ვალენსია — ალმერია — ლა ლიგა
ლა ლიგასეზონი 22/23
ორშ 23 იან··ტური 18·ფრე
მატჩის მიმოხილვა
12 ძირითადი მაჩვენებელი · სრული დრო- 6კუთხურები2
- 2ბარათები1
- 16დარტყმები14
- 6კარში დარტყმები3
- 8ჯარიმები8
- 24აუტები23
- 5თამაშგარეები3
- 10კარიდან დარტყმები11
- 1მოგერიებები4
- 20ვარდნები19
- 5ჩაჭრები12
- 5დრიბლინგები3
პერიოდი
მატჩის სტატისტიკა
| ვალენსია | მაჩვენებელი | ალმერია |
|---|---|---|
| მიმოხილვა | ||
| 6 | Corner kicks | 2 |
| 2 | Yellow cards | 1 |
| 16 | Total shots | 14 |
| 6 | Shots on target | 3 |
| 8 | Fouls | 8 |
| 24 | Throw-ins | 23 |
| 5 | Offsides | 3 |
| 10 | Goal kicks | 11 |
| 1 | Goalkeeper saves | 4 |
| 20 | Tackles | 19 |
| 5 | Interceptions | 12 |
| 5 | Dribbles | 3 |
| 57 | Ball possession | 43 |
| 1.92 | Expected goals (xG) | 1.50 |
| 482 | Passes | 368 |
| 5 | Big chances | 2 |
| 8 | Free kicks | 6 |
| 384 | Accurate passes | 268 |
| დარტყმები | ||
| 7 | Shots off target | 7 |
| 12 | Shots inside box | 7 |
| 3 | Blocked shots | 4 |
| 4 | Shots outside box | 7 |
| 0 | Hit woodwork | 1 |
| შეტევა | ||
| 3 | Big chances missed | 1 |
| 1 | Fouled in final third | 2 |
| 5 | Offsides | 3 |
| პასები | ||
| 24 | Throw-ins | 23 |
| 26 | Accurate long balls | 26 |
| 53 | Final third entries | 49 |
| 6 | Accurate crosses | 2 |
| ორთაბრძოლები | ||
| 9% | Aerial duels (%) | 9% |
| 12 | Dispossessed | 11 |
| 5 | Dribbles | 3 |
| 53% | Duels won (%) | 47% |
| 33% | Ground duels (%) | 28% |
| დაცვა | ||
| 5 | Interceptions | 12 |
| 12 | Clearances | 24 |
| 13% | Tackles won (%) | 9% |
| მეკარის თამაში | ||
| 1 | Saves | 4 |
| 10 | Goal kicks | 11 |
| -1.28 | Goals prevented | 0.01 |
| მოსალოდნელი გოლები პენალტების გარეშე | ||
| 2.0 | Non-penalty expected goals (npxG) | 0.7 |
| ვალენსია | მაჩვენებელი | ალმერია |
|---|---|---|
| მიმოხილვა | ||
| 5 | Corner kicks | 0 |
| 1 | Yellow cards | 0 |
| 8 | Total shots | 5 |
| 1 | Shots on target | 1 |
| 16 | Throw-ins | 14 |
| 3 | Offsides | 2 |
| 5 | Goal kicks | 6 |
| 1 | Goalkeeper saves | 1 |
| 13 | Tackles | 10 |
| 3 | Interceptions | 7 |
| 3 | Dribbles | 2 |
| 65 | Ball possession | 35 |
| 0.86 | Expected goals (xG) | 0.93 |
| 260 | Passes | 145 |
| 1 | Big chances | 1 |
| 4 | Free kicks | 4 |
| 211 | Accurate passes | 100 |
| დარტყმები | ||
| 4 | Shots off target | 2 |
| 5 | Shots inside box | 2 |
| 3 | Blocked shots | 2 |
| 3 | Shots outside box | 3 |
| 0 | Hit woodwork | 1 |
| შეტევა | ||
| 1 | Big chances missed | 1 |
| 0 | Fouled in final third | 2 |
| 3 | Offsides | 2 |
| პასები | ||
| 16 | Throw-ins | 14 |
| 13 | Accurate long balls | 15 |
| 30 | Final third entries | 20 |
| 4 | Accurate crosses | 0 |
| ორთაბრძოლები | ||
| 3% | Aerial duels (%) | 4% |
| 4 | Dispossessed | 6 |
| 3 | Dribbles | 2 |
| 53% | Duels won (%) | 47% |
| 20% | Ground duels (%) | 16% |
| დაცვა | ||
| 3 | Interceptions | 7 |
| 6 | Clearances | 13 |
| 9% | Tackles won (%) | 6% |
| მეკარის თამაში | ||
| 1 | Saves | 1 |
| 5 | Goal kicks | 6 |
| ვალენსია | მაჩვენებელი | ალმერია |
|---|---|---|
| მიმოხილვა | ||
| 1 | Corner kicks | 2 |
| 1 | Yellow cards | 1 |
| 8 | Total shots | 9 |
| 5 | Shots on target | 2 |
| 8 | Throw-ins | 9 |
| 2 | Offsides | 1 |
| 5 | Goal kicks | 5 |
| 0 | Goalkeeper saves | 3 |
| 7 | Tackles | 9 |
| 2 | Interceptions | 5 |
| 2 | Dribbles | 1 |
| 51 | Ball possession | 49 |
| 1.06 | Expected goals (xG) | 0.57 |
| 222 | Passes | 223 |
| 4 | Big chances | 1 |
| 4 | Free kicks | 2 |
| 173 | Accurate passes | 168 |
| დარტყმები | ||
| 3 | Shots off target | 5 |
| 7 | Shots inside box | 5 |
| 0 | Blocked shots | 2 |
| 1 | Shots outside box | 4 |
| 0 | Hit woodwork | 0 |
| შეტევა | ||
| 2 | Big chances missed | 0 |
| 1 | Fouled in final third | 0 |
| 2 | Offsides | 1 |
| პასები | ||
| 8 | Throw-ins | 9 |
| 13 | Accurate long balls | 11 |
| 23 | Final third entries | 29 |
| 2 | Accurate crosses | 2 |
| ორთაბრძოლები | ||
| 6% | Aerial duels (%) | 5% |
| 8 | Dispossessed | 5 |
| 2 | Dribbles | 1 |
| 53% | Duels won (%) | 47% |
| 13% | Ground duels (%) | 12% |
| დაცვა | ||
| 2 | Interceptions | 5 |
| 6 | Clearances | 11 |
| 4% | Tackles won (%) | 3% |
| მეკარის თამაში | ||
| 0 | Saves | 3 |
| 5 | Goal kicks | 5 |
შემადგენლობები
ვალენსია4-4-2
სათადარიგოები
დარტყმების რუკა
ვალენსია16 დარტყმა · 6 კარში · 2 გოლი · 1.93 xG
ალმერია14 დარტყმა · 3 კარში · 2 გოლი · 1.53 xG
ვალენსია8 დარტყმა · 1 კარში · 0 გოლი · 0.83 xG
ალმერია5 დარტყმა · 1 კარში · 0 გოლი · 0.97 xG
ვალენსია8 დარტყმა · 5 კარში · 2 გოლი · 1.10 xG
ალმერია9 დარტყმა · 2 კარში · 2 გოლი · 0.56 xG
- ვალენსია
- ალმერია
- გოლი
- კარში
- blocked
- კარს აცდენილი
- წერტილის ზომა = მოსალოდნელი გოლები
მოთამაშეთა რეიტინგები
ვალენსია15 შეფასებული
ალმერია16 შეფასებული
მოთამაშეთა სტატისტიკა
ვალენსია
| მოთამაშე | წთ | შეფ. | გ | ა | დარტ. | xG | პასი | საკვანძო პასი | ორთაბრძოლა | ართ. | მოგ. | ბარათები |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 14José Luis GayàDefender | 90′ | 7.8 | 1 | 2 | 0.38 | 37/50 | 3 | 6/6 | 3 | |||
| Gabriel PaulistaDefender | 90′ | 6.8 | 60/73 | 4/5 | ||||||||
| 20Dimitri FoulquierDefender | 90′ | 6.6 | 24/31 | 2/3 | 1 | |||||||
| Yunus MusahMidfielder | 90′ | 6.6 | 1 | 0.09 | 54/62 | 1 | 8/14 | 3 | ||||
| Cenk ÖzkaçarDefender | 90′ | 6.3 | 3 | 0.31 | 56/70 | 1 | 3/6 | 1 | ||||
| Giorgi MamardashviliGoalkeeper | 90′ | 6.3 | 18/25 | 1 | ||||||||
| Samuel LinoForward | 90′ | 6.1 | 1 | 0.04 | 21/27 | 3/11 | 2 | |||||
| Justin KluivertMidfielder | 88′ | 7.1 | 1 | 4 | 0.62 | 23/33 | 1 | 6/14 | 4 | |||
| Edinson CavaniForward | 88′ | 6.3 | 2 | 0.35 | 15/21 | 0/1 | ||||||
| André AlmeidaMidfielder | 76′ | 7.4 | 1 | 1 | 0.02 | 39/50 | 2 | 5/11 | 2 | |||
| Toni LatoMidfielder | 76′ | 7.4 | 1 | 0.01 | 19/20 | 1 | 4/5 | 4 | ||||
| 9Hugo DuroForward | 14′ | 6.8 | 1/1 | |||||||||
| Ilaix MoribaMidfielder | 14′ | 6.8 | 15/16 | 0/1 | ||||||||
| Samu CastillejoMidfielder | 9′ | 6.6 | 1 | 0.10 | 3/4 | |||||||
| Marcos AndréForward | 9′ | 6.1 | 0/1 | |||||||||
| Cristhian MosqueraDefender | — | — | ||||||||||
| 13Cristian RiveroGoalkeeper | — | — | ||||||||||
| Eray CömertDefender | — | — | ||||||||||
| Fran PérezMidfielder | — | — | ||||||||||
| Hugo GuillamónMidfielder | — | — | ||||||||||
| Iago HerrerínGoalkeeper | — | — | ||||||||||
| 21Jesús VázquezDefender | — | — | ||||||||||
| 4Mouctar DiakhabyDefender | — | — |
ალმერია
| მოთამაშე | წთ | შეფ. | გ | ა | დარტ. | xG | პასი | საკვანძო პასი | ორთაბრძოლა | ართ. | მოგ. | ბარათები |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lucas RobertoneMidfielder | 90′ | 7.3 | 1 | 1 | 0.02 | 32/45 | 3 | 8/14 | 3 | |||
| 21ChumiDefender | 90′ | 7.1 | 1 | 1 | 0.18 | 27/36 | 1/1 | |||||
| Samú CostaMidfielder | 90′ | 6.7 | 32/43 | 1 | 8/10 | 6 | ||||||
| 13Fernando MartínezGoalkeeper | 90′ | 6.6 | 16/29 | 4 | ||||||||
| 19Rodrigo ElyDefender | 90′ | 6.4 | 22/27 | 2/3 | 1 | |||||||
| Sergio AkiemeDefender | 90′ | 5.6 | 1 | 0.02 | 19/23 | 1 | 1/7 | |||||
| Gonzalo MeleroMidfielder | 84′ | 6.4 | 1 | 0.03 | 28/36 | 1 | 2/5 | |||||
| 12Léo BaptistãoForward | 76′ | 6.6 | 4 | 0.13 | 20/27 | 5/7 | 2 | |||||
| El Bilal TouréForward | 76′ | 6.4 | 1 | 1 | 0.05 | 14/18 | 1 | 1/8 | ||||
| Largie RamazaniForward | 66′ | 6.3 | 2 | 0.83 | 10/12 | 1/3 | 1 | |||||
| Houboulang MendesDefender | 66′ | 6.3 | 1 | 0.02 | 4/11 | 2/6 | 2 | |||||
| Francisco PortilloMidfielder | 24′ | 7.1 | 1 | 1 | 0.13 | 11/15 | 2/2 | 1 | ||||
| PozoMidfielder | 24′ | 6.3 | 16/22 | 1/2 | 1 | |||||||
| Luis Javier SuárezForward | 14′ | 6.8 | 7/12 | 1 | 1/4 | |||||||
| 23Adrián EmbarbaForward | 14′ | 6.1 | 1 | 0.03 | 3/3 | 2/6 | 2 | |||||
| Íñigo EguarasMidfielder | 13′ | 6.3 | 7/9 | 1 | 0/1 | |||||||
| Álex CentellesDefender | — | — | ||||||||||
| Arnau PuigmalMidfielder | — | — | ||||||||||
| César de la HozMidfielder | — | — | ||||||||||
| Diego FuoliGoalkeeper | — | — | ||||||||||
| Dyego SousaForward | — | — | ||||||||||
| LázaroForward | — | — | ||||||||||
| Srđan BabićDefender | — | — |
დამოუკიდებელი წყარო
PitchAPI-ის ტაქტიკური ანალიზი
PitchAPI is an independent post-match source. Its xG and overlapping counts are displayed separately and are never blended into settlement statistics.
- მასპინძლის სქემა
- 4-4-2
- სტუმრის სქემა
- 4-3-3
PitchAPI-მ ეს მატჩი დააკავშირა, მაგრამ მატჩისშემდგომი ანალიტიკა ჯერ მიუწვდომელია.