ტულუზა — პსჟ — ლიგა 1
ლიგა 1სეზონი 24/25
შაბ 15 თებ··ტური 22·პსჟ მოგება
მატჩის მიმოხილვა
12 ძირითადი მაჩვენებელი · სრული დრო- 5კუთხურები2
- 2ბარათები0
- 14დარტყმები20
- 4კარში დარტყმები6
- 9ჯარიმები6
- 13აუტები16
- 1თამაშგარეები1
- 13კარიდან დარტყმები8
- 5მოგერიებები4
- 22ვარდნები20
- 6ჩაჭრები6
- 8დრიბლინგები12
პერიოდი
მატჩის სტატისტიკა
| ტულუზა | მაჩვენებელი | პსჟ |
|---|---|---|
| მიმოხილვა | ||
| 5 | Corner kicks | 2 |
| 2 | Yellow cards | 0 |
| 14 | Total shots | 20 |
| 4 | Shots on target | 6 |
| 9 | Fouls | 6 |
| 13 | Throw-ins | 16 |
| 1 | Offsides | 1 |
| 13 | Goal kicks | 8 |
| 5 | Goalkeeper saves | 4 |
| 22 | Tackles | 20 |
| 6 | Interceptions | 6 |
| 8 | Dribbles | 12 |
| 23 | Ball possession | 77 |
| 0.88 | Expected goals (xG) | 2.44 |
| 2 | Big chances | 5 |
| 239 | Passes | 814 |
| 6 | Free kicks | 9 |
| 169 | Accurate passes | 750 |
| დარტყმები | ||
| 6 | Shots off target | 9 |
| 4 | Blocked shots | 5 |
| 10 | Shots inside box | 9 |
| 4 | Shots outside box | 11 |
| 0 | Hit woodwork | 3 |
| შეტევა | ||
| 2 | Big chances missed | 4 |
| 16 | Touches in penalty area | 26 |
| 1 | Offsides | 1 |
| 0 | Fouled in final third | 4 |
| პასები | ||
| 5 | Accurate crosses | 4 |
| 13 | Throw-ins | 16 |
| 29 | Final third entries | 70 |
| 13 | Accurate long balls | 21 |
| ორთაბრძოლები | ||
| 8 | Dribbles | 12 |
| 43% | Duels won (%) | 57% |
| 9 | Dispossessed | 10 |
| 5% | Aerial duels (%) | 12% |
| 34% | Ground duels (%) | 40% |
| დაცვა | ||
| 6 | Interceptions | 6 |
| 11% | Tackles won (%) | 11% |
| 16 | Clearances | 12 |
| 51 | Ball recoveries | 54 |
| მეკარის თამაში | ||
| 5 | Saves | 4 |
| 1.34 | Goals prevented | 0.49 |
| 13 | Goal kicks | 8 |
| 0 | High claims | 2 |
| მოსალოდნელი გოლები პენალტების გარეშე | ||
| 0.9 | Non-penalty expected goals (npxG) | 2.5 |
| ტულუზა | მაჩვენებელი | პსჟ |
|---|---|---|
| მიმოხილვა | ||
| 1 | Corner kicks | 1 |
| 1 | Yellow cards | 0 |
| 5 | Total shots | 13 |
| 3 | Shots on target | 3 |
| 4 | Throw-ins | 8 |
| 1 | Offsides | 0 |
| 8 | Goal kicks | 4 |
| 3 | Goalkeeper saves | 3 |
| 8 | Tackles | 10 |
| 5 | Interceptions | 4 |
| 3 | Dribbles | 6 |
| 21 | Ball possession | 79 |
| 0.35 | Expected goals (xG) | 0.95 |
| 2 | Big chances | 2 |
| 107 | Passes | 413 |
| 4 | Free kicks | 4 |
| 74 | Accurate passes | 382 |
| დარტყმები | ||
| 2 | Shots off target | 6 |
| 0 | Blocked shots | 4 |
| 3 | Shots inside box | 6 |
| 2 | Shots outside box | 7 |
| 0 | Hit woodwork | 1 |
| შეტევა | ||
| 2 | Big chances missed | 2 |
| 1 | Offsides | 0 |
| 0 | Fouled in final third | 2 |
| პასები | ||
| 1 | Accurate crosses | 3 |
| 4 | Throw-ins | 8 |
| 9 | Final third entries | 36 |
| 5 | Accurate long balls | 10 |
| ორთაბრძოლები | ||
| 3 | Dribbles | 6 |
| 37% | Duels won (%) | 63% |
| 5 | Dispossessed | 3 |
| 3% | Aerial duels (%) | 9% |
| 14% | Ground duels (%) | 20% |
| დაცვა | ||
| 5 | Interceptions | 4 |
| 4% | Tackles won (%) | 7% |
| 11 | Clearances | 2 |
| 28 | Ball recoveries | 27 |
| მეკარის თამაში | ||
| 3 | Saves | 3 |
| 8 | Goal kicks | 4 |
| ტულუზა | მაჩვენებელი | პსჟ |
|---|---|---|
| მიმოხილვა | ||
| 4 | Corner kicks | 1 |
| 1 | Yellow cards | 0 |
| 9 | Total shots | 7 |
| 1 | Shots on target | 3 |
| 9 | Throw-ins | 8 |
| 0 | Offsides | 1 |
| 5 | Goal kicks | 4 |
| 2 | Goalkeeper saves | 1 |
| 14 | Tackles | 10 |
| 1 | Interceptions | 2 |
| 5 | Dribbles | 6 |
| 26 | Ball possession | 74 |
| 0.54 | Expected goals (xG) | 1.48 |
| 0 | Big chances | 3 |
| 132 | Passes | 401 |
| 2 | Free kicks | 5 |
| 95 | Accurate passes | 368 |
| დარტყმები | ||
| 4 | Shots off target | 3 |
| 4 | Blocked shots | 1 |
| 7 | Shots inside box | 3 |
| 2 | Shots outside box | 4 |
| 0 | Hit woodwork | 2 |
| შეტევა | ||
| 0 | Big chances missed | 2 |
| 0 | Offsides | 1 |
| 0 | Fouled in final third | 2 |
| პასები | ||
| 4 | Accurate crosses | 1 |
| 9 | Throw-ins | 8 |
| 20 | Final third entries | 34 |
| 8 | Accurate long balls | 11 |
| ორთაბრძოლები | ||
| 5 | Dribbles | 6 |
| 49% | Duels won (%) | 51% |
| 4 | Dispossessed | 7 |
| 2% | Aerial duels (%) | 3% |
| 20% | Ground duels (%) | 20% |
| დაცვა | ||
| 1 | Interceptions | 2 |
| 7% | Tackles won (%) | 4% |
| 5 | Clearances | 10 |
| 23 | Ball recoveries | 27 |
| მეკარის თამაში | ||
| 2 | Saves | 1 |
| 5 | Goal kicks | 4 |
შემადგენლობები
ტულუზა5-4-1
სათადარიგოები
დარტყმების რუკა
ტულუზა14 დარტყმა · 4 კარში · 0 გოლი · 0.91 xG
პსჟ20 დარტყმა · 6 კარში · 1 გოლი · 2.59 xG
ტულუზა5 დარტყმა · 3 კარში · 0 გოლი · 0.36 xG
პსჟ13 დარტყმა · 3 კარში · 0 გოლი · 0.97 xG
ტულუზა9 დარტყმა · 1 კარში · 0 გოლი · 0.55 xG
პსჟ7 დარტყმა · 3 კარში · 1 გოლი · 1.62 xG
- ტულუზა
- პსჟ
- გოლი
- კარში
- blocked
- კარს აცდენილი
- წერტილის ზომა = მოსალოდნელი გოლები
მოთამაშეთა რეიტინგები
ტულუზა16 შეფასებული
პსჟ15 შეფასებული
მოთამაშეთა სტატისტიკა
ტულუზა
| მოთამაშე | წთ | შეფ. | გ | ა | დარტ. | xG | პასი | საკვანძო პასი | ორთაბრძოლა | ართ. | მოგ. | ბარათები |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 15Aron DønnumDefender | 90′ | 7.9 | 3 | 0.11 | 17/22 | 4 | 4/10 | 1 | ||||
| 23Cristian Cásseres Jr.Midfielder | 90′ | 7.4 | 27/33 | 7/10 | 4 | |||||||
| Gabriel SuazoDefender | 90′ | 6.7 | 23/26 | 1 | 6/10 | 6 | ||||||
| Zakaria AboukhlalForward | 90′ | 6.4 | 5 | 0.30 | 9/11 | 1 | 2/7 | 1 | ||||
| Charlie CresswellDefender | 90′ | 6.3 | 3 | 0.25 | 15/23 | 4/6 | 1 | |||||
| Jaydee CanvotDefender | 90′ | 6.3 | 13/19 | 3/7 | 2 | |||||||
| Ümit AkdağDefender | 79′ | 6.3 | 11/16 | 1 | 0/4 | |||||||
| Shavy BabickaForward | 79′ | 6.1 | 1 | 0.04 | 6/7 | 2 | 2/8 | 1 | ||||
| Vincent SierroMidfielder | 70′ | 6.6 | 19/30 | 1 | 7/13 | 3 | ||||||
| Frank MagriForward | 70′ | 6.1 | 1 | 0.11 | 9/12 | 0/10 | ||||||
| Kjetil HaugGoalkeeper | 47′ | 6.3 | 6/14 | 2 | ||||||||
| 16Guillaume RestesGoalkeeper | 43′ | 6.6 | 4/12 | 3 | ||||||||
| 22Rafik MessaliMidfielder | 20′ | 6.4 | 1 | 0.05 | 2/4 | 1 | 2/2 | 2 | ||||
| 3Mark McKenzieDefender | 20′ | 6.3 | 3/4 | 0/1 | ||||||||
| Djibril SidibéDefender | 11′ | 6.8 | 4/5 | 1/1 | 1 | |||||||
| Noah EdjoumaForward | 11′ | 6.8 | 1/1 | 1/2 | ||||||||
| Edhy ZulianiMidfielder | — | — | ||||||||||
| Miha ZajcMidfielder | — | — | ||||||||||
| Waren KamanziDefender | — | — |
პსჟ
| მოთამაშე | წთ | შეფ. | გ | ა | დარტ. | xG | პასი | საკვანძო პასი | ორთაბრძოლა | ართ. | მოგ. | ბარათები |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 39Matvey SafonovGoalkeeper | 90′ | 7.8 | 21/23 | 4 | ||||||||
| 21Lucas HernándezDefender | 90′ | 7.7 | 1 | 0.01 | 90/97 | 5/6 | 3 | |||||
| 7Khvicha KvaratskheliaForward | 90′ | 7.4 | 2 | 0.08 | 25/32 | 1 | 2/6 | |||||
| 2Achraf HakimiDefender | 90′ | 7.3 | 1 | 0.12 | 80/84 | 1 | 2/3 | |||||
| 4Lucas BeraldoDefender | 90′ | 7.3 | 1 | 0.06 | 121/127 | 1 | 8/10 | |||||
| 14Désiré DouéMidfielder | 90′ | 7.2 | 2 | 0.19 | 59/67 | 2 | 8/16 | 7 | ||||
| 24Senny MayuluMidfielder | 89′ | 7.4 | 1 | 0.03 | 45/48 | 1 | 7/15 | 3 | ||||
| Bradley BarcolaForward | 74′ | 6.1 | 5 | 0.87 | 30/35 | 2 | 4/8 | 2 | ||||
| 8Fabián RuizMidfielder | 63′ | 8.8 | 1 | 3 | 0.87 | 66/75 | 3 | 2/4 | 1 | |||
| Kang-in LeeForward | 63′ | 6.7 | 3 | 0.11 | 38/40 | 2 | 6/10 | 2 | ||||
| 51Willian PachoDefender | 63′ | 6.7 | 1 | 0.11 | 64/64 | 1/2 | 1 | |||||
| 5MarquinhosDefender | 27′ | 6.6 | 47/49 | 1/2 | ||||||||
| 10Ousmane DembéléForward | 27′ | 6.6 | 17/22 | 3/5 | ||||||||
| 17VitinhaMidfielder | 27′ | 6.6 | 44/47 | 2/2 | 1 | |||||||
| Gonçalo RamosForward | 16′ | 6.3 | 3/4 | 1/2 | ||||||||
| 87João NevesMidfielder | 1′ | — | ||||||||||
| 25Nuno MendesDefender | — | — |
დამოუკიდებელი წყარო
PitchAPI-ის ტაქტიკური ანალიზი
PitchAPI is an independent post-match source. Its xG and overlapping counts are displayed separately and are never blended into settlement statistics.
- მასპინძლის სქემა
- 3-4-3
- სტუმრის სქემა
- 4-3-3
PitchAPI-მ ეს მატჩი დააკავშირა, მაგრამ მატჩისშემდგომი ანალიტიკა ჯერ მიუწვდომელია.