მონცა — უდინეზე — სერია A
სერია Aსეზონი 22/23
პარ 26 აგვ··ტური 3·უდინეზე მოგება
მატჩის მიმოხილვა
12 ძირითადი მაჩვენებელი · სრული დრო- 3კუთხურები5
- 3ბარათები2
- 10დარტყმები15
- 5კარში დარტყმები4
- 16ჯარიმები10
- 19აუტები19
- 4თამაშგარეები4
- 9კარიდან დარტყმები7
- 2მოგერიებები4
- 12ვარდნები22
- 7ჩაჭრები9
- 8დრიბლინგები11
პერიოდი
მატჩის სტატისტიკა
| მონცა | მაჩვენებელი | უდინეზე |
|---|---|---|
| მიმოხილვა | ||
| 3 | Corner kicks | 5 |
| 3 | Yellow cards | 2 |
| 10 | Total shots | 15 |
| 5 | Shots on target | 4 |
| 16 | Fouls | 10 |
| 19 | Throw-ins | 19 |
| 4 | Offsides | 4 |
| 9 | Goal kicks | 7 |
| 2 | Goalkeeper saves | 4 |
| 12 | Tackles | 22 |
| 7 | Interceptions | 9 |
| 8 | Dribbles | 11 |
| 56 | Ball possession | 44 |
| 1.53 | Expected goals (xG) | 1.71 |
| 10 | Free kicks | 15 |
| 469 | Passes | 368 |
| 2 | Big chances | 3 |
| 416 | Accurate passes | 305 |
| დარტყმები | ||
| 1 | Shots outside box | 3 |
| 0 | Hit woodwork | 0 |
| 9 | Shots inside box | 12 |
| 1 | Shots off target | 4 |
| 4 | Blocked shots | 7 |
| შეტევა | ||
| 0 | Fouled in final third | 1 |
| 2 | Big chances missed | 1 |
| 4 | Offsides | 4 |
| პასები | ||
| 19 | Throw-ins | 19 |
| 47 | Final third entries | 53 |
| 27 | Accurate long balls | 29 |
| 7 | Accurate crosses | 4 |
| ორთაბრძოლები | ||
| 8 | Dribbles | 11 |
| 9 | Dispossessed | 2 |
| 30% | Ground duels (%) | 48% |
| 11% | Aerial duels (%) | 11% |
| 41% | Duels won (%) | 59% |
| დაცვა | ||
| 8% | Tackles won (%) | 12% |
| 7 | Interceptions | 9 |
| 14 | Clearances | 9 |
| მეკარის თამაში | ||
| 9 | Goal kicks | 7 |
| -0.20 | Goals prevented | 0.23 |
| 2 | Saves | 4 |
| მოსალოდნელი გოლები პენალტების გარეშე | ||
| 1.5 | Non-penalty expected goals (npxG) | 1.7 |
| მონცა | მაჩვენებელი | უდინეზე |
|---|---|---|
| მიმოხილვა | ||
| 1 | Corner kicks | 3 |
| 1 | Yellow cards | 1 |
| 4 | Total shots | 8 |
| 3 | Shots on target | 2 |
| 5 | Throw-ins | 9 |
| 2 | Offsides | 2 |
| 6 | Goal kicks | 2 |
| 1 | Goalkeeper saves | 2 |
| 7 | Tackles | 11 |
| 2 | Interceptions | 3 |
| 4 | Dribbles | 4 |
| 54 | Ball possession | 46 |
| 1.06 | Expected goals (xG) | 0.93 |
| 8 | Free kicks | 7 |
| 227 | Passes | 188 |
| 1 | Big chances | 2 |
| 205 | Accurate passes | 168 |
| დარტყმები | ||
| 0 | Shots outside box | 1 |
| 0 | Hit woodwork | 0 |
| 4 | Shots inside box | 7 |
| 0 | Shots off target | 2 |
| 1 | Blocked shots | 4 |
| შეტევა | ||
| 0 | Fouled in final third | 0 |
| 1 | Big chances missed | 1 |
| 2 | Offsides | 2 |
| პასები | ||
| 5 | Throw-ins | 9 |
| 22 | Final third entries | 21 |
| 12 | Accurate long balls | 17 |
| 1 | Accurate crosses | 2 |
| ორთაბრძოლები | ||
| 4 | Dribbles | 4 |
| 7 | Dispossessed | 1 |
| 19% | Ground duels (%) | 22% |
| 2% | Aerial duels (%) | 5% |
| 44% | Duels won (%) | 56% |
| დაცვა | ||
| 5% | Tackles won (%) | 7% |
| 2 | Interceptions | 3 |
| 6 | Clearances | 4 |
| მეკარის თამაში | ||
| 6 | Goal kicks | 2 |
| 1 | Saves | 2 |
| მოსალოდნელი გოლები პენალტების გარეშე | ||
| 1.1 | Non-penalty expected goals (npxG) | 0.9 |
| მონცა | მაჩვენებელი | უდინეზე |
|---|---|---|
| მიმოხილვა | ||
| 2 | Corner kicks | 2 |
| 2 | Yellow cards | 1 |
| 6 | Total shots | 7 |
| 2 | Shots on target | 2 |
| 14 | Throw-ins | 10 |
| 2 | Offsides | 2 |
| 3 | Goal kicks | 5 |
| 1 | Goalkeeper saves | 2 |
| 5 | Tackles | 11 |
| 5 | Interceptions | 6 |
| 4 | Dribbles | 7 |
| 58 | Ball possession | 42 |
| 0.47 | Expected goals (xG) | 0.78 |
| 2 | Free kicks | 8 |
| 242 | Passes | 180 |
| 1 | Big chances | 1 |
| 211 | Accurate passes | 137 |
| დარტყმები | ||
| 1 | Shots outside box | 2 |
| 0 | Hit woodwork | 0 |
| 5 | Shots inside box | 5 |
| 1 | Shots off target | 2 |
| 3 | Blocked shots | 3 |
| შეტევა | ||
| 0 | Fouled in final third | 1 |
| 1 | Big chances missed | 0 |
| 2 | Offsides | 2 |
| პასები | ||
| 14 | Throw-ins | 10 |
| 25 | Final third entries | 32 |
| 15 | Accurate long balls | 12 |
| 6 | Accurate crosses | 2 |
| ორთაბრძოლები | ||
| 4 | Dribbles | 7 |
| 2 | Dispossessed | 1 |
| 11% | Ground duels (%) | 26% |
| 9% | Aerial duels (%) | 6% |
| 38% | Duels won (%) | 62% |
| დაცვა | ||
| 3% | Tackles won (%) | 5% |
| 5 | Interceptions | 6 |
| 8 | Clearances | 5 |
| მეკარის თამაში | ||
| 3 | Goal kicks | 5 |
| 1 | Saves | 2 |
| მოსალოდნელი გოლები პენალტების გარეშე | ||
| 0.5 | Non-penalty expected goals (npxG) | 0.8 |
შემადგენლობები
მონცა3-5-2
სათადარიგოები
დარტყმების რუკა
მონცა10 დარტყმა · 5 კარში · 1 გოლი · 1.56 xG
უდინეზე15 დარტყმა · 4 კარში · 2 გოლი · 1.69 xG
მონცა4 დარტყმა · 3 კარში · 1 გოლი · 1.10 xG
უდინეზე8 დარტყმა · 2 კარში · 1 გოლი · 0.91 xG
მონცა6 დარტყმა · 2 კარში · 0 გოლი · 0.46 xG
უდინეზე7 დარტყმა · 2 კარში · 1 გოლი · 0.78 xG
- მონცა
- უდინეზე
- გოლი
- კარში
- blocked
- კარს აცდენილი
- წერტილის ზომა = მოსალოდნელი გოლები
მოთამაშეთა რეიტინგები
მონცა16 შეფასებული
უდინეზე16 შეფასებული
მოთამაშეთა სტატისტიკა
მონცა
| მოთამაშე | წთ | შეფ. | გ | ა | დარტ. | xG | პასი | საკვანძო პასი | ორთაბრძოლა | ართ. | მოგ. | ბარათები |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Luca CaldirolaDefender | 90′ | 7.1 | 59/61 | 5/9 | 1 | |||||||
| 19Samuele BirindelliDefender | 90′ | 6.6 | 1 | 0.14 | 25/31 | 1 | 4/7 | 2 | ||||
| Carlos AugustoDefender | 90′ | 6.4 | 2 | 0.09 | 63/69 | 1 | 2/6 | |||||
| Gianluca CaprariForward | 90′ | 6.4 | 1 | 2 | 0.46 | 30/33 | 1 | 3/9 | ||||
| Luca MarroneDefender | 90′ | 6.3 | 1 | 0.10 | 49/53 | 5/9 | ||||||
| Michele Di GregorioGoalkeeper | 90′ | 6.1 | 21/24 | 1/1 | 2 | |||||||
| Stefano SensiMidfielder | 80′ | 7.1 | 0.46 | 43/50 | 1 | 8/15 | 5 | |||||
| Salvatore MolinaDefender | 80′ | 6.3 | 1 | 0.04 | 16/23 | 1/4 | 1 | |||||
| Mattia ValotiMidfielder | 70′ | 7.1 | 20/22 | 4/5 | 2 | |||||||
| 28Andrea ColpaniMidfielder | 62′ | 7.4 | 1 | 1 | 0.20 | 20/22 | 1 | 0/4 | ||||
| Andrea PetagnaForward | 62′ | 7.1 | 1 | 0.36 | 13/16 | 2 | 2/8 | |||||
| 32Matteo PessinaMidfielder | 28′ | 6.3 | 1 | 0.09 | 25/28 | 3/10 | ||||||
| Christian GytkjærForward | 28′ | 6.1 | 2/4 | 0/4 | ||||||||
| José MachínMidfielder | 20′ | 6.0 | 16/18 | 1 | 1/6 | |||||||
| 6Valentin AntovDefender | 10′ | 6.6 | 9/10 | 2/2 | 1 | |||||||
| 26Patrick CiurriaForward | 10′ | 6.3 | 5/5 | 1 | 0/1 | |||||||
| Alessandro SorrentinoGoalkeeper | — | — | ||||||||||
| Alessio CragnoGoalkeeper | — | — | ||||||||||
| Andrea BarberisMidfielder | — | — | ||||||||||
| 44Andrea CarboniDefender | — | — | ||||||||||
| Filippo RanocchiaMidfielder | — | — | ||||||||||
| Samuele VignatoMidfielder | — | — | ||||||||||
| Warren BondoMidfielder | — | — |
უდინეზე
| მოთამაშე | წთ | შეფ. | გ | ა | დარტ. | xG | პასი | საკვანძო პასი | ორთაბრძოლა | ართ. | მოგ. | ბარათები |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rodrigo BecãoDefender | 90′ | 7.9 | 1 | 2 | 0.11 | 44/56 | 1 | 13/16 | 5 | |||
| Adam MasinaDefender | 90′ | 7.2 | 36/42 | 1 | 5/6 | 3 | ||||||
| Bram NuytinckDefender | 90′ | 6.8 | 38/43 | 2/6 | 2 | |||||||
| WalaceMidfielder | 90′ | 6.7 | 45/50 | 6/9 | 5 | |||||||
| Marco SilvestriGoalkeeper | 90′ | 6.6 | 14/21 | 1/1 | 4 | |||||||
| Roberto PereyraDefender | 90′ | 6.3 | 18/22 | 1/5 | 1 | |||||||
| Destiny UdogieDefender | 81′ | 7.4 | 1 | 2 | 0.40 | 26/28 | 1 | 2/6 | 1 | |||
| Jean Victor MakengoMidfielder | 81′ | 7.4 | 1 | 0.06 | 23/26 | 1 | 9/12 | |||||
| Gerard DeulofeuForward | 69′ | 7.4 | 6 | 0.57 | 17/22 | 5 | 4/8 | 1 | ||||
| 4Sandi LovrićMidfielder | 69′ | 7.4 | 1 | 0.08 | 19/23 | 1 | 3/5 | 3 | ||||
| BetoForward | 69′ | 7.2 | 1 | 2 | 0.40 | 4/9 | 1 | 5/11 | ||||
| Ilija NestorovskiForward | 21′ | 7.9 | 1 | 6/6 | 1 | 3/5 | 1 | |||||
| Tolgay ArslanMidfielder | 21′ | 6.8 | 7/8 | 1 | 2/3 | |||||||
| Isaac SuccessForward | 21′ | 6.1 | 1 | 0.03 | 4/8 | 2/6 | ||||||
| 77Enzo EbosseDefender | 9′ | 7.1 | 3/3 | 1/1 | ||||||||
| Lazar SamardžićMidfielder | 9′ | 6.3 | 1/1 | |||||||||
| Axel GuessandDefender | — | — | ||||||||||
| 93Daniele PadelliGoalkeeper | — | — | ||||||||||
| Edoardo PianaGoalkeeper | — | — | ||||||||||
| Festy EboseleDefender | — | — | ||||||||||
| Filip BenkovićDefender | — | — | ||||||||||
| Jaka BijolDefender | — | — | ||||||||||
| 14James AbankwahDefender | — | — | ||||||||||
| Martin PalumboMidfielder | — | — | ||||||||||
| Mato JajaloMidfielder | — | — |
დამოუკიდებელი წყარო
PitchAPI-ის ტაქტიკური ანალიზი
PitchAPI is an independent post-match source. Its xG and overlapping counts are displayed separately and are never blended into settlement statistics.
- მასპინძლის სქემა
- 5-3-2
- სტუმრის სქემა
- 5-3-2
PitchAPI-მ ეს მატჩი დააკავშირა, მაგრამ მატჩისშემდგომი ანალიტიკა ჯერ მიუწვდომელია.