7 | Interceptions | 6 |
| 4 | Dribbles | 5 |
| 74 | Ball possession | 26 |
| 1.29 | Expected goals (xG) | 0.56 |
| 11 | Free kicks | 4 |
| 1 | Red cards | 0 |
| 4 | Big chances | 1 |
| 351 | Passes | 124 |
| 299 | Accurate passes | 88 |
| დარტყმები | ||
| 0 | Shots off target | 2 |
| 6 | Shots inside box | 6 |
| 2 | Shots outside box | 1 |
| 0 | Hit woodwork | 1 |
| 2 | Blocked shots | 3 |
| შეტევა | ||
| 1 | Offsides | 1 |
| 2 | Big chances missed | 1 |
| 2 | Fouled in final third | 1 |
| პასები | ||
| 15 | Accurate long balls | 5 |
| 9 | Throw-ins | 9 |
| 3 | Accurate crosses | 2 |
| 40 | Final third entries | 19 |
| ორთაბრძოლები | ||
| 18% | Ground duels (%) | 17% |
| 6 | Dispossessed | 2 |
| 4 | Dribbles | 5 |
| 53% | Duels won (%) | 47% |
| 9% | Aerial duels (%) | 7% |
| დაცვა | ||
| 26 | Ball recoveries | 28 |
| 3% | Tackles won (%) | 5% |
| 7 | Interceptions | 6 |
| 2 | Clearances | 26 |
| მეკარის თამაში | ||
| 2 | Goal kicks | 1 |
| 1 | Saves | 4 |
| მოსალოდნელი გოლები პენალტების გარეშე | ||
| 1.3 | Non-penalty expected goals (npxG) | 0.7 |
შემადგენლობები
ლოს ანჯელეს გალაქსი4-3-3
სათადარიგოები
დარტყმების რუკა
ლოს ანჯელეს გალაქსი16 დარტყმა · 8 კარში · 3 გოლი · 2.67 xG
სტ. ლუის სიტი20 დარტყმა · 6 კარში · 3 გოლი · 2.23 xG
ლოს ანჯელეს გალაქსი8 დარტყმა · 2 კარში · 1 გოლი · 1.39 xG
სტ. ლუის სიტი12 დარტყმა · 3 კარში · 1 გოლი · 1.55 xG
ლოს ანჯელეს გალაქსი8 დარტყმა · 6 კარში · 2 გოლი · 1.28 xG
სტ. ლუის სიტი8 დარტყმა · 3 კარში · 2 გოლი · 0.68 xG
- ლოს ანჯელეს გალაქსი
- სტ. ლუის სიტი
- გოლი
- კარში
- blocked
- კარს აცდენილი
- წერტილის ზომა = მოსალოდნელი გოლები
მოთამაშეთა რეიტინგები
ლოს ანჯელეს გალაქსი14 შეფასებული
სტ. ლუის სიტი16 შეფასებული
მოთამაშეთა სტატისტიკა
ლოს ანჯელეს გალაქსი
| მოთამაშე | წთ | შეფ. | გ | ა | დარტ. | xG | პასი | საკვანძო პასი | ორთაბრძოლა | ართ. | მოგ. | ბარათები |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 28Joseph PaintsilForward | 90′ | 8.8 | 1 | 3 | 0.48 | 29/40 | 4 | 8/11 | 1 | |||
| Mark DelgadoMidfielder | 90′ | 7.9 | 1 | 51/62 | 3 | 6/11 | 1 | |||||
| John McCarthyGoalkeeper | 90′ | 6.8 | 25/32 | 1/1 | 3 | |||||||
| Martín CáceresDefender | 90′ | 6.8 | 1 | 0.06 | 80/84 | 1/4 | ||||||
| 3Julián AudeDefender | 90′ | 6.6 | 1 | 1 | 0.04 | 38/51 | 1 | 9/15 | 3 | |||
| 4Maya YoshidaDefender | 90′ | 6.6 | 1 | 1 | 0.15 | 84/93 | 4/5 | 1 | ||||
| Miki YamaneDefender | 90′ | 6.6 | 50/61 | 5/6 | 1 | |||||||
| 10Riqui PuigMidfielder | 89′ | 7.1 | 1 | 0.07 | 77/90 | 2 | 5/7 | |||||
| Dejan JoveljićForward | 69′ | 7.1 | 1 | 5 | 1.35 | 6/10 | 1/6 | |||||
| Edwin CerrilloMidfielder | 69′ | 7.1 | 43/48 | 6/12 | 2 | |||||||
| Diego FagúndezForward | 61′ | 6.4 | 2 | 0.25 | 7/9 | 1 | 2/4 | 1 | ||||
| Gabriel PecForward | 29′ | 6.8 | 2 | 0.07 | 3/3 | 1/5 | ||||||
| Gastón BrugmanMidfielder | 21′ | 7.7 | 1 | 39/43 | 3 | 1/5 | 1 | |||||
| Miguel BerryForward | 21′ | 6.8 | 3/4 | 1 | 0/1 | |||||||
| Eriq ZavaletaDefender | 1′ | — | ||||||||||
| Daniel AguirreDefender | — | — | ||||||||||
| 14John NelsonDefender | — | — | ||||||||||
| Jonathan PerezMidfielder | — | — | ||||||||||
| Mauricio CuevasDefender | — | — | ||||||||||
| 1Novak MićovićGoalkeeper | — | — |
სტ. ლუის სიტი
| მოთამაშე | წთ | შეფ. | გ | ა | დარტ. | xG | პასი | საკვანძო პასი | ორთაბრძოლა | ართ. | მოგ. | ბარათები |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 8Christopher DurkinMidfielder | 90′ | 7.7 | 3 | 0.13 | 25/36 | 2 | 10/15 | 6 | ||||
| Joakim NilssonDefender | 90′ | 7.4 | 1 | 1 | 0.16 | 26/35 | 5/6 | 1 | ||||
| 14Tomas TotlandDefender | 90′ | 7.4 | 23/31 | 1 | 5/7 | 1 | ||||||
| 1Roman BürkiGoalkeeper | 90′ | 7.1 | 11/20 | 6 | ||||||||
| 12Celio PompeuMidfielder | 90′ | 6.8 | 1 | 0.01 | 22/31 | 2 | 2/10 | 1 | ||||
| Joshua YaroDefender | 90′ | 6.3 | 30/32 | 2/5 | 2 | |||||||
| João KlaussForward | 81′ | 8.2 | 4 | 0.29 | 20/26 | 2 | 5/6 | |||||
| Indiana VassilevMidfielder | 71′ | 6.8 | 1 | 0.48 | 15/18 | 3 | 4/12 | 1 | ||||
| Aziel JacksonForward | 70′ | 8.2 | 4 | 0.38 | 16/21 | 5 | 3/9 | 1 | ||||
| 7Tomáš OstrákMidfielder | 60′ | 7.7 | 1 | 2 | 0.53 | 17/18 | 2/4 | 1 | ||||
| Anthony MarkanichDefender | 59′ | 6.3 | 1 | 0.01 | 14/18 | 2/5 | 1 | |||||
| Nikolas DyhrDefender | 31′ | 6.6 | 4/6 | 0/3 | ||||||||
| Samuel AdeniranForward | 30′ | 6.7 | 1 | 2 | 0.06 | 4/4 | 1 | 2/6 | ||||
| Hosei KijimaMidfielder | 20′ | 6.3 | 2/2 | |||||||||
| Rasmus AlmMidfielder | 19′ | 6.1 | 1/1 | 1/3 | 1 | |||||||
| 22Kyle HiebertDefender | 9′ | 6.1 | 2/4 | 0/2 | ||||||||
| Akil WattsMidfielder | — | — | ||||||||||
| Christian OlivaresGoalkeeper | — | — | ||||||||||
| Jakob NerwińskiDefender | — | — | ||||||||||
| Nökkvi ÞórissonForward | — | — |
დამოუკიდებელი წყარო
PitchAPI-ის ტაქტიკური ანალიზი
PitchAPI is an independent post-match source. Its xG and overlapping counts are displayed separately and are never blended into settlement statistics.
- მასპინძლის სქემა
- 4-3-3
- სტუმრის სქემა
- 4-4-2
PitchAPI-მ ეს მატჩი დააკავშირა, მაგრამ მატჩისშემდგომი ანალიტიკა ჯერ მიუწვდომელია.
მატჩთან დაკავშირებული
წინა შეხვედრები
- კვი 11 ოქტსტ. ლუის სიტი 6-2 ლოს ანჯელეს გალაქსი
- ოთხ 22 ივლლოს ანჯელეს გალაქსი 1-3 სტ. ლუის სიტი
- შაბ 14 ივნსტ. ლუის სიტი 3-3 ლოს ანჯელეს გალაქსი
- კვი 9 მარლოს ანჯელეს გალაქსი 0-3 სტ. ლუის სიტი
- კვი 1 სექსტ. ლუის სიტი 2-1 ლოს ანჯელეს გალაქსი
- კვი 10 სექლოს ანჯელეს გალაქსი 2-2 სტ. ლუის სიტი
- კვი 11 ივნსტ. ლუის სიტი 1-1 ლოს ანჯელეს გალაქსი