კანზას სიტი — დალასი — MLS
MLSსეზონი 2023
ოთხ 31 მაისი··კანზას სიტი მოგება
მატჩის მიმოხილვა
12 ძირითადი მაჩვენებელი · სრული დრო- 5კუთხურები2
- 1ბარათები1
- 15დარტყმები11
- 5კარში დარტყმები4
- 2ჯარიმები13
- 14აუტები11
- 2თამაშგარეები2
- 7კარიდან დარტყმები12
- 3მოგერიებები3
- 11ვარდნები6
- 7ჩაჭრები5
- 15დრიბლინგები16
პერიოდი
მატჩის სტატისტიკა
| კანზას სიტი | მაჩვენებელი | დალასი |
|---|---|---|
| მიმოხილვა | ||
| 5 | Corner kicks | 2 |
| 1 | Yellow cards | 1 |
| 15 | Total shots | 11 |
| 5 | Shots on target | 4 |
| 2 | Fouls | 13 |
| 14 | Throw-ins | 11 |
| 2 | Offsides | 2 |
| 7 | Goal kicks | 12 |
| 3 | Goalkeeper saves | 3 |
| 11 | Tackles | 6 |
| 7 | Interceptions | 5 |
| 15 | Dribbles | 16 |
| 53 | Ball possession | 47 |
| 0.84 | Expected goals (xG) | 1.29 |
| 460 | Accurate passes | 412 |
| 12 | Free kicks | 2 |
| 528 | Passes | 487 |
| 0 | Big chances | 3 |
| დარტყმები | ||
| 3 | Blocked shots | 2 |
| 7 | Shots inside box | 6 |
| 8 | Shots outside box | 5 |
| 7 | Shots off target | 5 |
| 1 | Hit woodwork | 1 |
| შეტევა | ||
| 0 | Big chances missed | 2 |
| 4 | Fouled in final third | 0 |
| 2 | Offsides | 2 |
| პასები | ||
| 54 | Final third entries | 51 |
| 4 | Accurate crosses | 1 |
| 31 | Accurate long balls | 23 |
| 14 | Throw-ins | 11 |
| ორთაბრძოლები | ||
| 63% | Duels won (%) | 37% |
| 2 | Dispossessed | 8 |
| 15 | Dribbles | 16 |
| 7% | Aerial duels (%) | 3% |
| 38% | Ground duels (%) | 24% |
| დაცვა | ||
| 13 | Clearances | 19 |
| 53 | Ball recoveries | 53 |
| 7 | Interceptions | 5 |
| 5% | Tackles won (%) | 5% |
| მეკარის თამაში | ||
| 3 | Saves | 3 |
| 7 | Goal kicks | 12 |
| -0.13 | Goals prevented | -1.19 |
| მოსალოდნელი გოლები პენალტების გარეშე | ||
| 0.8 | Non-penalty expected goals (npxG) | 1.3 |
| კანზას სიტი | მაჩვენებელი | დალასი |
|---|---|---|
| მიმოხილვა | ||
| 3 | Corner kicks | 1 |
| 1 | Yellow cards | 0 |
| 10 | Total shots | 7 |
| 3 | Shots on target | 3 |
| 8 | Throw-ins | 8 |
| 2 | Offsides | 2 |
| 2 | Goal kicks | 8 |
| 3 | Goalkeeper saves | 2 |
| 6 | Tackles | 0 |
| 4 | Interceptions | 1 |
| 9 | Dribbles | 9 |
| 55 | Ball possession | 45 |
| 0.52 | Expected goals (xG) | 1.00 |
| 226 | Accurate passes | 179 |
| 4 | Free kicks | 2 |
| 256 | Passes | 218 |
| 0 | Big chances | 2 |
| დარტყმები | ||
| 2 | Blocked shots | 0 |
| 4 | Shots inside box | 5 |
| 6 | Shots outside box | 2 |
| 5 | Shots off target | 4 |
| 1 | Hit woodwork | 1 |
| შეტევა | ||
| 0 | Big chances missed | 2 |
| 1 | Fouled in final third | 0 |
| 2 | Offsides | 2 |
| პასები | ||
| 24 | Final third entries | 19 |
| 3 | Accurate crosses | 0 |
| 16 | Accurate long balls | 12 |
| 8 | Throw-ins | 8 |
| ორთაბრძოლები | ||
| 67% | Duels won (%) | 33% |
| 0 | Dispossessed | 4 |
| 9 | Dribbles | 9 |
| 3% | Aerial duels (%) | 0% |
| 19% | Ground duels (%) | 11% |
| დაცვა | ||
| 6 | Clearances | 16 |
| 23 | Ball recoveries | 19 |
| 4 | Interceptions | 1 |
| 3% | Tackles won (%) | 0% |
| მეკარის თამაში | ||
| 3 | Saves | 2 |
| 2 | Goal kicks | 8 |
| კანზას სიტი | მაჩვენებელი | დალასი |
|---|---|---|
| მიმოხილვა | ||
| 2 | Corner kicks | 1 |
| 0 | Yellow cards | 1 |
| 5 | Total shots | 4 |
| 2 | Shots on target | 1 |
| 6 | Throw-ins | 3 |
| 0 | Offsides | 0 |
| 5 | Goal kicks | 4 |
| 0 | Goalkeeper saves | 1 |
| 5 | Tackles | 6 |
| 3 | Interceptions | 4 |
| 6 | Dribbles | 7 |
| 50 | Ball possession | 50 |
| 0.32 | Expected goals (xG) | 0.29 |
| 234 | Accurate passes | 233 |
| 8 | Free kicks | 0 |
| 272 | Passes | 269 |
| 0 | Big chances | 1 |
| დარტყმები | ||
| 1 | Blocked shots | 2 |
| 3 | Shots inside box | 1 |
| 2 | Shots outside box | 3 |
| 2 | Shots off target | 1 |
| 0 | Hit woodwork | 0 |
| შეტევა | ||
| 0 | Big chances missed | 0 |
| 3 | Fouled in final third | 0 |
| 0 | Offsides | 0 |
| პასები | ||
| 30 | Final third entries | 32 |
| 1 | Accurate crosses | 1 |
| 15 | Accurate long balls | 11 |
| 6 | Throw-ins | 3 |
| ორთაბრძოლები | ||
| 59% | Duels won (%) | 41% |
| 2 | Dispossessed | 4 |
| 6 | Dribbles | 7 |
| 4% | Aerial duels (%) | 3% |
| 19% | Ground duels (%) | 13% |
| დაცვა | ||
| 7 | Clearances | 3 |
| 30 | Ball recoveries | 34 |
| 3 | Interceptions | 4 |
| 2% | Tackles won (%) | 5% |
| მეკარის თამაში | ||
| 0 | Saves | 1 |
| 5 | Goal kicks | 4 |
შემადგენლობები
კანზას სიტი4-3-3
სათადარიგოები
მოთამაშეთა რეიტინგები
კანზას სიტი16 შეფასებული
დალასი16 შეფასებული
მოთამაშეთა სტატისტიკა
კანზას სიტი
| მოთამაშე | წთ | შეფ. | გ | ა | დარტ. | xG | პასი | საკვანძო პასი | ორთაბრძოლა | ართ. | მოგ. | ბარათები |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Dániel SallóiForward | 90′ | 8.8 | 1 | 3 | 0.10 | 39/43 | 4 | 5/6 | ||||
| Marinos TzionisForward | 90′ | 7.4 | 3 | 0.10 | 23/30 | 7/11 | 1 | |||||
| Nemanja RadojaMidfielder | 90′ | 7.4 | 1 | 0.02 | 47/51 | 3/6 | 2 | |||||
| Andreu FontàsDefender | 90′ | 6.7 | 1 | 0.04 | 65/77 | 1 | 3/4 | 1 | ||||
| Alan PulidoForward | 90′ | 6.6 | 3 | 0.16 | 21/23 | 5/8 | ||||||
| Erik ThommyMidfielder | 90′ | 6.6 | 2 | 0.17 | 44/48 | 6/7 | 2 | |||||
| Kendall McintoshGoalkeeper | 90′ | 6.3 | 22/27 | 0/1 | 3 | |||||||
| Logan NdenbeDefender | 64′ | 6.6 | 41/44 | 3/7 | ||||||||
| Gadi KindaMidfielder | 63′ | 8.5 | 1 | 1 | 1 | 0.12 | 20/26 | 3 | 1/2 | |||
| Dany RoseroDefender | 63′ | 7.4 | 1 | 0.12 | 43/47 | 4/4 | 2 | |||||
| 8Jacob DavisDefender | 45′ | 6.1 | 23/29 | 1 | 0/4 | |||||||
| Robert CastellanosDefender | 27′ | 6.8 | 13/16 | |||||||||
| Rémi WalterMidfielder | 27′ | 6.1 | 14/15 | 1/2 | ||||||||
| Tim LeiboldDefender | 26′ | 6.6 | 23/25 | 1 | 5/7 | 3 | ||||||
| Graham ZusiDefender | 26′ | 6.1 | 6/10 | 1/2 | ||||||||
| Khiry SheltonForward | 19′ | 6.8 | 16/17 | 1/1 | ||||||||
| Felipe HernándezMidfielder | — | — | ||||||||||
| 1John PulskampGoalkeeper | — | — | ||||||||||
| Róger EspinozaMidfielder | — | — | ||||||||||
| 17Stephen AfrifaForward | — | — |
დალასი
| მოთამაშე | წთ | შეფ. | გ | ა | დარტ. | xG | პასი | საკვანძო პასი | ორთაბრძოლა | ართ. | მოგ. | ბარათები |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Jesús FerreiraForward | 90′ | 7.3 | 1 | 3 | 0.36 | 30/37 | 2 | 3/9 | 1 | |||
| Jimmy MaurerGoalkeeper | 90′ | 6.8 | 37/42 | 3 | ||||||||
| Nkosi TafariDefender | 90′ | 6.8 | 60/71 | 1/4 | ||||||||
| 25Sebastien IbeaghaDefender | 90′ | 6.8 | 65/71 | 1/3 | ||||||||
| Edwin CerrilloMidfielder | 90′ | 6.1 | 61/71 | 2/6 | 1 | |||||||
| Marco FarfanDefender | 90′ | 6.1 | 27/35 | 1 | 3/4 | 2 | ||||||
| Alan VelascoMidfielder | 83′ | 7.2 | 3 | 0.11 | 20/27 | 1 | 9/16 | 1 | ||||
| Jader ObrianMidfielder | 83′ | 6.3 | 18/27 | 3 | 5/13 | |||||||
| Jesús JiménezForward | 71′ | 6.3 | 2 | 0.65 | 17/21 | 1 | 1/2 | |||||
| 32Nolan NorrisMidfielder | 55′ | 6.3 | 23/24 | 0/3 | ||||||||
| Collin SmithDefender | 55′ | 6.0 | 10/13 | 0/3 | ||||||||
| Facundo QuignonMidfielder | 35′ | 6.7 | 1 | 27/29 | 1 | 2/5 | 1 | |||||
| 2GeovaneDefender | 35′ | 6.0 | 14/15 | 0/2 | ||||||||
| José MulatoForward | 19′ | 6.8 | 1 | 0.08 | ||||||||
| 77Bernard KamungoForward | 14′ | 6.6 | 2 | 0.04 | 3/4 | 0/1 | ||||||
| Herbert EndeleyForward | 14′ | 6.1 | 0/1 | |||||||||
| Amet KorçaDefender | — | — | ||||||||||
| José Antonio MartinezDefender | — | — | ||||||||||
| Maarten PaesGoalkeeper | — | — | ||||||||||
| Sam JunquaDefender | — | — |
დამოუკიდებელი წყარო
PitchAPI-ის ტაქტიკური ანალიზი
PitchAPI is an independent post-match source. Its xG and overlapping counts are displayed separately and are never blended into settlement statistics.
- მასპინძლის სქემა
- 4-3-3
- სტუმრის სქემა
- 4-4-2
PitchAPI-მ ეს მატჩი დააკავშირა, მაგრამ მატჩისშემდგომი ანალიტიკა ჯერ მიუწვდომელია.
მატჩთან დაკავშირებული
წინა შეხვედრები
- შაბ 5 სექდალასი 4-3 კანზას სიტი
- შაბ 14 ივნკანზას სიტი 2-4 დალასი
- შაბ 29 მარდალასი 2-1 კანზას სიტი
- შაბ 19 ოქტდალასი 2-1 კანზას სიტი
- კვი 7 ივლკანზას სიტი 3-2 დალასი
- შაბ 18 მარდალასი 2-1 კანზას სიტი
- კვი 9 ოქტდალასი 2-1 კანზას სიტი
- შაბ 30 აპრკანზას სიტი 2-2 დალასი
- ოთხ 29 სექდალასი 1-3 კანზას სიტი
- შაბ 14 აგვდალასი 0-2 კანზას სიტი