მონპელიე — ნანტი — ლიგა 1
ლიგა 1სეზონი 24/25
შაბ 31 აგვ··ტური 3·ნანტი მოგება
მატჩის მიმოხილვა
12 ძირითადი მაჩვენებელი · სრული დრო- 8კუთხურები3
- 2ბარათები2
- 10დარტყმები9
- 4კარში დარტყმები4
- 11ჯარიმები14
- 27აუტები14
- 0თამაშგარეები1
- 6კარიდან დარტყმები6
- 1მოგერიებები3
- 15ვარდნები24
- 4ჩაჭრები8
- 10დრიბლინგები5
პერიოდი
მატჩის სტატისტიკა
| მონპელიე | მაჩვენებელი | ნანტი |
|---|---|---|
| მიმოხილვა | ||
| 8 | Corner kicks | 3 |
| 2 | Yellow cards | 2 |
| 10 | Total shots | 9 |
| 4 | Shots on target | 4 |
| 11 | Fouls | 14 |
| 27 | Throw-ins | 14 |
| 0 | Offsides | 1 |
| 6 | Goal kicks | 6 |
| 1 | Goalkeeper saves | 3 |
| 15 | Tackles | 24 |
| 4 | Interceptions | 8 |
| 10 | Dribbles | 5 |
| 69 | Ball possession | 31 |
| 0.92 | Expected goals (xG) | 1.48 |
| 563 | Passes | 257 |
| 13 | Free kicks | 10 |
| 491 | Accurate passes | 191 |
| 1 | Big chances | 3 |
| დარტყმები | ||
| 4 | Shots off target | 4 |
| 5 | Shots inside box | 7 |
| 5 | Shots outside box | 2 |
| 0 | Hit woodwork | 0 |
| 2 | Blocked shots | 1 |
| შეტევა | ||
| 5 | Fouled in final third | 2 |
| 25 | Touches in penalty area | 17 |
| 0 | Big chances missed | 1 |
| 0 | Offsides | 1 |
| პასები | ||
| 68 | Final third entries | 38 |
| 27 | Throw-ins | 14 |
| 21 | Accurate long balls | 14 |
| 5 | Accurate crosses | 2 |
| ორთაბრძოლები | ||
| 47% | Duels won (%) | 53% |
| 10 | Dribbles | 5 |
| 38% | Ground duels (%) | 39% |
| 10% | Aerial duels (%) | 15% |
| 8 | Dispossessed | 7 |
| დაცვა | ||
| 7% | Tackles won (%) | 17% |
| 40 | Ball recoveries | 43 |
| 4 | Interceptions | 8 |
| 12 | Clearances | 40 |
| მეკარის თამაში | ||
| 1 | Saves | 3 |
| 1 | High claims | 3 |
| 6 | Goal kicks | 6 |
| -1.50 | Goals prevented | -0.44 |
| მოსალოდნელი გოლები პენალტების გარეშე | ||
| 0.9 | Non-penalty expected goals (npxG) | 0.7 |
| მონპელიე | მაჩვენებელი | ნანტი |
|---|---|---|
| მიმოხილვა | ||
| 5 | Corner kicks | 2 |
| 0 | Yellow cards | 0 |
| 5 | Total shots | 7 |
| 3 | Shots on target | 3 |
| 10 | Throw-ins | 7 |
| 0 | Offsides | 1 |
| 4 | Goal kicks | 4 |
| 1 | Goalkeeper saves | 2 |
| 7 | Tackles | 11 |
| 1 | Interceptions | 2 |
| 5 | Dribbles | 1 |
| 65 | Ball possession | 35 |
| 0.66 | Expected goals (xG) | 1.09 |
| 287 | Passes | 158 |
| 2 | Free kicks | 4 |
| 250 | Accurate passes | 126 |
| 1 | Big chances | 1 |
| დარტყმები | ||
| 2 | Shots off target | 3 |
| 2 | Shots inside box | 5 |
| 3 | Shots outside box | 2 |
| 0 | Hit woodwork | 0 |
| 0 | Blocked shots | 1 |
| შეტევა | ||
| 1 | Fouled in final third | 1 |
| 0 | Big chances missed | 0 |
| 0 | Offsides | 1 |
| პასები | ||
| 33 | Final third entries | 21 |
| 10 | Throw-ins | 7 |
| 11 | Accurate long balls | 4 |
| 2 | Accurate crosses | 1 |
| ორთაბრძოლები | ||
| 42% | Duels won (%) | 58% |
| 5 | Dribbles | 1 |
| 14% | Ground duels (%) | 16% |
| 4% | Aerial duels (%) | 9% |
| 3 | Dispossessed | 3 |
| დაცვა | ||
| 3% | Tackles won (%) | 9% |
| 20 | Ball recoveries | 21 |
| 1 | Interceptions | 2 |
| 11 | Clearances | 22 |
| მეკარის თამაში | ||
| 1 | Saves | 2 |
| 4 | Goal kicks | 4 |
| მონპელიე | მაჩვენებელი | ნანტი |
|---|---|---|
| მიმოხილვა | ||
| 3 | Corner kicks | 1 |
| 2 | Yellow cards | 2 |
| 5 | Total shots | 2 |
| 1 | Shots on target | 1 |
| 17 | Throw-ins | 7 |
| 0 | Offsides | 0 |
| 2 | Goal kicks | 2 |
| 0 | Goalkeeper saves | 1 |
| 8 | Tackles | 13 |
| 3 | Interceptions | 6 |
| 5 | Dribbles | 4 |
| 74 | Ball possession | 26 |
| 0.26 | Expected goals (xG) | 0.39 |
| 276 | Passes | 99 |
| 11 | Free kicks | 6 |
| 241 | Accurate passes | 65 |
| 0 | Big chances | 2 |
| დარტყმები | ||
| 2 | Shots off target | 1 |
| 3 | Shots inside box | 2 |
| 2 | Shots outside box | 0 |
| 0 | Hit woodwork | 0 |
| 2 | Blocked shots | 0 |
| შეტევა | ||
| 4 | Fouled in final third | 1 |
| 0 | Big chances missed | 1 |
| 0 | Offsides | 0 |
| პასები | ||
| 35 | Final third entries | 17 |
| 17 | Throw-ins | 7 |
| 10 | Accurate long balls | 10 |
| 3 | Accurate crosses | 1 |
| ორთაბრძოლები | ||
| 51% | Duels won (%) | 49% |
| 5 | Dribbles | 4 |
| 24% | Ground duels (%) | 23% |
| 6% | Aerial duels (%) | 6% |
| 5 | Dispossessed | 4 |
| დაცვა | ||
| 4% | Tackles won (%) | 8% |
| 20 | Ball recoveries | 22 |
| 3 | Interceptions | 6 |
| 1 | Clearances | 18 |
| მეკარის თამაში | ||
| 0 | Saves | 1 |
| 2 | Goal kicks | 2 |
შემადგენლობები
მონპელიე4-2-3-1
სათადარიგოები
დარტყმების რუკა
მონპელიე10 დარტყმა · 4 კარში · 1 გოლი · 0.91 xG
ნანტი9 დარტყმა · 4 კარში · 3 გოლი · 1.54 xG
მონპელიე5 დარტყმა · 3 კარში · 1 გოლი · 0.65 xG
ნანტი7 დარტყმა · 3 კარში · 2 გოლი · 1.13 xG
მონპელიე5 დარტყმა · 1 კარში · 0 გოლი · 0.26 xG
ნანტი2 დარტყმა · 1 კარში · 1 გოლი · 0.41 xG
- მონპელიე
- ნანტი
- გოლი
- კარში
- blocked
- კარს აცდენილი
- წერტილის ზომა = მოსალოდნელი გოლები
მოთამაშეთა რეიტინგები
მონპელიე15 შეფასებული
ნანტი14 შეფასებული
მოთამაშეთა სტატისტიკა
მონპელიე
| მოთამაშე | წთ | შეფ. | გ | ა | დარტ. | xG | პასი | საკვანძო პასი | ორთაბრძოლა | ართ. | მოგ. | ბარათები |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Modibo SagnanDefender | 90′ | 7.7 | 3 | 0.14 | 57/63 | 8/10 | 1 | |||||
| Akor AdamsForward | 90′ | 7.4 | 1 | 1 | 0.55 | 6/11 | 1 | 2/10 | ||||
| Jordan FerriMidfielder | 90′ | 6.7 | 1 | 0.02 | 101/111 | 2 | 2/6 | |||||
| Benjamin LecomteGoalkeeper | 90′ | 6.6 | 14/19 | 1 | ||||||||
| Teji SavanierMidfielder | 90′ | 6.4 | 2 | 0.07 | 43/60 | 2 | 2/8 | 1 | ||||
| Bećir OmeragićDefender | 90′ | 6.1 | 66/70 | 4/8 | 2 | |||||||
| Falaye SackoDefender | 90′ | 6.1 | 45/50 | 5/12 | 3 | |||||||
| Enzo Tchato MbiayiDefender | 80′ | 6.3 | 38/43 | 2/3 | 1 | |||||||
| Tanguy CoulibalyForward | 63′ | 6.8 | 1 | 0.04 | 16/20 | 1 | 5/9 | 1 | ||||
| Mousa TamariForward | 63′ | 6.6 | 1 | 0.01 | 17/19 | 4/10 | 2 | |||||
| Rabby NzingoulaMidfielder | 50′ | 7.1 | 20/26 | 7/10 | 4 | |||||||
| Joris ChotardMidfielder | 40′ | 6.8 | 30/31 | 2/5 | ||||||||
| Wahbi KhazriForward | 27′ | 6.8 | 1 | 0.07 | 11/11 | 1/3 | ||||||
| Khalil FayadMidfielder | 27′ | 6.1 | 18/20 | 3/7 | ||||||||
| Issiaga SyllaDefender | 10′ | 6.8 | 9/9 | 1/1 | ||||||||
| Dimitry BertaudGoalkeeper | — | — | ||||||||||
| Gabriel BaresMidfielder | — | — | ||||||||||
| Stefan DžodićMidfielder | — | — | ||||||||||
| 44Théo ChennahiMidfielder | — | — | ||||||||||
| Yanis IssoufouForward | — | — |
ნანტი
| მოთამაშე | წთ | შეფ. | გ | ა | დარტ. | xG | პასი | საკვანძო პასი | ორთაბრძოლა | ართ. | მოგ. | ბარათები |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nicolas PalloisDefender | 90′ | 7.4 | 20/23 | 5/7 | 2 | |||||||
| 8Johann LepenantMidfielder | 90′ | 7.1 | 11/17 | 5/9 | 1 | |||||||
| Nathan ZezeDefender | 90′ | 6.7 | 29/35 | 4/5 | 2 | |||||||
| Alban LafontGoalkeeper | 90′ | 6.6 | 7/18 | 3 | ||||||||
| Pedro ChirivellaMidfielder | 90′ | 6.6 | 34/42 | 1 | 3/8 | 3 | ||||||
| Jean-Kévin DuverneDefender | 90′ | 6.4 | 11/17 | 6/10 | 5 | |||||||
| Tino KadewereMidfielder | 89′ | 8.2 | 2 | 19/25 | 3 | 6/14 | 1 | |||||
| Moses SimonForward | 84′ | 6.7 | 1 | 3 | 0.89 | 13/15 | 4/7 | 2 | ||||
| Marcus CocoDefender | 83′ | 6.6 | 1 | 0.02 | 24/28 | 1 | 7/17 | 4 | ||||
| Matthis AblineForward | 74′ | 7.2 | 1 | 4 | 0.25 | 11/14 | 1 | 4/8 | ||||
| Sorba ThomasForward | 74′ | 7.1 | 7/13 | 2 | 6/8 | 2 | ||||||
| Mostafa MohamedForward | 16′ | 6.7 | 1 | 1 | 0.26 | 1/2 | 1/3 | |||||
| 98Kelvin AmianDefender | 16′ | 6.3 | 2/5 | 3/6 | 2 | |||||||
| Bahereba GuirassyForward | 11′ | 6.3 | 0/1 | |||||||||
| Nicolas CozzaDefender | 1′ | — | ||||||||||
| Augusto DouglasMidfielder | — | — |
დამოუკიდებელი წყარო
PitchAPI-ის ტაქტიკური ანალიზი
PitchAPI is an independent post-match source. Its xG and overlapping counts are displayed separately and are never blended into settlement statistics.
- მასპინძლის სქემა
- 4-2-3-1
- სტუმრის სქემა
- 4-2-3-1
PitchAPI-მ ეს მატჩი დააკავშირა, მაგრამ მატჩისშემდგომი ანალიტიკა ჯერ მიუწვდომელია.