ნიცა — ნანტი — ლიგა 1
ლიგა 1სეზონი 24/25
პარ 4 აპრ··ტური 28·ნანტი მოგება
მატჩის მიმოხილვა
12 ძირითადი მაჩვენებელი · სრული დრო- 11კუთხურები2
- 1ბარათები1
- 21დარტყმები8
- 9კარში დარტყმები4
- 9ჯარიმები14
- 25აუტები15
- 1თამაშგარეები0
- 3კარიდან დარტყმები15
- 2მოგერიებები8
- 18ვარდნები22
- 5ჩაჭრები15
- 3დრიბლინგები2
პერიოდი
მატჩის სტატისტიკა
| ნიცა | მაჩვენებელი | ნანტი |
|---|---|---|
| მიმოხილვა | ||
| 11 | Corner kicks | 2 |
| 1 | Yellow cards | 1 |
| 21 | Total shots | 8 |
| 9 | Shots on target | 4 |
| 9 | Fouls | 14 |
| 25 | Throw-ins | 15 |
| 1 | Offsides | 0 |
| 3 | Goal kicks | 15 |
| 2 | Goalkeeper saves | 8 |
| 18 | Tackles | 22 |
| 5 | Interceptions | 15 |
| 3 | Dribbles | 2 |
| 76 | Ball possession | 24 |
| 1.90 | Expected goals (xG) | 0.57 |
| 4 | Big chances | 1 |
| 669 | Passes | 220 |
| 14 | Free kicks | 9 |
| 583 | Accurate passes | 134 |
| დარტყმები | ||
| 6 | Blocked shots | 2 |
| 6 | Shots off target | 2 |
| 13 | Shots inside box | 3 |
| 1 | Hit woodwork | 0 |
| 8 | Shots outside box | 5 |
| შეტევა | ||
| 3 | Big chances missed | 1 |
| 4 | Fouled in final third | 0 |
| 1 | Offsides | 0 |
| 38 | Touches in penalty area | 5 |
| პასები | ||
| 11 | Accurate crosses | 0 |
| 23 | Accurate long balls | 10 |
| 25 | Throw-ins | 15 |
| 87 | Final third entries | 30 |
| ორთაბრძოლები | ||
| 35% | Ground duels (%) | 30% |
| 55% | Duels won (%) | 45% |
| 3 | Dribbles | 2 |
| 10 | Dispossessed | 13 |
| 24% | Aerial duels (%) | 18% |
| დაცვა | ||
| 12% | Tackles won (%) | 14% |
| 13 | Clearances | 56 |
| 5 | Interceptions | 15 |
| 59 | Ball recoveries | 51 |
| მეკარის თამაში | ||
| 3 | Goal kicks | 15 |
| 0 | High claims | 1 |
| 2 | Saves | 8 |
| -1.39 | Goals prevented | 1.51 |
| მოსალოდნელი გოლები პენალტების გარეშე | ||
| 1.9 | Non-penalty expected goals (npxG) | 0.5 |
| ნიცა | მაჩვენებელი | ნანტი |
|---|---|---|
| მიმოხილვა | ||
| 6 | Corner kicks | 2 |
| 1 | Yellow cards | 0 |
| 10 | Total shots | 6 |
| 6 | Shots on target | 3 |
| 11 | Throw-ins | 7 |
| 1 | Offsides | 0 |
| 1 | Goal kicks | 4 |
| 1 | Goalkeeper saves | 5 |
| 8 | Tackles | 9 |
| 1 | Interceptions | 7 |
| 1 | Dribbles | 2 |
| 72 | Ball possession | 28 |
| 0.97 | Expected goals (xG) | 0.53 |
| 2 | Big chances | 1 |
| 308 | Passes | 126 |
| 6 | Free kicks | 4 |
| 271 | Accurate passes | 83 |
| დარტყმები | ||
| 3 | Blocked shots | 2 |
| 1 | Shots off target | 1 |
| 7 | Shots inside box | 3 |
| 1 | Hit woodwork | 0 |
| 3 | Shots outside box | 3 |
| შეტევა | ||
| 1 | Big chances missed | 1 |
| 1 | Fouled in final third | 0 |
| 1 | Offsides | 0 |
| პასები | ||
| 4 | Accurate crosses | 0 |
| 9 | Accurate long balls | 6 |
| 11 | Throw-ins | 7 |
| 38 | Final third entries | 11 |
| ორთაბრძოლები | ||
| 15% | Ground duels (%) | 15% |
| 49% | Duels won (%) | 51% |
| 1 | Dribbles | 2 |
| 4 | Dispossessed | 7 |
| 8% | Aerial duels (%) | 9% |
| დაცვა | ||
| 6% | Tackles won (%) | 5% |
| 8 | Clearances | 20 |
| 1 | Interceptions | 7 |
| 27 | Ball recoveries | 26 |
| მეკარის თამაში | ||
| 1 | Goal kicks | 4 |
| 1 | Saves | 5 |
| ნიცა | მაჩვენებელი | ნანტი |
|---|---|---|
| მიმოხილვა | ||
| 5 | Corner kicks | 0 |
| 0 | Yellow cards | 1 |
| 11 | Total shots | 2 |
| 3 | Shots on target | 1 |
| 14 | Throw-ins | 8 |
| 0 | Offsides | 0 |
| 2 | Goal kicks | 11 |
| 1 | Goalkeeper saves | 3 |
| 10 | Tackles | 13 |
| 4 | Interceptions | 8 |
| 2 | Dribbles | 0 |
| 81 | Ball possession | 19 |
| 0.93 | Expected goals (xG) | 0.04 |
| 2 | Big chances | 0 |
| 361 | Passes | 94 |
| 8 | Free kicks | 5 |
| 312 | Accurate passes | 51 |
| დარტყმები | ||
| 3 | Blocked shots | 0 |
| 5 | Shots off target | 1 |
| 6 | Shots inside box | 0 |
| 0 | Hit woodwork | 0 |
| 5 | Shots outside box | 2 |
| შეტევა | ||
| 2 | Big chances missed | 0 |
| 3 | Fouled in final third | 0 |
| 0 | Offsides | 0 |
| პასები | ||
| 7 | Accurate crosses | 0 |
| 14 | Accurate long balls | 4 |
| 14 | Throw-ins | 8 |
| 49 | Final third entries | 19 |
| ორთაბრძოლები | ||
| 20% | Ground duels (%) | 15% |
| 60% | Duels won (%) | 40% |
| 2 | Dribbles | 0 |
| 6 | Dispossessed | 6 |
| 16% | Aerial duels (%) | 9% |
| დაცვა | ||
| 6% | Tackles won (%) | 9% |
| 5 | Clearances | 36 |
| 4 | Interceptions | 8 |
| 32 | Ball recoveries | 25 |
| მეკარის თამაში | ||
| 2 | Goal kicks | 11 |
| 1 | Saves | 3 |
შემადგენლობები
ნიცა3-4-2-1
სათადარიგოები
დარტყმების რუკა
ნიცა21 დარტყმა · 9 კარში · 1 გოლი · 1.93 xG
ნანტი8 დარტყმა · 4 კარში · 2 გოლი · 0.53 xG
ნიცა10 დარტყმა · 6 კარში · 1 გოლი · 0.98 xG
ნანტი6 დარტყმა · 3 კარში · 2 გოლი · 0.49 xG
ნიცა11 დარტყმა · 3 კარში · 0 გოლი · 0.95 xG
ნანტი2 დარტყმა · 1 კარში · 0 გოლი · 0.04 xG
- ნიცა
- ნანტი
- გოლი
- კარში
- blocked
- კარს აცდენილი
- წერტილის ზომა = მოსალოდნელი გოლები
მოთამაშეთა რეიტინგები
ნიცა16 შეფასებული
ნანტი15 შეფასებული
მოთამაშეთა სტატისტიკა
ნიცა
| მოთამაშე | წთ | შეფ. | გ | ა | დარტ. | xG | პასი | საკვანძო პასი | ორთაბრძოლა | ართ. | მოგ. | ბარათები |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 6Hicham BoudaouiMidfielder | 90′ | 8.2 | 1 | 46/56 | 3 | 4/8 | 3 | |||||
| Jérémie BogaForward | 90′ | 7.4 | 2 | 0.18 | 41/49 | 2 | 6/12 | |||||
| 5Mohamed AbdelmonemDefender | 90′ | 7.2 | 92/94 | 14/19 | 3 | |||||||
| 92Jonathan ClaussDefender | 90′ | 7.1 | 3 | 0.18 | 60/68 | 2 | 0/5 | |||||
| Marcin BułkaGoalkeeper | 90′ | 6.6 | 30/33 | 2 | ||||||||
| 55Youssouf NdayishimiyeDefender | 90′ | 6.4 | 1 | 0.01 | 102/114 | 3/8 | ||||||
| 2Ali AbdiDefender | 83′ | 8.5 | 1 | 5 | 0.65 | 43/51 | 2 | 11/14 | 5 | |||
| Gaëtan LabordeForward | 72′ | 6.7 | 6 | 0.44 | 16/20 | 4/6 | ||||||
| 64Moise BombitoDefender | 63′ | 6.8 | 1 | 0.02 | 54/59 | 2/5 | 1 | |||||
| Mohamed Ali ChoForward | 62′ | 6.4 | 22/25 | 1 | 2/5 | |||||||
| Pablo RosarioMidfielder | 62′ | 6.4 | 32/38 | 1 | 5/10 | 2 | ||||||
| 8Morgan SansonMidfielder | 28′ | 6.4 | 15/22 | 4/6 | 3 | |||||||
| Evann GuessandForward | 28′ | 6.3 | 15/21 | 0/2 | ||||||||
| Badredine BouananiMidfielder | 27′ | 7.1 | 2 | 0.10 | 7/9 | 2/4 | 1 | |||||
| Terem MoffiForward | 18′ | 6.6 | 1 | 0.26 | 1/2 | 1/2 | ||||||
| Tom LouchetMidfielder | 13′ | 6.8 | 7/8 | 1/1 | ||||||||
| 33Antoine MendyDefender | — | — | ||||||||||
| Baptiste SantamariaMidfielder | — | — | ||||||||||
| Maxime DupéGoalkeeper | — | — | ||||||||||
| Youssoufa MoukokoForward | — | — |
ნანტი
| მოთამაშე | წთ | შეფ. | გ | ა | დარტ. | xG | პასი | საკვანძო პასი | ორთაბრძოლა | ართ. | მოგ. | ბარათები |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Anthony LopesGoalkeeper | 90′ | 8.5 | 10/38 | 0/1 | 8 | |||||||
| Nicolas CozzaDefender | 90′ | 7.7 | 8/10 | 7/10 | 4 | |||||||
| 19Louis LerouxMidfielder | 90′ | 7.4 | 1 | 0.02 | 12/15 | 1 | 4/8 | 4 | ||||
| Augusto DouglasMidfielder | 90′ | 7.2 | 1 | 1 | 0.05 | 22/30 | 6/11 | 3 | ||||
| 98Kelvin AmianDefender | 90′ | 7.1 | 11/13 | 3/3 | 2 | |||||||
| Nicolas PalloisDefender | 90′ | 6.7 | 11/17 | 4/6 | 3 | |||||||
| Moses SimonForward | 89′ | 6.8 | 1 | 1 | 0.04 | 5/10 | 1 | 1/3 | ||||
| Matthis AblineForward | 80′ | 6.7 | 1 | 3 | 0.35 | 8/16 | 6/18 | |||||
| 4Saïdou SowDefender | 80′ | 6.6 | 15/19 | 1 | 3/7 | |||||||
| Meschak EliaForward | 74′ | 6.4 | 2 | 0.09 | 11/16 | 5/16 | 2 | |||||
| Sorba ThomasDefender | 74′ | 6.3 | 10/18 | 3/10 | 2 | |||||||
| Marcus CocoMidfielder | 16′ | 7.1 | 3/5 | 1/1 | 1 | |||||||
| Mostafa MohamedForward | 16′ | 6.6 | 1/3 | 4/11 | 1 | |||||||
| Sékou DoucouréDefender | 10′ | 6.4 | 4/5 | 1/1 | ||||||||
| 8Johann LepenantMidfielder | 10′ | 6.3 | 3/4 | 0/1 | ||||||||
| 17Dehmaine TabibouMidfielder | 1′ | — | 0/1 | |||||||||
| Bahereba GuirassyForward | — | — | ||||||||||
| Florent MolletMidfielder | — | — | ||||||||||
| 30Patrik CarlgrenGoalkeeper | — | — | ||||||||||
| Tino KadewereForward | — | — |
დამოუკიდებელი წყარო
PitchAPI-ის ტაქტიკური ანალიზი
PitchAPI is an independent post-match source. Its xG and overlapping counts are displayed separately and are never blended into settlement statistics.
- მასპინძლის სქემა
- 3-4-3
- სტუმრის სქემა
- 3-4-3
PitchAPI-მ ეს მატჩი დააკავშირა, მაგრამ მატჩისშემდგომი ანალიტიკა ჯერ მიუწვდომელია.